Перейти до вмісту

алкоголь.help pls.

Повідомлень в темі: 257

#201 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.12.2011 – 22:52

Перегляд дописустеповик (26.12.2011 22:46) писав:

Якщо Ви вважаєте що вино - це корисний напій для людського організму, який не наносить жодної шкоди людському організму то маєте повне право так вважати.
Кожен має право самостійно обирати свій шлях в житті і я з повагою ставлюся до будь якого вибору людини, я нікому не нав'язую свої погляди на життя.
Ми тут просто спілкуємось. Я ніколи нікому нічого не нав"язую (хоча мені ну дуууже часто нав"язують свої думки інші люди). Ти сказав свою думку, я кажу свою.

Так от, я вважаю, що вино - це корисний напій, так.
  • 0

#202 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 26.12.2011 – 22:58

Перегляд дописуОлеська (26.12.2011 22:52) писав:

Ми тут просто спілкуємось. Я ніколи нікому нічого не нав"язую (хоча мені ну дуууже часто нав"язують свої думки інші люди). Ти сказав свою думку, я кажу свою.

Так от, я вважаю, що вино - це корисний напій, так.
а виноградний сік корисніший. :)
  • 0

#203 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.12.2011 – 23:15

Перегляд допису_Ex (26.12.2011 22:58) писав:

а виноградний сік корисніший. :)
якщо свіжий - так. а якщо він закривається на зберігання, тобто проварюється, то ні, не корисніший.
  • 0

#204 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.12.2011 – 23:35

Перегляд допису_Ex (26.12.2011 22:33) писав:

А от і ні, то інший процес.

наголос був на слово "хімічний" в цьому випадку.
степовик он страшно боїться хімії я бачу. бо це погано, некорисно і недобре.
он в яблуках скільки хімії, між іншим.
Зображення
  • 0

#205 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.12.2011 – 23:52

Одного разу мені та братові непощастило пообідати в гостях поганою куркою. За кілька годин мені вже було не дуже добре, але я пішов до друга на іменини випив грам 150 коньяку і стало легше. Братові було погано 3 дні.
  • 0

#206 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Місто:степу

Відправлено 27.12.2011 – 00:39

Перегляд дописуNeorlandina (26.12.2011 23:35) писав:

наголос був на слово "хімічний" в цьому випадку.
степовик он страшно боїться хімії
Ні.
Малось на увазі хімічні речовини, які шкодять організму людини.

Зображення

Може досить перекручувати мої слова? :)
  • 0

#207 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 27.12.2011 – 15:02

Перегляд дописустеповик (27.12.2011 00:39) писав:

Ні.
Малось на увазі хімічні речовини, які шкодять організму людини.

та ж будь-яка речовина є хімічною! і будь-яка речовина може бути шкідливою для людини.
все ж залежить від дози. у правильному дозуванні навіть страшна отрута може бути ліками. так само і з алкоголем.
  • 0

#208 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 27.12.2011 – 18:43

Перегляд дописуNeorlandina (27.12.2011 15:02) писав:

та ж будь-яка речовина є хімічною! і будь-яка речовина може бути шкідливою для людини.
все ж залежить від дози.
Ні. Просто тут є певна плутанина. :)
Спробуємо це розплутати.

Існують насправді отруйні речовини і не отруйні.
Так дійсно передозування, переїданням наприклад меду, яблук, моркви можна отруїтися, буде харчове отруєння, але це зовсім не означає що мед, яблука, морква - це отрута. Тут плутанина полягає в тому, що не мед, не яблука, не морква (як шкідливі отруйні хімічні речовини) нашкодили людині, тобто отруїти людину, ні це не так, а саме неправильний метод застосування цих продуктів призвів до отруєння. Тобто при переїданні відбувається перевантаження органів травлення людини, і це в свою чергу призвело до не засвоєння цих продуктів, і це далі викликало ознаки отруєння: погане самопочуття, блювання тощо.
Вживання меду, яблук, моркви в нормальних порціях - не лише зовсім не отруйне, а навпаки є надзвичайно корисним.

Разом з тим в природі існують насправді цілком отруйні речовини.
Головна їхня відзнака полягає в тому, що ці речовини отруйні в будь якій дозі. Навіть сама мікроскопічна доза, наприклад ціанистого калію, синильної кислоти, різних наркотичних речовин, алкоголю, нікотину вже є шкідливими для організму і зовсім не несуть ніякої користі. Просто завдяки зменшенню дози до мінімуму людина полегшує шкідливі, руйнівні наслідки вживання цих речовин, тому людина від мікродози отрути дійсно не вмре тому, що у вас є печінка, ваша печінка витримає цей хімічний, токсичний удар по організму, печінка дбайливо відфільтрує цю отруту із крові і нейтралізує її, але хімічний удар організм вже отримає і певна шкода організму вже буде нанесена. Якщо печінка у вас добре працює то ви при цьому відчуєте лише незначне погіршення самопочуття, а якщо погано працює - то значне погіршення самопочуття.
Саме це відбувається при вживанні алкоголю. Печінка активно бореться з алкоголем-отрутою і рятує вам життя, але при цьому печінка сама гине. Якби не печінка, ви б померли вже від банальних 100г горілки...

Не знаю як ви, а я не збираюсь навмисно свідомо знищувати найцінніший орган в моєму організмі. Навпаки я свідомо буду їсти і пити лише те, що відновлює і укріплює мою печінку. А печінка мені за це сповна віддячить своєю потужною і чіткою роботою по збереженню мого організму від різних шкідливих речовин, які потрапляють в кров з забрудненого повітря, води їжі тощо, і від яких я не можу просто захиститися, ось тут і приходить на допомогу моя захисниця, вона це все лайно дбайливо і спокійно відфільтрує із крові і врятує мій організм. І я буду бадьорим, сильним і здоровим.

У людини, яка веде здоровий спосіб життя, розум людини і внутрішні органи є єдиною командою.
У людини, яка веде нездоровий спосіб життя, розум людини і внутрішні органи є ворогами.
Розум насолоджується смаком шампанського і насолоджується підняттям настрою, розслабляється, а внутрішні органи при цьому не лише не отримують задоволення, а навпаки гинуть. Це трохи схоже на ман'яка-гвалтівника, який б'є гвалтує свою жертву і отримує задоволення при цьому, а жертва страждає, але ман'яку-гвалтівнику байдуже ті всі страждання бо головне для нього - це оте задоволення, яке він при цьому отримує. Тільки в нашому випадку виходить ще гірше, бо жертва не є частиною організму ман'яка-гвалтівника, а ваша печінка і інші органи є частиною вашого організму, частиною вас...

Ну і як завжди нагадаю. Це моя особиста думка, яку я висловив, і яку при цьому, нікому не нав'язую. Кожен має право бачити цей світ так, як він це бачить.
  • 0

#209 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 27.12.2011 – 18:47

Перегляд дописустеповик (27.12.2011 17:43) писав:

У людини, яка веде здоровий спосіб життя, розум людини і внутрішні органи є єдиною командою.
боюсь уявити, яким би ти був, якби ще й бухав
  • 0

#210 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.12.2011 – 19:02

Перегляд дописустеповик (26.12.2011 22:46) писав:

Якщо Ви вважаєте що вино - це корисний напій для людського організму, який не наносить жодної шкоди людському організму то маєте повне право так вважати.
Кожен має право самостійно обирати свій шлях в житті і я з повагою ставлюся до будь якого вибору людини, я нікому не нав'язую свої погляди на життя.
В такому випадку для прикладу можна сказати, що часник також шкідливий для організму, якщо його постійно вживати і в безрозмірних кількостях!

Осьтут:

Цитата

Побічних дій часник не робить. Тільки при прийомі занадто великої дози можливо подразнення слизової шлунка і кишечника. Головний його недолік - всепроникаючий запах.

• 0

#211 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 27.12.2011 – 19:15

а от вчені, наприклад, вважають інакше.
наприклад нікотин - лікує виразку, затримує розвиток хвороби Паркінсона, запобігає епілептичним припадкам, позитивно впливає на прояви синдрому дефіциту уваги та гіперактивності (у дорослих), знижує ризик виникнення раку молочної залози у жінок з генетичною схильністю до нього.
я вже не кажу про застосування маріхуани у медицині - і від глаукоми, і від розладу травлення, і від артриту, і від епілепсії...

і взагалі, що це за дурня - "печінка - головний орган"? а мозок наприклад нє? чи нафік він треба, аби печінка була здорова?)))
  • 0

#212 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 27.12.2011 – 20:53

Перегляд дописуTopper (27.12.2011 19:02) писав:

В такому випадку для прикладу можна сказати, що часник також шкідливий для організму, якщо його постійно вживати і в безрозмірних кількостях!
Ні. Часник не шкідливий. Шкідливі лише великі дози. В великих дозах все шкідливо.
А алкоголь шкодить організму в будь яких дозах, навіть в самих малих дозах. Просто в малих дозах шкодить мало, а в великих дозах шкодить багато. Тому алкоголь є дійсно насправді шкідливою отруйною речовиною.

Перегляд дописуNeorlandina (27.12.2011 19:15) писав:

а от вчені, наприклад, вважають інакше.
наприклад нікотин - лікує виразку, затримує розвиток хвороби Паркінсона, запобігає епілептичним припадкам, позитивно впливає на прояви синдрому дефіциту уваги та гіперактивності (у дорослих), знижує ризик виникнення раку молочної залози у жінок з генетичною схильністю до нього.
я вже не кажу про застосування маріхуани у медицині - і від глаукоми, і від розладу травлення, і від артриту, і від епілепсії...
Погляньте на інструкцію по вживанню будь яких ліків, які створені на основі отруйних речовин. Там є розділ "Побічні дії" і написано там чи мало. В цьому розділі завжди написано, що ці ліки шкодять печінці і ниркам. Це тому, що хоч ті речовини і мають певні лікувальні властивості, але свої отруйні властивості вони при цьому не втратили. Отже такі отруйні речовини одне в організмі лікують, а інше калічать і те скалічене потім теж доведеться лікувати, але вже іншими ліками. Тому вам вирішувати чи користуватися такими ліками чи ні.

Перегляд дописуNeorlandina (27.12.2011 19:15) писав:

і взагалі, що це за дурня - "печінка - головний орган"? а мозок наприклад нє? чи нафік він треба, аби печінка була здорова?)))
Ну так звісно мозок важливіший, просто якщо дивитися з точки зору боротьби з отрутами то печінка найважливіший орган. А якщо дивитися взагалі то можна сказати, що печінка один із найважливіших органів.
  • 0

#213 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 27.12.2011 – 21:40

Яка цікава дискусія. Вставлю і свої кілька копійок.

По-перше - найважливіший орган це ніяка не печінка, і не мозок, а чоловічий статевий член.

По-друге - погоджуся з вищенаведеним твердженням що отрута в малій кількості це ліки. Широко відомі випадки застосування органічних токсинів у медичній практиці.
Про той же алкоголь - є багато матеріалу де розповідається про позитивний вплив незначної дози алкоголю. Я звісно проти алкоголізму, бухання і подібного трешу. Це крайнощі. Але вважати один бокал вина чи пива смертельною отрутою, що завдає непоправної шкоди здоров'ю та призводить до інвалідності - це теж крайнощі. Це безглуздо та нелогічно.

І взагалі усі фанатичні противники алкоголю є латентними алконавтами, так само як принципові гомофоби є латентними, скажемо, ананасами.
  • 0

#214 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 27.12.2011 – 21:54

Перегляд дописуNameless One (27.12.2011 21:40) писав:

По-перше - найважливіший орган це ніяка не печінка, і не мозок, а чоловічий статевий член.
Ну це хіба в молодості років в 18 коли член набрав вже "державної ваги" а мозок ще лише вчиться, тоді дійсно погоджуюся. :D

По-друге - погоджуся з вищенаведеним твердженням що отрута в малій кількості це ліки. Широко відомі випадки застосування органічних токсинів у медичній практиці.
Про той же алкоголь - є багато матеріалу де розповідається про позитивний вплив незначної дози алкоголю.
Чомусь всі коли пишуть про користь яку можуть мати маленькі дози отрути, завжди забувають написати, що шкідливі властивості, які має ця сама отрути нікуди при цьому не зникають, тому коли такі ліки щось лікують в організмі то одночасно обов'язково і щось калічать, наприклад печінку і нирки.

Я звісно проти алкоголізму, бухання і подібного трешу. Це крайнощі. Але вважати один бокал вина чи пива смертельною отрутою, що завдає непоправної шкоди здоров'ю та призводить до інвалідності - це теж крайнощі. Це безглуздо та нелогічно.
Звісно ОДРАЗУ смерті не буде і інвалідності теж.
Але З ЧАСОМ печінку таки доведеться викинути на смітник... :(

Повідомлення відредагував степовик: 27.12.2011 – 22:00

• 0

#215 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 27.12.2011 – 22:01

Перегляд дописустеповик (27.12.2011 21:54) писав:

Ну це хіба в молодості років в 18 коли член набрав вже "державної ваги" а мозок ще лише вчиться, тоді дійсно погоджуюся. :(
я за те щоб молодість тривала якомога довше)

Цитата

Чомусь всі коли пишуть про користь яку можуть мати маленькі дози отрути, завжди забувають написати, що шкідливі властивості, які має ця сама отрути нікуди при цьому не зникають, тому коли такі ліки щось лікують в організмі то одночасно обов'язково і щось калічать, наприклад печінку і нирки.
печінка та нирки для того і призначені щоб захищати організм від токсинів. хай тренуються, загартовуються.

Цитата

Звісно ОДРАЗУ смерті не буде і інвалідності теж.
Але З ЧАСОМ печінку таки доведеться викинути на смітник...

з часом доведеться взагалі все викинути на смітник.
  • 0

#216 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 27.12.2011 – 22:20

Перегляд дописуNameless One (27.12.2011 22:01) писав:

я за те щоб молодість тривала якомога довше)
:D

печінка та нирки для того і призначені щоб захищати організм від токсинів. хай тренуються, загартовуються.
Це якби років 300 назад то дійсно погоджуюсь :(
А сьогодні зважаючи на нинішню екологію, забруднене повітря, воду і їжу в нашому організмі печінка безперервно вигрібає купу лайна із нашого кров'яного русла і рятує нас від загину , тобто печінка працює щодня вже з перевантаженнями. Тому подібне "тренування" вже не є насправді тренуванням, а лише є важким дубцем на добивання перевтомленої печінки. По типу:"А ти ще дихаєш? Ну то на тобі!"
Печінка сьогодні потребує не добивання, а нашої підтримки і відновлення. Коли ми відмовляємося від алкоголю тим самим ми допомагаємо нашій печінці, підтримуємо її, в її складній сьогоденній праці...

з часом доведеться взагалі все викинути на смітник.
Так. Але питання в тому коли настане цей час, сьогодні чи років через 60, а може і більше...
І ще питання в тому, як прожити цей період. Можна ж конаючи від різних печінкових хвороб і різних інших хвороб організму, бо алкоголь нищить імунну систему організму, а можна тверезо і бадьоро.
  • 0

#217 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 28.12.2011 – 01:10

Перегляд дописуNeorlandina (27.12.2011 15:02) писав:

у правильному дозуванні навіть страшна отрута може бути ліками. так само і з алкоголем.
ні.
Пиво, Вино, Горілка - одне і те саме.
Для аналогічного ефекту - потрібні різні дози..
  • 0

#218 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 28.12.2011 – 01:16

мався на увазі алкоголь як речовина, а не як спиртні напої.
от пивні дріжджі окремо навіть продають для зміцнення волосся та нігтів.
між іншим, в чорному хлібі з дріжджового тіста теж є алкоголь. і у квасі теж.
  • 0

#219 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 28.12.2011 – 01:42

Перегляд дописуNeorlandina (28.12.2011 01:16) писав:

мався на увазі алкоголь як речовина, а не як спиртні напої.
от пивні дріжджі окремо навіть продають для зміцнення волосся та нігтів.
між іншим, в чорному хлібі з дріжджового тіста теж є алкоголь. і у квасі теж.
Знову Neorlandina все переплутала. Дріжджі - це не алкоголь. Пивні дріжджі дійсно самі по собі корисні містять вітаміни і амінокислоти. Дріжджі використовуються для створення алкоголю. :(
А алкоголь у дріжджовому тісті і у квасі в мікродозах і це все нейтралізує печінка.
Тобто печінці і так вистачає природного навантаження. А якщо ми ще будемо навмисно вживати алкогольні напої то це вже остаточно доб'є печінку.

Повідомлення відредагував степовик: 28.12.2011 – 02:04

• 0

#220 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 28.12.2011 – 02:03

Перегляд дописустеповик (28.12.2011 01:42) писав:

Знову Neorlandina все переплутала. Дріжджі - це не алкоголь. Дріжджі використовуються для створення алкоголю. :(

ну звісно ні, а де я казала що це алкоголь?
просто тру-ненавистники алколольних напоїв також не вживають і того, що містить дріжджі. зокрема і вже названий вище квас.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних