Перейти до вмісту

Вночі на кладовищі

Повідомлень в темі: 133

#21 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 15.02.2008 – 21:37

Згадався один випадок. Їхали ми якось із знайомими повз цвинтар в день а одна дівчина каже:
-Я б ніколи не жила біля цвинтаря.
-А що страшно?-каже знайомий.-Ну от я живу близько біля цвинтаря і що? нічого страшного тут нема.
-Ну вдень може і нема, а от вночі то страшно.
-Боятись треба живих, а не мартвих.-ось ця фраза закарбувалась в житті.
Але це (прогулюватись по цвинтарі) безпечно тільки тоді, коли на тих цвинтарях нема сатаністів, наркоманів і інших трохи помішаних.
От ще один випадок: Знайомий все життя прожив біля цвинтаря і повертатись йому доводилось з роботи пізно і через цвинтар. І нічого жив страху нема це просто тіщо бояться і починають вигадувати що ті що прогулюються по цвинтарі троха тойво :rolleyes:
  • 0

#22 Dema V

404

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.02.2008 – 21:40

були ми з друзями раз на кладовищі, але виявилося, що не самі. Тому дали на ноги :rolleyes:)
  • 0

#23 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 15.02.2008 – 21:43

Перегляд допису_saljama_ (15.02.2008 21:17) писав:

Nameless One
Тож це стає певним засобом "а от всі таке не роблять, а я спешиал"
Ну, що є того не відняти. Але не бачу в цьому нічого поганого. Особливо коли людина собі просто отримує задоволення саме від прогулянок по цвинтарі в ночі а не від хизування цими ж прогулянками.

Цитата

А загалом, психіки це трохи аннормал. Бо усвідомлювати, що ти поночі прогулюєшся серед купи метвих тіл все ж неприємно (якби я говорила не з тобою, то зауважила би ще і про душі, але я не знаю, наскільки далеко ти пішов у забереченні християнства :rolleyes: ) ще і отримувати від цього заспокоєння..
Якраз неприємні відчуття при усвідомленні "що ти поночі прогулюєшся серед купи метвих тіл" і є "аннормал". Мені набагато страшніше вночі йти по вулиці. В моєму криміногенному районі :rolleyes:
А люди які відчувають задоволення і спокій на цвинтарі просто хочуть побути на самоті. І цвинтар є таким символічним місцем де людина залишається з собою наодинці. Звичайно для цього можна просто сидіти вдома в кімнаті. Або піти десь в ліс, в гори, чи ще кудась. Але в цвинтарі дійсно є щось містичне і символічне. Але не для мене це точно. В мене зовсім інші символи. Тому цвинтар для мене це дурна трата землі через дурні християнські забобони. Пора би вже на кремацію переходити. Або робити як греки - викопувати тіла і складати кістки в оссуарії :rolleyes:

Повідомлення відредагував Nameless One: 15.02.2008 – 21:43

• 0

#24 Marinella

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 15.02.2008 – 21:47

Перегляд дописуKlybnii4ka (15.02.2008 20:11) писав:

Прогулюватися на кладовищ-це класно, там завжди спокійно. а також зачаровуюча атмосфера чи це страшно і моторошно? Якої думки підтримуєшся ти?

На мою думку, спокійно там - серед білого дня. Справді, проходячи повз могили померлих (у своєму селі), час від часу зупинялася, побачивши надписи, що хтось помер на війні, дехто уже від старості, бували й могили молодих солдатів і щойно народжених діток. Неподалік, надпис: "Найріднішій - мамі..."(одного мого знайомого) І тут уже не до прогулянок...
А вночі, звичайно страшно і моторошно, ще й кладовище у нас в селі серед села. Тому не раз доводилось проходити повз нього вночі. Відчуття я вам скажу не з приємних, і хто каже що це цікаво і розслаблююче (вночі) - то хай спочатку спробує...
  • 0

#25 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 15.02.2008 – 21:47

А на нєкрофілів не надибувалися?))
  • 0

#26 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.02.2008 – 21:57

Перегляд дописуБоБриК (15.02.2008 21:47) писав:

:rolleyes: :rolleyes: Тьфу-тьфу!! не було такого, ато ще приймуть тебе за ходячий труп... а там вже.....)))))
  • 0

#27 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 15.02.2008 – 22:05

Перегляд дописуБоБриК (15.02.2008 22:47) писав:

ги-ги, а там їх і не надибаєш... трупи не того сроку годності :rolleyes:

ось щойно згадала випадок, що розказуава тато: після гулянки вночі вертались додому через цвинтар і хтось бовкнув шо коли забити деревяний кілок в землю на кладовищі, то тебе вже не відпустить земля... і один борзий хлопака надумався, прибив той кілок разом з курткою :rolleyes: - налякав і себе, і кумпанію... короч - чорний гумор :rolleyes:
  • 0

#28 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 16.02.2008 – 00:16

згадалось тут

Цитата

<Будь счастлив, пока ты живой:>
Однажды один молодой, но очень несчастный человек решил покончить с собой. А именно - застрелиться. Поскольку юноша этот был не только несчастным, но и еще и чрезвычайно стеснительным, то, чтобы никому не докучать и не вызывать к себе излишнего внимания, в качестве места для совершения акта самоубийства он выбрал городское кладбище.

Время и дату также подобрал что надо - полночь, в полнолуние. И вот, тихо ступая по залитому луной кладбищу, наш юноша стал искать скамейку, сидя на которой можно было бы спокойно свести со злодейкой судьбой счеты. Скамейки, как назло - или на счастье, нигде не было. Пройдя несколько десятков могил, юноша вдруг едва не вскрикнул от неожиданности: перед ним, освещенная полной луной, стояла девушка, вся в черных одеждах и: с крыльями за спиной. И только внимательно присмотревшись, он успокоено вздохнул: это был обычный памятник. Такой, какие часто ставят на могилах детей и молодых девушек. Внимание юноши невольно привлек текст, высеченный у подножия ангела. Имя девушки: дата рождения и смерти: и - надпись на латинском: <Heus tu, viator lasse, qui me praetereis. Veni hoc et queiesce pusilu. Cum diu ambulareis, tamen hoc veniundum est tibi. Bene vive, propera:> Юноша знал латинский и, прочитав текст, застыл еще в большем удивлении. <Эй, прохожий, ты, видно, устал идти. Отдохни здесь немного. Путь твой еще долог, хоть и закончится здесь. Ступай и будь счастлив, пока ты живой:> - гласил текст неизвестно кем написанной эпитафии.
Эти необычные слова произвели на юношу магическое действие: пятясь от черного ангела, натыкаясь на ограды и кусты, юноша вынул из кармана револьвер и швырнул его в сторону. Затем повернулся и бросился бежать прочь. Так неизвестная эпитафия спасла жизнь Стефану Цвейгу, впоследствии - знаменитому австрийскому писателю:

і ще ось

Цитата

Старая французская пословица учит: <Если однажды ты почувствуешь себя самым счастливым человеком на свете - сходи на кладбище. А когда почувствуешь себя самым несчастным - сходи туда снова>. Этот совет часто любят давать философы и психологи. И неспроста: там, на кладбище, в неуютной тиши, вглядываясь в выцветшие фотографии умерших, вчитываясь в скорбные строки на холодных рачных
плитах, поневоле отрезвляешься - и от безумной эйфории счастья, и от обессиливающей душевной боли.

зі: посилання дати не можу, так як це з локального ресурсу.

якщо цікавлять епітафії - пишіть, я викладу

Повідомлення відредагував bastet: 16.02.2008 – 00:17

• 0

#29 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 16.02.2008 – 00:51

Перегляд дописуMarinella (15.02.2008 21:47) писав:

На мою думку, спокійно там - серед білого дня.

На кладовищі завжди спокійно, і вдень, і вночі. Я завжди коли там буваю, читаю надписи і уявляю цих людей живими, думаю, як багато змогли б вони розказати нам, замислююся, що кожен з них жив, мріяв і ніколи навіть не уявляв що і він колись потрапить на цвинтар (або його ще називають "гуртожиток для мертвих"). Мені там завжди сумно і моторошно. Можливо тому, що на кладовищі бувати часто не доводилось та й не маю такого бажання.

Не думаю, що на цвинтар тре ходити, щоб погуляти і заспокоїтись. Невже більш нема куди?
Щодо пияток на кладовищі - негативно, подумайте самі, якщо там похована дорога вам людина, а ви знаєте, що хтось сидить біля її пам"ятника і випиває, неприємне враження, правильно?

І взагалі дивна тема... :rolleyes: Я не можу весело розмовляти про цвинтар.
І взагалі кому хочеться екстриму вночі, то можна знайти і краще місце.
  • 0

#30 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 16.02.2008 – 08:21

На цвинтарі дійсно спокійно. Вдень точно. Вночі ще не пробував. Щось не виникає такого бажання.
  • 0

#31 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.02.2008 – 12:29

Класна тема... Романтична така... Я такі теми люблю.

Розповім історію, що трапилась в селі біля мого міста. Жив біля цвинтаря дід. Мав козу. Пускав її пасти на цвинтар - там трава гарна, буйна. От і впала якось та коза в яму, яку щойно викопали під покійника. Дід ледве знайшов козулю. Бідкався, бідкався і нічого робити - лізе в ту яму за козою. Залізти заліз, а вибратись - ніяк. Сиділи так з козою на пару в ямі, доки не стемніло. Аж тут хлопці на дискотеку проходити поруч. Дідо і давай їх гукати, мовляв поможіть. Хлопці спочатку зніяковіли, але впізнали по голосу діда, та й вирішили допомогти бідоласі. Кажуть: "Давайте, діду руку, та й витягнемо." Дід вже, було, протягнув руку, але вирішив спочатку козу підсадити. От і підняв її, а хлопці лап - а то не руки, а роги і драла хто-куди. Ось так буває...
  • 0

#32 amorales

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 16.02.2008 – 12:38

вночі на кладовищі збираються учасники клубу опівнічників (серіал колись такий в дитинстві)...і розповідають одне одному страшкуваті історії, після чого всі з криками розбігаються, останні запісюють вогнище...
...і так повторюється щоночі...за спецефекти відповідють нічні мешканці кладовища(сови-перевертні, шаблезубі шакали і всяка інша нечисть)...
...деколи можна зустріти бомжів (не путати з упирями)...

• 0

#33 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.02.2008 – 17:33

без квоте

вночі на кладовищі, а коли ще працювати?
  • 0

#34 Olenka_Zelenka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень
  • Місто:Золочів

Відправлено 16.02.2008 – 17:57

Цитата

ось щойно згадала випадок, що розказуава тато: після гулянки вночі вертались додому через цвинтар і хтось бовкнув шо коли забити деревяний кілок в землю на кладовищі, то тебе вже не відпустить земля... і один борзий хлопака надумався, прибив той кілок разом з курткою angry1.gif - налякав і себе, і кумпанію... короч - чорний гумор biggrin.gif

чула схожу історію... там пацани поспорили шо зможуть забити кілок в могилу... тоже прибив собі один з них плаща до могильної плити... і від страху получив розрив серця... тут вже не до сміху...
  • 0

#35 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень

Відправлено 16.02.2008 – 23:18

Не знаю, не пробувала, по ночах переважно дома сидю, бо зранку робота, але у нас тут у Львові по Личаківському цвинтару почали водити ( цілком офіційно))) екскурсії. Приїзжайте, приєднуйтесь! Потім розкажете :) :cool1:
  • 0

#36 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 00:23

Перегляд дописуЛєна ДАД (17.02.2008 00:18) писав:

Не знаю, не пробувала, по ночах переважно дома сидю, бо зранку робота, але у нас тут у Львові по Личаківському цвинтару почали водити ( цілком офіційно))) екскурсії. Приїзжайте, приєднуйтесь! Потім розкажете :) :cool1:
була я у вас на кладовищ1 - дуже сподобалось - дуже гарно: склепи, надгробн1 скульптури!!!!
  • 0

#37 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 17.02.2008 – 01:41

а йа не ґот
йа по цвинтарам не швендяю
а особливо в ночі
:cool1:
  • 0

#38 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 17.02.2008 – 02:17

Був на багатьох кладовищах... спокійно тільки на старих цвитарях... на інших, особливо міських, нічого окрім подавленості і гнітучої атмосфери не відчував...
  • 0

#39 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.02.2008 – 16:11

Перегляд дописуatreyo (16.02.2008 12:38) писав:

вночі на кладовищі збираються учасники клубу опівнічників (серіал колись такий в дитинстві)...і розповідають одне одному страшкуваті історії, після чого всі з криками розбігаються, останні запісюють вогнище...
...і так повторюється щоночі...за спецефекти відповідють нічні мешканці кладовища(сови-перевертні, шаблезубі шакали і всяка інша нечисть)...
як я боялась його дивитись!!! але все одно дивилась, сидячи під ковдрою :)
а на кладовищі і вдень якось недуже... :cool1:
  • 0

#40 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 17:15

Я люблю гуляти вночі і вдень по цвинтарі... там тихо, спокійно і містично... але люблю старі цвинтарі, типу нашого Личакова...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних