Перейти до вмісту

Ганна Герман

Повідомлень в темі: 109

#61 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 28.02.2008 – 16:38

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (28.02.2008 03:03) писав:

та кому вона потрібна... хібащо посміятися...
Драконе, ти на ТБ працюєш?
Це у профілі вказано. У нас таких Герман там багато шастає. Але в цей раз якесь зібрання вирішили влаштувати. Типу вона представник усієї ВР :)
  • 0

#62 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 28.02.2008 – 21:52

Цитата

Перегляд допису_saljama_ (14.02.2008 14:03) писав:

Я спеціально вчора зателефонувала до знайомого, що мешкає у Дніпропетровську. Звичайний чоловік, працює на звичайній фірмі, освічений до певної міри - середньостатистичний східняк. Попрохала прочитати статтю і сказати, яке враження у нього створилося. Пан відповів, що, очевидно, це сильна жінка, що вміє досягати свого, та все ж не втратила жіночності. Ви у цьому бачите негативний підтекст? Я - ні.

Перегляд допису_saljama_ (13.02.2008 19:52) писав:

Але не варто забувати, що інтелігенція - окремий прошарок, а не все суспільство.
ковбаска, ти просто кладєзь :) пошукай етимологію слова intelligence. :)
для лінивих - не можна робити висновки виходячи лише з одного джерела інформації.

Пам"ятаю, Бойко наваяв колись статтю з красномовною назвою "ТОМУ ЩО аферистка" ;) (там ще є фота, котра дуже потішить вельмишановного топікстартера :ggggg: )
  • 0

#63 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 29.02.2008 – 09:05

Перегляд дописуSergiy_K (28.02.2008 20:52) писав:

ковбаска, ти просто кладєзь :) пошукай етимологію слова intelligence. :)
для лінивих - не можна робити висновки виходячи лише з одного джерела інформації.

Пам"ятаю, Бойко наваяв колись статтю з красномовною назвою "ТОМУ ЩО аферистка" :) (там ще є фота, котра дуже потішить вельмишановного топікстартера :ggggg: )

Статтю прочитав - цікава! А фота доволі бридка, хоча характеризує ту особу доволі точно... ;)
  • 0

#64 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 29.02.2008 – 09:56

Ото вже вчепились тої жінки - невже нема більше нічого цікавого обговорювати, як політика :)
  • 0

#65 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 29.02.2008 – 10:38

Перегляд дописуStuff (29.02.2008 08:56) писав:

...невже нема більше нічого цікавого обговорювати, як політика :)

Але ж відомо, що якщо ми не будемо цікавитися політикою, то політика зацікавиться нами... А особи, які стали політиками, стають публічними особами... Хоча деякі з них, як ото Міша Бродскій, Чєрновєцкій та та ж таки Гандзя Стецьків-Герман, перетворюються у публічних дівок...
  • 0

#66 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 29.02.2008 – 11:07

Політики цікавляться нами раз в 4 роки і все :)
  • 0

#67 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 02.03.2008 – 16:09

Перегляд дописуStuff (29.02.2008 11:07) писав:

Політики цікавляться нами раз в 4 роки і все :brovy:
Стафе, Ти Юлю захищай то твоя робота, а ми розрулимо інше. Я до тебе приєднаюся пізніше, разом з усім штабом Дніпропетровська. Харе вже хуї пинати - треба діяти! пробач братику адмінчику, не видаляй бо це щіра правда як вона є.
  • 0

#68 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 02.03.2008 – 17:27

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (2.03.2008 15:09) писав:

Стафе, Ти Юлю захищай то твоя робота, а ми розрулимо інше. Я до тебе приєднаюся пізніше, разом з усім штабом Дніпропетровська. Харе вже хуї пинати - треба діяти! пробач братику адмінчику, не видаляй бо це щіра правда як вона є.

Що-що пинати??? :brovy: Ну не сподівався від Вас такої лексики!!! Не скочуйтеся ж до рівня Ганни Герман!
  • 0

#69 dkigor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 03.03.2008 – 10:55

Отак баба пересварила між собою пурєдних людей. Гандзя як була курвою, так нею і залишилася, а від її жіночості осталася лише ... - апарат для заробляння грошей будь-яким способом.
  • 0

#70 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 03.03.2008 – 10:56

Перегляд дописуWeber (2.03.2008 17:27) писав:

Що-що пинати??? :rolleyes: Ну не сподівався від Вас такої лексики!!! Не скочуйтеся ж до рівня Ганни Герман!
А що, це тепер тільки право Ганці вживати неноративну лексику? :cry:
  • 0

#71 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.03.2008 – 17:59

в цій темі необхідно дозволити використання мату в необмеженій кількості :cry: як бачу Герман-потвору по телевізору - одразу згадую монстра Гренделя з фільму Беовульф :rolleyes:
  • 0

#72 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 03.03.2008 – 22:05

еее....ггг....пардон вже :rolleyes: А Герман доречі на Свободі Слова багато умних речей казала... Взагалі, головне, щоб партія чи окремий депутат - неважливо - просто хотів покращити життя в державі і робив би кроки до цього, так, в нас з регіоналами є деякі розбіжності в баченні того, як це зробити, але ж ми маємо рано чи пізно прийти до загального знаменника! Особисто я за те, щоб перестали роздирати державу, я за співпрацю!
  • 0

#73 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 09:01

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (3.03.2008 22:05) писав:

еее....ггг....пардон вже :ggggg: А Герман доречі на Свободі Слова багато умних речей казала... Взагалі, головне, щоб партія чи окремий депутат - неважливо - просто хотів покращити життя в державі і робив би кроки до цього, так, в нас з регіоналами є деякі розбіжності в баченні того, як це зробити, але ж ми маємо рано чи пізно прийти до загального знаменника! Особисто я за те, щоб перестали роздирати державу, я за співпрацю!
ви може кудись і "прийдете". от тільки мені з "вами" - не попуті ;)
  • 0

#74 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 17:25

Перегляд дописуSergiy_K (6.03.2008 09:01) писав:

ви може кудись і "прийдете". от тільки мені з "вами" - не попуті :ggggg:
Чому ж? Якщо ти помітив, ПР давно вже змінила свою першу напрямленість. Вони стали більш проєвропейськими. Так, існує конфлікт щодо НАТО та трошки по мові (трошки, бо навіть самі ПРівці попереходили на українську, гарний приклад для електорату!). Якщо раніше вони були дуже проросійські, то тепер вони вже кажуть що хочуть аби їх діти жили в заможній європейській державі, а це означає, що загладивши гострі кути з ними можна співпрацювати, можна щось робити на благо України разом, щодо покращення життя бажання одне, та й програми збігаються в більшості речей... Раджу поспостерігати за ними і за тим як вони змінилися у порівнянні навіть з 2004-5 роком...
  • 0

#75 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 19:04

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (6.03.2008 17:25) писав:

Чому ж? Якщо ти помітив, ПР давно вже змінила свою першу напрямленість. ... Раджу поспостерігати за ними і за тим як вони змінилися у порівнянні навіть з 2004-5 роком...
ги, а "томущо аферистка" пройшла партійний вишкіл і навернулась на кришталево чесну людину :ggggg:
  • 0

#76 StiveN

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень
  • Місто:Рідненький Тернопіль

Відправлено 11.03.2008 – 01:12

Це сама огидна особа в нашій політиці,вона ганьбить Україну, славетниЙ Львів....
Таких людей(хоть як би ви казалипро негуманнісьть таких вчинків) треба нідводити до "БІЛОЇ СТІНИ"
  • 0

#77 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 11.03.2008 – 09:43

Перегляд дописуStiveN (11.03.2008 00:12) писав:

Це сама огидна особа в нашій політиці,вона ганьбить Україну, славетниЙ Львів....
Таких людей(хоть як би ви казалипро негуманнісьть таких вчинків) треба нідводити до "БІЛОЇ СТІНИ"

Мені здається, що з ними ніц не треба робити, оскільки Гандзя і Тарасьо є живим втіленням огидного зрадництва... Насправді ж вони нічого не принесли бандюкам, бо і так люди не підтримали їх зрадливий вибір... :ggggg:
  • 0

#78 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 11.03.2008 – 10:15

ТАК, мені Черновол теж не подобається...а Ганна окрім крикливості політичних якостей не має...то ж, на мій погляд, треба чистити цю політичну силу починаючи з Януковича, ну а за ним Герман, Чорновол, Азаров-маразматик, там треба залишити нормальних людей, які вміють спілкуватися та знаходити компроміс, а усіх, від кого користі ніякої, прибрати. І нехай Ринат би сам керував нею, тоді і ставлення змінилося б до них.
  • 0

#79 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 12.03.2008 – 19:46

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (11.03.2008 10:15) писав:

ТАК, мені Черновол теж не подобається...а Ганна окрім крикливості політичних якостей не має...то ж, на мій погляд, треба чистити цю політичну силу починаючи з Януковича, ну а за ним Герман, Чорновол, Азаров-маразматик, там треба залишити нормальних людей, які вміють спілкуватися та знаходити компроміс, а усіх, від кого користі ніякої, прибрати. І нехай Ринат би сам керував нею, тоді і ставлення змінилося б до них.
ага залишити бізнес клан Ахметова щоб вони з Балогою реанімували кучмізм :cool1: ні такого не треба!!!
  • 0

#80 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 12.03.2008 – 23:12

Який кучмізм? згадала баба як дівкой була... не буде вже цього навіть якшо намагатися зробити це! Та й не став би він... він вже проєвропейський....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних