Перейти до вмісту

Екзистенціальна криза

Повідомлень в темі: 70

#41 нея

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 20.03.2008 – 22:56

Перегляд дописуОлеська (20.03.2008 22:19) писав:

Коли задовбало життя, почни його спочатку.

Найбільше уміння почати спочатку
життя, розуміння, дорогу, себе...

Л.Костенко.
Я вважаю неправильним почати жити спочатку (як це в нас говорять, з нового листа..), тому що хоча й треба жити сьогоднішнім часом і сьогоднішнім днем, але не можна відкидати і забувати все те, що було з тобою в твоєму житті. Багато разів починав "жити спочатку", але ні разу нічого доброго з цього не получилось. Дуже багато людей щодня "починають все з нової сторінки", нерозуміючи, що вони просто зациклились на цьому, це ніби стало змістом їхнього життя і вони забувають, для чого живуть, входять в депресії і все таке..
Я вважаю, що треба потрошки старатись покращувати себе, не вважати себе і все, що було, дуже поганим, не бути "останнім", в чомусь дуже приниженим, але й не старатись бути найкращим, не робити це ціллю свого життя, робити все по можливостям, не входити ні з ким у конфлікти, бути до всіх добрим і всім дарувати свою "любов"...
  • 0

#42 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.03.2008 – 23:38

Перегляд дописуMIRW810I (20.03.2008 22:56) писав:

Я вважаю неправильним почати жити спочатку (як це в нас говорять, з нового листа..), тому що хоча й треба жити сьогоднішнім часом і сьогоднішнім днем, але не можна відкидати і забувати все те, що було з тобою в твоєму житті. Багато разів починав "жити спочатку", але ні разу нічого доброго з цього не получилось. Дуже багато людей щодня "починають все з нової сторінки", нерозуміючи, що вони просто зациклились на цьому, це ніби стало змістом їхнього життя і вони забувають, для чого живуть, входять в депресії і все таке..
Я вважаю, що треба потрошки старатись покращувати себе, не вважати себе і все, що було, дуже поганим, не бути "останнім", в чомусь дуже приниженим, але й не старатись бути найкращим, не робити це ціллю свого життя, робити все по можливостям, не входити ні з ким у конфлікти, бути до всіх добрим і всім дарувати свою "любов"...
Спробуй зрозуміти те, що я написала. Коли в людини настає момент, коли все, крапка, - тоді не просто можна, а необхідно кардинально все міняти. А найперше треба почати з себе, свого світосприйняття. Якщо життя зайшло в тупик, то нічого не робити - це і є кінець. В роботі над собою, спілкуванні з самим собою, людина не зайде в тупик.
  • 0

#43 нея

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень

Відправлено 21.03.2008 – 00:55

Перегляд дописуОлеська (20.03.2008 23:38) писав:

Спробуй зрозуміти те, що я написала. Коли в людини настає момент, коли все, крапка, - тоді не просто можна, а необхідно кардинально все міняти. А найперше треба почати з себе, свого світосприйняття. Якщо життя зайшло в тупик, то нічого не робити - це і є кінець. В роботі над собою, спілкуванні з самим собою, людина не зайде в тупик.
Я погоджуюсь з тобою, але до такої зміни треба ще себе підготувати, щоб на наступний день знову не починати все спочатку.., бо так ще більше все надоїсть. Допомогти у підготовці можуть рідні, друзі, інші близькі люди, для християн у підготовці і подальшій "правильній" дорозі особливо важливе "спілкування " з Богом, в чому я тепер уже кожного дня все більше й більше переконуюсь ...
  • 0

#44 ___

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 21.03.2008 – 14:30

Є один не універсальний, але непоганий спосіб вирішити проблему, коли все дістало:
1). Прийняти гарячу ванну, випити 100грам хорошого коньяку або віскі, викурити міцну цигару, посулхати музику і проспатись.
2). Купити путівку на 20 або більше днів (але не менше!!!) і поїхати відпочити самій, не захопивши при цьому ні компа, ні мобільного. На крайняк можна взати ще когось, хто вас не буде підхарювати.
  • 0

#45 ___

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 21.03.2008 – 15:07

А тепер по тексу:

Перегляд дописуBassOneB (16.02.2008 20:49) писав:

Вось реально, задовбало мене це все, коли ніх... не виходить, хочеш з дівкою пожити попадаються одні ..., або нормальні але йдуть до інших, хоч бабло заробити тупо не виходить, хочеш хочеш хочеш, а для чого...

Тут кілька питань до автора:
-Ви знаєте, чого хочете в житті?
-колись я мріяла просто вступ до одного університету, мені здавалося,
що коли я не вступлю - то всіт завалиться.
Світ не завалився, я поступила. Але тепер я
думаю, що це було величезною помилкою в мому житті. Так що не завжди
те, що здається бідою є дісно бідою.

Цитата

А найбільше хочеш взнати для чого тре жити, і це задовбує найбільше, бо тут тільки можеш придумати тимчасову (років так на 5) відмазку, яка приспить ото "хочеш".
Питання про сенс життя давно вже втратило сенс. Його нема. а якби й був, то ніхто б того не знав. Єдиний очевийдний зміст - вчитися. Жити, щоб вчитися жити, любити, ненавидіти, бачити, відчувати, перемагати, програвати і т.д., брати максимум, удосконалювати себе, пізнавати, відкривати нове. Це єдина реальна ціль. Все інше і справді швидко себе вичерпає.

Цитата

Йдеш на тренінги ніфіга не тренінгують, пройшов Норбєкова, стало ще хреновіше...
Написав пісні - нікому не подобається, намалював малюнки.. тре спалити взагалі...
Почав писати книгу - передумав, бо кому це потрібно...
Почав займатися айкідо, почав тягати гантелі... а для чого?
Почав читати класиків, задовбало
Кинув палити, кинув пити, стало менеше "друзів", тепер думки достають мо' наново почати...
Просто десь забутися страшно, життя одне і воно якогось х... втікає кудись....
В мене не перехідний період мені до нього ще сім років (мені зараз 23)
Мене трафляють люди, але найбільше дзеркало з моїм відображенням...
Почав вчити гіпноз, задовбала совість,воно реально працює :gryzin:...
Люди розчаровуються в чомусь, коли на щось очікують. А що очікували ви?
Може, варто ставити нижче планку і менше вимог? Одкровення на вас не зійде, ікона на голову не впаде, нірвана не застане несподівано... Є життя і час. часу небагато, втрачати нема чого, бо усе одно в кінці нас чекає смерть. Достатньо жити сьогодні і так, як тільки можливо найкраще. Не потрібно очікувань, перспектив... Навіщо?

інколи я просто думаю, мені 20, у мене русяве волосся і сумка через плече, у мене хороша собака і я люблю пускати мильні бульбашки, мені нема чого втрачати окрім часу. Я можу сісти на поїзд і поїхати світ за очі. Нічого не зміниться в світі, але змінюся я. Можу поїхати в Африку або повернутися до Львова, можу накуритися трави або гуляти під дощем. Часу мало. часу критично і невизначено мало. Але в цьому вічна іронія життя. Воно не дає мети чи сенсу, воно вчить жити, бути собою, шукати себе і втрачати.

Це круто - не знати, чим все скінчиться і щоразу відкривати нову сторінку свого ж життя.

Повідомлення відредагував Kellis: 21.03.2008 – 15:12

• 0

#46 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 21.03.2008 – 15:58

...треба мабуть перестати робити щось заради когось і перестати задавати питання що робити "Коли Тебе задовбало життя"?.

Кожен вправі сам вирішувати, як використати свій кінець... всі хто не хоче жити можуть померти і ніхто не зможе це зупинити. А ті хто живі нехай не говорять дурниць, що не хочуть жити бо отримати право на життя це уже надзвичайно велике досягнення, ймовірність на яке була настільки мінімальною що здається простіше вигрпти підряд десять раз джек-пот в лотозабаві.

Потрібно іти вперед роблячи щодня кроки на зустріч своїй меті, своїм мріям і навіть коли дуже погано, навіть якщо ще гірше ніж дуже погано потрібно кожного дня робити хоча б маленький крок це не так уже і важко... головне не зупинитись і не зробити крок назад. Потрібно кожного дня класти хоча б маленьку цегляну і будувати міст через час на зустріч своєму, рідному...
  • 0

#47 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 21.03.2008 – 17:51

Перегляд дописуMIRW810I (21.03.2008 00:55) писав:

Я погоджуюсь з тобою, але до такої зміни треба ще себе підготувати, щоб на наступний день знову не починати все спочатку.., бо так ще більше все надоїсть. Допомогти у підготовці можуть рідні, друзі, інші близькі люди, для християн у підготовці і подальшій "правильній" дорозі особливо важливе "спілкування " з Богом, в чому я тепер уже кожного дня все більше й більше переконуюсь ...
Не чують того наші язичники...))) А то би вони розказали про

Цитата

підготовці і подальшій "правильній" дорозі особливо важливе "спілкування " з Богом
...

Допомагає віра. В Бога віруєш, - з впевненістю в допомогу "вищого" спілкуватимешсься з Богом (головне не переборщити) і він допоможе; повіриш у родину, - звернешся до близьких і вони підтримають; а повіриш в себе - сам собі допоможеш.
  • 0

#48 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 23.03.2008 – 11:23

Mo*luvo tobi ne spodobajetsia moja porada, ale ..... Ja, kolu pere*uvav taki problemu, navit dryziv ne hotiv ba4utu :gryzin: Navit na dymav, wo svoi problemu podolajy v.........cerkvi. Znajew, kolu zvidysil 4yjytsia obrazu na sviawenukiv ne legko zmysutu sebe pitut tydu, ale vse * taku... Ja pereborov sebe i znajwov tam spokij, tuwa likyje.
Napevno ne dopomo*e tobi gy4na duskoteka :angry1: Tam ne byde 4asy zadymatus, a kolu vse mune, to zaluwutsia tilku bil golovu:)
  • 0

#49 Теревені.org.ua

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 14.07.2008 – 18:27

В мене бувають періоди, коли жити не хочеться. Починаю думаю про смерть, і відразу згадую своїх батьків, сестру і інших родичів... як уявлю собі, як вони будуть страждати, відразу намагаюсь відкинути погані наміри. А стою біля зеркала і сам собі кажу: Дімон, ти все зможеш! Ти будеш жити на зло своїм ворогам, і досягнеш більшого в житті. Життя дається всього один раз, і проживи його так, щоб тобі не було соромно перед собою! Я собі поставив декілька цілей в житті, які маю намір виконати. Просто поклявся головою Бога, що виконаю обіцянки... я поступово йду до своєї цілі, а якщо не виходить, встаю і всегодно вперед... на зло ворогам.

Повідомлення відредагував Невдаха: 14.07.2008 – 18:28

• 0

#50 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 14.07.2008 – 22:14

О, таке було цілий останній навчальний рік. Але я знала, шо всьо пройде, бо мої проблеми - це ще нічого і моя чорна смуга пройде!
  • 0

#51 Dart

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень

Відправлено 23.07.2008 – 18:39

Останнім часом відчуваю брак спілкування... Майже всі знайомі - порожні люди з якими можна лише побухати... Чорд... опускаються руки.... таки задовбало =)
  • 0

#52 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень
  • Місто:біля Львова

Відправлено 24.07.2008 – 22:14

Всім дописувачам привіт і дякую!!!
Хотілося б насамперед розповісти про такі події, які мене вразили і мо' змінили напрям руху:
- Найперше се поїздка в Унів (монастир) - нам (в смислі я не один був :happy1:) тамкай екскурсію проводив монах (здається зі Словенії), суть не в ній, а в його спокої, виваженості, людинолюбстві!!! Всім раджу туди махнути (то недалеко від Львова), а якщо ще й потрапите на Службу, яку відспівують монахи... шось у Вас всередині обовязково оживе, оті струни теплоти і доброти...
- Недавно був на зупинці на вул.П.Мирного, і там нечаяно :wacko: підслухав розмову двох старих пань: одна казала що їй вже все набридло, скільки можна так мучитись, а друга тримала одвіт - що, дивись, ось він, світ, ти здорова баба, ше й ходити можеш, а як зле тим що вже не можуть... Звідси дуже !!! розумну річ можна узяти - той світ залежить тіко від тебе, точніше від твого ставлення до нього, ось і увесь секрет. Ти можеш виграти мільйон баксів у лотереї і тішитися тим дуже сильно, а можеш впасти у відчай через можливі труднощі (але такі надумані) там з податковою, бандюками і т.д. Все в Твому сприйнятті...
- Фраза з кінострічки "Заборонене королівство" - "пройди вже існуючий і проторений шлях для того щоб віднайти свій!" (не дослівно)
- Відео очей на небі під час червневого урагану B)
- Дослідження англійських вчених - суть проблеми - в них багацько народу хвоіє на безсилля (там навіть лікарняні на то дають), хронічну втому і т.д., так ось - найкраще вирішення проблеми - систематична праця, будь яка (але напевно та, яка більш менш подобається :)), головне щоб постійна :)
Всім дописувачам ще раз дякую !
  • 0

#53 Эго

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 28.07.2008 – 21:31

Для того щоб щось задівбало, для початку потрібно щось було статися!!!! :blink: була якась причина, що тепер заважає розумінню сенсу вашого життя. Вирішиш проблему і життя стане знов цікаве, а не вирішиш проблему буде воне в підсвідомому довго існувати ..... і часом нагадувати про себе ( в той спосіб який вона це вже робила - нецікавість до життя, не бачення сенсу в житті, в своїх вчинках, зникнення інтересу,) ЗНАЮ з власного досвіду.
  • 0

#54 Живчик2008

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 21:18

Мене теж було задовбало ( коханої нема ,друзів нема , батьки мене виводили з себе , жити не хотілось, помирати жалко) Але я зустрів одну добру людину ( тренера з рукопашного бою ), він каже мені прийди позаймаєшся ( спочатку було страшно , прийшов нікого не знаю весь такий на морозі , але потім втягнувся ). В залі найшов нові знайомства , навчився стримувати себе , став веселішим , я просто найшов свою мету ( якою була перемога на турнірі ) запекло тренерувався і переміг . Зараз далі займаюся ! І найшов гарну дівчину!
Але слова тренера до тепер пам*ятаю , який сказав "Я знаю що ти можеш , але ти повинен довести собі ,що ти це зробиш !
І проста порада - коли тебе задовбало життя просто доведи собі що ти самий лучий !
  • 0

#55 Olenka_Zelenka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень
  • Місто:Золочів

Відправлено 30.07.2008 – 21:24

ооо..... мене як життя задовбує по повній, то час від часу просинаються приступи дурості.... тоді можу собі ножницями чи голочкою руці-нозі поцарапати..... несильно.... але знаки лишаються на тижня два-три..... але серйозного бажання вмерти, чи сильно себе покалічити ніколи не було.... так... хотіла колитсь з дому втекти... но не знала куда.... і зразу збилася з такої ідеї.
  • 0

#56 NAU

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.07.2008 – 21:26

коли мене задовбує життя, я заходжу на цей форум. Бачите! Життя мене сильно задовбало.
  • 0

#57 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 21:29

Коли тебе задовбало життя, тобто коли воно тебе остаточно дістало, набридло і теде, сходи на похорони - відчуй, наскільки тобі хочеться (або не хочеться - то вже складний варіант...) жити! Тебе нема, а ці виродки спочатку поплачуть над твоєю труною, потім підуть нажератись пончиками і горілкою, а потім ще, чого доброго, пісню затягнуть, ніби нічого й не сталось... Подумай, чи настільки тебе задовбало це і так скороминуче життя?)
  • 0

#58 G27

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 470 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.07.2008 – 21:30

Перегляд дописуОлеська (30.07.2008 22:29) писав:

Коли тебе задовбало життя, тобто коли воно тебе остаточно дістало, набридло і теде, сходи на похорони - відчуй, наскільки тобі хочеться (або не хочеться - то вже складний варіант...) жити! Тебе нема, а ці виродки спочатку поплачуть над твоєю труною, потім підуть нажератись пончиками і горілкою, а потім ще, чого доброго, пісню затягнуть, ніби нічого й не сталось... Подумай, чи настільки тебе задовбало це і так скороминуче життя?)

Бувають моменти шо і не так задовбує, шо плювати на усьо

Повідомлення відредагував G27: 30.07.2008 – 21:31

• 0

#59 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 21:31

Життя мене не задовбує. Деколи вимучує до безтями, але тягну "лямку", падаю, встаю, при необхідності хапаюсь зубами за щось , щоб рухатись вперед. Головне мати мету. :)
  • 0

#60 NAU

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.07.2008 – 21:33

Впадлу мати мету. моя мета - непомерти, але це неможливо
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1