Перейти до вмісту

Соціальні мережі

Повідомлень в темі: 103

Опитування: На якому сайті ви зареєстровані? (78 користувачів проголосувало)

тож...обирайте

1. Facebook (27 голосів [19.57%])

Процент голосів: 19.57%

2. Однокласники (11 голосів [7.97%])

Процент голосів: 7.97%

3. Вконтакті (50 голосів [36.23%])

Процент голосів: 36.23%

4. Конект (8 голосів [5.80%])

Процент голосів: 5.80%

5. Myspace (4 голосів [2.90%])

Процент голосів: 2.90%

6. Мій світ (мой мир на мейлі) (9 голосів [6.52%])

Процент голосів: 6.52%

7. Моє коло (мой круг на яндексі) (5 голосів [3.62%])

Процент голосів: 3.62%

8. На інших (16 голосів [11.59%])

Процент голосів: 11.59%

9. Ніде не зареєстрований (8 голосів [5.80%])

Процент голосів: 5.80%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 16.06.2008 – 13:12

Перегляд дописуsagitta (16.06.2008 13:10) писав:

хм... мені подібні інтернетівські забігайлівкі взагалі не дуже подобаються - надто багато інформації про себе залишаєш... така, сумнівна в мене думка.... поки на всяких контактах не реєструюсь, бо і потреби особливої нема. от коли вииииросту :)

Нє, не треба тобі тої каки коли виростеш- я тобі морозива куплю, тіки не треба вконтакт лізти :)
  • 0

#22 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 16.06.2008 – 13:35

Перегляд дописуSergiy_K (16.06.2008 14:31) писав:

підтримую, модератори, додайте будь-ласка, ґґґ

брехло, ти там є.
коннект лажовий. можливо тому, що не досить популяризований, або тому, що мені впало вилазити з контаткта
  • 0

#23 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 680 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 16.06.2008 – 15:40

Перегляд дописуДжульєттко (15.06.2008 19:21) писав:

1. Хто фінансує ці сайти? На таких сайтах реклами частіше за все майже нема, .... із контактом та однокласниками незрозуміло.
За деякими оцінками "Однокласники" перший квартал цього року заробили $3.3 млн, а за весь рік планують отримати 25-30 мільйонів убитих єнотів. В квітні сайт займав 5% банерної реклами, до кінця року очікується 8%. Одні експерти оцінюють фізичну вартість серверів у 1 млн $, але є старі повідомлення про те, що інвестиції в проект склали як мінімум 10 млн $.
За кордоном масштаби ще більші, кажуть, Facebook в цілому отримав 460 млн $ інвестицій від різних венчурних компаній. В ще одній статті сказано, що MySpace заробляє на кожному користувачеві $12.85, а згаданий Facebook $11.79 (аудиторія останнього складає 109 млн людей). Гроші отримують не тільки від трафіку, банерів і послуг, а ще й від прихованої реклами (простіше кажучи, спеціально навчені люди реалізуть рекламну кампанію, розпускаючи чутки)

2. Чому люди впевнено та свідомо відмовляються від своєї приватності, до якої раніше так ішли?
це інші люди :) Ті, хто боровся за свою приватність, залишились, розчинившись у надзвичайній кількості нового покоління користувачів інтернету. Ці нові користувачі (буквально домогосподарки або офісні працівники) не схильні задумуватися про безпеку. Між іншим, банки все ще використовують "дівоче прізвище матері" для ідентифікації клієнтів по телефону.

3. Феномен *зомбі*, кажуть (і я таке бачила), що багато людей сидять на цих сайтах немов зомбі, по декілька годин просто поновлюють сторінку або лазяють по сторінкам незнайомих людей...
це завжди є. Раніше люди тупо дивилися всі мильні серіали, що йшли по тб, зараз в інеті сидять... А десять років тому язиками плескали на лавочках під під'їздом...
  • 0

#24 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 16.06.2008 – 16:12

Який сенс таїти про себе інфу?
Тим більше та інфа для друзів.

--
І куди світ котиться? В мене вже половина класу на вконтакті сидить.

Повідомлення відредагував DarkSun: 16.06.2008 – 16:21

• 0

#25 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 16.06.2008 – 16:29

в мене добряча половина універа на вконтакті... і нічого... скарг немає
  • 0

#26 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 16.06.2008 – 16:35

Перегляд дописуDarkSun (16.06.2008 17:12) писав:

Ви що? Та за всіма ж слідкує СБУ, КГБ, ФСБ, ФБР, ППС, ПМГ, ТГД, НКВД, ІВЛ, ВПЮ, ЩЕВНУ і ПМС! Не можна нікому говорити як тебе звати і, тим більше, показувати своє лице! Повсюди одні провокатори і нехороші люди! Треба хутчіш брати лопату і ніж та йти в ліс робити землянку, інакше Вас обовзякво знайдуть і зроблять щось погане!
  • 0

#27 Джульєттко

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 53 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 16.06.2008 – 16:41

о господи, я думаю, що ту інформацію, що ми розміщуємо про себе вконтакті КГБ і так вже знає, нашу адресу, школи, університети...та вони це і до появи інету знали :happy1: а всіляки пункти типу релігійні погляди, політичні погляди, інтереси, улюблені фільми ец їм якщо і потрібні, то при потребі могли і без контакта дізнатись. Не треба перевищувати свою значимість, у них і без нас діл вистачає. Контакт просто зручно систематизує інформацію. Доречі, Павло Дуров сам казав, шо іноді співпрацює з ними, хоча зауважив, шо тільки при викритті злочинів
  • 0

#28 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 16.06.2008 – 19:13

І що саме прикольно - кожен думає який він мля важливий для спецслужб і на зло їм ніде не зареєструється чи не вкаже правдивої інфи про себе. Такі прямо всі "востребованы", що аж страх :happy1: Розслабтесь, по суті ви - ніхто. А інформацію про тих, хто справді з тих чи інших причин є важливим елементом суспільства, відповідні інстанції мають вдосталь. Але ж це так приємно потішити своє самолюбство, вважаючи що за тобою день і ніч слідкують агенти ФСБ. Так, вони цілими днями переглядають ваші улюблені фільми, переслуховують вашу улюблену музику, створюють ваші психологічні портрети і роблять аналізи вашої творчості, викладеної в інтернеті. Вони спеціально додали до ЖЖ фішку "яка музика зараз лунає", аби легше було створвати психологічний портрет до вашого запису в тому ж таки ЖЖ. Вони спеціально впровадили аватари на форуми, адже аватар теж в певній мірі показує суть людини. Те ж саме і з підписами. Вони спеціально втулили відомості про номер вашої аськи, скайпа, МСНа і джаберів. За їх допомогою, при сумісності з нумерологією, бачать вас всіх наскрізь. Це все спеціально! За вами повсюди слідкують, вже й в туалет не можна відійти, аби ніхто не дізнався, адже аська встановить стан "Відсутній" через 10хв. Вони знають про вас все: коли ви спите, коли прокидаєтесь, якими презервативами користуєтесь, якого кольору нігті вашого кота, скільки ви важите і завширшки і завдожки, яке пиво п.єте і якою горілкою блєте. Вони знають все. І всю цю інфу щохвилини систематизують і використовують проти вас. Бідненькі ж ви мої, навіть пожалітися на це все не можете нормально, оскільки ваші скигляння відразу зафіксує сервер Теревень в даній темі.
  • 0

#29 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 16.06.2008 – 19:26

Перегляд дописуDarkSun (16.06.2008 17:12) писав:

хо-хо))) потвоєму ті, хто там заправляють не можуть то всьо прочитати???? бугога))))))))
а для друзів - то вони і так мене знайдуть. не знайдуть, так значить то не друзі, з якими я постійно підтримую зв*язок :happy1:
  • 0

#30 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 16.06.2008 – 20:00

Підтримую Сваруса
sagitta, є шо приховувати від спецслужб?:happy1:
  • 0

#31 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 16.06.2008 – 23:11

Перегляд допису_saljama_ (16.06.2008 14:35) писав:

брехло, ти там є.
це щось змінює? я його юзаю лише щоб скачати твої фоти, роздрукувати їх на А0 і поклеїти замість шпалер. :cool2:
хочу голосувати за варіант неорландіни :happy1:

Перегляд дописуДжульєттко (16.06.2008 17:41) писав:

Павло Дуров сам казав, шо іноді співпрацює з ними, хоча зауважив, шо тільки при викритті злочинів
а хто то такий?
  • 0

#32 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 17.06.2008 – 00:45

Перегляд дописуSergiy_K (17.06.2008 00:11) писав:

а хто то такий?

"Отєц" вконтакте наче
  • 0

#33 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.06.2008 – 11:37

Перегляд дописуSergiy_K (16.06.2008 12:58) писав:

афігєть. це звідки ти таке знаєш?
Афіґєть! Звідки ти знаєш хоч щось?

Перегляд дописуNeorlandina (16.06.2008 13:06) писав:

альо!
а де варіант "соціальні мережі йдуть найух"?!?
Таки-так, "жоден" після "інший" вельми не вистачає.

Перегляд дописуДуховна необмеженість (16.06.2008 13:57) писав:

facebook forever!
додайте його в опитування... :happy1:
І LinkedIn.

Повідомлення відредагував zav: 17.06.2008 – 11:38

• 0

#34 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 17.06.2008 – 11:48

Не числюся, не зареєстрована, не перебуваю...ґґґ

Маю відразу до стадних інстинктів))...взагалі не люблю подібне "спілкування", бо віртуально набагато легше бути "другом" чи "приятелювати" будь-з-ким, ніж купити шоколадку своєму другу в реалі :happy1:
Як на мене, це шкідливий замінник реальних стосунків з людьми. Така собі ілюзія приналежності до певної спільноти. Та ще й швидке поширення будь-яких стереотипів поведінки абощо. В пошуках індивідуальності і самовираження люди насправді їх втрачають.
  • 0

#35 Джульєттко

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 53 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 17.06.2008 – 11:55

Павло Дуров - це такий собі міфічний батько контакта, якого насправді не існує, над контактом працює десь 20 прогерів, і всі вони такі собі батьки, але вони спираючись на історичний досвід обрали "вождя")))
  • 0

#36 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • 449 повідомлень

Відправлено 17.06.2008 – 18:37

Перегляд дописуNomad (17.06.2008 00:45) писав:

"Отєц" вконтакте наче

отєц, отєц... сплагіатив ідею фейсбука та й все! :happy1:

Перегляд дописуДжульєттко (17.06.2008 11:55) писав:

Павло Дуров - це такий собі міфічний батько контакта, якого насправді не існує, над контактом працює десь 20 прогерів, і всі вони такі собі батьки, але вони спираючись на історичний досвід обрали "вождя")))

нічого собі..... :cool2:
  • 0

#37 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 17.06.2008 – 21:52

Перегляд дописуДуховна необмеженість (17.06.2008 19:37) писав:

отєц, отєц... сплагіатив ідею фейсбука та й все! :happy1:

Правда? Тобто мені можна зніти зі стіни його портрет і перестати йому поклонятися як божеству інтернетбудування? :cool2:
  • 0

#38 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • 449 повідомлень

Відправлено 17.06.2008 – 22:13

Перегляд дописуNomad (17.06.2008 22:52) писав:

Правда? Тобто мені можна зніти зі стіни його портрет і перестати йому поклонятися як божеству інтернетбудування? :happy1:

гггг
повісь краще мій)))
  • 0

#39 Angelus

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 17.06.2008 – 23:56

Мені ВКонтакті допомогло знайти людей з якими я втратив всі контакти. Та й зустрічі класно організовувати.
Я не фанат соціальних мереж, але раз на день заглядую...
  • 0

#40 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 18.06.2008 – 19:01

Ото ви так говорите, бо, здебільшого, всі ще вчитеся, і тому маєте можливість постійно спілкуватися з своїми друзями і знайомими. А якщо я закінчив школу 10 років тому, то знайли своїх однокласників деколи може бути справді проблематично (для тих хто не пам'ятає - в 1998 році мобільні телевони були справжньою рідкістю і розкішю), а за допомогою таких речей як "соціальні мережі" я можу знайти давніх знайомих незалежно від того в якій країні вони знаходяться і чи поміняли прізвище після одруження... Врешті якщо комусь такі сервіси не подобаються то такі люди можуть просто ними не користуватися. А для тих хто "боїться спецслужб" хочу нагадати, що беручи кридит, подаючи заяву на роботу чи на навчання або навідь просто беручи участь в якісь акції люди заповнюючи анкети надають про себе набагато обширнішу інормацію аніж на таких сайтах. А всі "спецслужби" мають доступ до цієї інформації...

Повідомлення відредагував Miguel: 18.06.2008 – 19:02

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних