Перейти до вмісту

Косово

Повідомлень в темі: 82

#41 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 23.02.2008 – 03:35

Перегляд дописуҐвинтик (21.02.2008 15:59) писав:

Наразі хвилюватися за Крим трохи передчасно, усе буде залежати від співвідношення слов’янського/кримсько-татарського як в Криму так і в Україні,
Завжди вважав головними сепаратистами в АРК російських шовіністів та інших поборників панслов"янскості.Чи пан вважає їх меншим злом?

Перегляд дописуУкраїнець (22.02.2008 23:15) писав:

1. Незалежність Косова - прецедент для інших регіонів, котрі прагнуть незалежності (а це ї Абхазія, і Придністров'я, і Нагорний Карабах, і Каталонія, і Боснія, і інші).
.
Боснія є незалежна.Порівнеювати Абхазію і ПМР з Каталонією образливо для останньої адже вона має власну суб"єктність а не голу маріонетковість.От Карабах фактично той самий Крим чи Косово.Вірмени кажуть на Карабах те саме що російські фашисти на наш Крим.
З висновком одначе згоден.Визнавати не можна.
  • 0

#42 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1510 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:місто Київ

Відправлено 23.02.2008 – 13:11

Перегляд дописуПетлюра (23.02.2008 03:35) писав:

Боснія є незалежна.
Так, але ситуація в Косово може спричинити до її розпаду. В разі визнання незалежности Косова, сербська частина Боснії і Герцеґовини буде ставити питання про приєднання до Сербії.
  • 0

#43 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 23.02.2008 – 13:15

Перегляд дописуПетлюра (22.02.2008 20:35) писав:

Боснія є незалежна
Olexander, відповів
  • 0

#44 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 23.02.2008 – 16:03

Перегляд дописуПетлюра (23.02.2008 03:35) писав:

Завжди вважав головними сепаратистами в АРК російських шовіністів та інших поборників панслов"янскості.Чи пан вважає їх меншим злом?
Так, мій юний друже - і українське, і російське населення в Криму зменшується, а кримськотатарське збільшується, причому стаханівськими темпами. Росія визнає територіальну цілісність України (принаймні, на словах). До того ж всередині Росії багато сепаратистських місць, тому вона й не визнає Косово. А кримськими татарам у цьому плані "нічого втрачати".
  • 0

#45 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 23.02.2008 – 16:12

Перегляд дописуҐвинтик (23.02.2008 16:03) писав:

...До того ж всередині Росії багато сепаратистських місць, тому вона й не визнає Косово...
Саме тому Росії не вигідно, щоб відколювалися Крим, Придністров*я, Осетія і теде. Це буде прецидентом для багатьох російських республік, які мріють про від*єднання.
  • 0

#46 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 23.02.2008 – 16:24

Перегляд дописуБілий Дракон (23.02.2008 16:12) писав:

Саме тому Росії не вигідно, щоб відколювалися Крим, Придністров*я, Осетія і теде. Це буде прецидентом для багатьох російських республік, які мріють про від*єднання.
Та я перепрошую але як би не Росія то Абхазії Осетії і ПМР не було б.Вони виникли і тримаються на російських штиках і фінансовій допомозі.

Перегляд дописуҐвинтик (23.02.2008 16:03) писав:

Так, мій юний друже - і українське, і російське населення в Криму зменшується, а кримськотатарське збільшується, причому стаханівськими темпами.
Цифри з посиланнями на джерело в студію.
  • 0

#47 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.02.2008 – 18:21

я ще раз повторюю. АБО ПРО КОСОВО АБО КРАЩЕ НЕ ПИШІТЬ.
ще раз побачу офф-топ буду ставить по 10 %

• 0

#48 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 23.02.2008 – 18:34

Перегляд дописуПетлюра (23.02.2008 16:24) писав:

Та я перепрошую але як би не Росія то Абхазії Осетії і ПМР не було б.Вони виникли і тримаються на російських штиках і фінансовій допомозі.

Цифри з посиланнями на джерело в студію.
http://www.demographia.ru/articles_N/index...3&idArt=847
http://www.demographia.ru/articles_N/index...3&idArt=845
може москалі й брешуть, але Клятий Москаль каже що їх все більше і більше

Перепрошую, більше не буду

Marcos: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 4.7.2).

Повідомлення відредагував Marcos: 23.02.2008 – 18:39

• 0

#49 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 23.02.2008 – 21:54

Нинішня ситуація в Косово - це американський імперіалістичний проект. Все очевидніше стає програвання Америки Європі на світових ринках. Про це свідчить хоча б курс євро/долар. Щоб накапостити конкуренту американці і підтримали сепаратизм Косово. Це вже створило зону нестабільності. І, схоже, ще не одну створить. В тому числі і в Європі. Економічно від цього виграє лише Америка.
  • 0

#50 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 23.02.2008 – 22:40

Перегляд дописуSotnik (23.02.2008 21:54) писав:

Нинішня ситуація в Косово - це американський імперіалістичний проект. Все очевидніше стає програвання Америки Європі на світових ринках. Про це свідчить хоча б курс євро/долар. Щоб накапостити конкуренту американці і підтримали сепаратизм Косово. Це вже створило зону нестабільності. І, схоже, ще не одну створить. В тому числі і в Європі. Економічно від цього виграє лише Америка.
Тобто прибутки для американських військових корпорацій?
  • 0

#51 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 23.02.2008 – 22:49

Перегляд дописуПетлюра (23.02.2008 22:40) писав:

Тобто прибутки для американських військових корпорацій?
Не тільки. Я думаю, розрахунок у Америки на те, що на світових ринках акції підприємств, що опиняться поблизу від зон нестабільності, знизяться. Відповідно повисяться ті, що якнайдалі від таких зон, тобто американські.
Те ж саме з довгостроковими контрактами, інвестиційною привабливістю і т.д. Тобто американський ринок стане більш привабливий для бізнесу, ніж Європейський. Звісно, що одного Косово для цього замало. Але хто сказав, що за Косово не буде інших? Якщо це комусь вигодно, то будуть.

Повідомлення відредагував Sotnik: 23.02.2008 – 22:52

• 0

#52 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 23.02.2008 – 23:34

Перегляд дописуSotnik (23.02.2008 22:49) писав:

Не тільки. Я думаю, розрахунок у Америки на те, що на світових ринках акції підприємств, що опиняться поблизу від зон нестабільності, знизяться. Відповідно повисяться ті, що якнайдалі від таких зон, тобто американські.
Те ж саме з довгостроковими контрактами, інвестиційною привабливістю і т.д. Тобто американський ринок стане більш привабливий для бізнесу, ніж Європейський. Звісно, що одного Косово для цього замало. Але хто сказав, що за Косово не буде інших? Якщо це комусь вигодно, то будуть.
та виходить що США задумали глобальну руйнацію еконіки Європи, ну ви пан Сотник і фантазер))
1)Вашу теорі. можна зруйнувати тим фактом якщо ЄС розориться то США не буде з ким торгувати.
2) Не така вже й могутня країна Сербія щоб зниження ціни акцій підприємств влиплаво на зниження біржових індексів Лондона та Франкурта і не думаю що акції сербських підприємства взагалі входять до цих індексів.
3) Для того щоб акції котирувались на міжнародних ринках, сербські підприємства мають вийти на IPO, тобто на міжнародне розміщення, не факт що вони всі розмістили акції.

Так що щось не то )
  • 0

#53 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 00:26

Я ж не кажу про сербські підприємства. Якщо взагалі є такі підприємства в Сербії, акції яких котуються на світових ринках...
Я кажу про зони нестабільності. А це значно ширші території, ніж тільки Косово або навіть вся Сербія. Візьміть для прикладу Чечню. Скільки її там на карті? А ковбасило весь південь Росії, та й до Москви відгуки докочувались...Партизани там всякі, взриви, терористи...Так і тут.
А нестабільність в Європі вигідна насамперед США.
Поживемо - побачимо в що все це вил'ється.
В будь якому випадку я солідарний з сербами.
ЖИВЕЛА СРБИJА!
  • 0

#54 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 24.02.2008 – 01:08

ну наслідки ми вже можемо побачити хочаб з подій в Белграді...
а Косово визнають і європейські країни однією з перших була Велика Британія...а з останніх Італія та Естонія
  • 0

#55 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 24.02.2008 – 07:47

Насправді проблема маленького Косово настільки багатогранна, що я собі навіть не уявляю, як повинен на неї однозначно відреагувати наш президент.
Згадується початок девяностих, коли Україна здобувала незалежність, яка то була благородна справа- вибороти нарешті свою державу.
Але в албанців вже є своя держава?!
Збідніла на ресурси Європа хапається за будь-яку ресурсну базу.
Для Росії-це лишній привід наплювати в бік США і навпаки, але до якоїсь межі і це тішить.
В наш час відкрито вести глобальні війни не актуально- вигідно економічно один одного задовбувати.
А яка все ж таки позиція наша? Є такий вислів:- "Коли слони трахаються - не влізай!"
Р.S. а взагалі давно пора реформувати українську армію, бо вже надоїло оглядатись на кожен шурхіт.

Повідомлення відредагував DON BASS: 24.02.2008 – 08:02

• 0

#56 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 06.03.2008 – 18:34

Косово- територія Сербії, на яку просто пустили жити албанців, коли в них була війна. Саме тому про якусь незалежність і мови бути не може. Ми бачимо, що дипломатія в цьому випадку вже не допоможе, тому єдиним виходом є проведення повномасштабної військової операції з метою повалення будь- якої регіональної(автономної) влади і встановлення території у підпорядкування Сербії.
  • 0

#57 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 06.03.2008 – 23:19

Цитата

Косово- територія Сербії, на яку просто пустили жити албанців, коли в них була війна. Саме тому про якусь незалежність і мови бути не може.
САМЕ ТАК!
Не визнавайте Косово!
  • 0

#58 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 07.03.2008 – 16:56

Перегляд допису*Киця* (6.03.2008 23:19) писав:

САМЕ ТАК!
Не визнавайте Косово!
а що це змінить якщо я не визнаю Косово? <_<
  • 0

#59 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 08.03.2008 – 09:55

Не секрет. що було в Косово наведення порядку на правах старшого брата, але без відкритої допомоги найстаршого брата.

Допустимо, що албанці- то мусульмани безбашенні.
Але серби - слов яни і крім того доволі впливовою є серед них православна церква, а як відомо в християнстві прямим текстом говориться, що такі проблеми так не вирішуються.
А потім американці закидали бомбами Білград і знаючи їх методи вирішення конфліктів, то вони як риба в воді, коли розрулюють такі ситуації.
  • 0

#60 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 08.03.2008 – 09:58

Сподіваюся, що ця війна стане уроком для европейців.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних