Перейти до вмісту

Ганна Герман

Повідомлень в темі: 109

#41 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 14.02.2008 – 17:29

Підтримую. Загалом, питання сформульовані чітко
  • 0

#42 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 14.02.2008 – 19:09

Перегляд дописуWeber (14.02.2008 18:48) писав:

Не можу повірити своїм очам!!!
Серед форумчан є особа, що вважає
Кожен би так зробив! Молодець вона!!!
Про що, власне, я і казала. Не рівняйте всіх під одну лінійку. Очевидно, що для певної аудиторії її авторитет таки зріс :happytwo:
  • 0

#43 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 14.02.2008 – 21:40

Перегляд допису_saljama_ (14.02.2008 14:03) писав:

Ви вперто диитеся на світ лише зі своєї позиції. Я, наприклад, теж не люблю ні її, ні її політичні переконання, ні її партію. Але я чітко знаю, що кожен журналістський матеріал має свою аудиторію...

Тож, я наголошую ще раз: я так само її не терплю. Але на цей матеріал дивлюся з точки зору журналіста.
і за що я так "шаную" таку прохвесію як журналіст? :rolleyes:

Перегляд допису_saljama_ (14.02.2008 19:09) писав:

Про що, власне, я і казала. Не рівняйте всіх під одну лінійку. Очевидно, що для певної аудиторії її авторитет таки зріс :rolleyes:
то журналіст задовільняє інформаційні запити читача чи "обробляє аудиторію" - фактично відробляє бабло праститутки, враховуючи джерела фінансування як друкованих видань, так і доходи журналюг з тих які "обслуговують"(інакше не скажу) політверхівку.
  • 0

#44 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.02.2008 – 09:55

назву теми змінено. опитування видалено. У нас все ж таки форум, а не базар на вулиці.

Пан WEBER. Вам домашнє завдання - придумати коректне опитування.

• 0

#45 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 15.02.2008 – 13:05

Перегляд дописуSergiy_K (14.02.2008 21:40) писав:

і за що я так "шаную" таку прохвесію як журналіст? :rolleyes:

то журналіст задовільняє інформаційні запити читача чи "обробляє аудиторію" - фактично відробляє бабло праститутки, враховуючи джерела фінансування як друкованих видань, так і доходи журналюг з тих які "обслуговують"(інакше не скажу) політверхівку.
ото насмішив. відразу помітно, що ти просто "маєш зуб", а аналізувати не вмієш. Це не стаття і не нарис, де журналіст може скорегувати інформацію. Це - інтерв"ю. Прямий виклад слів інтерв"юйованого. Інтерв"ю "джинсою" не замовляють. Це тобі так, на майбутнє. А "обслуговуючі" дійсно є, але через них не варто зневажати усю професію. Їх навіть журналістами не назвез. Так само, як є посадовці, що береть взятки, або працівники міліції, що перевищують обов"язки. Ставити штампи - прімітивно.
Не шариш - не коментуй.
  • 0

#46 GolDima

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 152 повідомлень

Відправлено 15.02.2008 – 14:01

До чого в цій темі взагалі журналістика?
  • 0

#47 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 15.02.2008 – 14:48

Власне однозначно 1-ий варіант.
  • 0

#48 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 16.02.2008 – 23:40

Яке б вона з цих відповідей не була, а бабки вони всі там непогані гребуть. Одним словом, хто на що вчився ( чи сидів))) , ой, пардон, чи я нікого не образила ненароком..? :cool1:
  • 0

#49 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 21.02.2008 – 20:30

Перегляд дописуGolDima (15.02.2008 14:01) писав:

До чого в цій темі взагалі журналістика?
А до того, що образ політика ліпить пропаганда, яка здійснюється ЗМІ, в яких працюють журналісти, які займаються "журналістикою", тепер паніме? :)

Перегляд допису_saljama_ (15.02.2008 13:05) писав:

ото насмішив. відразу помітно, що ти просто "маєш зуб", а аналізувати не вмієш...
Не шариш - не коментуй...
Ставити штампи - прімітивно.
як для тебе - поставлю печатку на лоба:P :unsure:

Це не стаття і не нарис, де журналіст може скорегувати інформацію. Це - інтерв"ю. Прямий виклад слів інтерв"юйованого. Інтерв"ю "джинсою" не замовляють. Це тобі так, на майбутнє.
святая ти наївність. ну добре, розглянемо конкретно журналіста, який бере інтерв"ю, він би і рад, щоб йому якась цукерка перепала, але все пішло напряму в редакцію з офісу партії (наприклад), а така криса як прастітутка гануся фіг зі своїх забашляє.

А "обслуговуючі" дійсно є, але через них не варто зневажати усю професію. Їх навіть журналістами не назвез. Так само, як є посадовці, що береть взятки, або працівники міліції, що перевищують обов"язки.
ах, які влучні аналогії з ментовкою, і у відсотковому відношенні також :D

Перегляд допису_saljama_ (14.02.2008 14:03) писав:

Я спеціально вчора зателефонувала до знайомого, що мешкає у Дніпропетровську. Звичайний чоловік, працює на звичайній фірмі, освічений до певної міри - середньостатистичний східняк. Попрохала прочитати статтю і сказати, яке враження у нього створилося. Пан відповів, що, очевидно, це сильна жінка, що вміє досягати свого, та все ж не втратила жіночності.
а головне як вигідно: і "середньостатистичний" і "хаває", давай ще накормим, всі будуть довольні... :cool2:

Перегляд допису_saljama_ (12.02.2008 22:15) писав:

А люди, які те інтерв"ю читають, цікавляться і жваво обговорюють теж брудні? Теж негідники? А інтерв"юйована? Інтерес викликає попит.
От це і є головне питання, невже люди народились з такими "потребами"? Чи може це "журналісти" на таких хворобливих "потребах" паразитують? Тоді я - за тоталітаризм і проти свободи слова! :ggggg:
  • 0

#50 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 19:30

Бачу, що мораль Теревеньок і Теревеньчан є доволі високою. Лише кілька осіб пішло би шляхом морально-фізичної проституції.
  • 0

#51 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.02.2008 – 19:41

Опитування скасовано мною . Або придумайте нормальнві варіанти і запитання для опитування, або його взагалі не буде
  • 0

#52 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.02.2008 – 22:56

Перегляд дописуWeber (24.02.2008 19:47) писав:

То Ви маєте більшу владу від свого колеги... Вітаю!!!
ПЕС. Ганна Герман не варта опитування. Ми її одіозну фігуру просто обговорюватимемо.
Тю, найшли що обговорювати... :happy1:
  • 0

#53 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 25.02.2008 – 08:10

Перегляд дописуЛєна ДАД (24.02.2008 21:56) писав:

Тю, найшли що обговорювати... :yes:

Але навіть Ваш пост це теж форма обговорення... :happy1: Ключове слово у ньому ЩО... Чи ТЮ?
  • 0

#54 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 26.02.2008 – 02:58

Знаєте що,
взагалі неправий той хто цю тему створив.
Знаєте чому?
Якщо ви збираєтеся стати політиком, це означає, що ви не маєте права на особисте життя?
Усі будуть рахувати скільки у вас було інтимних зв"язків і в якій позі? я б за таке морди била...
Герман я не можу терпіти, вона якась збочена у свойому миросприйнятті, я б сказала, агресивна до чоловіків...
Щодо браку за розрахунком - так поступають багато дівчат, тут я б не засуджувала її, тим більше, що вона не на трасі стояла, а законно вийшла заміж. І не факт, що якби ви були на її місці, ви не зробили б так само, якби від вас залежало майбутнє близьких вам людей.
Не буду казати, що вона молодець, але й оскорбляти не буду. Особисте життя не має бути винесене на люди та ще й обговорене, це не правильно...
  • 0

#55 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 26.02.2008 – 09:38

В деяких селах прийнято на ранок після шлюбної ночі показувати гостям криваві простині.
Дуже живописна картина, коли ті п ють та їдять, а їм пхають т.с. артефакт під ніс, щоб ті бува не засумнівались буцімто там фарба, або ще щось - все по чесному.
Як усі вже здогадались - це вбивче свідчення високоморальності молодої.
Розповідають страшні історії, як приміром, наречений порізав собі палець і таким чином врятував родину від пліток.
А є ще такий "народний" звичай, коли прийнято на весіллі батьків молодої роздягати. Особливо публіка заводиться, коли тріщить резинка на трусах і не знають теща з тестем, куди ховатись від розвеселої компанії.

Ми тільки можемо здогадуватись , чому героїня нашої теми зійшлася з такими (приблизно) клоунами.:
1. щоб "накосити капусти";
2. бо з ними весело.

А ще публічним людям хочеться, щоб про них писали, лізли в їх особисте життя, а інакше вони стануть нецікавими і непотрібними.
  • 0

#56 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 26.02.2008 – 09:46

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (26.02.2008 01:58) писав:

Особисте життя не має бути винесене на люди та ще й обговорене, це не правильно...
Але ж вона сама винесла його на обговорення... А тут вже у наших головах зявилися паралелі між її особистим та політичним...
  • 0

#57 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 26.02.2008 – 14:24

Вчора вона до мене на роботу приходила, щось про президента і свободу слова чесала. Проігнорував її я.
  • 0

#58 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 26.02.2008 – 14:40

Перегляд дописуБілий Дракон (26.02.2008 13:24) писав:

Вчора вона до мене на роботу приходила, щось про президента і свободу слова чесала. Проігнорував її я.
Я би теж її й безкоштовно не захтів. Чи навіть за гроші... Огидна істота.
  • 0

#59 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 28.02.2008 – 03:03

та кому вона потрібна... хібащо посміятися...
Драконе, ти на ТБ працюєш?
  • 0

#60 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 28.02.2008 – 08:16

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (28.02.2008 02:03) писав:

та кому вона потрібна... хібащо посміятися...

Та з одного боку посміятися, а з іншого збагнути глибини людського падіння... Від дисидентки, кореспондентки у небезпечні часи радіо Свобода, соратниці легендарного Вячеслава Чорновола до продажної людини, клоуна програми "Свобода Савіка Шустера", "виховательки" здеградованого Тарася Чорновола...

Про Г. Герман написали книжку...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних