Перейти до вмісту

Україномовні друзі

Повідомлень в темі: 75

#41 Vovanada

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Тернопіль\Київ

Відправлено 02.01.2009 – 12:22

ну мені не важко знайти україномовних друзів і в Києві...

ну а в Тернополі, то важче було б знайти російськомовних :D
  • 0

#42 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.01.2009 – 15:52

Ваще проблеми не бачу.значна частина моїх друзів не те шо української- вони і російську-то "єле-єле" знають)) Мені неважливо якою мовою спілкуватися,аби взаєморозуміння було))
  • 0

#43 Peace

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 04.01.2009 – 18:58

Ха, я тут!)
  • 0

#44 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 04.01.2009 – 19:04

До сенсоріки
мені впринципі теж аби це було не бидло(тобто не людина яка перйшла з укр н рос уже в більш свідомому віці)
  • 0

#45 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 04.01.2009 – 20:22

Перегляд дописуПетлюра (4.01.2009 20:04) писав:

До сенсоріки
мені впринципі теж аби це було не бидло(тобто не людина яка перйшла з укр н рос уже в більш свідомому віці)
Фі! Мій рідний(принаймі тато з мамою так кажуть=) ) брат розмовляє російською мовою. ну й шо мені тепер його за людину не вважати? Брєд. Брат,канєш,дурак малолітній,але я його люблю.
  • 0

#46 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 05.01.2009 – 15:34

Дик і я своїх батьків люблю хоча їх важко непитущими назвати.РПідні то одне а друзі і товариші яких ми можемо обирати геть інше.Ну і як я вже казав якщо вас з самого початку на російській виховували то це нормально ненормально свідомо зрікатись укранської у більш свідомому віці
  • 0

#47 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.01.2009 – 16:54

Перегляд дописуПетлюра (5.01.2009 16:34) писав:

Дик і я своїх батьків люблю хоча їх важко непитущими назвати.РПідні то одне а друзі і товариші яких ми можемо обирати геть інше.Ну і як я вже казав якщо вас з самого початку на російській виховували то це нормально ненормально свідомо зрікатись укранської у більш свідомому віці
А брат мені,значить, не друг? Родичі- то найближчі і найкращі друзі. Виховували брата українською та англійською мовами,а от він як пішов у школу,класу так з третього почав розмовляти виключно російською. Я собі друзів не вибираю. Друзі перевіряються часом в різних ситуаціях. І нехай вони розмовляють мовою хінді чи на ідиші- по фіг,аби люди були хороші,надійні. А від того,якою мовою розмовляє людина- гірше чи краще вона не стане.Ну розмовляла вона спочатку українською,потім на російську...а якшо навпаки? Розмовлялв все життя російською,а потім перейшов на українську,то що? Типу "класно!" ? брєд....нехай людина сплікується тою мовою,яку вона краще знає. Лексично моя російська набагато багатша за рідну українську. тому,коли мене переповнюють почуття я переходжу на російську. Моя творчість теж здебільшого на російській мові,бо я по-перше,просто не знаю як таке перекласти на українську,а по-друге,якою мовою в голову слоіва приходять- такою і пишу. Деякі мої друзі довго звикали,що в мене якою б мовою я не говорила(укр. чи рос) все рівно будуть або якісь слова,або речення англійською. Воно в мене просто так виходить,неспеціально. Дивлячись на ананас перше що промайне у мене в голові буде зовсім не ананас,а "пайн-єпл",тому і в усній мові так само. ну то й що? зате тепер більшість моїх друзів значно поліпшили свою англійську і жоден з них не відмовиться від дружби зі мною))
  • 0

#48 Dana

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 475 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.01.2009 – 17:19

Перегляд дописуДарця_Борхес (2.01.2009 01:20) писав:

Повністю погоджуюсь!
Маю друзів в Москві. Классні хлопці. І якщо вони говорять зі мною ТІЛЬКИ російською - вони від цього не стають гіршими, чи недругами.
А ще маю друга-француза. Багато з україномовних друзів мене так не зрозуміють як він, а він на українській знає лише "привіт" та й там робить помилки.

Dana, вибачай але ти шось брєдове написала..... :happytwo:

Дарцю написане мною стосується ситуації саме тут, коли люди живуть в Україні, і середовища яке панує в нас. Коли людина живе тут давно чи приїхала на довгий час і принципово не хоче знати українську , говорити нею, про яку повагу і дружбу може йти мова?
  • 0

#49 Bananapart

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 327 повідомлень
  • Місто:саме дно пляшки

Відправлено 05.01.2009 – 17:23

вважаю шо відповідно до розвитку укр мови на рідних теренах скоро актуально буде зєднати дану тему і тему про уявних друзів
  • 0

#50 Фата Моргана

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:живу всюди потрошки)

Відправлено 05.01.2009 – 23:57

В неті мені прийшлося спілкуватися з різними людьми,і в тому числі з російськомовними..хоча я їх називаю МОСКАЛЯМИ..і мені всерівно що на це кажуть всі інші...я за українську мову ВИКЛЮЧНО))))))))))))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
в УКРАЇНІ БІЛЬШІСТЬ ЛЮДЕЙ СПІЛКУЮТЬСЯ РОСІЙСЬКОЮ,І ПРИ ТОМУ НЕ ПОВАЖАЮТЬ УКРАЇНСЬКУ І ТИХ,ХТО НЕЮ РОЗМОВЛЯЄ...ЦЕ ВЗАГАЛІ повне нахабство і зрада...ЗРАДА НАЦІЇ І В ПЕРШУ ЧЕРГУ СОБІ.......Такщо я розмовляю тільки з українцями...я НАЦІОНАЛІСТКА!!!!!!!!! :tryzub: :tryzub: :tryzub: :tryzub: :happytwo: <_< B) :) :ggggg:
  • 0

#51 Bananapart

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 327 повідомлень

Відправлено 06.01.2009 – 00:23

Перегляд дописуФата Моргана (5.01.2009 23:57) писав:

В неті мені прийшлося спілкуватися з різними людьми,і в тому числі з російськомовними..хоча я їх називаю МОСКАЛЯМИ..і мені всерівно що на це кажуть всі інші...я за українську мову ВИКЛЮЧНО))))))))))))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
в УКРАЇНІ БІЛЬШІСТЬ ЛЮДЕЙ СПІЛКУЮТЬСЯ РОСІЙСЬКОЮ,І ПРИ ТОМУ НЕ ПОВАЖАЮТЬ УКРАЇНСЬКУ І ТИХ,ХТО НЕЮ РОЗМОВЛЯЄ...ЦЕ ВЗАГАЛІ повне нахабство і зрада...ЗРАДА НАЦІЇ І В ПЕРШУ ЧЕРГУ СОБІ.......Такщо я розмовляю тільки з українцями...я НАЦІОНАЛІСТКА!!!!!!!!! :tryzub: :tryzub: :tryzub: :tryzub: :happytwo: <_< B) :) :ggggg:
так
голосніше бо не всі почули
то дійсно вагома причина для радості
снобізм це для багатих
расизм це снобізм бідних
а націоналізм це снобізм середнього класу
  • 0

#52 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 06.01.2009 – 00:32

Перегляд дописуФата Моргана (5.01.2009 23:57) писав:

Говорити українською - це добре. Бажано б ще й писати без помилок... якщо вже така націоналістка... :tryzub:
  • 0

#53 Фата Моргана

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:живу всюди потрошки)

Відправлено 06.01.2009 – 01:04

В тебе я бачу зовсім інше значення слова націоналіст..хм..і де тут в мене помилки????????? :happytwo:
  • 0

#54 Bananapart

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 327 повідомлень

Відправлено 06.01.2009 – 01:06

Перегляд дописуФата Моргана (6.01.2009 01:04) писав:

В тебе я бачу зовсім інше значення слова націоналіст..хм..і де тут в мене помилки????????? :happytwo:
воно у всіх одне просто трактування різне
пан мав не увазі не лише орфографічні помилки

Повідомлення відредагував popUAs: 06.01.2009 – 01:06

• 0

#55 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 06.01.2009 – 01:33

Перегляд дописуpopUAs (6.01.2009 01:06) писав:

воно у всіх одне просто трактування різне
пан мав не увазі не лише орфографічні помилки
Стилістичні, синтаксичні, пунктуаційні... я усі помилки мала на увазі...
Просто якщо вже людина так пишається тим, що націоналіст... навряд чи націоналіст має право погано знати рідну мову... чи я помиляюся?
  • 0

#56 Син Перуна

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Рівне-Львів

Відправлено 06.01.2009 – 12:07

Перегляд дописуФата Моргана (6.01.2009 01:04) писав:

В тебе я бачу зовсім інше значення слова націоналіст..хм..і де тут в мене помилки????????? :)
"все рівно" окремо пишеться, а в тебе разом:)
  • 0

#57 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.01.2009 – 12:36

Є психологічний момент - приємніше розмовляти з людиною 'однієї крові'. Менталітет (певна сукупність поведінкових схем) має дуже велике значення при особистому спілкуванні :).
Тож з такими знайомими в більшості випадків хочеться спілкуватись частіше. Особливо за російськомовного оточення.
  • 0

#58 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 06.01.2009 – 19:32

Мені однаково чи говорить людина на російській чи на українській, головне якою мовою розмовляю я. Головне не переходити при розмові на російську :) Мені пощастило мабуть, бо в мене лише україномовне оточення :) Лише є один друг з Дніпропетровська, який пише мені російською, а я йому - українською, ми чудово розуміємося :)
Не розумію лише те, коли в україномовній сім’ї в Тернополі дитина розмовляє російською :)
  • 0

#59 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 06.01.2009 – 20:35

Принципово значення не має, але радий, коли людина розмовляє читстою українською.
  • 0

#60 diesel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 115 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 06.01.2009 – 22:46

Перегляд дописуDarkSun (6.01.2009 21:35) писав:

Принципово значення не має, але радий, коли людина розмовляє читстою українською.
цілком згодний але в наш час людей які розмовляють чисто українською нажаль стає все меньше і меньше
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних