Перейти до вмісту

Смерть

Повідомлень в темі: 456

#381 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 22.09.2008 – 18:51

А чого смерті боятися? Усі там будемо - тому важливо не коли вмерти, а КИМ. Як і більшості представників сильної статі, хотілося б смерті якоїсь героїчної - і щоб товариші згадали незлим тихим :prapor3: Але якщо доля надасть нагоду померти стареньким професором рідної Політехніки у віці х/з скількох років (поки що мені здається, що на пенсію не ітиму пОлюбе) у кріслі-качалці із улюбленою книжкою в руках - не відмовлюся від такого подарунку. Головне - треба ще багато дуже встигнути, реально, на усе, що я собі запланував, не вистачить і трьох життів - ось це трохи досадно (((
  • 0

#382 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:села

Відправлено 22.09.2008 – 20:29

от ми тут думаємо про смерть
а я вважаю що краще подумати про життя поки в нас ще є час якщо він в нас ще є
цілком іймовірно завтра комусь з нас впаде цегла і завтра вже не буде тих що ще були вчора
тожі смерть прийде рано чи пізно і без різниці коли
життя так чи так буде видаватись одною миттю
  • 0

#383 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 22.09.2008 – 23:37

Перегляд дописуbublik (21.09.2008 02:25) писав:

Навіть , якщо не так - ми дамо життя купі хробачків й бактерій, ми принесем в жертву наше тіло Його Величності Хробаку :)
Ми не принесемо себе в жертву хробаку - ми самі станемо хробаком. І одночасно квіткою, деревом, вітром і водою. Бо наші атоми рознесуться у всесвіті :prapor3:
  • 0

#384 Invidia

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 16:09

Тупо говорити про смерть , а ми навіть не знаємо , що це таке. Бо ніхто не помер , а потім повернуся назад , щоб нам розказати , що ж то таке. Ми знаємо лише одне , що ми всі колись помремо , а більше нам не відомо.
  • 0

#385 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 16:29

Перегляд дописуInvidia (4.10.2008 16:09) писав:

Тупо говорити про смерть , а ми навіть не знаємо , що це таке. Бо ніхто не помер , а потім повернуся назад , щоб нам розказати , що ж то таке. Ми знаємо лише одне , що ми всі колись помремо , а більше нам не відомо.
Цікава мисль...тупо говорити...хм...чому ж тоді ти говориш , чи ти поступаєш тупо?
  • 0

#386 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 05.10.2008 – 10:42

Перегляд дописуInvidia (4.10.2008 17:09) писав:

Багато хто звідти повернувся при своїй пам`яті і зміг розказати іншим, інша справа що інші незахотіли слухати :) .

А от мене цікавить наступне, можна і темку окрему створити, але не будемо теревені в жахіття перетворювати ;).

Який сенс після смерті, класти тіло в труну, купувати місце на кладовищі, робити якісь огородження, пам`ятники, потім приходити і прихилятись перед цим камінням, закопаним в землі трупом і т.д.? Якщо поглянути на зовсім невеличкі села, то на одне село деілька кладовищ, в містах ситуація ще жахливіша. Такими темпами вся Україна може перетворитись на суцільне кладовище. А кремація дозволена лише в містах мільйонниках, та й то, така процедура як розвіяти прах в чистому полі заборонена(до речі треба уточнити, бо скажімо в Росії видача праху в руки родичів заборонена, його ховають на спец кладовища). От я найбільше схиляюсь до розвіювання праху покійного в тих місцях, які за життя він найбільше полюбляв і ніяких тобі кладовищ. Є ще ідея віддавати борг перед Природою (скажімо перед тваринами за те що за життя їх їв, жертвуючи своє тіло хижакам,тоді навіть не треба витрачати газ як при кремації, взагалі ніяких ресурсів, хіба доправтити до лісу тіло, але це надто радикально для мене ;)
Ваші думки з цього приводу.
  • 0

#387 Invidia

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 05.10.2008 – 16:25

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (4.10.2008 17:29) писав:

Цікава мисль...тупо говорити...хм...чому ж тоді ти говориш , чи ти поступаєш тупо?

гггггг....таааааак я поступаю тупо , не сперечаюсь) мені не привикати , якщо чесно, але ( попри те , що це тупо ) все одно говорю , бо людям властиво говорити про те чого ми не знаємо і не розуміємо))

Перегляд дописуRomun (5.10.2008 11:42) писав:

Багато хто звідти повернувся при своїй пам`яті і зміг розказати іншим, інша справа що інші незахотіли слухати :) .

А от мене цікавить наступне, можна і темку окрему створити, але не будемо теревені в жахіття перетворювати :lol:.

Який сенс після смерті, класти тіло в труну, купувати місце на кладовищі, робити якісь огородження, пам`ятники, потім приходити і прихилятись перед цим камінням, закопаним в землі трупом і т.д.? Якщо поглянути на зовсім невеличкі села, то на одне село деілька кладовищ, в містах ситуація ще жахливіша. Такими темпами вся Україна може перетворитись на суцільне кладовище. А кремація дозволена лише в містах мільйонниках, та й то, така процедура як розвіяти прах в чистому полі заборонена(до речі треба уточнити, бо скажімо в Росії видача праху в руки родичів заборонена, його ховають на спец кладовища). От я найбільше схиляюсь до розвіювання праху покійного в тих місцях, які за життя він найбільше полюбляв і ніяких тобі кладовищ. Є ще ідея віддавати борг перед Природою (скажімо перед тваринами за те що за життя їх їв, жертвуючи своє тіло хижакам,тоді навіть не треба витрачати газ як при кремації, взагалі ніяких ресурсів, хіба доправтити до лісу тіло, але це надто радикально для мене :)
Ваші думки з цього приводу.

Ну про те , що багато хто звідти повертався не знаю , ще нікого такого не зустрічала . А от думка , що до кремації цікава ....мені нрава , от уявлю , що мене після смерті закопають хробакам на харчі брррррр , блювать хочеться

Повідомлення відредагував Invidia: 05.10.2008 – 16:26

• 0

#388 Буфончик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень
  • Місто:Околиці Львова

Відправлено 05.10.2008 – 16:28

А мне всьо п____ я сделан с мяса
Вибачаюся за рус ланг :)
Блискавиця: +10% за пунктом правил 1.2. За зловживання великим шрифтом надалі також даватиму відсотки. Читай також пункт правил 2.2.2.
  • 0

#389 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 08.10.2008 – 13:52

Смерті зовсім не боюся, бо цікаво, що там далі (хоча я думаю, що нічого). До речі, смерть-це не зовсім негативне явище, адже без смерті життя не мало б ніякого сенсу. Ось так. <_<
  • 0

#390 Траяна

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 12.10.2008 – 18:40

Дякую за цікаву тему. Вважаю, що думки про смерть мають ключове значення для розвитку людської особистості.По-перше: думаючи про смерть ми більше цінуємо життя. По-друге: думки про смерть роблять нас філософами і змушують шукати сенс життя. По-третє: це те, що відрізняє нас від тварин. хто не боїться смерті, той не осмислює майбутнє. Смерть це межова ситуація, що змушує заглянути в себе.

Дозвольте запитати чи є хтось на цьому форумі, хто готовий вмерти за ідею? І за яку?

Повідомлення відредагував Траяна: 12.10.2008 – 18:37

• 0

#391 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ-&gt;НТУУ &quot;КПІ&quot;

Відправлено 12.10.2008 – 19:59

Цитата

Дозвольте запитати чи є хтось на цьому форумі, хто готовий вмерти за ідею? І за яку?
Я шо дурний помирати за ідеї!? А тим більше не за свої. Інша справа захистити ближніх, Батьківщину. :)
  • 0

#392 juRa

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень
  • Місто:Рівнещина, Кузнецовськ

Відправлено 16.10.2008 – 23:54

Вмирати - важко, а смерть... це таке полегшення...
Хто відчув подих смерти на собі, хто усвідомив це, той зрозуміє.
  • 0

#393 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 17.10.2008 – 00:40

Перегляд дописуІван Хелсінг (30.01.2006 22:20) писав:

Чи боїтеся ви смерті?

ні!

Перегляд дописуІван Хелсінг (30.01.2006 22:20) писав:

Чи може ви приймаете це за належне, та просто не думаете про неї? Адже всі ми помирамо. Та щоб ви зробили якби знали що завтра помрете? Тьфу-тьфу-тьфу... звісно!

намагаюся про це не думати, але ж всі ми люди і рано чи пізно - помремо! :alakh:

:)
  • 0

#394 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 18.10.2008 – 09:26

Одного дня наші прекрасні тіла просто перестануть бити, потім покриється плямами і черв'яками і стане прахом, на якому виростуть прекрасні жовті кульбаби. Якщо звичайно повезе. Людина живе і вмирає однаково, а той, хто думає, що у нього буде час для підготовки до смерті, не розуміє, що він вмирає вже зараз, як вмирав з самого народження. Смерть – самий кращий дарунок для кожного з нас, а якщо це не так – не так страшно. Якщо немає страху смерті - що взагалі може бути страшне? А може смерті немає, а ми просто б"ємося по різні сторони скла, намагаючись стати собою?
  • 0

#395 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 24.10.2008 – 10:58

Смерть дарує нам найблагородніший і найкращий з подарунків - вічнсть. Не варто боятися неминучого, треба усвідомити і прийняти це, але не боятися. Найцікавіша подорож чекає нас після після смерті і ми всі в неї вирушимо. :rolleyes:
  • 0

#396 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.10.2008 – 11:58

Ось найкраща підбірка статей про смерть, шляхи безсмертя і все з цим повязанеhttp://www.scorcher....immortality.php
Такої маси систематизованого матерялу з різних областей ви більше ніде не знайдете, а якщо знайдете то не мовчіть :rolleyes:

Перегляд дописуbulbashka_aero (23.09.2008 00:37) писав:

Ми не принесемо себе в жертву хробаку - ми самі станемо хробаком. І одночасно квіткою, деревом, вітром і водою. Бо наші атоми рознесуться у всесвіті :rolleyes:
Притримуюсь тоїж точки зору, "лиш части часть я той великой тьмы", це доречі набагато возвишеніше - стати водою травою і легким вітерцем, ніж оті всі вульгарні історії про вічних чуваків з арфами на хмаринках. Особисто я сподіваюсь що буду після смерті там дей й був до народження, в щасливому ніщо ;)
  • 0

#397 sooz

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 24.10.2008 – 12:03

смерті не боюся бо не знаю що буде далі, а боятися невідомого для мене безглуздо

важко не помирати, а прощатися з життям, і усвідомлювати що такого більше не буде
  • 0

#398 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 24.10.2008 – 12:06

Перегляд дописуsooz (24.10.2008 13:03) писав:

смерті не боюся бо не знаю що буде далі, а боятися невідомого для мене безглуздо

важко не помирати, а прощатися з життям, і усвідомлювати що такого більше не буде
Для декого часом є великою втіхою усвідомлювати, що такого більше не буде. Це справа кожної людини зокрема. Невідоме не повинно викликати страх, хоч досить часто так стається, воно повинно викликати цікавість, бо все - одно є невідворотним.
  • 0

#399 RyVOL

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 267 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.10.2008 – 12:56

як на мене - якщо є віра у вічність, не страшна сам факт смерті, а її очікування - в одних це може просто ліг спати і не проснувся, а в других - то мученицька смерть хворої людини - от що страшно
  • 0

#400 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 00:38

сприймаю смерть, як належне... і коли з"являється якийсь страх, я зразу згадую, що ми в кінці кінців боїмося того що призводить до смерті... але ж всі ми коли-небудь помремо, тому краще прожити коротке і достойне життя, аніж лизати всім дупу заради того, щоб проіснувати довше...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних