Перейти до вмісту

Що б ви хотіли змінити у своєму житті?

Повідомлень в темі: 180

#161 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 12.03.2009 – 12:06

Крихітка (22.02.2009 16:16) писав:

Нічого. Мене все влаштовує так як є зараз...в майбутньому-змінити місце навчання і проживання

отже тебе не влаштовує що майбутнє - не теперішнє?
  • 0

#162 Гість_Сонька Надюша_*

• Гості

Відправлено 27.10.2010 – 22:02

В мене у житті зараз надзвичайно переломний момент.Таке враження, що я кудись рухаюсь, а куди - й сама не розумію!На даний момент я закінчую навчання на факультеті міжнародних відносин, менше ніж через пів року починається справжнє доросле життя, пошуки місця праці, рутина...а я не знаю чого я прагну від життя! Вконтакті в мене постійно стоїть один і той ж статус: ХОЧУ ЗМІН У ЖИТТІ!!!А яких змін?Чому мені все так набридло???Де справжня я?
Я не хотіла б нічого змінювати у попередніх роках свого життя, тому що повністю згідна з одним з вас - якщо змінити щось погане у минулому, то може й не з'явитися те найкраще у майбутньому - проте я б дуже хотіла змінити свій теперішній курс життя, кардинально поміняти усе, бо я відчуваю ніби щось ламається усередині в мене!Можливо це звичайнісінька підліткова манія, не знаю, але я так хотіла б, щоб зі мною сталося щось надзвичайне!!!!!
ЦЬОГО БАЖАЮ Й ВАМ, ДОРОГІ УЧАСНИКИ ЦЬОГО ФОРУМУ - НЕХАЙ ВАШЕ ЖИТТЯ БУДЕ ПОЗИТИВНО НЕПЕРЕДБАЧУВАНИМ, НЕСАМОВИТИМ, КАЙФОВИМ, НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЖОДНОЇ ХВИЛИНИ СВОГО ДОРОГОЦІННОГО ЧАСУ!!!

ДЕКІЛЬКА КОРИСНИХ ПОРАД+)))

Ви занадто зайняті і у вас немає часу змінювати ваше життя на краще? Пам'ятайте, що навіть за 30 секунд можна змінити багато чого. Для цього ви повинні повністю зосередитися на чому-небудь протягом 30 секунд, не відволікаючись ні на що інше.

Спробуйте і ви зрозумієте, що це розумна і гідна кількість часу, яку можна використовувати, на шляху до своєї мети. Подумайте, що ви можете зробити за такий короткий відрізок часу. Мудро використовуйте цей час, щоб зробити маленькі внески на шляху до досягнення великих цілей. 30 секунд не так вже й багато, ви можете щогодини робити маленькі зміни вашого життя на краще.

Ось деякі ідеї зі статті "6 Steps to Help You Gain Weight & Build Muscle", якими ви можете скористатися. Вам необов'язково витрачати на них велику кількість зусиль і часу:

Накопичуйте гроші
Щоденно приділяйте 30 секунд тому, щоб покласти трохи грошей у вашу домашню сімейну скарбничку.

Зменште рахунок за електроенергію
30 секунд - час, що потрібний вам, щоб дійти до стіни і клацнути вимикачем. Вимкніть всі джерела електроенергії, у яких ви не потребуєте.

Позбавтеся від хмурого погляду
Вам вистачить 30 секунд, щоб перетворити хмурий погляд у посмішку. Усмішка розслабляє сотні м'язів і знімає напругу.

Наведіть порядок
Підійдіть до захламленної шафи і витратьте 30 секунд на те, щоб взяти звідти річ, у якій ви більше не потребуєте і викинути її. Ніякої метушні, ніякої напруги. Виділяйте щодня півхвилини на те, щоб викинути щось непотрібне. Вся принадність 30 секунд полягає в тому, що у вас немає часу сумніватися. Якщо ж у вас з'явилися сумніви з приводу будь-якої речі, забудьте про неї - викиньте її.

Захолоньте
Зніміть напругу. Видохніть як слід. Десять секунд на вдих і двадцять секунд на видих - гарна формула для того, щоб привести думки в порядок і відсунути від себе турботи.

Шукайте натхнення
Тримайте вашу улюблену книгу поруч. Коли це буде необхідно, відкрийте її і прочитайте кілька параграфів, можливо, це надихне вас і ви виберете правильне рішення.

Медитуйте
Коли ви не можете навести порядок в ваших думках, відстороніться від них, візьміть перепочинок. Спробуйте ні про що не думати, або уявіть, що ви на наодинці посеред природи. Це допоможе вам "відпустити" ситуацію і розслабитися.

Дихайте правильно
Правильне дихання дуже корисно для здоров'я. Підвищіть ефективність ваших легенів - дихайте глибоко нижньою частиною живота. Покладіть ваші долоні на живіт і відчуйте як вони з кожним вдохом то піднімаються, то опускаються.

Більше пийте
Ваш мозок має потребу у воді, щоб думати ясно. Візьміть звичку пити воду протягом 30 секунд щогодини.

Нічого не робіть
Регулярно влаштовуйте собі 30-секундні перерви. Дайте собі відпочити. Врівноважте ваші емоції. Закрийте очі, закрийте долонями вуха і слухайте, уявний шум океану у вашій голові.

Не шкодуйте себе
Кожен раз, коли вам стає себе шкода, зосередьтеся на 30 секунд на протилежному дослідженні, врівноважте ваші позитивні і негативні думки.

Робіть зарядку
Встаньте, розправте плечі, простягніть руки, зробіть кілька віджимань від підлоги, підніміть гантелі. 30 секунд, присвячені вправам, підуть вам тільки на користь.

Врегулюйте швидкість вашого дня
Не поспішайте. Зупиніться на 30 секунд, сповільнюючи ваші думки, дихання. Постарайтеся відчути, чи не потребує ваш організм в їжі, у воді або у свіжому повітрі.

Вимкніть телевізор
Почніть цінувати ваш час. Вам знадобиться 30 секунд, щоб підвестися з дивану та вимкнути телевізор. Займіться чим-небудь більш корисним: поговоріть з родиною чи прогуляйтеся по свіжому повітрю.

Харчуйтеся правильно
Приділіть 30 секунд до початку прийому їжі на те, щоб переконатися в тому, що ви готові до нього. Ви повинні заспокоїтись і забути про свої проблеми. Зробивши вдих, подумайте: "Я спокійний". Зробивши видих, подумайте: "Я посміхаюся". Повторіть це 5 разів.
  • 0

#163 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 27.10.2010 – 22:06

Цитата

Захолоньте
це надто радикальна зміна, як на мене))
  • 0

#164 Gwen

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 07.09.2011 – 11:55

Нічого б не змінювала.
  • 0

#165 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 07.09.2011 – 21:12

всіх все влаштовує)
  • 0

#166 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 07.09.2011 – 22:54

Те, що можна було б змінити, я вже змінив. Тепер вже можна зосередитись на укріпленні набутих змін. Неможливо прожити життя, зовсім не змінюючись, але змінюватись все життя теж нерозумно. Людині потрібно якось визначитись зі спорідненим їй способом життя і жити далі без напруження невизначености.
  • 0

#167 Жид

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 28.10.2011 – 01:12

1. Себе.
2. Тривалість жиитя.
3. Дисперсію випадкових величин :)
  • 0

#168 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.10.2011 – 10:20

Жид (28.10.2011 02:12) писав:

1. Себе.
Респект.) Як казала Ліна Костенко: "Найбільше уміння почати спочатку життя, розуміння, дорогу, себе."

Те ж саме пробую наразі зробити.

Жид (28.10.2011 02:12) писав:

2. Тривалість жиитя.:)
Зі знаком зменшення чи збільшення?)

Я би хотіла зараз повернутись на десять років назад. Не те, що я би щось кардинально змінила б, але тих, кого втратила, хотілось би повернути.
  • 0

#169 Simpson

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 28.10.2011 – 10:31

Олеська (28.10.2011 11:20) писав:

Те ж саме пробую наразі зробити.
Олесько
хочеш змінити своє життя? навіщо? і щосаме тобі внім не подобається, якщо хочеш змінити.
мене, наприклад, майже все влаштовує, наразі, принаймі.
  • 0

#170 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.10.2011 – 10:34

Пацюк (28.10.2011 11:31) писав:

Олесько
хочеш змінити своє життя? навіщо? і щосаме тобі внім не подобається, якщо хочеш змінити.
мене, наприклад, майже все влаштовує, наразі, принаймі.
Не життя, а себе. Змінюєш себе - змінюється і твоє життя. І навіть не змінити, а повернути себе-колишню хочеться. Щось я надто зациклилась на сім"ї, на побуті, а воно з"їдає все духовне.
  • 0

#171 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 28.10.2011 – 11:18

Олеська (28.10.2011 11:34) писав:

Щось я надто зациклилась на сім"ї, на побуті, а воно з"їдає все духовне.
Побут і сім’я ніколи не можуть знищити духовне. Якщо воно є…
  • 0

#172 Electra

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Володимир

Відправлено 28.10.2011 – 18:34

мені хочеться більше драйву, хочеться десь поїздити. мрію про автостоп, але чоловік не погоджується їхати і саму не пускає
  • 0

#173 Cкаженa я і Гидка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 28.10.2011 – 19:20

Стала б чоловіком.
  • 0

#174 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.10.2011 – 19:35

Cкаженa я і Гидка (28.10.2011 20:20) писав:

Стала б чоловіком.
Ніфіга, терпи мала, терпи !!! :)
  • 0

#175 Electra

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень

Відправлено 28.10.2011 – 19:47

Cкаженa я і Гидка (28.10.2011 19:20) писав:

Стала б чоловіком.
а змінити стать - цілком реально, до речі))))
  • 0

#176 Cкаженa я і Гидка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 28.10.2011 – 19:49

Electra (28.10.2011 19:47) писав:

а змінити стать - цілком реально, до речі))))
Нереально, можна тільки стати фріком.
Транссексуалізм до речі відноситься до списку офіційно визнаних захворювань за списком ВООЗ.
  • 0

#177 Electra

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень

Відправлено 28.10.2011 – 19:53

Cкаженa я і Гидка (28.10.2011 19:49) писав:

Транссексуалізм до речі відноситься до списку офіційно визнаних захворювань за списком ВООЗ.
якщо чесно, вперше чую. ну але вам видніше))
  • 0

#178 Cкаженa я і Гидка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 28.10.2011 – 19:56

Electra (28.10.2011 19:53) писав:

якщо чесно, вперше чую.
Цьомую твої незаймані вушка.

i 

бан

Повідомлення відредагував Nameless One: 28.10.2011 – 20:17

• 0

#179 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 06.09.2017 – 20:18

Зовнішнє середовище змінила б, клімат,
країну, хоч ненадовго, та не виходить (

Повідомлення відредагував Nema: 06.09.2017 – 20:18

• 0

#180 Falcon

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 24.10.2017 – 15:19

Щонайперше - себе.
А так - житло, дохід...
Хотілося б самому керувати своїм часом, і вміти це робити.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних