Перейти до вмісту

Екзистенціальна криза

Повідомлень в темі: 70

#21 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 17.02.2008 – 16:10

Перегляд дописуBassOneB (16.02.2008 19:49) писав:

хочеш з дівкою пожити попадаються одні ..., або нормальні але йдуть до інших

Значить не можеш задовольнити нормальних - працюй над собою.

В мене не перехідний період мені до нього ще сім років (мені зараз 23)

А мені зараз якраз 30, переходний період, а мені його відчути не дає відсутність часу - стільки занять і все треба встигнути. Мені б 48 годин в день - отоді я б може знайшов час подумати над такими дурницями.
А авторові теми мені сказати є лише одне - все оте "почав" тим закінчилось, бо робилось не тому, що "я так хочу", а тому, що "так роблять інші". Треба спочатку знайти себе, навчитись не залежати від інших, стати дорослим, а тоді вже на дурні думки часу теж не залишиться.
  • 0

#22 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 17.02.2008 – 17:01

Напевно такий стан, як у автора теми - це депресія. І відповідно з неї треба виходити. Життя прекрасне! Треба лише це зрозуміти! :cool1:
  • 0

#23 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 17.02.2008 – 18:55

Вось реально, задовбало мене це все, коли ніх... не виходить, хочеш з дівкою пожити попадаються одні ..., або нормальні але йдуть до інших
Воно й не дивно! Хто захоче бути з хлопцем, який тільки те і робить що постійно жаліється який він поганий і як в нього все буквально валиться з рук, ніхто його не любить і не приголубить, нікому не подобаються його дії\творіння\починання? От хто? Навіть якщо такого хлопаку покохала якась дівчина (бо він наприклад хороший як людина), то все-одно вона з ним психологічно довго не витримає і покине! Отже забий наразі на дівчину, почни з себе.

хоч бабло заробити тупо не виходить, хочеш хочеш хочеш, а для чого...
Заробити як? Все і відразу? І так щоб нічого не робити? Потрібна праця, а роботи є повно. І не обов`язково відразу "пертись" на престижну роботу.

А найбільше хочеш взнати для чого тре жити, і це задовбує найбільше, бо тут тільки можеш придумати тимчасову (років так на 5) відмазку, яка приспить ото "хочеш".
Забий. Жити треба і крапка. Сенс життя сам Вас знайде, не спішіть поперед батька в пекло.

Йдеш на тренінги ніфіга не тренінгують, пройшов Норбєкова, стало ще хреновіше...
Йдеш з якими думками? Що заплатиш тих 50грн і тобі за тебе все зроблять? Такого не буває, все в цьому житті дається тільки власними силами, "палочок-виручалочок" нема і не було ніколи.

Почав займатися айкідо, почав тягати гантелі... а для чого?
Якщо почав займатись і потім сказав "а для чого?" - це вже *****. На*** тоді було починати? Просто так? Ви або хочете або ні, і крапка. А кидатися від одного до другого "аби було" - нічого не дасть.

Кинув палити, кинув пити, стало менеше "друзів", тепер думки достають мо' наново почати...
А це вже ріспект, як кажуть репери :cool1: Але наново починати не треба. Слова пісні "Я не сошел с ума" Арії: "Лучше жить одному, чем найти свой дом и жить в нем с кем попало"

Мене трафляють люди, але найбільше дзеркало з моїм відображенням...
Ніхто не полюбить того, хто не любить себе. Дещо про це вже я сказав з самого початку.

А взагалі спорт - сила. Почни\продовжи займатись. І навіть бажано не стільки просто гантелі тягати, а робити ранкові пробіжки на природі. А якщо ще й загартування - то взагалі супер. Вода, як ніщо інше знімає з людини стрес. Це стосується як приймання ванни, так і загартовування холодною водою.
  • 0

#24 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київщина

Відправлено 17.02.2008 – 19:36

Думаю автору теми, якщо він не хоче це все робити для себе, потрібно робити це для когось.
І тоді потреба в житті з"явиться, ще й яка. А то ниє.Це все відштовхує, ні одна дівчина не захоче спілкуватись з невдахою. А покажи Ви хоч іскру бажання і підтримка з"явиться.
  • 0

#25 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень
  • Місто:біля Львова

Відправлено 17.02.2008 – 20:31

Перегляд дописуNechupara (17.02.2008 00:35) писав:

тобі тре дитину. Але спочатку кохання. А ще до істерії в темі підходить мій підпис)))
Дитина то не тамагочі, до неї тре бути готовим і морально і психологічно і матеріально..., але то напевно має бути наступний етап мого життя...
З коханням не везе, або не там шукаю або не так розумію кохання

Перегляд дописуVepr (17.02.2008 01:22) писав:

BassOneB
власне кажучи, а що тебе цікавить в цьому житті найбільше??
;)

В тому одна з проблем - не знаю

Перегляд дописуDema V (17.02.2008 01:27) писав:

хех, вся справа в тому, що людина починає задавати це питання собі. Потім з'вляється ця гризота, невдоволення життям. А могло б бути і гірше ?
інколи думати шкідливо. Жити треба вміти, тоді воно не набридне.
:) , прикольно...

Перегляд дописуБлискавиця (17.02.2008 01:28) писав:

У Віктора Франкла є дуже хороша книга "Людина в пошуках сенсу".....про пошуки сенсу життя. Рекомендую почитати. Вона допомогла вже багатьом людям у світі.

До речі сам Віктор Франкл казав наступне : якби я думав "чи потрібна комусь моя книга", то я б її ніколи не написав. Ця книга була потрібна перш за все мені самому.

(замість слова "книга" у цій фразі можете підставити будь-яке інше слово - життя, робота, дівчина, спорт тощо :))
Дякую за пораду, книжку скачав, 36 сторінок мав би осилити до кінця тижня

Перегляд дописуShakalhomesixVSseven (17.02.2008 13:08) писав:

ну ти ж вже захопився всякими там айкідо, гіркі і тд.
шось задовбало спробуй шось нове.
Просто напевно я в свій час надто розпорошив свої сили, теперки будем трохи розумніші, але до айкідо я хочу повернутися, я його кинув по стану здоровя (грип)

Перегляд дописуКсюшенька (17.02.2008 14:42) писав:

ТИ питаєш..для чого для чого для чого.,Та для себе,живи для себе,потім одружишся і будеш жити вже не так як для себе як заради іншої людини!Життя ж тільки починається,якшо тобі дано це життя значить щось ти маєш у ньому зробити,значить є якась місія яку ти повинен виконати!От тобі 23 роки,а я знаю своїх однолітків(16р),які вже задаються такими питаннями,які чомусь втомились від життя,побачишвши зовсім мало,вот і мене цікавить чому ж так.Але нічого не трапляється просто так,такшо ми всі народились для чогось!!!!!
Ось цікаво, якщо б забрати з життя оті всілякі книжки про сенс життя, про те що є якась? місія, ось бамц і не стало... чи б тоді людина задавалася тими місіями?
Щоб жити для себе, тре пізнати хто я, чим я зараз і пробую займатися

Перегляд дописуОлеська (17.02.2008 15:01) писав:

Взагалі після дописів ти мав би сказати (за логікою "жанра"): "Як ви мене всі зі своїми порадами задовбали!!!".
Бо насправді при такому стані речей найменше, чого хочеться і на що сподіваєшся, - це якихось порад чи співчуття.

В мене такий стан іноді теж буває (до речі, це не обов"язково пов"язано з перехідним періодом в житті людини). Я в такому разі роблю якісь абсолютно неприйнятні мені речі, щось таке, щоб саму себе шокувати. Але найкраще для мене - це кардинальна зміна чогось в своєму житті - навчання, робота, стосунки, місцепроживання (хоча іноді достатньо буває просто вирушити в подорож) і т.д.
Трохи є :cool1: , але я стримуюся:yes:
насправді жартую, я і хочу тут порад, але тих, які люди самі випробували на собі а не з заумних книжок... бо отаку "начитану по одлній книжці" хомосапієнс поставити в екстримальні умови живенько все забудеться, а ось свій досвід, то є залізобетон, то фундамент, я його будую і інших запрошую до будування чогось такого потрібного всім, щоб колись хтось зайшов у гугл, ввів ото "як мене все за..," і тут бабах, від а до я, ото реальна штука, то користь

Перегляд допису-=VJ=- (17.02.2008 16:10) писав:

Значить не можеш задовольнити нормальних - працюй над собою.

А мені зараз якраз 30, переходний період, а мені його відчути не дає відсутність часу - стільки занять і все треба встигнути. Мені б 48 годин в день - отоді я б може знайшов час подумати над такими дурницями.
А авторові теми мені сказати є лише одне - все оте "почав" тим закінчилось, бо робилось не тому, що "я так хочу", а тому, що "так роблять інші". Треба спочатку знайти себе, навчитись не залежати від інших, стати дорослим, а тоді вже на дурні думки часу теж не залишиться.
Правильно мислиш, я зараз себе і шукаю...
Я б не сказав що в мене багато вільного часу...

Перегляд дописуDarkSun (17.02.2008 17:01) писав:

Напевно такий стан, як у автора теми - це депресія. І відповідно з неї треба виходити. Життя прекрасне! Треба лише це зрозуміти! :)
Будем надіятися що ні, бо в цьому стані є ціла купа енергії, яку мона і тре перетворити у рушійну...

Перегляд дописуСварус (17.02.2008 18:55) писав:

Воно й не дивно! Хто захоче бути з хлопцем, який тільки те і робить що постійно жаліється який він поганий і як в нього все буквально валиться з рук, ніхто його не любить і не приголубить, нікому не подобаються його дії\творіння\починання? От хто? Навіть якщо такого хлопаку покохала якась дівчина (бо він наприклад хороший як людина), то все-одно вона з ним психологічно довго не витримає і покине! Отже забий наразі на дівчину, почни з себе.

Заробити як? Все і відразу? І так щоб нічого не робити? Потрібна праця, а роботи є повно. І не обов`язково відразу "пертись" на престижну роботу.

Забий. Жити треба і крапка. Сенс життя сам Вас знайде, не спішіть поперед батька в пекло.

Йдеш з якими думками? Що заплатиш тих 50грн і тобі за тебе все зроблять? Такого не буває, все в цьому житті дається тільки власними силами, "палочок-виручалочок" нема і не було ніколи.

Якщо почав займатись і потім сказав "а для чого?" - це вже *****. На*** тоді було починати? Просто так? Ви або хочете або ні, і крапка. А кидатися від одного до другого "аби було" - нічого не дасть.

А це вже ріспект, як кажуть репери :) Але наново починати не треба. Слова пісні "Я не сошел с ума" Арії: "Лучше жить одному, чем найти свой дом и жить в нем с кем попало"

Ніхто не полюбить того, хто не любить себе. Дещо про це вже я сказав з самого початку.

А взагалі спорт - сила. Почни\продовжи займатись. І навіть бажано не стільки просто гантелі тягати, а робити ранкові пробіжки на природі. А якщо ще й загартування - то взагалі супер. Вода, як ніщо інше знімає з людини стрес. Це стосується як приймання ванни, так і загартовування холодною водою.
1. то я вже і сам зрозумів, що з нитіками ніхто не хче бути... тут непочатий край роботи
2. рожева мрія - депозит :), знаю що тре пахати, що успішно і роблю на держ роботі
3. сенс життя в тому щоб жити, то на рівні фізики, а на рівні енергій?
4. пройшов тренінг, навчився лікуватися, реально навчився, я не чекав що за мене хтось щось зробить, я там працював над собою, мо' просто чекав більшого
5. в мене ще не було такого, щоб я почав щось робити не задовбував себе отим "для чого це"
6. просто в хаті курять, кругом пють і достають коли я почну 9не можуть пережити що мене голова не болить:)), тут тре бути сильним щоб назад не скотитися, але я собі придумав класні гальма, працюють на всі сто - до речі раджу тим хто хоче кинути палити - треба сісти, глибоко подихати, зампокоїтися і подумати чим шкодить воно тобі, що в твоєму житті воно забирає, що фарбує на чорно, в моєму конкретному випадку це було - цигарки дуже сильно давали віддачу на мозок, на думалку, тормозили мене, боліла голова, в перші дні коли кинув ці гальма (постійно згадував про головні болі, слабкі але неприємні) треба було підсилювати ще вольовими зусиллями, а потім просто починає тошнити від вигляду і запаху цигарок, єдиний мінус - почав агресивно ставитися до курящих
7. стараюся полюбити, по крайній
  • 0

#26 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 21:06

Перегляд дописуЛука (17.02.2008 19:36) писав:

Думаю автору теми, якщо він не хоче це все робити для себе, потрібно робити це для когось.
І тоді потреба в житті з"явиться, ще й яка. А то ниє.Це все відштовхує, ні одна дівчина не захоче спілкуватись з невдахою. А покажи Ви хоч іскру бажання і підтримка з"явиться.
Саме важче розпалити вогонь, а підтримувати його то вже пів біди... Я зараз його розпалюю за допомогою тирси і деревяної палички, хоча мона і запальничкою...

цікаво, чи зможу сісти на шпагат за тиждень?
  • 0

#27 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 21:47

Перегляд дописуБлискавиця (17.02.2008 01:28) писав:

У Віктора Франкла є дуже хороша книга "Людина в пошуках сенсу".....про пошуки сенсу життя. Рекомендую почитати. Вона допомогла вже багатьом людям у світі.

До речі сам Віктор Франкл казав наступне : якби я думав "чи потрібна комусь моя книга", то я б її ніколи не написав. Ця книга була потрібна перш за все мені самому.

(замість слова "книга" у цій фразі можете підставити будь-яке інше слово - життя, робота, дівчина, спорт тощо :cool1:)
переглянув я ту книжку... хм, що тут скажеш, написана вона зарозумно, як на мене то є для напівпрофесійних психотерапевтів. Сподобалася тільки така прихована думочка - у цей вік загубити смисл що два пальці об асфальт, бо кругом втрачає сенс мораль (заповіді), перенасичення інформацією, нема що робити через компутеризацію і роботизацію, отож щоб легше його (смисл) знайти потрібно обмежити себе, створити собі рамки і в них працювати... Воно то так, але коли ти розвиваєшся і доходиш до своїх власноруч створених рамок, то починається що? правильно, дивитися початок...

Нижче подам я слова своєї пісні, в тему:

І де істина в житті ніхто не знав
Всі ходили хто куди а час втікав
Хтось хотів все сам знайти так і зникав
Інші думали що він нічого не знав
Більшість тихо мов трава і так до кінця
Дехто голосно кричав доля швидше прийшла
Люди бігали кругом чекала вона
Хто спіткнеться впаде і вже потягла
Той науку розвивав радів як дитя
Коли нові десь значки нова вода
А вона попри то всьо тихо здаля
Щиро ніби весна посміхалася...
  • 0

#28 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.02.2008 – 15:50

Перегляд дописуBassOneB (17.02.2008 21:47) писав:

переглянув я ту книжку... хм, що тут скажеш, написана вона зарозумно, як на мене то є для напівпрофесійних психотерапевтів. Сподобалася тільки така прихована думочка - у цей вік загубити смисл що два пальці об асфальт, бо кругом втрачає сенс мораль (заповіді), перенасичення інформацією, нема що робити через компутеризацію і роботизацію, отож щоб легше його (смисл) знайти потрібно обмежити себе, створити собі рамки і в них працювати... Воно то так, але коли ти розвиваєшся і доходиш до своїх власноруч створених рамок, то починається що? правильно, дивитися початок...
Твого сенсу життя ніхто не обмежує).....найлегше звинувачувати світ в усіх гріхах та недоліках, зокрема і за своє власне існування також. <_<
  • 0

#29 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень

Відправлено 18.02.2008 – 18:13

Перегляд дописуБлискавиця (18.02.2008 15:50) писав:

Твого сенсу життя ніхто не обмежує).....найлегше звинувачувати світ в усіх гріхах та недоліках, зокрема і за своє власне існування також. :ggggg:
як ти перечитуєш повіжомлення? <_< зі швидкістю 3000 знаків у хвилину?. Де тамки написано що я когось звинувачую, окрім себе?
Я мав на увазі обмеження як засіб а не як експансію на енергентичну модель мого субєктивного світу
  • 0

#30 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.02.2008 – 16:42

:ggggg:

Перегляд дописуBassOneB (18.02.2008 18:13) писав:

як ти перечитуєш повіжомлення? <_< зі швидкістю 3000 знаків у хвилину?. Де тамки написано що я когось звинувачую, окрім себе?
Я мав на увазі обмеження як засіб а не як експансію на енергентичну модель мого субєктивного світу
Швидкість перечитування не має стосунку до розуміння..ґґґ......можна читати дуже повільно - і все одно не розуміти :ggggg:.........Ти сам - теж є частиною світу, звинувачуючи себе ти нічого не досягнеш.
  • 0

#31 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 19.02.2008 – 16:52

коли тебе задовбало життя, подумай, а може воно не безпричинно так робить? мо шось не так в тобі, а не в оточенні?.....
самовдосконалення. і більше позитиву <_<
  • 0

#32 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень

Відправлено 19.02.2008 – 18:23

Перегляд дописуБлискавиця (19.02.2008 16:42) писав:

:ggggg:
Швидкість перечитування не має стосунку до розуміння..ґґґ......можна читати дуже повільно - і все одно не розуміти :beer:.........Ти сам - теж є частиною світу, звинувачуючи себе ти нічого не досягнеш.
Хто тобі то сказав, що я є частиною вашого світу?, чуєш голоси? <_<
Але якщо себе не звинувачувати?, по-моєму тамки теж дороги немає, як на мене тре взанти як там і як не там, тоді скомпілювати в силу своїх розумових здібностей та й забацати свій матьорий шлях :ggggg: (ех, рожеві мрії)...
тут подумав... - стосовно світу, мо' маєш і рацію, там де я не дотикаюся до інших індивидів там світ є мій, а там де дотикаюся, то напевно є частина світу сосіяльного ;)... О, мона нову тему - межі світу субреальносубєктивного і соціального, та іх вплив на ектравертизм чи інтравертизм таких як я :cool1:

Перегляд дописуsagitta (19.02.2008 16:52) писав:

коли тебе задовбало життя, подумай, а може воно не безпричинно так робить? мо шось не так в тобі, а не в оточенні?.....
самовдосконалення. і більше позитиву :beer:
Маєш рацію, або це випробування для менеж самого, перевірка на міцність... або "а якщо ні"?
Позитив буде коли я прорубаю собі в стіні свої двері, з гарним номерочком і мелодійним дзвіночком:alakh:, але тут є таке ге, що можна дійсно просто напросто зламатися, як співає Скрябін - Музика стала і шо тепер....
  • 0

#33 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 21.02.2008 – 22:01

Перегляд дописуBassOneB (19.02.2008 18:23) писав:

там де я не дотикаюся до інших індивидів там світ є мій, а там де дотикаюся, то напевно є частина світу сосіяльного :)
"яльного" - це як? :cool2:
  • 0

#34 нея

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень

Відправлено 22.02.2008 – 22:41

"Коли Тебе задовбало життя", то треба шукати щось добре у своєму житті :cool2: (пам'ятати, що могло чи ще може щось погане наступити :) :unsure: , але боятися тільки Божого покарання)
  • 0

#35 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.02.2008 – 23:42

Чесно для мене тут все таке дивне та незвичне в цій темі... хм... колись давно я думала про те ж щой автор, але пройшло кожен може знайти зміст життя, в собі, в інших людях в сонці, вітрі, в роботі... і тут немає універсальної поради просто не треба опускати руки от і все...
  • 0

#36 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.02.2008 – 08:49

У всіх в житті бувають складні моменти, і здається що життя втрачає сенс, але це тільки момент потрібно зціпити зуби і працювати над собою... я ненамагався знайти сенс життя в різноманітних вумних книжках (хоча читаю багато), тут немає універсального рецепту як допомогти, але одне знаю точно, неможна себе жаліти...

Повідомлення відредагував Dynkan 113: 23.02.2008 – 08:49

• 0

#37 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень

Відправлено 23.02.2008 – 11:34

Перегляд дописуВертипузо (22.02.2008 23:42) писав:

Чесно для мене тут все таке дивне та незвичне в цій темі... хм... колись давно я думала про те ж щой автор, але пройшло кожен може знайти зміст життя, в собі, в інших людях в сонці, вітрі, в роботі... і тут немає універсальної поради просто не треба опускати руки от і все...

Перегляд дописуDynkan 113 (23.02.2008 08:49) писав:

У всіх в житті бувають складні моменти, і здається що життя втрачає сенс, але це тільки момент потрібно зціпити зуби і працювати над собою... я ненамагався знайти сенс життя в різноманітних вумних книжках (хоча читаю багато), тут немає універсального рецепту як допомогти, але одне знаю точно, неможна себе жаліти...
Ви ж і даєте універсальні рецепти - не опускати руки і не жаліти себе, а говорите, що не має :cool2:
ДЯКУЮ!
  • 0

#38 butterfly-girl

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень
  • Місто:планета Земля

Відправлено 20.03.2008 – 20:12

Ти просто хочеш, щоб воно тебе задовбало. Нкажи і навіть не думай, що воно тебе задовбало і просто насолоджуйся улюбленою тобі справою.
  • 0

#39 vesnyanka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень
  • Місто:Ірій (країна куди відлітають душі)

Відправлено 20.03.2008 – 22:04

Життя не може задовбати. Теба задовбали або люди, або обставини. :rolleyes:
  • 0

#40 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.03.2008 – 22:19

Коли задовбало життя, почни його спочатку.

Найбільше уміння почати спочатку
життя, розуміння, дорогу, себе...

Л.Костенко.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних