Перейти до вмісту

Хто кого :)

Повідомлень в темі: 155

Опитування: Хто кого :) (158 користувачів проголосувало)

Хто вас зацікавив на Теревенях?

1. Декого вподобала (вподобав). (40 голосів [25.16%])

Процент голосів: 25.16%

2. Є одна людина, я практично закохався (закохалася) (17 голосів [10.69%])

Процент голосів: 10.69%

3. Ой, тут так багато симпатичних і цікавих - очі розбігаються)) (37 голосів [23.27%])

Процент голосів: 23.27%

4. Оце не можу вибрати з двох (трьох). (7 голосів [4.40%])

Процент голосів: 4.40%

5. Я в інеті не знайомлюся. (7 голосів [4.40%])

Процент голосів: 4.40%

6. Я на форумах не для того сиджу. (35 голосів [22.01%])

Процент голосів: 22.01%

7. Ніхто не сподобався. (16 голосів [10.06%])

Процент голосів: 10.06%

Якби наші стосунки продовжилися я була(був) би готова (готовий)

1. Одружитися (20 голосів [8.33%])

Процент голосів: 8.33%

2. Зустрічатися в реалі (57 голосів [23.75%])

Процент голосів: 23.75%

3. Освідчитися в коханні (13 голосів [5.42%])

Процент голосів: 5.42%

4. Познайомитися поближче (65 голосів [27.08%])

Процент голосів: 27.08%

5. Зайнятися вір.сексом (9 голосів [3.75%])

Процент голосів: 3.75%

6. Стосунки залишилися б тільки віртуальними (15 голосів [6.25%])

Процент голосів: 6.25%

7. Нічого не хотів (хотіла) б (20 голосів [8.33%])

Процент голосів: 8.33%

8. Зайнятися сексом в реалі)) (41 голосів [17.08%])

Процент голосів: 17.08%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Veselka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Луцьк

Відправлено 15.02.2008 – 13:59

Перегляд дописуБлискавиця (15.02.2008 13:14) писав:

Любовна лірика - це виставляння на показ своєї души поетом))...і ніхто не дивується, а отримують естетичне задоволення.
Та не про здивування мова... Поет для того і писав, щоб усі отримали естетичне задоволення і хто сказав, що написане поетом - це виставляння душі на показ... Про це знає лише поет!
  • 0

#22 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 16.02.2008 – 00:16

а чого нема варіанта : Нескажу? я б такий вибрав
  • 0

#23 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 16.02.2008 – 21:05

дурня все це
фтирнет – це одне, раельність – інше....

пускати слину бо фотка кульна й слова гарні.... звиняйте :cool1:

Повідомлення відредагував Vepr: 16.02.2008 – 21:06

• 0

#24 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 16.02.2008 – 21:25

Ну незнаю. Я на цьому форумі познайомився з декількома хорошими людьми(поки що виключно віртуально, тіпа по асьці). І поки що не бачу в такому віртуальному спілкуванні нічого поганого. Хіба що час троха забирає) Але люди дійсно дуже хороші і я отримую задоволення від цього спілкування. Це притому що я злосний інтроверт, соціопат, егоїст, зневажаю людей і дуже рідко взагалі говорю з кимось :cool1: Що до перспектив... Я б непроти з тими людьми і вреалі зустрітись. А от на рахунок кохання - фіг! Я принципово ні в кого не закохуюсь. Ні віртуально, ні реально, ні астрально, ні ментально, ні перорально :) Хоча час від часу виникає спокуса в когось віртуально закохатись(дуже вже хороші мені співрозмовники попались), але я тримаюсь :) Але я тих людей досить поважаю і вважаю їх своїми друзями(яких в мене дуже і дуже мало). Щось мене після віскі на одкровення потягнуло))
  • 0

#25 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 00:50

Перегляд дописуVeselka (15.02.2008 13:59) писав:

Та не про здивування мова... Поет для того і писав, щоб усі отримали естетичне задоволення і хто сказав, що написане поетом - це виставляння душі на показ... Про це знає лише поет!
Будь-яка творчість - це вивертання власної душі назовні, напоказ.......і бажано щоб людині було чим поділитися з іншими, якимись красивими та світлими почуттями.......а не гидотними, як часто буває у сучасному мистецтві заради наживи та грошей)

Те ж стосується і кохання та прихильності....якщо в людини є емоційний позитивний заряд - то вона ще й може бути здатною порадувати інших людей, ощасливити навіть...якщо сама здатна кохати :cool1:
  • 0

#26 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 17.02.2008 – 10:50

Може я щось не так зрозуміла, але в опитуванні аж ніяк не про творчість йдеться, а саме про конкретно когось, комусь, нашось.
Не голосувала, але відповідаю так: Я НІКОЛИ, НІКОМУ, НІЧОГО, НІЗАЩО, НІДЕ, А ЯК ДЕКОЛИ, ДЕКОМУ, ДЕЩО, ТО ВЖЕ НЕ МОЖНА ЧИ ЩО? :cool1:
  • 0

#27 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.02.2008 – 15:16

Ця тема успішно виконує своє завдання : з*ясувати наскільки атмосфера любові та розуміння панує на Теревенях :ggggg:

Можна зробити попередні висновки - більшість форумлян таки "когось вподобала" і мріє про продовження стосунків у реалі, або ж просто "познайомитися поближче"....а це вірний знак переважності атмосфери любові та розуміння :ggggg: <_<
  • 0

#28 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.02.2008 – 15:39

Є люди з якими цікаво провести і час в реалі, але як друзі. Не виникало щось думки, щоб дійсно закохатися в якусь форумчанку. Але тут у нас стільки красунь, що не буду зарікатися.
  • 0

#29 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.02.2008 – 14:08

Перегляд дописуDema V (18.02.2008 15:39) писав:

Є люди з якими цікаво провести і час в реалі, але як друзі. Не виникало щось думки, щоб дійсно закохатися в якусь форумчанку. Але тут у нас стільки красунь, що не буду зарікатися.
Капець! От чого варті слова чоловіка? А хто тут зізнавався в любові до гроба? <_< Всі ви такі... :ggggg:
  • 0

#30 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.02.2008 – 14:52

Олеська
ціхо, не пали контору :ggggg:

Навіть знаючи людину через нет, важко бути впевненим в коханні до неї. А от є кілька друзів і подруг, які дійсно дорогі <_<
  • 0

#31 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 19.02.2008 – 22:56

Stuff сказав:

не думаю що спілкування тут може перерости у щось більше в реалі
А готові приклади до уваги не береш?
Блискавиця, до речі, дуже правильно відповіла.

БоБриК сказав:

Лол, а чо сексом ніхто не хоче займаимся?
Дійсно лол... якщо, приміром, "готовий одружитися", то хіба це не включає автоматично "готовий займатися сексом"?

Олеська сказав:

Є кілька хлопців, які мені подобаються. Наразі вибрала одного. До чого те знайомство дійде ще не знаю.
Щодо одруження. Чому б і ні?..
Вір не вір, але я тобі щиро-щиро бажаю, щоб у тебе з ним дійшло до одруження! :)

Ластівочка сказав:

Переглядала тему, і даруйте за різкість мого допису. А навіщо потрібне оте парпання в чужій білизні? Проста цікавість?
Почуття між двома - інтимна річ, тому чи варто виставлятись на показ?
Взагалі-то теж правильно. Але раз уже мої почуття до Олеськи спливли на загал, то далі ховатися сенсу не бачу. Хоча й реаліті-шоу влаштовувати не збираюся.
  • 0

#32 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 25.02.2008 – 14:19

Мої радості є й мої проблеми!

Перегляд дописуБлискавиця (13.02.2008 02:47) писав:

У попередньому опитуванні ХУ, з*ясувалося, що на Теревенях повно самотніх, напівзайнятих і майже незайнятих)))....отож є сенс спитатися наступне : Чи є на Теревенях людина, яка вас дійсно зацікавила?
Мені відразу сподобалася пані Лука! Хотів би прочитати продовження її історії життя Діогена в бочці, бо дуже заінтригувало...

Взагалі, українки цікавляться філософією, що дуже приємно усвідомлювати. Отже, можна сміло констатувати, що Теревені є філософським форумом постмодерних українок, тобто можна одночасно і філософствувати, і вести діалог з жінками, що дуже зручно, бо в реалі ці заняття якось постійно розділяються, що не приносить такого задоволення. Навіть не можу собі уявити, як можна спорити з жінками, бо я не звик відступати від своїх позицій!

Перегляд дописуБлискавиця (13.02.2008 02:47) писав:

В другому опитуванні можна відзначити кілька варіантів :happy1:
Я відзначив по одному з варіантів, і вийшли відповіді з найбільшою частотою. Отже, вписався в загальну картину з першого разу!

Перегляд дописуЛастiвочка (17.02.2008 10:50) писав:

Може я щось не так зрозуміла, але в опитуванні аж ніяк не про творчість йдеться, а саме про конкретно когось, комусь, нашось.
Не голосувала, але відповідаю так: Я НІКОЛИ, НІКОМУ, НІЧОГО, НІЗАЩО, НІДЕ, А ЯК ДЕКОЛИ, ДЕКОМУ, ДЕЩО, ТО ВЖЕ НЕ МОЖНА ЧИ ЩО? :yes:

Думаю, що Ваша відповідь є поки що найкращою, але не можу зрозуміти, якщо вже не можна, то вже не можна чи що?
  • 0

#33 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 01.03.2008 – 02:54

Ну...я тут вроді ні до кого підвищеної симпатії не відчуваю) всі якісь однаково хороші)) На форумі навіть ненаю для чого,але явно не для того щоб пару знайти) Хоча-все може бути:brovy:
  • 0

#34 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.05.2008 – 02:25

Витягую тему з запилюженої шухляди Теревень.
Минуло кілька місяців з часу створення теми.
Мабуть в житті когось щось та й змінилось...
  • 0

#35 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 30.05.2008 – 03:07

Тема типу для тих у кого інет є, а от партнера нема... Особисто я не вірю в віртуальні стосунки,в їх серйозність, це блін онанізм якийсь, а не лябоф чи шо ви там собі(деякі з форумчан) придумали. Тому спілкуюся виключно без підкочування йаєць до когось з наших чарівних форумчанок :) , на те він і форум, шоб спілкуватися, а не шукати біду собі на голову.
з.і. ще ніколи не думав шо на теревенях стільки віртуальних і не віртуальних парочок...цікаво
  • 0

#36 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 30.05.2008 – 10:11

Перегляд дописуNomad (30.05.2008 04:07) писав:

Тема типу для тих у кого інет є, а от партнера нема... Особисто я не вірю в віртуальні стосунки,в їх серйозність, це блін онанізм якийсь, а не лябоф чи шо ви там собі(деякі з форумчан) придумали. Тому спілкуюся виключно без підкочування йаєць до когось з наших чарівних форумчанок :) , на те він і форум, шоб спілкуватися, а не шукати біду собі на голову.
з.і. ще ніколи не думав шо на теревенях стільки віртуальних і не віртуальних парочок...цікаво
Варто сприймати нет не як песпосередній спосіб стосунків, типу переписка, віртуальний секс і решта всяка всього віртуальна, а як інструмент для досягнення мети. Просто комунікаційне причандалля, типу як мобільний телефон. В неті можна когось знайти, переписуватися, не тільки з віртуальними, а й вже з існуючими людьми, з якми ви підтримуєте стосунки. От я багато кого з форумчан знаю вживу і часто з ними бачуся, але крім того і ще й переписуюся. ТАк само і в особистих стосунках.
  • 0

#37 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.05.2008 – 10:26

Перегляд дописуNomad (30.05.2008 04:07) писав:

Одне із двох: або ти такий песиміст, або тебе вже хтось з теревенчанок встиг відшити ;)
  • 0

#38 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 30.05.2008 – 10:44

Панове, скажіть мені будь-ласка, який спосіб знайомства зараз серед молоді на першому місці??? На скільки мені відомо - це інтернет (аська, форуми ітд.). Дуже багато знайомих саме там познайомилися, а спілкування продовжилося в реалі. Тому цілком реально, що хтось з форумчан створить сім"ю:).
Особисто мене тут теж дехто зацікавив. Принаймі глибиною своєї думки.
  • 0

#39 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 30.05.2008 – 10:58

Перегляд дописуБоБриК (30.05.2008 11:11) писав:

Варто сприймати нет не як песпосередній спосіб стосунків, типу переписка, віртуальний секс і решта всяка всього віртуальна, а як інструмент для досягнення мети. Просто комунікаційне причандалля, типу як мобільний телефон. В неті можна когось знайти, переписуватися, не тільки з віртуальними, а й вже з існуючими людьми, з якми ви підтримуєте стосунки. От я багато кого з форумчан знаю вживу і часто з ними бачуся, але крім того і ще й переписуюся. ТАк само і в особистих стосунках.
Ну от я і намагаюся спілкуватися наприклад в асьці тільки із знайомими людьми, а заводити нові не маю ніякого бажання ;)

Перегляд дописуОлеська (30.05.2008 11:26) писав:

Одне із двох: або ти такий песиміст, або тебе вже хтось з теревенчанок встиг відшити :ggggg:

Цікаві у вас варіанти, а в мене свій-я песимистичне падло, і мені так жити круто, тому не переживайте за мене, люба Олесько :)
з.і. йайця не підкочував, тому і не відшивали ;)
  • 1

#40 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 30.05.2008 – 20:05

цікаво....
а як визначити людину, як дійсно б мене зацікавила?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних