Перейти до вмісту

Ганна Герман

Повідомлень в темі: 109

#101 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.06.2009 – 14:08

Я ото думаю, що тепер, мабуть, Луценко не почне кричати: "От, якби синок-мажор не гнав без пам'яті у сімнадцятирічному віці за кермом Бехи по одеській трасі, їдучи з відпочинку, наражаючи простих людей на небезпеку, а на стареньких жигулях зі швидкістю 40 км/год віз би у селі кролям конюшину - було б набагато краще". Закон один для всіх, в т.ч. й закон карми. Чи не так, Ганько?

Повідомлення відредагував Власюк: 15.06.2009 – 14:10

• 0

#102 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 15.06.2009 – 19:32

Боже, ще недавно бачилися. Дуже шкода. Просто нема слів. Рома був хорошим хлопцем. Світла пам.ять
  • 0

#103 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.06.2009 – 20:21

Перегляд дописуВласюк (15.06.2009 15:08) писав:

Я ото думаю, що тепер, мабуть, Луценко не почне кричати: "От, якби синок-мажор не гнав без пам'яті у сімнадцятирічному віці за кермом Бехи по одеській трасі, їдучи з відпочинку, наражаючи простих людей на небезпеку, а на стареньких жигулях зі швидкістю 40 км/год віз би у селі кролям конюшину - було б набагато краще". Закон один для всіх, в т.ч. й закон карми. Чи не так, Ганько?
Кажуть, не він був за кермом:
http://ua.proua.com/.../15/123101.html
http://kirovograd.pr.../15/174122.html
  • 0

#104 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 10:39

Перегляд дописуzav (15.06.2009 19:21) писав:

Кажуть, не він був за кермом:
http://ua.proua.com/.../15/123101.html
http://kirovograd.pr.../15/174122.html
Шкода людину... Але там пише щось про алко чи нарко вплив... А може водій просто заснув... Бо уявити, що зіткнення відбулося з вантажівкою. що рухалася у попутному напрямку... Може це Бог покарав Ганну Герман за її пихатість та зрадливість... Не дай Боже комусь такої божої кари...
  • 0

#105 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 11:24

Перегляд дописуzav (15.06.2009 21:21) писав:

Кажуть, не він був за кермом

Так, там ще веселіше - водій своїми ногами пішов додому, а пасажир, як і буває в таких зіткненнях - в труну. Причому обоє були непристебнуті.

Враховуючи, як згвалтували країну пани депутати, і Герман в тому числі, і дивлячись на "зведення з фронту" їхніх загиблих дітей в карму віриш ще сильніше.
Продовжуйте, панове депутати, думати про кращі машини у своїх синів і не думати про смерті чужих дітей, а не про кращі мізки у своїх і про життя чужих - ще наплачетеся.

Обращаясь к присутствующей в студии депутату-регионалу Анне Герман, которая заявляла, что операцию сыну Луценко Александру оплатил представитель Партии регионов, министр сказал: "Госпожа Анна Николаевна, я уже вам звонил и говорил: я прошу не распространять ложь о моем сыне. Якобы о том, что Партия регионов лечила моего сына". "Я четыре с половиной часа просидел под операционной своего сына, которого вывезли с разрезанной шеей. Я помню каждое евро, которое я заплатил из своего кармана. Их было 4 тысячи, и, слава богу, я не нуждаюсь в финансовой поддержке никого", - цитирует Украинская правда. "И просил бы вообще забыть про эту тему. Сын за моей спиной, а не наоборот...Не трогайте детей, я вас очень прошу", - подчеркнул Луценко.

Карма працює?
  • 0

#106 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 17.06.2009 – 07:17

Дивно, що смерть сина депутатки виноситься на перші шпальти газет, в той самий час, коли смерті відомих акторів та режисерів - на останні.
Хто був такий цей хлопець? Він чогось досягнув в житті? Щось добре зробив?
Так, дуже шкода, коли вмирає людина. Але мені більше шкода, коли бідне з дитинства само заробляє на хліб і його якийсь виродок ні за що поріже (і на операцію цій дитині ніхто не дасть ані копійки), аніж те, що виросло в розкошах, розбивається на дорогезній машині.

Президент пообіцяв допомогу... Кому? Депутатці? Чи не смішно?
  • 0

#107 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 08:30

Перегляд дописуОлеська (17.06.2009 08:17) писав:

Дивно, що смерть сина депутатки виноситься на перші шпальти газет, в той самий час, коли смерті відомих акторів та режисерів - на останні.

Коли помирають відомі актори і режисери - це сумно.
А коли помирають діти наших виродків-депутатів, то, враховуючи специфіку стану нашої країни, це викликає тільки зловтіху - як сказав один в ЖЖ "як не ма на вас законів людських - то хоч закони фізики на вас ще діють".
Не заслужили пани депутати на співчуття поки що.
  • 0

#108 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 08:31

Перегляд дописуОлеська (17.06.2009 08:17) писав:

Хто був такий цей хлопець? Він чогось досягнув в житті? Щось добре зробив?
Так, дуже шкода, коли вмирає людина. Але мені більше шкода, коли бідне з дитинства само заробляє на хліб і його якийсь виродок ні за що поріже (і на операцію цій дитині ніхто не дасть ані копійки), аніж те, що виросло в розкошах, розбивається на дорогезній машині.

Президент пообіцяв допомогу... Кому? Депутатці? Чи не смішно?
давайфте знову поплачемо над бідними і обездоленими.
Роман загинув у 16 років, жодного не відсвяткувавши випускний, не вступивши до ВУЗу, не одружившись, не маючи дітей. Від того, що він загинув у дорогій машині, йому, я впевнена, легше не стало.Життя лдини закінчилося в 16 років. Так, таких смертей багато. Але смішно дивуватися, чому життя політиків і їхніх сімей є публічним. Це апріорі.
а якщо ти про смерті акторів в газетах читаєш на останніх шпальтах - міняй газету!
  • 0

#109 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 17.06.2009 – 08:38

Перегляд допису-=VJ=- (17.06.2009 09:30) писав:

Коли помирають відомі актори і режисери - це сумно.
А коли помирають діти наших виродків-депутатів, то, враховуючи специфіку стану нашої країни, це викликає тільки зловтіху - як сказав один в ЖЖ "як не ма на вас законів людських - то хоч закони фізики на вас ще діють".
Не заслужили пани депутати на співчуття поки що.
Ну, я не зловтішаюсь. Дитина не винна, що мама - ..., ну то не важливо...

Перегляд дописуСаляма (17.06.2009 09:31) писав:

давайфте знову поплачемо над бідними і обездоленими.
Роман загинув у 16 років, жодного не відсвяткувавши випускний, не вступивши до ВУЗу, не одружившись, не маючи дітей. Від того, що він загинув у дорогій машині, йому, я впевнена, легше не стало.Життя лдини закінчилося в 16 років. Так, таких смертей багато. Але смішно дивуватися, чому життя політиків і їхніх сімей є публічним. Це апріорі.
а якщо ти про смерті акторів в газетах читаєш на останніх шпальтах - міняй газету!
А давайте все-таки поплачемо. Хоч раз. А то куди не тикнешся в ЗМІ - всюди соплі як не за весіллями багатих, так за похоронами.

Іноді ліпше, коли життя (я не про цей випадок) закінчується в молодому віці, доки ще не встиг зіпсувати нікому життя.
  • 0

#110 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 09:08

Перегляд дописуОлеська (17.06.2009 09:38) писав:

Ну, я не зловтішаюсь.

Я теж.
Я не казав про когось конкретно, я про народ в цілому.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua