Перейти до вмісту

алкоголь.help pls.

Повідомлень в темі: 257

#101 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 06.05.2008 – 19:10

Алкоголізм - це захворювання. І взагалі, алкоголь діє як лупа: коли тобі добре, то він робить ще краще, коли тобі погано, то стає ще гірше.
  • 0

#102 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 26.08.2008 – 12:08

Перегляд дописуАничка (19.03.2008 01:11) писав:

... і цироз печінки через 5-10 років гарантований :)
Ну то вже вигадки... Все залежить від кількості. Алкоголь - це не якісь хімічні речовини, що накопичуються в організм і не виводяться, або виводяться дуже повільно, як деякі антидепресанти приміром. А якщо говорити про 50 грам вина на день, то вже смішно. Алкоголь є у нашому організмі постійно у дуже малій кількості, він утворюється в результаті природних процесів. Одна з функцій печінки - очищення від токсинів. І скажу тобі, що захворіти на цироз печінки набагато легше від продуктів з нітратами чи надміру піддобрених, ніж від алкоголю, адже алкоголь є все - таки природньою речовиною, яка включена у обмінні процеси. Алкогольний цироз утворюється при накладанні багатьох факторів і алкоголь є одним з них, особливо непомірне вживання. Обмінні процеси порушуються саме при вживанні великих доз, а не 50 грам, і часто.
  • 0

#103 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 26.08.2008 – 12:21

як на мене...то як писав -=VJ=- алкоголь у деяких випадках є антидепресантом. Я не вірю що люди які не п*ють алкоголь не вживають ні травку, ні інші види наркотиків чи не приймають деякі заспокійливі ліки (Нікого не хотіла образити. Винятки всюди бувають) Наш організм дуже складний навіть для нас самих, без виходу емоцій він ламається... На привід алкоголізму, то те вже вибір кожного.
  • 0

#104 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 26.08.2008 – 12:43

ЛяльКА=) сказав:

Я не вірю що люди які не п*ють алкоголь не вживають ні травку, ні інші види наркотиків чи не приймають деякі заспокійливі ліки
Ви тут трохи перебільшили справу... Є люди, для яких антидепресантом може бути спорт, музика чи розмова з близькою людиною - якщо п'єш, щоб заспокоїтись то це вже залежність. Я б сказала, що мало таких людей, які заспокоються саме алкоголем і для таких людей крім депресії проблемою є також алкоголь.
Щодо самого алкоголю - і тут буває по різному, деякі можуть випити багато і навіть не буде видно, що пили, а деяким два пива буде аж занадто. Багато залежить від обміну речовин та харчових звичок, інколи навіть від одноразової кондиції людини.
Одразу скажу, я не абстинентка, але моя мама мала брата, що був алкоголіком і просто вважаю, що все є для людей, але надмір у будь-якому випадку шкодить.
  • 0

#105 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 26.08.2008 – 12:48

Перегляд дописуЛяльКА=) (26.08.2008 13:21) писав:

як на мене...то як писав -=VJ=- алкоголь у деяких випадках є антидепресантом. Я не вірю що люди які не п*ють алкоголь не вживають ні травку, ні інші види наркотиків чи не приймають деякі заспокійливі ліки (Нікого не хотіла образити. Винятки всюди бувають) Наш організм дуже складний навіть для нас самих, без виходу емоцій він ламається... На привід алкоголізму, то те вже вибір кожного.
Тричі стукаю мишкою по монітору, але я не вживаю ні алкоголь, ні травку, ні сигарети, ні наркотики, ні заспокійливі ліки :)
  • 0

#106 Хрустик

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень
  • Місто:івано-Франківськ

Відправлено 26.08.2008 – 12:53

в мене знайомі(дівчата),які дуже люблять випити.Вони пють не тому що хочуть,а просто вважають це модним.і багато хто дійсно так вважає.кожен має мати свою думку на рахунок цього.але це не завжди так.
звісно можна випити на ДН,святі і т.д. але навіщо напиватися до посінєнія.Моє ставлення до адкоголю негативне.
  • 0

#107 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.08.2008 – 22:43

Песимісти бачать в стакані горілки 60% води, а оптимісти - 40%спирту. То так, до слова...)))

Алкоголь - то не таке зло, яким його розмальовують. Звісно, якщо людина слабка волею, то їй не лише пити, а й все інше заборонене.
  • 0

#108 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.08.2008 – 19:14

Перегляд дописуОлеська (26.08.2008 23:43) писав:

Песимісти бачать в стакані горілки 60% води, а оптимісти - 40%спирту. То так, до слова...)))

Алкоголь - то не таке зло, яким його розмальовують. Звісно, якщо людина слабка волею, то їй не лише пити, а й все інше заборонене.
А реалісти - 0.5 літри :prapor3: Алкоголь то не зло, а от кількість алкоголю... А ше кажуть краще маленькими дозами але великими кількостями, ніж великии дозами <_<
Справа в тому шо то є лотерея: сьогодні людина може випити 300 грам і буде добре себе почувати, а завтра 50 грам і серце схопить... Такшо то особиста справа кожного, піть ілі нє піть! Усміхайтесь частіше :happy1:
  • 0

#109 Едм

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 136 повідомлень
  • Місто:-

Відправлено 28.08.2008 – 19:10

Будьте обережні, алкоголь поряд з тютюном, основна причина смерті українців. Сам же алкоголізм накриває підступно й не помітно. Людина, як правило, заперечує цей факт. А скільки доль він поламав, не перелічити.

Алкоголь від депресії? Все рівно що обухом по потилиці в якості знеболюючого. Частою банальною причиною депресії є відсутність фізичних навантажень.

Темний ангел,

Цитата

Алкоголь є у нашому організмі постійно у дуже малій кількості, він утворюється в результаті природних процесів.
Ти впевнений що це в дійсності відображено в медицинських довідниках, чи так, ОБС (одна баба сказала)?

Якщо бути точним, алкоголь (спирт етиловий) - наслідок природного процесу калофікації дріжжових бактерій. Зображення Іншими словами це сеча, в якій вони самі й подихають.

Повідомлення відредагував Баклавен: 28.08.2008 – 19:38

• 0

#110 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 10.01.2009 – 14:10

Це тим, чим займаються(займалися) на сходці,гг
  • 0

#111 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 11.01.2009 – 23:23

Перегляд дописуNomad (10.01.2009 14:10) писав:

Це тим, чим займаються(займалися) на сходці,гг
Ну от живе підтвердження моїх слів що на відпочинку майже ніхто тверезо не збирається
  • 0

#112 yurec4yk

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 07.02.2009 – 10:41

Якщо у вас э проблем з алкогольною залежністю, то, думаю, варто знати, що в Україні відкрита клініка, по лікуванню алкогольної та наркотичної залежності. Якщо когось цікавить така інформація то докладніше можете почитати тут http://polinar.com.ua/ua/ але всім бажаю не стикатися з такими проблемами, адже це справді біда.
  • 0

#113 Едм

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 136 повідомлень
  • Місто:-

Відправлено 07.02.2009 – 11:18

Цитата

За словами психіатра Воронкова, починають бити на сполох набагато пізніше, «у свідомості людей ознака алкоголізму одна: коли вже хтось під парканом лежить».

У великих містах України алкоголь став транквілізатором, способом спілкування і комунікації, а в молодіжному середовищі – приводом для зустрічей.

WMA / 15 хв. / 3.4 Мб

© Радіо Свобода

Повідомлення відредагував Баклавен: 07.02.2009 – 11:19

• 0

#114 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 07.02.2009 – 13:16

алкоголь корисний для здоров"я, от я скільки років його вживаю і як огурчик, все що розповідають то неправда. все залежить від організму і концентрацій
я неможу собі дозволити вжвати літрами, тому я просто п"ю кефір
  • 0

#115 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 13.02.2009 – 11:03

Перегляд дописуБаклавен (28.08.2008 19:10) писав:

Темний ангел, Ти впевнений що це в дійсності відображено в медицинських довідниках, чи так, ОБС (одна баба сказала)?

Якщо бути точним, алкоголь (спирт етиловий) - наслідок природного процесу калофікації дріжжових бактерій. Зображення Іншими словами це сеча, в якій вони самі й подихають.
Впевнений - "В нормі у крові людини завжди
міститься невелика кількість етанолу (0,001–
0,015 г/л). Етиловий спирт (етанол) — утворю
ється та розкладається нашими клітинами,
беручи участь у життєво важливих біохімічних
реакціях організму."
  • 0

#116 Ігорь

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень

Відправлено 14.02.2009 – 17:37

Для мене зараз норма алкоголю це 1 бутилка пива вмісяць...більше не можна.
Якщо пити по 100 грамм то краще взагалі не пити...Про коньяк краще зовсім забути...погано для сердця.
А якщо для релаксації після тяжкого дня то рекомендую в аптеці купити "Вігор" коштує десь 18-20 грн і пити потрібно по 60-80 грамм на день.
  • 0

#117 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 15.02.2009 – 01:17

Перегляд дописуІгорь (14.02.2009 17:37) писав:

Для мене зараз норма алкоголю це 1 бутилка пива вмісяць...більше не можна.
Якщо пити по 100 грамм то краще взагалі не пити...Про коньяк краще зовсім забути...погано для сердця.
А якщо для релаксації після тяжкого дня то рекомендую в аптеці купити "Вігор" коштує десь 18-20 грн і пити потрібно по 60-80 грамм на день.

Для якої нафік релаксації. Вігор п"ють так звані алкоголіки зі стажем....
  • 0

#118 yurec4yk

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 23.02.2009 – 08:19

ще б радив одеколон пити, да?<_<))
  • 0

#119 kajan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 26.02.2009 – 16:23

Якщо тяжко відмовитись або є залежність, то зверніться до спеціалістів. http://polinar.com.ua , там були мої знайомі, їм дуже допогли. Та і ставлення до людини нормальне, це все, що можу порекомендувати.
  • 0

#120 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 08.03.2009 – 18:29

Шановні жінки, не піддавайтеся на алкогольні провокації навіть 8 березня. :angry1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних