Перейти до вмісту

Хто ми?

Повідомлень в темі: 108

#21 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 19.02.2008 – 22:28

Перегляд дописуBassOneB (19.02.2008 22:08) писав:

А куди авторка втікла? кинула тему і вжик, ні тобі "так, відповідь прикольна" чи "ні, фігня якась, йди далі книжки читай"..
Народ тут розпинається, вже в такі матерії залазить що ну його на, а автор?
Ану мо хлопці, на три чотири: АВТОРА АВТОРА АВТОРА :rolleyes:
Дозволь непогодитись. Я вважаю що авторка повинна більше уваги приділяти іншій темі а не цій. А саме темі Фотографії форумчан. :)
  • 0

#22 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.02.2008 – 10:37

Перегляд дописуNameless One (19.02.2008 22:28) писав:

Дозволь непогодитись. Я вважаю що авторка повинна більше уваги приділяти іншій темі а не цій. А саме темі Фотографії форумчан. :)
Точно, точно. Якщо простежити її дописи, то цю тему вона створила після 32 годин без сну, а коли виспалась <_< зрозуміла, що це не так і цікаво. :ggggg:
І взагалі, дівчатам не варто надто сильно задумуватись, адже тоді у них можуть з"явитись зморшки на лобі, нехай краще залишаються вродливими. :rolleyes:
  • 0

#23 Iscariot

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень
  • Місто:Сан-Франківськ

Відправлено 20.02.2008 – 21:05

]Хто я? я Іскаріот! названий по імені іуди іскаріота! що я тримаю в правій руці? кинжал і яд! що я тримаю в лівій руці? 30 срібняків і товсту мотузку! я апостол і не апостол! я віруючий і не віруючий! я зрадник і не зрадник! я мертвий, збираючий мерців! я тільки прошу Господа про прощення, і борюсь з його ворогами! мій кинжал ріже пітьму, мій яд отравляє їду! Я ВБИВЦЯ!, ІУДА!, ВБИВЦЯ! а коли прийде час, я кину 30 срібняків до храму і повішусь на мотузці!
  • 0

#24 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.02.2008 – 21:51

Я тут згадав цікавий факт... Людина - це 90% пустоти... Є над чим подумати...
  • 0

#25 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 21.02.2008 – 21:54

Перегляд дописуIscariot (20.02.2008 21:05) писав:

]Хто я? я Іскаріот! названий по імені іуди іскаріота! що я тримаю в правій руці? кинжал і яд! що я тримаю в лівій руці? 30 срібняків і товсту мотузку! я апостол і не апостол! я віруючий і не віруючий! я зрадник і не зрадник! я мертвий, збираючий мерців! я тільки прошу Господа про прощення, і борюсь з його ворогами! мій кинжал ріже пітьму, мій яд отравляє їду! Я ВБИВЦЯ!, ІУДА!, ВБИВЦЯ! а коли прийде час, я кину 30 срібняків до храму і повішусь на мотузці!
а за що ж ти тоді потім драп купуватимеш?
  • 0

#26 }{Kristi@nna}{

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м.Чернівці

Відправлено 30.03.2008 – 15:59

Перегляд дописуNameless One (19.02.2008 23:28) писав:

Дозволь непогодитись. Я вважаю що авторка повинна більше уваги приділяти іншій темі а не цій. А саме темі Фотографії форумчан. :prapor3:

Цитата

А куди авторка втікла? кинула тему і вжик, ні тобі "так, відповідь прикольна" чи "ні, фігня якась, йди далі книжки читай"..
Народ тут розпинається, вже в такі матерії залазить що ну його на, а автор?
Ану мо хлопці, на три чотири: АВТОРА АВТОРА АВТОРА
все, я з'явилася.....
вважаю...що ми прості...примітивні створіння які здатні на розмноження....
жінки - то інкубатори для інших людей...
а чоловіки-ті хто запліднює інкубатори :wacko:
народ.."хто ми"ми вже вияснили....
мене цікавить тепер...для чого ми тут живемо???

Повідомлення відредагував @kws: 30.03.2008 – 16:02

• 0

#27 Степовий Дух

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 30.03.2008 – 19:08

Крім всього людина - найгірший хижак у світі, що на жаліє навіть своїх ( насамперед своїх! ) .
  • 0

#28 }{Kristi@nna}{

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень

Відправлено 30.03.2008 – 21:25

Перегляд дописуСтеповий Дух (30.03.2008 20:08) писав:

Крім всього людина - найгірший хижак у світі, що на жаліє навіть своїх ( насамперед своїх! ) .
:prapor3: згодна!
  • 0

#29 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 723 повідомлень

Відправлено 30.03.2008 – 21:47

Перегляд допису@kws (30.03.2008 15:59) писав:

все, я з'явилася.....
вважаю...що ми прості...примітивні створіння які здатні на розмноження....
жінки - то інкубатори для інших людей...
а чоловіки-ті хто запліднює інкубатори :prapor3:
народ.."хто ми"ми вже вияснили....

Ух як все детально.
Скільки з біології маєш?
  • 0

#30 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 30.03.2008 – 21:53

Перегляд допису@kws (30.03.2008 15:59) писав:

мене цікавить тепер...для чого ми тут живемо???
можна вибрати одне із великої кількості пояснень... наприклад, якби ми тут не жили, наше місце могли б заняти набагато більш хижі "істоти", і Землі прийшов би кінець ще декілька тисяч років назад :prapor3:
  • 0

#31 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 30.03.2008 – 22:06

Перегляд дописуТи_чи_підросла (17.02.2008 23:58) писав:

Привіт!!Слухай мене!Ти і я і ще кілька мільярдів - це сильно розумні і в той час дурні мавпи.....
....
:prapor3: і це з самого малечку в голову вбивають.... "людина пішла від мавпи... людина то просто трохи розумніша мавпа" вбивають ті кому так само вбивали в голову цю тупу ідею... вони вже і самі не знають чого їм так сказали... та і не задумуючись пхають цю і інші "істини" вже в чужі голови...
науковці доречі вже давно довели що людина не могла піти від мавпи... але зміни йдуть дуже повільно... їх гальмує стадо потомків мавп... бо їм так втовкмачили в голову...... і іншим втовкмачуюють "Слухай мене..."
Вважаєте себе мавпою ? хоч і розумною... будь ласка.... але не нав"язуйте такого іншим...

мо Людина і має деякі схожі риси з приматами але це тільки схожість...
Людина це дещо більше... а якщо вміти Бачити і заглянути всередину то Значно Більше ніж просто тіло/кусок м"яса що має якісь спільні риси з приматами...

якщо ви підходите до дзеркала і бачите там "розумну і втой же час дурну Мавпу" то це вже привід щоб задуматись... мо пальма - рідний дім ?... :wacko:

Перегляд дописуСтеповий Дух (30.03.2008 19:08) писав:

Хижак вбиває тільки тоді коли цього потребує інкстинкт виживання...
людина це робить тоді коли хоче... є потреба чи немає... вона робить вибір і діє згідно нього... і згідно нього отримує копняків/відкатів від життя...
  • 0

#32 }{Kristi@nna}{

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень

Відправлено 30.03.2008 – 23:10

Перегляд дописуРоланд (30.03.2008 22:53) писав:

можна вибрати одне із великої кількості пояснень... наприклад, якби ми тут не жили, наше місце могли б заняти набагато більш хижі "істоти", і Землі прийшов би кінець ще декілька тисяч років назад :wacko:

доре...а навіщо взагалі якісь істоти на землі???
я не розумію..навіщо в всесвіті щось живе??? :prapor3:
  • 0

#33 Інквизитор

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 30.03.2008 – 23:43

Ми розумні істоти, і в той же час дурні. Ми не бережемо Землю, постійно її забруднєємо і знищуємо поступово екологію. Якщо людина такими темпами буде знащувати природне середовище де живуть всі живі організми, живі організми мают великі шанси згинути. Нам наші нащадки ніколи не пробачать!
Висновок: люди гірші за тварин
  • 0

#34 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.03.2008 – 23:48

Перегляд дописуR@mZeS (31.03.2008 00:43) писав:

Ми розумні істоти, і в той же час дурні. Ми не бережемо Землю, постійно її забруднєємо і знищуємо поступово екологію. Якщо людина такими темпами буде знащувати природне середовище де живуть всі живі організми, живі організми мают великі шанси згинути. Нам наші нащадки ніколи не пробачать!
Висновок: люди гірші за тварин
Щож, зникне чергова цивілізація (може й найгірша з колись існуючих на Землі).
  • 0

#35 Степовий Дух

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 31.03.2008 – 09:43

Наврядчи зникне - люди як таргани, ні потопом, ні вулканом , ні льодовиковим періодом не взяти =))
  • 0

#36 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 31.03.2008 – 11:55

Цитата

я не розумію..навіщо в всесвіті щось живе??? itshe.gif
Схоже, що в тому і прикол, що немає відповіді на питяння "навіщо?" чи "чому?". Життя є сенсом всього. І насправді все просто. Життя існує задля життя. Головною метою існування всих живих організмів є продовження роду, передання свого генетичного коду. І закладено це на інстинктивному рівні. Тваринки не задумаються навіщо вони живуть, вони для цього занадто прості. Але людина це дещо особливе. Я не знаю, покищо, чи люди пішли від якоїсь форми життя з Землі чи ще звідкись, та очевидно, що вона значно складніше влаштована ніж тварини, в духовному, звісно, сенсі, бо в фізичному різниця хіба у складності людського мозку в порівнянні з тваринним. Тож в силу своєї складності ще в кам'яному віці люди в печерах почали розмальовувати стіни, що для виживання було не обов'язковим і не вимагалось основними інстинктами. Отже крім первинних інстинктів закладених життям у всих живих організмах для продовження того ж таки життя, у людей з'явились нові потреби. Потреби чогось духовного, чогось нового. І чим розвинутішими ставали люди, тим складнішими були їх потреби. Як приклад наведу плем'я яке живе десь в амазонії, люди там живуть дуже примітивно, фізично працюють вони десь чи то по 4 чи по 2 години на добу, чоловіки полюють, жінки куховарять. Весь інший час вони спокійненько сидять собі і нічого не роблять хіба що танцюють і співають пісні, та ще передають діткам свої знання. І навряд чи хтось з них задумувався навіщо він живе на цьому світі, чи навіщо взагалі існує життя у світі, і що таке світ взагалі. У висновку ніякої тобі дипресії чи самогубств, ніякої наркоманії чи алкоголізму.
А що ми спостерігаємо у розвинутих країнах? Як кажуть "лінь - двигун прогресу". Але цей вислів дещо застарів. Вже давно людьми керує не лінь, а бажання наживи. Колись фантасти-утопісти писали про майбутні суспільства, де людині не потрібно буде працювати, такого рівня досягне розвиток техніки. Але насправді сучасне суспільство так званого західного типу, до якого прагнуть більшість розвинутих країн і наша також, рухається в іншому напрямку. Суспільству прививається ідеал особистого збагачення. Така собі гонка за грошима. Звичайно, в процесі цієї гонки людина продовжує розвиватись, адже чим далі тим складнішими стають правила гонки і тим більше знань повинна мати людина щоб брати в ній участь. Але біда в тому, що розвиваючись людина приречена задавати собі все більше і більше питань, та споживацьке суспільство не зацікавлене у пошуку відповідей. Звідси й беруться такі негативи розвинутого суспільства як дипресія і самогубство, а ще жадність, лицемірство і т.д. і т.п.
Насамкінець. Панночко @kws, тема ця цікава, і так як ми досить розвинуті (добре це чи погано), вона для нас з вами важлива звичайно, але навряд на цьому форумі вдастся знайти відповіді, думаю, для цього потрібні інтелектуальні ресурси всього суспільства, та й то можливо більш високого духовного розвитку ніж існуючі зараз на нашій планеті. Як альтернативну відповідь на мету вашого особистого існування пропоную таку: "дарувати людям позитив". Давайте побільше фото на форум :prapor3: - душа прагне прекрасного :wacko: .
  • 0

#37 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 31.03.2008 – 11:56

:prapor3:

Повідомлення відредагував Olmor: 31.03.2008 – 12:11

• 0

#38 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 31.03.2008 – 12:05

Перегляд дописуСтеповий Дух (31.03.2008 10:43) писав:

Наврядчи зникне - люди як таргани, ні потопом, ні вулканом , ні льодовиковим періодом не взяти =))
Людина може й незнищенна істота, а от цивілізації зникають. Вчені кажуть, що попередні цивілізації були розвиненіші за нашу.
  • 0

#39 }{Kristi@nna}{

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень

Відправлено 31.03.2008 – 15:35

Перегляд дописуOlmor (31.03.2008 12:55) писав:

Насамкінець. Панночко @kws, тема ця цікава, і так як ми досить розвинуті (добре це чи погано), вона для нас з вами важлива звичайно, але навряд на цьому форумі вдастся знайти відповіді, думаю, для цього потрібні інтелектуальні ресурси всього суспільства, та й то можливо більш високого духовного розвитку ніж існуючі зараз на нашій планеті.

Ех...короче, я зрозуміла...що люди ніколи не зможуть зрозуміти навіщо вони....
вони просто живуть...і насолоджуються життям...але стривайте...людина не завжди ж
насолоджуеться тим, що живе...настрої...і т.д.....
млін..а дипресія....

короче висновок:я заплуталася....закінчую свої думки...бо то буде довго та нудно...

Перегляд дописуOlmor (31.03.2008 12:55) писав:

Давайте побільше фото на форум :prapor3: - душа прагне прекрасного :) .
:wacko: :)
  • 0

#40 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 31.03.2008 – 16:38

як не як але світ став багатшим після того як з'явилась людина.. як на землі, так і у Всесвіті, можливо, живі істоти існують для боротьби чи навпаки - для дружби між собою :wacko: хоча так.. певно це вже наслідок.
а щодо питання:

Цитата

навіщо в всесвіті щось живе???
я думаю відповідь на це питання невизначена :prapor3: поки.. звучить як "яке призначення у всього живого?" Можливо дехто вже знає, а до нас просто не дійшла черга зрозуміти
а якщо питання поставити "чому у Всесвіті існує життя?" - то відповідь дуже і дуже очевидна - це чистої води випадковість
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних