Перейти до вмісту

алкоголь.help pls.

Повідомлень в темі: 257

#121 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 08.03.2009 – 18:30

Перегляд дописувеснянка (8.03.2009 18:29) писав:

Шановні жінки, не піддавайтеся на алкогольні провокації навіть 8 березня. :angry1:
гик...пізно
  • 0

#122 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 09.03.2009 – 15:31

Якщо пити алкоголь з часов це переростає в звичку від якої відвикнути не можна. А це вже хворобо - алкоголізм. Коли людина в цьому стані вона кардинально міняється. Вона вже не людина, а непотріб. Така людина любить тільки себе, на оточуючих наплювати. В цьому стані, вона стає скаженою, непередбачеваною.
Я знаю про що кажу... в моїй сім"ї є такі проблеми. Тому, я намагаюся не вживати алкоголь але інколи уникнути дуже важко. Якщо і п"ю його, то тоді в дуже малих дозах. Якщо в мене будуть колись діти, я ніколи не дозволю, щоб вони страждали і ненавиділи свого батька із-за цього. Це саме найгірше, що можна уявити :angry1:
  • 0

#123 Nikolay

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 09.03.2009 – 15:40

У мене є вирізка з газети "Комсомольская правда" 70-х років. Короткий зміст:"По дослідах вчених, якщо людина випиваєза сутки не більше 40 грам чистого алкоголю (щось 100 г. горілки, або 0,5 л. пива), вона живе на 10 років більше, ніж неп'ющий, а якщо більше-на 10 років меньше,ніж неп'ющий. От тепер думайте! :angry1:
  • 0

#124 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 09.03.2009 – 15:42

Перегляд дописуD1m{@} (9.03.2009 15:31) писав:

Така людина любить тільки себе, на оточуючих наплювати. В цьому стані, вона стає скаженою, непередбачеваною.

і пити не обов"язково для цього) в мене 90% знайомих саме такі)))

Цитата

Це саме найгірше, що можна уявити :angry1:
дійсно, куди там ті зґвалтування, вбивання діток і тому подібні друбниці
  • 0

#125 Шартеп

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.03.2009 – 15:42

коли я п'яний то говорю не я, а горілка. треба бути собою. алкоголь не лікує депресію, а підсилює, а ле на наступний день після дикої алко оргії завжди поліпшуються результати на тренуванні.
  • 0

#126 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 09.03.2009 – 15:43

Перегляд дописуNikolay (9.03.2009 15:40) писав:

У мене є вирізка з газети "Комсомольская правда" 70-х років. Короткий зміст:"По дослідах вчених, якщо людина випиваєза сутки не більше 40 грам чистого алкоголю (щось 100 г. горілки, або 0,5 л. пива), вона живе на 10 років більше, ніж неп'ющий, а якщо більше-на 10 років меньше,ніж неп'ющий. От тепер думайте! :angry1:
читай більше Комсомольську правду! там завжду дуже перевірені матеріали :)
  • 0

#127 Шартеп

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.03.2009 – 15:44

Перегляд дописуСаляма (9.03.2009 15:42) писав:

дійсно, куди там ті зґвалтування, вбивання діток і тому подібні друбниці
а як же моральна сторона? це найгірше. давай ще приведем приклади катувань, які застосовула інквізиція і на фоні цього моральні яекості алкоголіків задватимуться хорошими

Перегляд дописуСаляма (9.03.2009 15:43) писав:

читай більше Комсомольську правду! там завжду дуже перевірені матеріали :angry1:
в спортивних новинах там пишуть правильний рахунок
  • 0

#128 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 09.03.2009 – 15:46

Перегляд дописуШартеп (9.03.2009 15:44) писав:

а як же моральна сторона? це найгірше. давай ще приведем приклади катувань, які застосовула інквізиція і на фоні цього моральні яекості алкоголіків задватимуться хорошими
давай. я за. може тоді люди зрозуміють, як небезпечно вживати перебільшення і узагальнення

Цитата

в спортивних новинах там пишуть правильний рахунок
то от воно: осердя об"єктивності :angry1:
  • 0

#129 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 09.03.2009 – 15:51

Перегляд дописуNikolay (9.03.2009 15:40) писав:

Абсурд! Не може такого бути! Щоб від вживання алкоголю людина довше жила... алкоголь - зло.
  • 0

#130 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 12.03.2009 – 10:55

Перегляд дописуD1m{@} (9.03.2009 15:51) писав:

Абсурд! Не може такого бути! Щоб від вживання алкоголю людина довше жила... алкоголь - зло.
Зовсім не абсурд, але це у випадку, якщо людина, яка таке практикує не має захворювань, які б вживання алкоголю могло загострити. Алкоголь у малих дозах має позитивний вплив на судинну систему, на кровообіг. Алкоголіки не ипомирають від атеросклерозу - бляшки не утворюються.
  • 0

#131 Едм

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 136 повідомлень
  • Місто:-

Відправлено 07.04.2009 – 21:07

Сергій Шараєвський - Вся правда про алкоголь

Зображення

Якість: WMA 64 кбіт/с стерео
Розмір: 20 Мб
Тривалість: 44 хв.
Читає автор
Видавець: FRAME-X

Сьогодні в багатьох молодих людей через пресу, ТБ, та Інтернет створюється іллюзія про алкоголь. Ми слухаємо та дивимось на ці міфи і починаємо в них вірити.

http://www.mediafire.com/?uqrufywu3mr

Створено за підтримки волинськього обласного благодійного фонду - "Переображення" та всеукраїнського культурно-просвітницького центру "Нове життя".
  • 0

#132 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 07.04.2009 – 21:15

Перегляд дописуБаклавен (7.04.2009 21:07) писав:

Сьогодні в багатьох молодих людей через пресу, ТБ, та Інтернет створюється іллюзія про алкоголь. Ми слухаємо та дивимось на ці міфи і починаємо в них вірити.
Алкоголь - форма влади над суспільством, дає ілюзію щастя і забуття. Горілка тримає людей покірними, вони на голці, так легше контролювати спалахи громадського невдоволення.
  • 0

#133 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 07.04.2009 – 21:18

А про які міфи ви говорите?
Лиш не тре ба мене заставляти качати ваш ролик з мого дозвону... пожалійте бідного... розкажіть так... своїми словами...
  • 0

#134 Едм

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 136 повідомлень

Відправлено 07.04.2009 – 21:26

Zuzik, Це вільна країна, ніхто нічого не примушує. Не ролик, аудіозапис.

yushchenko, точно. А, знаєш від чого пішов жест просіктись пальцями по шиї, тобто "бухнути"? За часів московщини кріпаки мали на шиї татуювання. Як платню отримували горілку, вказуючи на пункті роздачі свій номер.

Повідомлення відредагував Баклавен: 07.04.2009 – 21:30

• 0

#135 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 07.04.2009 – 21:29

Перегляд дописуБаклавен (7.04.2009 21:26) писав:

Zuzik, Це вільна країна, ніхто нікого не примушує. Не ролик, аудіозапис.

yushchenko, точно. А, знаєш звідки пішов жест просіктись пальцями по шиї, тобто "бухнути"? За часів московщини кріпаки мали на шиї татуювання. Як платню отримували горілку, вказуючи на пункті роздачі свій номер.
Чув, чув.
Клеймили людей, як овець у стаді. ;)
  • 0

#136 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 07.04.2009 – 21:32

Перегляд дописуБаклавен (7.04.2009 22:26) писав:

Zuzik, Це вільна країна, ніхто нікого не примушує. Не ролик, аудіозапис.
невже самому сказати нічого? навіть розкрити тематику "міф"?

Перегляд дописуБаклавен (7.04.2009 22:26) писав:

А, знаєш від чого пішов жест просіктись пальцями по шиї, тобто "бухнути"? За часів московщини кріпаки мали на шиї татуювання. Як платню отримували горілку, вказуючи на пункті роздачі свій номер.
і тут москалі винні...
  • 0

#137 Едм

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 136 повідомлень

Відправлено 07.04.2009 – 21:47

Zuzik, ну що я буду витяжку робити, сурогат, краще чим автор не скажу.

Для чого качати? Можеш одразу слухати. Аудіозапис 64 кбіт/с. На скільки памятаю, модем працює се на цій швидкості. Отже, відкриваєш лінк на файлоомбіник. Чекаємо поки стане готовим персональний лінк для завантаження (Click here to start download..). Копіюємо його в буфер обміну. Вікриваємо Вінамп. натискаємо Ctrl+L, вставлєямо URL, В процесі відтворення можна натиснути на паузу, щоб пройшла трохи буферизація.

Або, якщо захочеш зберегти запис завантажємо браузеом. Через пару хв. йдемо в папку завантаження. Запускаємо Вінампом.
  • 0

#138 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 07.04.2009 – 22:10

ги... про що завгодно... можна навіть про дурню в кБ(айти чи іти? ;) )... але не про тему...
З.І. Ви чи сто випадково про те як бактерії в вино пердять і роблять бульки в шампанському, нам тут не розкажете? В ключі боротьби з міфом про "легкість вин"... ну для розминки?

Повідомлення відредагував Zuzik: 07.04.2009 – 22:11

• 0

#139 Едм

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 136 повідомлень

Відправлено 07.04.2009 – 22:35

Zuzik, прошу дуже, натрапиш на текст котрий вважаєш недурнею, поділись з нами. У мене, чесно кажучи, нема наснаги нічого переказувати чи дискутувати, пізня година.

Повідомлення відредагував Баклавен: 07.04.2009 – 22:45

• 0

#140 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 07.04.2009 – 23:01

Перегляд дописуБаклавен (7.04.2009 23:35) писав:

Zuzik, прошу дуже, натрапиш на текст котрий вважаєш недурнею, поділись з нами. У мене, чесно кажучи, нема наснаги нічого переказувати чи дискутувати, пізня година.
було б достатньо перечитати хоча б власні дописи
Я і спитав... що ВИ МАЄТЕ НА УВАЗІ? ЩО КОНКРЕТНО ВИ НАЗИВАЄТЕ МІФОМ? А ЩО ІЛлЮЗІЄЮ?

З.І. з пізніших я здогадався що ви відноситеся до тих що алкоголь не терплять взагалі "как класс..."... хоча тема ілЛюзій не розкрита...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних