Перейти до вмісту

Україномовні друзі

Повідомлень в темі: 75

#61 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 07.01.2009 – 02:36

Перегляд дописуdiesel (6.01.2009 22:46) писав:

цілком згодний але в наш час людей які розмовляють чисто українською нажаль стає все меньше і меньше
Безумовно що краще бути багатим і здоровм ніж бідним і хворим.але якщо обирати то якя вже азав у мене є знайома яка спілкується виключно українською з невеликим числом русизмів і є знайома яка може спілкуватись виключно літературною мовою але при цьому половині випадків ї перемикає на літературну російську.То що у данму випадку є патріотичнішим?Звісно ідеал є нам усім зрозумілим але грубими словами про суржик русизми чи неграмотність відбивати у людей охоту спілкуватись українською не варто.
Доречі русакам ще скоро доведеться побувати у нашій шкурі бидло яке вчора зріклось української на користь ламаної російської завтра зречеться російської на користь англійської.візьмемо до прикладу афіші різного роду нічних клубів у більшості випадків виконаних саме на англ
  • 0

#62 Svita

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 07.01.2009 – 10:22

Перегляд дописуФата Моргана (6.01.2009 01:04) писав:

В тебе я бачу зовсім інше значення слова націоналіст..хм..і де тут в мене помилки????????? :)

Перегляд дописуСин Перуна (6.01.2009 12:07) писав:

"все рівно" окремо пишеться, а в тебе разом :)

:) "все рівно" - це калька з рос. "все равно", українською буде "всеодно" або "однаково", або "все одне й те ж"

Люди, давайте не будемо вдаватися до "доколупування" (укр. длубання) до інших людей за ознаками: рас, грамотності, мов і подібного.
Давайте собі у друзі будемо вибирати ДРУЗІВ, а не набір ознак ваших ідеалів поняття "друзі". Спробуйте, і побачите наскільки легше буде житися. А ще пам"ятайте, що вічні дискусії укр-рос. живі лише тому, що їх роздмухують і підтримують. І не в останню чергу агенти певних кіл та політтехнологи певних політичних угруповань для досягнення своїх цілей. Якщо ми діятимемо не так, як вони це собі спланували - то і планам їхнім не збутися. :)
  • 0

#63 Сонячна

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.03.2009 – 11:42

Перегляд дописуAmili (6.01.2009 19:32) писав:

Мені однаково чи говорить людина на російській чи на українській, головне якою мовою розмовляю я. Головне не переходити при розмові на російську ;) Мені пощастило мабуть, бо в мене лише україномовне оточення :happytwo: Лише є один друг з Дніпропетровська, який пише мені російською, а я йому - українською, ми чудово розуміємося ;)
Не розумію лише те, коли в україномовній сім’ї в Тернополі дитина розмовляє російською :happytwo:
Те якою мовою розмовляє людина закладається з дитинства - мама, тато так розмовляють, то і дитині нікуди подітися. Є такі люди, які подорослішавши, вже не хочуть змінювати мову - вона для них занадто багато означає в цьому житті. Головне сприймати людей такими як вони є, разом з тією мовою, якою вони розмовляють. От наприклад я знаю одну пару: дівчина з Запоріжжя - розмовляє чистою російською, її хлопець зі Львова - говорить на чистій українській. І вони чудово розуміють один одного!!! Вже досить давно разом, і навіть не думають переходити на якусь одну мову - сила звички. Ось так :happytwo:
  • 0

#64 Усміхнена

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 116 повідомлень
  • Місто:Січеслав

Відправлено 18.07.2009 – 01:25

Перегляд дописуКатка (16.02.2008 21:41) писав:

я ось чого не зрозуміла: що поганого в тому, що з іншими російською, а з тобою - українською?..якщо дивитись з точки зору поваги до співрозмовника, то я спілкуюсь тією мовою, якою він спілкується зі мною... так, нажаль, цією мовою зазвичай стає саме російська...в мене в асі всі переписуються російською, але я регулярно влаштовую їм вечір.юа... просто по-тихеньку перевчаю і все)))
З точки зору поваги? Повага - це коли ви на території Росії говорите російською, Польщі - польською, України - українською. Коли ж ви в рідній країні при розмові з омоскаленими переходите на псячу - то це.. гм. я промовчу.
  • 0

#65 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 18.07.2009 – 01:54

Перегляд дописуУсміхнена (18.07.2009 01:25) писав:

З точки зору поваги? Повага - це коли ви на території Росії говорите російською, Польщі - польською, України - українською. Коли ж ви в рідній країні при розмові з омоскаленими переходите на псячу - то це.. гм. я промовчу.
Оце цікаві люди, одначе. Називають мою рідну мову псячою.
Попрошу пані трохи з повагою ставитись до іншомовних громадян, не їх вина, що століттями знищувалась українська мова, а Ви так зразу - псяча. Чим тоді істотно відрізнятиметесь від москалів, які називають українську образливими словами?
  • 0

#66 Усміхнена

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 116 повідомлень

Відправлено 18.07.2009 – 02:09

Так, я зла та невихована.
Російська з вуст омоскалених громадян України для мене не інакша, як псяча. Розумію - століттями винищувався український народ й наша мова. Але цим не можна виправдовувати сучасних зросифікованих українців.
Якщо чимось вас образила - вибачаюсь. Не мала на меті.
  • 0

#67 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 18.07.2009 – 02:18

Перегляд дописуУсміхнена (18.07.2009 02:09) писав:

Так, я зла та невихована.
Російська з вуст омоскалених громадян України для мене не інакша, як псяча. Розумію - століттями винищувався український народ й наша мова. Але цим не можна виправдовувати сучасних зросифікованих українців.
Дивно це все. "Виправдовувати", звучить так ніби вони у чомусь винні. Може в тюрму їх? Чи одразу на віселицю?
Пані, я Вас прошу - не треба так категорично. Якщо ображати пів України, це може призвести тільки до одного - розколу, і дезінтеграції нашої неньки. Наскільки патріотична Ваша точка зору - судити Вам.

А мене можете ображати скільки хочете, я необразливий, хоч посилайте - мені всерівно.
  • 0

#68 Усміхнена

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 116 повідомлень

Відправлено 18.07.2009 – 02:27

Гм. А якщо миритися з тим, що між однією половиною України та другою існує така собі мовна прірва, то що може статися?
  • 0

#69 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 18.07.2009 – 02:36

Перегляд дописуУсміхнена (18.07.2009 02:27) писав:

Гм. А якщо миритися з тим, що між однією половиною України та другою існує така собі мовна прірва, то що може статися?
А хто мириться? Йде поступова українізація, отак одразу "через коліно" людей не переламати, це принесе обернений ефект, протест. Що нам не на користь. Отож, радикальні дії в цьому питанні вважаю антиукраїнськими.
  • 0

#70 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 18.07.2009 – 02:44

тільки от не треба ображати собак. вони не мають відношення до російської мови :) )
  • 0

#71 Усміхнена

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 116 повідомлень

Відправлено 18.07.2009 – 02:51

Цитата

А хто мириться? Йде поступова українізація, отак одразу "через коліно" людей не переламати, це принесе обернений ефект, протест. Що нам не на користь. Отож, радикальні дії в цьому питанні вважаю антиукраїнськими.
Ой, чомусь не сильно відчувається українізація у східних областях України. Хоча не знаю, може десь ситуація краща.
Все одно, як би там не було, спокійно російську мову з вуст українців сприймати не можу. І не хочу.
А ображаю я багатьох, пів-України не збереться, але все ж...

Цитата

тільки от не треба ображати собак. вони не мають відношення до російської мови )
Гм. Точно. Та ще й накличу на них гнів своїми словами. лячно.
  • 0

#72 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 18.07.2009 – 11:27

Перегляд дописуУсміхнена (18.07.2009 02:51) писав:

Ой, чомусь не сильно відчувається українізація у східних областях України. Хоча не знаю, може десь ситуація краща.
Все одно, як би там не було, спокійно російську мову з вуст українців сприймати не можу. І не хочу.
А ображаю я багатьох, пів-України не збереться, але все ж...

Гм. Точно. Та ще й накличу на них гнів своїми словами. лячно.
Отож.
Ги-ги. Фонетика російської мови включає містичну, зачаровану злу і чорну суть. Імперські амбіції російських можновладців є результатом цього чорного впливу, вони не винні. Потрібно змастити усі підручники російською часником та вистрелити у в скелет Пушкіна срібною кулею.
  • 0

#73 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.07.2009 – 11:50

мені в принципі нема різниці якою мовою розмовляють мої друзі. Я,наприклад,розмовляю українською, такою як мама з татом навчили. Але літературно(маю на увазі вірші,проза- не публіцистика) спілкуюся російською- українською в цьому плані мені надзвичайно важко чомусь.
І шо російська мова мені не подобається теж не скажу- чого там? гарна мова. всі мови по-своєму гарні. Мій улюблений одеський гурт Фльор виконує пісні російською. І дуже гарні в них вірші)))
Інша річ,коли рідної української людина не мало того шо не знає,так ше й зневажає. з такою я точно не дружитиму)
  • 0

#74 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 18.07.2009 – 12:19

І я спілкуюсь тільки на українській. Всі російськомовні, до речі, прекрасно її розуміють, ще й говорять. Жаль, що багатьом українцям не вистачає духе говорити українською. До речі у Львові вже досить багато російськомовних, але таких, що на якій мові (російській чи українській) ти з ними розмовляєш на такій і вони з тобою. Ото парадокс....)))
  • 0

#75 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 18.07.2009 – 12:23

Перегляд дописуЕней (18.07.2009 12:19) писав:

І я спілкуюсь тільки на українській. Всі російськомовні, до речі, прекрасно її розуміють, ще й говорять. Жаль, що багатьом українцям не вистачає духе говорити українською. До речі у Львові вже досить багато російськомовних, але таких, що на якій мові (російській чи українській) ти з ними розмовляєш на такій і вони з тобою. Ото парадокс....)))
Хи. Складно називати російськомовними людей, які псують російську: "Солнце свєтіт пряма в пісак, нє магу дівітса, дайтє мнє кусок папєру, шоби затулітса."

Брехня, що бялоруська мова на грані зникнення. Бґґґ
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua