Перейти до вмісту

алкоголь.help pls.

Повідомлень в темі: 257

#181 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.12.2011 – 22:52

Перегляд дописуГетьман (15.12.2011 23:48) писав:

Ми не забуваємо про ендогенний алкоголь та фразу Парацельса про те, що кількість спожитого визначає корисність чи шкідливість. Тож не будемо розцінювати попередню цитату як заклик чи звинувачення.
ірландці і німці сміються і запивають твій пост пивом.
а французи оголошують тости і п.ють вино)
  • 0

#182 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.12.2011 – 23:01

Перегляд дописуГетьман (15.12.2011 22:48) писав:

Ми не забуваємо про ендогенний алкоголь та фразу Парацельса про те, що кількість спожитого визначає корисність чи шкідливість. Тож не будемо розцінювати попередню цитату як заклик чи звинувачення.
ну то треба було з цього починати. а то склалось таке враження на якийсь момент, що Петлюра повернувся на форум (той, що безалкогольне життя пропагандував).
  • 0

#183 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 15.12.2011 – 23:11

Перегляд дописуОлеська (15.12.2011 23:01) писав:

ну то треба було з цього починати. а то склалось таке враження на якийсь момент, що Петлюра повернувся на форум (той, що безалкогольне життя пропагандував).
Петлюра - молодець, даремно ви на нього так. Я, до речі, свого часу таким самим був.
  • 0

#184 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 15.12.2011 – 23:17

Перегляд дописуГетьман (15.12.2011 23:11) писав:

Петлюра - молодець, даремно ви на нього так. Я, до речі, свого часу таким самим був.
Я не кажу, що не молодець. Тут, до речі, ще один такий на форумі є. Але він мене своїми моралями щодо правильного харчування та здорового способу життя так дістав, що...
  • 0

#185 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.12.2011 – 23:22

невже Рембо? :rolleyes:
  • 0

#186 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1743 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 15.12.2011 – 23:30

Перегляд дописуОлеська (15.12.2011 23:17) писав:

Я не кажу, що не молодець. Тут, до речі, ще один такий на форумі є. Але він мене своїми моралями щодо правильного харчування та здорового способу життя так дістав, що...
Олеська, квітка і бухло речі несумісні.
  • 0

#187 Альф

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень
  • Місто:Вишгород

Відправлено 25.12.2011 – 21:07

Шукав де поділася моя святкова тема про випивку. Знайшов :)
Так що там з випивкою. Кому чим випивка подобається?
Мені настрій піднімає, а вам чим подобається?
  • 0

#188 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.12.2011 – 22:22

Перегляд дописуАльф (25.12.2011 21:07) писав:

Шукав де поділася моя святкова тема про випивку. Знайшов :)
Так що там з випивкою. Кому чим випивка подобається?
Мені настрій піднімає, а вам чим подобається?
Люблю смак доброго пива, коньяку, вина та іншого "смачного" алкоголю
  • 0

#189 Альф

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень
  • Місто:Вишгород

Відправлено 25.12.2011 – 22:54

Перегляд дописуKinoManiak (25.12.2011 22:22) писав:

Люблю смак доброго пива, коньяку, вина та іншого "смачного" алкоголю
Отже алкоголь подобається тим що:

1) піднімає настрій
2) має гарний смак
хоча з другим пунктом не погоджуюсь. Горілка має гидючий смак, :) кат би її побрав, але настрій зараза піднімає, :) тому я її кляту швиденько закушую кислим помідорчиком або огірочком. :)

Чим ще подобається алкоголь?
  • 0

#190 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 26.12.2011 – 03:51

Перегляд дописуАльф (25.12.2011 22:54) писав:

Отже алкоголь подобається тим що:

1) піднімає настрій
2) має гарний смак
хоча з другим пунктом не погоджуюсь. Горілка має гидючий смак, :) кат би її побрав, але настрій зараза піднімає, :) тому я її кляту швиденько закушую кислим помідорчиком або огірочком. :)

Чим ще подобається алкоголь?
я не п"ю взагалі, мені не подобається, нічого хорошого в ньому не бачу..
  • 0

#191 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Місто:степу

Відправлено 26.12.2011 – 13:41

Також зовсім не вживаю алкоголю.
Смак шампанського і пива неприродний, а смак горілки взагалі гидкий.
Мені настрій добре піднімає спілкування з цікавими і розумними людьми. В такому товаристві дійсно природно весело і тому вливати в себе хімічні продукти бродіння, для штучного підняття настрою зовсім непотрібно.
Також варто пам'ятати, що алкоголь - це отрута, яка знищує печінку людини і серце, підриває імунну систему організму і руйнує клітини мозку.

Повідомлення відредагував степовик: 26.12.2011 – 13:56

• 0

#192 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.12.2011 – 14:13

Перегляд дописустеповик (26.12.2011 13:41) писав:

Також зовсім не вживаю алкоголю.
Смак шампанського і пива неприродний, а смак горілки взагалі гидкий.
Мені настрій добре піднімає спілкування з цікавими і розумними людьми. В такому товаристві дійсно природно весело і тому вливати в себе хімічні продукти бродіння, для штучного підняття настрою зовсім непотрібно.
Також варто пам'ятати, що алкоголь - це отрута, яка знищує печінку людини і серце, підриває імунну систему організму і руйнує клітини мозку.

я вже роки 4 не п.ю
але от від таких моралізаторів як ти хочеться випити якого-небудь абсенту чистоганом і з горла.
хімічні продукти бродіння, твою дивізію... кисле молоко теж хімічний продукт бродіння, розумнику.
  • 0

#193 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 26.12.2011 – 21:31

Перегляд дописуNeorlandina (26.12.2011 14:13) писав:

я вже роки 4 не п.ю
але от від таких моралізаторів як ти хочеться випити якого-небудь абсенту чистоганом і з горла.
хімічні продукти бродіння, твою дивізію... кисле молоко теж хімічний продукт бродіння, розумнику.
Як вмію так і висловлююсь, і цим роблю свій маленький вклад в велику справу поширення здорового способу життя. Нехай кожен висловлюється про це все як вміє і не оглядається на те, як його прокоментують, і тоді поширення здорового способу життя активно триватиме.
Вживання людиною такої хімічної речовини як спирт – це приблизно те саме, що якби людина вживала бензин, керосин, ацетон, антифриз, різні розчинники фарб тощо. Алкоголь офіційно визнано отруйною речовиною. Вживання алкоголю є для людини неприродним. Чим корисне для організму людини вживання води, соків, меду, компотів тощо відомо всім.
А от чи може хтось сказати мені чим корисне для організму людини вживання алкоголю?
Очевидно, що нічим… Одна лише шкода… Алкоголь просто знищує організм людини…

Саме тому сумнівні задоволення від алкоголю такі як:

Перегляд дописуАльф (25.12.2011 22:54) писав:

1) піднімає настрій
2) має гарний смак
не варті уваги. Здобувши ці сумнівні миттєві задоволення, людина одночасно втрачає найцінніше в житті людини - здоров'я, силу, красу, довголіття, світлість мислення, психічне врівноваження.
Наркоман теж здобуває собі сумнівні задоволення вживаючи отруйні хімічні речовини, і теж платить за це все втратою здоров'я, сили, краси, довголіття, світлості мислення, психічного врівноваження тощо.
Отже як бачимо аналогії очевидні.

Я не засуджую тих хто вживає алкоголь, кожен має право обрати свій спосіб життя в цьому світі. Але щоб можна було обирати потрібно знати про алкоголь все. Тому потрібно завжди про це все нагадувати. Може хтось забув про цей вплив алкоголю на організм людини, а може хтось не знав і прочитає про це все вперше і замислиться...
  • 0

#194 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 26.12.2011 – 21:46

Перегляд дописустеповик (26.12.2011 21:31) писав:

Як вмію так і висловлююсь, і цим роблю свій маленький вклад в велику справу поширення здорового способу життя. Нехай кожен висловлюється про це все як вміє і не оглядається на те, як його прокоментують, і тоді поширення здорового способу життя активно триватиме.
Вживання людиною такої хімічної речовини як спирт – це приблизно те саме, що якби людина вживала бензин, керосин, ацетон, антифриз, різні розчинники фарб тощо. Алкоголь офіційно визнано отруйною речовиною. Вживання алкоголю є для людини неприродним. Чим корисне для організму людини вживання води, соків, меду, компотів тощо відомо всім.
А от чи може хтось сказати мені чим корисне для організму людини вживання алкоголю?
Очевидно, що нічим… Одна лише шкода… Алкоголь просто знищує організм людини…
це було і про вино? :)
  • 0

#195 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1743 повідомлень

Відправлено 26.12.2011 – 21:53

ох вже ці "смакуни" брехуни, - Алкагаль п*ють, шоб вставило підняло настрій. Окрім пива, де дійсно можна й посмакувати. Коняк, ром і інша бадяга на смак такі шо від них верне, яке смакування. 40% спиртовий розчин обіпкає ротову порожнину, особливо ж горлянку, про які смакування йдеться? Хібашо коротковтривалий ефект, коли перехиляєщ чарку і швидко пропускаєш те, але то більше не смакування, а якийсь інший ефект. Ну да ще вина є. Але я нє.
  • 0

#196 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 26.12.2011 – 22:28

Перегляд дописуОлеська (26.12.2011 21:46) писав:

це було і про вино? :)
Так дійсно в вині є певні корисні речовини. Але в вені є також і некорисні, шкідливі речовини – це значний вміст алкоголю.
Подробиці можна почитати тут:
http://be-health.inf...ne_beer-ukr.htm

Тому ефект від вина такий, що корисні речовини (які містить вино) допомагають організму людини, а алкоголь (який містить вино) шкодить людському організму.
Тобто вживаючи вино, ми свій організм лікуємо і одночасно калічимо.
Зважаючи на те що вміст алкоголю в вині значний (10-15%) і відповідно шкода, яку він наносить організму людини значна, можна зробити висновок, що вино є значно шкідливішим ніж корисним. Тому краще вино (як і інші напої, що містять алкоголь) не вживати.
Здоров'я людини та спиртні напої несумісні.

Цитата

Шкідливі звички
Найбільш популярні з них – це, звичайно ж, паління і вживання алкоголю. Кожна з цих звичок відбирає у нас багато років здорового життя. І не слухайте прихильників вживання «лікувальних» доз вина. Будь-який алкоголь відноситься до сильнодіючих нейротоксинів і людський організм його не потребує.
http://be-health.inf...alth_is-ukr.htm

Повідомлення відредагував степовик: 26.12.2011 – 22:30

• 0

#197 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1743 повідомлень

Відправлено 26.12.2011 – 22:33

Перегляд дописуNeorlandina (26.12.2011 14:13) писав:

я вже роки 4 не п.ю
А от і ні, то інший процес.
  • 0

#198 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 26.12.2011 – 22:34

Перегляд дописустеповик (26.12.2011 22:28) писав:

Так дійсно в вині є певні корисні речовини. Але в вені є також і некорисні, шкідливі речовини – це значний вміст алкоголю.

Тому ефект від вина такий, що корисні речовини (які містить вино) допомагають організму людини, а алкоголь (який містить вино) шкодить людському організму.
Тобто вживаючи вино ми свій організм лікуємо і одночасно калічимо.
Зважаючи на те що вміст алкоголю в вині значний (10-15%) і відповідно шкода, яку він наносить організму людини значна, можна зробити висновок, що вино є значно шкідливішим ніж корисним. Тому краще вино (як і інші напої, що містять алкоголь) не вживати.
Ти мені ці галімі посилання не кидай. Запитай у довгожителів, чи вони не пили в житті алкоголю, зокрема вина. В більшості буде відповідь, що так, пили. Чи є ці люди тупішими, заторможенішими і теде? Ні. Тому фігню ти кажеш. Люди з давніх часів вживали продукти бродіння і не вмирали від цього (якщо не зловживали, звісно).
  • 0

#199 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 26.12.2011 – 22:45

Перегляд дописустеповик (26.12.2011 22:28) писав:

Тобто вживаючи вино, ми свій організм лікуємо і одночасно калічимо.
То що, алкоголь найбільше шкодить? Навіть як нелюбитель випити я можу також сказати і про користь алкоголю, звичайно у помірних кількостях. А вчення валеології навпаки говорить, що нема кращої профілактики атеросклерозу, ніж те, щоби кожен день випити по тридцять мілілітрів спирту, розведеного з водою. Тобто приблизно сто грам горілки.
А от грузини, французи, італійці полюбляють вина і продовжуваність життя у них набагато більша, порівняно з жителями України. Тож для чого ці крайності?
  • 0

#200 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 26.12.2011 – 22:46

Перегляд дописуОлеська (26.12.2011 22:34) писав:

Ти мені ці галімі посилання не кидай. Запитай у довгожителів, чи вони не пили в житті алкоголю, зокрема вина. В більшості буде відповідь, що так, пили. Чи є ці люди тупішими, заторможенішими і теде? Ні. Тому фігню ти кажеш. Люди з давніх часів вживали продукти бродіння і не вмирали від цього (якщо не зловживали, звісно).
Якщо Ви вважаєте що вино - це корисний напій для людського організму, який не наносить жодної шкоди людському організму то маєте повне право так вважати.
Кожен має право самостійно обирати свій шлях в житті і я з повагою ставлюся до будь якого вибору людини, я нікому не нав'язую свої погляди на життя.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних