Перейти до вмісту

Смерть

Повідомлень в темі: 456

#401 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 05.11.2008 – 00:45

З дитинства дуже боялась смерті. Але мене лякав не сам процес, а те, що завтра можу чогось цікавого не побачити, не прослідкую всі події. Лише коли вперше почула про ймовірність життя після смерті, про існування іншого просторового виміру, я заспокоїлась. Тож тепер з мене хороший солдат, безстрашний вийшов би.)
  • 0

#402 bitter_end

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 389 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 05.11.2008 – 03:01

Пам'ятаю дивні моменти з дитинства. Бувало, як я їв листя капусти, свіже, якось думалось про смерть. Ну в плані, як-то воно ж буде... шось мені перед очами малювалась можлива картина, як то - померти... і чому саме капуста? оО
  • 0

#403 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 28.11.2008 – 19:13

Перегляд дописуОлеська (5.11.2008 00:45) писав:

З дитинства дуже боялась смерті. Але мене лякав не сам процес, а те, що завтра можу чогось цікавого не побачити, не прослідкую всі події. Лише коли вперше почула про ймовірність життя після смерті, про існування іншого просторового виміру, я заспокоїлась. Тож тепер з мене хороший солдат, безстрашний вийшов би.)
є така хвороба, коли страху немає, але це не про тебе :ggggg:
  • 0

#404 tuchka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.11.2008 – 03:41

я вважаю, що смерть зовсім нестрашна річ. це наступний етап нашого безперервного розвитку. страх смерті - всього-лише страх перед невідомим. мені здається, після смерті наступає просто інша форма існування, яка переходить в наступну і так безперервно. "боятись безглуздо..." - улюблена фраза з фільму "достукатись до неба". ще, згодна з висловлюванням Моррісона "я здогадуюсь, що смерть - це друг"
  • 0

#405 young

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 558 повідомлень
  • Місто:рочка**

Відправлено 08.12.2008 – 19:57

Це така ж частина життя, як і щоденні походи до туалету чи бажання їсти..
І з цим нічого не поробиш..
  • 0

#406 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 08.12.2008 – 20:48

Перегляд дописуyoung (8.12.2008 19:57) писав:

Це така ж частина життя, як і щоденні походи до туалету чи бажання їсти..
І з цим нічого не поробиш..
... але цей процес варто вдосконалити
прям якась реклама агенції замовних вбивств
  • 0

#407 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 09.12.2008 – 01:17

"Як добре те, що смерті не боюся..."

Вчора зрозуміла, що таки продовжуюю боятись смерті. Як самого процесу переходу в інший вимір, так і саме небуття. Єдиний вихід, мабуть, такий байдужість. До себе, до людей, до світу...
  • 0

#408 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 09.12.2008 – 01:28

Перегляд дописуОлеська (9.12.2008 01:17) писав:

"Як добре те, що смерті не боюся..."

Вчора зрозуміла, що таки продовжуюю боятись смерті. Як самого процесу переходу в інший вимір, так і саме небуття. Єдиний вихід, мабуть, такий байдужість. До себе, до людей, до світу...
Ага, всіх людей за собою на той світ не потягнеш))
  • 0

#409 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 09.12.2008 – 01:32

Перегляд дописуFT232BM (9.12.2008 01:28) писав:

Ага, всіх людей за собою на той світ не потягнеш))
Ггг... ти мене погано знаєш :)
  • 0

#410 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 18.12.2008 – 19:32

Перегляд дописуІван Хелсінг (30.01.2006 21:20) писав:

Чи боїтеся ви смерті? Чи може ви приймаете це за належне, та просто не думаете про неї? Адже всі ми помирамо. Та щоб ви зробили якби знали що завтра помрете? Тьфу-тьфу-тьфу... звісно!

Я смерті самої не боюся. Якщо бути відвертим, я іноді її хочу але сам собі шкоди не зроблю ніколи. Я боюся страшної смерті, яка несе з собою біль. Наприклад: спалення живцем, стрибнути з даха, від болячки яка приносить фізичну біль і так далі... Мені цікаво дуже що далі, після життя... колись настане цей момент, а поки що потрібно жити! на благо батьківщині :gryzin:
  • 0

#411 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 17.01.2009 – 02:56

Перегляд дописуD1m{@} (18.12.2008 19:32) писав:

потрібно жити! на благо батьківщині :)

на шкоду довкіллю

Перегляд дописуtuchka (29.11.2008 03:41) писав:

я вважаю, що смерть зовсім нестрашна річ. це наступний етап нашого безперервного розвитку. страх смерті - всього-лише страх перед невідомим. мені здається, після смерті наступає просто інша форма існування, яка переходить в наступну і так безперервно. "боятись безглуздо..." - улюблена фраза з фільму "достукатись до неба". ще, згодна з висловлюванням Моррісона "я здогадуюсь, що смерть - це друг"
самі попсові варіанти самообману, існуйте, поки інші за ваш рахунок живуть
  • 0

#412 SCREAMO

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 19:21

Не бійтеся смерті....

Ви і так мертві всі.... %)

Майже всі...
  • 0

#413 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 18.01.2009 – 20:41

В сенсі мертві?
  • 0

#414 SCREAMO

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 20:49

Перегляд дописуDarkSun (18.01.2009 20:41) писав:

В сенсі мертві?

Своєї відповіддю ти підтвердив мої слова.
  • 0

#415 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 21:07

Перегляд дописуSCREAMO (18.01.2009 20:49) писав:

Своєї відповіддю ти підтвердив мої слова.
тоже метод
  • 0

#416 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 17.03.2009 – 19:31

Невірю людям які стверджують, що не бояться смерті. Можливо хтось думає, що це відбуватиметься красиво? Таке враження, що ця "весела" подія проходитеме під оргазм, чи якийсь кайф. Смерть, це завжди біль та жах. Зрозуміло, що це не стосується миттєвої смерті, там ні з того, ні з цього впав на вас поїзд. Тільки уявіть як холонуть ноги, німіє тіло, та ще в додачу агонія з конвульсіями, приємно правда? І ким доведено, що після смерті є якесь інше життя, можливо якраз це і є початок кінця. Я наприклад боюсь страшенно. Навіть не хочу думати про це. Звичайно, це станеться колись, та як на мене, чим пізніше тим краще. Хочеться всього побачити і спробувати. Люблю ЖИТТЯ.
  • 0

#417 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 17.03.2009 – 21:31

Після того як подивився фільм Пила, я почав цінувати своє життя. Вибачаюсь за маленький оффтоп...
Я вмерти в принципі не боюсь. Я боюсь, якщо буде біль, страждання, агонія під час вмирання організму. Я себе вважаю атеїстом але в глибині душі все ж таки і страшно, і цікаво... що буде після життя. Надіюся це дізнаюся не пізніше ніж після 50 років життя. 22 прожив, ще думаю 50 протягну... хоча... побачимо.
  • 0

#418 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 17.03.2009 – 21:49

Перегляд дописуD1m{@} (17.03.2009 21:31) писав:

Після того як подивився фільм Пила, я почав цінувати своє життя. Вибачаюсь за маленький оффтоп...
Я вмерти в принципі не боюсь. Я боюсь, якщо буде біль, страждання, агонія під час вмирання організму. Я себе вважаю атеїстом але в глибині душі все ж таки і страшно, і цікаво... що буде після життя. Надіюся це дізнаюся не пізніше ніж після 50 років життя. 22 прожив, ще думаю 50 протягну... хоча... побачимо.
Шкода, що такі неглибокі фільми викликають тільки зараз у вас такі почуття....((((Мені вистачає побачити похоронну процесію на вулиці - чорні хустки і порожні очі тих, хто втратив рідних- так близько, реально і тоді несправедливо себе почуваєш...
  • 0

#419 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 17.03.2009 – 23:40

Перегляд дописувеснянка (17.03.2009 21:49) писав:

Шкода, що такі неглибокі фільми викликають тільки зараз у вас такі почуття....((((Мені вистачає побачити похоронну процесію на вулиці - чорні хустки і порожні очі тих, хто втратив рідних- так близько, реально і тоді несправедливо себе почуваєш...
В мене "Пила" асоціюється з 1.5-2 годинами ржачки)) Смерть треба сприймати як належне, як руки помити тільки руки миємо кожен день, а помираємо раз в житті.

Повідомлення відредагував FT232BM: 17.03.2009 – 23:46

• 0

#420 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 18.03.2009 – 00:05

Ось сьогодні в новинах по 1+1 показували дитя, що інвалідом родилося.
Якщо дотримуватись релігій, що сповідують реінкарнацію - то дитяті треба дати спокійно померти, і нехай душа спробує знову, наступного разу пощастить більше. Всіх простити, відпустити, не тримати зла.

Але біля дитини християнська ікона. дитина підключена до апарату штучного дихання. Батьки клянуть лікарів за недбальство, Журналісти отримують премії за криваву сенсацію, і всі глядачі новин теж сповнені гніву на недбалих лікарів. Душу тримають увязненою у нежиттєздатному тілі, породжуючи зло, гнів, ненависть.... ось таке воно християнство!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних