Перейти до вмісту

Смерть

Повідомлень в темі: 456

#421 Христинка_мандаринка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 01.05.2009 – 19:43

Я завжди думаю про смерть і сприймаю її такою якою вона є....Я не думаю що нам її слід боятись...Хоча коли вона приходить виникає почуття не завершеної справи...завжди у нас виникають думки прожити ще зо 5-7 днів..
Завжди цікаво що нас чекає по ту сторону життя....
  • 0

#422 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 03.08.2009 – 15:36

Перегляд дописукОшЕнЯткО (1.05.2009 20:43) писав:

Я завжди думаю про смерть і сприймаю її такою якою вона є....Я не думаю що нам її слід боятись...Хоча коли вона приходить виникає почуття не завершеної справи...завжди у нас виникають думки прожити ще зо 5-7 днів..
Не "коли вона приходить", бо тоді скоріше будуть думки "що завершив". Думка що вона неодмінно прийде, але нескоро, стимулює до покращення життя, але якщо - скоро, то максимум - лише до виживання.
  • 0

#423 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 03.08.2009 – 15:51

Хотілось би померти швидко, щоб больовий імпульс не встиг дійти до мозку. Клац на кнопку "вимкнути", і всьо, а не як віндовс виключається- щось там мучається, скрипить, блимає.
  • 0

#424 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 16:43

Перегляд дописуyushchenko (3.08.2009 16:51) писав:

Хотілось би померти швидко, щоб больовий імпульс не встиг дійти до мозку. Клац на кнопку "вимкнути", і всьо, а не як віндовс виключається- щось там мучається, скрипить, блимає.
Чому?

а ще є така штука як гіперпродуктивність гинучих нейронних систем гг, тому вихід з операційки Real life обіцяє бути цікавим
  • 0

#425 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 03.08.2009 – 16:52

Перегляд дописуSergiy_K (3.08.2009 16:43) писав:

Чому?

а ще є така штука як гіперпродуктивність гинучих нейронних систем гг, тому вихід з операційки Real life обіцяє бути цікавим
Ги, ще б була опція "Перезавантаження", а то якийсь "синій екран" , залізо сипеться, процесор димить.

Після смерті щетина ще дві доби росте, знов жінка сваритеметься :"Чо небритий? Цілувати колеться." Бгг.
  • 0

#426 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 17:35

Перегляд дописуyushchenko (3.08.2009 17:52) писав:

Ги, ще б була опція "Перезавантаження", а то якийсь "синій екран" , залізо сипеться, процесор димить.
треба було пил витирати вчасно, юзати упса, і не зловживати овеклокерством, регулярно апдейтити софт

Перегляд дописуyushchenko (3.08.2009 17:52) писав:

Після смерті щетина ще дві доби росте, знов жінка сваритеметься :"Чо небритий? Цілувати колеться." Бгг.
який ти турботливий чоловік, проте на 5-тий день миття не врятує від неприємних запахів, жаль буде твою дружину
  • 0

#427 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 03.08.2009 – 18:32

хто в світ це увійшов, того є зрозомілою печаль
назад у небуття повинен повернутися він нажаль

Омар Хаям
  • 0

#428 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 04.08.2009 – 05:34

Перегляд дописукОшЕнЯткО (1.05.2009 20:43) писав:

Завжди цікаво що нас чекає по ту сторону життя....
та хрена лисого (сорі) ти сприймаєш смерть!!!і не тре розказувати що ти її не боїшся...але скинемо на твій юнацький вік - 17 років - все прекрасно...так можна говорити лише споглядаючи на смерть чужих і незнайомих людей..тоді пофіг...
через специфіку роботи бачу часто людей, що стоять на межі життя і смерті...шкода їх...ніяк в голову не вкладається, що тре нормально сприймати як людина йде у вічність коли ще жити і жити...коли море роботи, планів і задумів...а як на рахунок того, що дорога і найрідніша у світі людина - хвора, що ти готовий зробити для неї усе, але не можеш????тоді як? змиритись????не боятись??? Ні, неправда!!!Тре дряпатись з усих сил!!!
На рахунок наглої і випадкової смерті, наприклад Ігора Пелиха - залишається біль втрати, сум, спогади і жаль за тим, що іноді випадковості такі жахливі. Ніколи не розуміла самогубців, бо я -людина життя, добра, оптимізму і енергії
  • 0

#429 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 04.08.2009 – 06:39

Перегляд дописуЛастiвочка (4.08.2009 06:34) писав:

та хрена лисого (сорі) ти сприймаєш смерть!!!і не тре розказувати що ти її не боїшся...але скинемо на твій юнацький вік - 17 років - все прекрасно...так можна говорити лише споглядаючи на смерть чужих і незнайомих людей..тоді пофіг...
через специфіку роботи бачу часто людей, що стоять на межі життя і смерті...шкода їх...ніяк в голову не вкладається, що тре нормально сприймати як людина йде у вічність коли ще жити і жити...коли море роботи, планів і задумів...а як на рахунок того, що дорога і найрідніша у світі людина - хвора, що ти готовий зробити для неї усе, але не можеш????тоді як? змиритись????не боятись??? Ні, неправда!!!Тре дряпатись з усих сил!!!

Важко зрозуміти, що нічого не відбувається ні рано, ні пізно. все відбувається саме вчасно.

Звісно, ніхто не каже, що якщо людина захворіла, то це вже знак до неминучої смерті і треба опустити руки, але якщо людина померла попри всі намагання, то жаліти її, це досить егоїстично.

в 17 років смерть розуміти можна запросто. та хоч в 8.

Я, особисто, бачила смерть в 16. Тримала людину, що помирала, за руку. Але відношення до смерті в мене так і не змінилося. я смерті не боюся.
  • 0

#430 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 04.08.2009 – 07:47

Мене чомусь не так лякає сама смерть, а те, як її розписано на тих же похоронах чи похованні..Сам факт смерті - спокійний, тебе нема та й все, тобі добре хай там що, тебе абсолютно ні фіга не гребе, але те, що буде відчувати родина, доводить мене до відчаю і жаху..всі ці плачі, обговорення сусідів, забобони щодо замітання хати і перевернутих стільців..Часом людям, рідним померлих просто важко зосередитися на тому , що людини вже нема, їм важко усвідомити що час її відпустити, бо образ смерті у нашій свідомості якийсь такий викривлений..до гидоти...осуспільнений..А щодо способу - то краще таки вмерти тихо..і увісні.
  • 0

#431 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 04.08.2009 – 09:25

Перегляд дописуЛасочка:) (4.08.2009 07:39) писав:

..... я смерті не боюся.
сказати, що я не боюся смерті? це було б брехнею! Боюся!!!І хай там хто і що думає, читаючи мої дописи, але я таки боюся, бо дуже багато планів, бо дуже багато жаги до життя, бо всі мої знайомі, рідні і навіть недруги дуже мені потрібні в цьому житті, тому я таки боюся і спробую жити, щоб не шкодувати
  • 0

#432 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 04.08.2009 – 10:10

Перегляд дописуЛастiвочка (4.08.2009 10:25) писав:

сказати, що я не боюся смерті? це було б брехнею! Боюся!!!І хай там хто і що думає, читаючи мої дописи, але я таки боюся, бо дуже багато планів, бо дуже багато жаги до життя, бо всі мої знайомі, рідні і навіть недруги дуже мені потрібні в цьому житті, тому я таки боюся і спробую жити, щоб не шкодувати

ну так хто ж тобі каже, що твоя позиція не правильна?:)

Просто наголошую на тому, що відношення до смерті різне у різних людей. І це не залежить від віку.
  • 0

#433 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 04.08.2009 – 11:38

Чи боюся я смерті? Я боюся самого переходу, процесу вмирання, він може бути дуже болісним, але це залежить від причин смерті, а смерті, як явища, хіба що трохи, але не через нереалізацію якихось мрій чи задумів, а через запитання "а що буде по той бік?"
  • 0

#434 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.08.2009 – 11:51

Перегляд дописувеснянка (4.08.2009 08:47) писав:

Часом людям, рідним померлих просто важко зосередитися на тому , що людини вже нема, їм важко усвідомити що час її відпустити, бо образ смерті у нашій свідомості якийсь такий викривлений..до гидоти...осуспільнений..

Важко усвідомити, що треба відпустити, якщо людина помирає в молодому чи відносно молодому віці.
  • 0

#435 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 04.08.2009 – 15:02

Перегляд дописуЛасочка:) (4.08.2009 11:10) писав:

ну так хто ж тобі каже, що твоя позиція не правильна?:)

Просто наголошую на тому, що відношення до смерті різне у різних людей. І це не залежить від віку.
Та залежить таки. Бо якщо порівняти життєвий досвід, знання і погляди на життя чи на будь-які речі у 8 років, у 17, в 30 і в 50...

Цитата

але якщо людина померла попри всі намагання, то жаліти її, це досить егоїстично.
егоїстично? хмм...у нас тут різні погляди, як на мене це всього лише любов, і сум, і жаль...
  • 0

#436 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 04.08.2009 – 15:07

Перегляд дописуЛастiвочка (4.08.2009 16:02) писав:

Та залежить таки. Бо якщо порівняти життєвий досвід, знання і погляди на життя чи на будь-які речі у 8 років, у 17, в 30 і в 50...
егоїстично? хмм...у нас тут різні погляди, як на мене це всього лише любов, і сум, і жаль...

За чим сумувати ? людина померла. за більшістью з існуючих релігій їй там краще. Це кінцева мета існування людини. Тому ми сумуємо за тим що від НАС пішов родич, друг і т.д., МИ лишаємося самі, НАМ не вистачатиме цієї людини.
  • 0

#437 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 04.08.2009 – 15:11

Перегляд дописуЛасочка:) (4.08.2009 16:07) писав:

За чим сумувати ? людина померла. за більшістью з існуючих релігій їй там краще. Це кінцева мета існування людини. Тому ми сумуємо за тим що від НАС пішов родич, друг і т.д., МИ лишаємося самі, НАМ не вистачатиме цієї людини.
Не знаю чи краще їм ТАМ, але мені ТУТ без них дуже зле, тому боюсь смерті
  • 0

#438 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 04.08.2009 – 15:25

Перегляд дописуЛастiвочка (4.08.2009 16:11) писав:

ну от про це я і говорила. А яка користь від того щоб страждати і приносити страждання близьким? А за деякими переконаннями і померлим.
  • 0

#439 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 06.08.2009 – 14:27

Перегляд дописуЛастiвочка (4.08.2009 15:11) писав:

це..яка же тм. хм. це не "по-божескі"- смерті боятися. ладно там я, людина нерелігійна,мені на власне життя плювати, різниці коли я помру- сьогодні чи завтра- мені нема. інша річ близькі люди. я,на жаль, чутлива до переживань близьких мені людей. але якшо ти людина віруюча,то боятися смерті- проти"природньо" ... )))
  • 0

#440 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 06.08.2009 – 14:56

Перегляд дописуSensssorika (6.08.2009 15:27) писав:

це..яка же тм. хм. це не "по-божескі"- смерті боятися. ладно там я, людина нерелігійна,мені на власне життя плювати, різниці коли я помру- сьогодні чи завтра- мені нема. інша річ близькі люди. я,на жаль, чутлива до переживань близьких мені людей. але якшо ти людина віруюча,то боятися смерті- проти"природньо" ... )))
Ми робимо багато таких речей, що взагалі не піддаються логіці, особливо жінки :D. Не можна відчепити голову від тіла і ні про що не думати..До чого тут релігійність? я ж не ідеал і не свята)))маю купу недоліків, але не брешу ніколи і те, що боюсь смерті - не брехня, і не гріх...якби людина не боялась то, на мою думку, їй - до психіатра
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних