Перейти до вмісту

Що б ви хотіли змінити у своєму житті?

Повідомлень в темі: 180

#101 Ася

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Рівне

Відправлено 23.05.2007 – 23:44

Приєднуюсь,хочу побільше друзів!Справжніх,які не зрадять та будуть ділитись зі мною всім(проблемами, удачами,незгодами...)якось їх так мало-справжніх!
Хочу змінити в собі прямолінійність...іноді ображаю близьких мені людей... :ggggg:
  • 0

#102 чайка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:МІСТО ЛЕВА

Відправлено 24.05.2007 – 23:12

Хочу змінити себе,як уже багато разів було тут написано окремими людьми. Якщо не можеш змінити обставини-поміняй своє ставлення до них. Хочу стати сильнішою, не брати дурниці до серця, бути жорсткішою з людьми, бо останнім часом щось я потерпаю через свій нерішучий характер...Чи просто стати пофігісткою, бо оте прагнення поміняти щось на краще тільки шкодить.
  • 0

#103 Angelus

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 24.05.2007 – 23:56

Не хочу нічого міняти, хоча і є моменти які мені не подобаються і взагалі про які хотілосяб забути назавжди. Але яке то життя в якому все просто супер. А можливо я ще нажив чогось такого що мені хотілося змінити?
  • 0

#104 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 25.05.2007 – 06:35

її xo4y 3MiHuTu ... :angry12:

Повідомлення відредагував адуфанчік: 25.05.2007 – 06:36

• 0

#105 збоченийФРЕШ

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень
  • Місто:Ч Е Р Н і В Ц і

Відправлено 03.06.2007 – 00:12

нічого не хочу змінити, все влаштовує, вс ещо накоїв колись - то моє...таке моє життя...
  • 0

#106 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 03.06.2007 – 19:59

мені друг випадково дав адресу. Перший і єдиний форум,на якому я сиджу. Біль цікавішого і кращего нічого не знайшла))

хотіла б мати можливостей більше, робити те, що душа кличе.
  • 0

#107 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • 547 повідомлень
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 21.06.2007 – 09:51

Я хотіла б мати краще здоров"я, дещо інший зовнішній вигляд, бути простішою в спілкування...Але що я можу змінити? Тому насолоджуюсь тим, що Є!!!
  • 0

#108 nochnaya_ulica

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень

Відправлено 23.06.2007 – 19:40

Я хотіла б бути більш відкритою з новими людьми! Тому що перше враження про мене часто буває помилковим) Не гіршим, чи кращим - просто іншим.
Змінила б дещо в особистому житті....
Хотіла б мати можливість заробляти гроші справою, яку люблю найбільше.
Але якщо бути абсолютно відвертою... То все написане вище - дрібниці. Понад усе я хотіла б, щоб дорога мені людина була здоровою. Але на жаль, це той випадок, коли доводиться сказати страшне слово "неможливо".
  • 0

#109 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 23.06.2007 – 20:48

Я хотів би мати дар сцілення... Просто хочу допомогти всім важкохворим... І легкохворим теж... :gryzin:
  • 0

#110 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 23.06.2007 – 22:32

хочу бути з ним. Посміхнути йому, провести рукою по волоссю, подивитися в його очі... І сказати те, чого так і не змогла сказати тоді...
  • 0

#111 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.06.2007 – 22:48

Хотів би вернутися в перші класи і мочити ше тоді тих хто згопився....
Ше б хотів вернутися на тиждень назад і підготуватися до екзамену......
  • 0

#112 serafim

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Москва-Львів

Відправлено 23.06.2007 – 23:22

героїчно , напевно (або просто сбрехати), сказати, що нічого не хочется в житті змінити...але так ніколи не буде..кода....завжди існує щось, що ми просто упустили, що не встигли, або просто немає часу або сили.....:gryzin:
  • 0

#113 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 24.06.2007 – 00:00

Я б змінила багато. І почала б ці зміни ще з раннього дитинства. Я б хотіла щоб в житті було більше цікавих справ, я б змінила свою професію, змінила місце проживання, поміняла б собі зовнішність. Я б стала менш лінивою і більш везучою. Я б використала кожен упущений шанс, подоводила до кінця всі справи. Я б менше тратила час на всі ті дурниці на які його тратила і трачу зараз. Але...
  • 0

#114 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 24.06.2007 – 00:22

Колись як був малий, поліз на дах щойно збудованої стодоли на селі. Там ще не перекрили дошками всього. Отож, я хтів побігти за братом, став на нестійку дошку і звалився з 3 метрів донизу... Не знаю, що сталося, але після цього я почав... Та що почав? Оте все почалося... Хочу повернути все назад, я б на ту дошку тепер нізащо не став би :gryzin:
  • 0

#115 ivanna

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Місто:KOCIB--> USA

Відправлено 24.06.2007 – 04:30

ya ljublju yaka ya ye. Ne hotila by ya zminyty nochoho...ale hotilaby shob bat'ky buly vichni..
  • 0

#116 harakternuk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 91 повідомлень
  • Місто:Львів!

Відправлено 24.06.2007 – 09:27

Перегляд дописуІван Хелсінг (30.01.2006 23:18) писав:

Особисто я хотівби, змінити місце проживаня, прізвеще та ім'я. Та почати все с почятку! Та не повторувати тих помилок які я зробив до цего моменту!
першим ділом радив би тобі змінити аваторку(шота дуже злосна картинка, може то вона тебе провокує?) :gryzin:
  • 0

#117 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 25.06.2007 – 11:58

Ми, люди, завжди знайдемо щось паршивеньке навіть в найкращому. Скільки не мали б - хочемо більше... Якби моя воля, я змінила би багато чого. Наприклад, в моїй школі був би не один комп*ютерний клас, а кілька. Моя мати ніколи би не прала би руками. Моя сестра знала би про манікюр і педикюр ще в п*ятилітньому віці.... Я б з 12 років жила би окремо від рідних в двоповерховому особняку з джакузі і басейном ))))....
Насправді ж єдине що мені хотілось змінити уже в минулому: хотіла би щоб на старті мого навчання і кар*єри була більша фінансова основа.
  • 0

#118 Krendelek

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 26.06.2007 – 22:05

хочу трохи в собі змінитися...може поведінку (з людьми) чи думку...не знаю... :cool2: мене майже все влаштовує. одне тільки хочу змінити, щоб люди не брехали. ненавиджу, коли в очі одне кажуть, а за спиною зовсім інше. я цього не переварюю. ;)
  • 0

#119 Ася

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 26.06.2007 – 22:55

Я от зараз подумала,наскільки класно придумана ця тема!Чому?От напишеш тут все про те,що хочеш змінити і : стає легше, бачиш свої недоліки, і плюс до того всього ці пару рядочків дають змогу реально мати ціль для змін.Просто треба поставити великий плюсик автору! ;)
  • 0

#120 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:ПНД

Відправлено 26.06.2007 – 23:01

Кожна зміна минуглого тягне за собою зміну теперішнього і майбутнього. Незначна зміна свого минулого у майбутьному могла б обернутись проти мене в майбутньому чимось трагічнішим (став би гопом наприклад ;) ). Чи хотів би я щось змінити? Можливо... Існує стільки речей, через які я сотні разів картав себе, і я з радістю уникнув би їх, якщо мав би таку можливість. Але навіть якщо така можливість у мене би була, то я би добре подумав перед тим як щось змінювати...
(От і казочці кінець, а хто слухав - молодець)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних