Перейти до вмісту

Смерть

Повідомлень в темі: 456

#361 Сайа

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:карпівці;житомир;київ

Відправлено 04.07.2008 – 11:12

будь-яка смерть страшна.я боюсь померти і стараюсь про це не думати,але останні 3 місяці мене не покидає відчуття,що я помру в найближчі 2 роки.мене вб"ють.страшно?мені теж?
  • 0

#362 Anna Lestatovna

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 04.07.2008 – 18:48

Перегляд дописуKnecht (13.06.2008 00:35) писав:

Вважаю,що не слід боятися смерті,адже життя не припиняється ніколи,просто відбувається перехід у іншу форму існування.Якою буде ця форма,залежить від того,наскільки духовно досконалою людина була протягом попереднього життя - так вважають послідовники індуїзму,до яких і належу ;)
+1 :angry2:

Блискавиця: +10% за пунктом правил 2.5.1.
  • 0

#363 Теревені.org.ua

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 14.07.2008 – 21:57

Смерті не боюся, мені навіть цікаво дізнатися, що там... але якщо пекло існує, тоді мені страшно. Не маю бажання мучитись вічно.
  • 0

#364 TemperaTYRka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень
  • Місто:Рiвне

Відправлено 20.09.2008 – 21:54

...помоэму саме страшнiше,це коли тобi в серце всадить нiж кохана людина... :) ;) :ggggg:
ггг..я б хотiла померти на свiтану весни з маленькими краплинками дощу на лицi... :)
  • 0

#365 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 20.09.2008 – 22:07

Чхати я хотів на смерть. Як справжній слов"янин я не думаю про цеглину, поки вона на голову не впаде. Жити так приємніше. Хіба що сім"ю шкода буде...

Цитата

ггг..я б хотiла померти на свiтану весни з маленькими краплинками дощу на лицi...
Я плачу :) . А не пофіг як вмирати? Якщо мене з"їдять собаки, то я не розчаруюсь.

Повідомлення відредагував FT232BM: 20.09.2008 – 22:23

• 0

#366 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 21.09.2008 – 00:39

Враховуючи, що людина - це лише комплект атомів... смерть не означає нічого. Просто атоми переукомплектовуються - змішуються з іншими, розділяються на групи за іншими принципами... Атоми загалом ті самі - тільки розкладені в інші коробки.
  • 0

#367 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 21.09.2008 – 01:25

Перегляд дописуbulbashka_aero (21.09.2008 00:39) писав:

Враховуючи, що людина - це лише комплект атомів... смерть не означає нічого. Просто атоми переукомплектовуються - змішуються з іншими, розділяються на групи за іншими принципами... Атоми загалом ті самі - тільки розкладені в інші коробки.
Так то воно так, все ніби грає в цій теорії. За виключенням одного АЛЕ.
Отже "АЛЕ" :
Якщо припустимо , що людину ховають і з часом її хробачки поїдають, тобто дійсно розкладають на молекули та атоми. ТО можна припустити , в далекому майбутньому, коли рівень технологій досягне супервисокого рівня- можливо буде відтворити зворотній процес - складання ЛЮДИНИ з окремих атомів та молекул. Адже, вже навіть зараз можливо генерувати досить складні органічні речовини. Відтак уявімо , що вдалось повністю ,досконало, відтворити організм людини . Та чи буде вона живою ??? Напевно ні , потрібен імпульс, якийсь "живий дух" , щоб ця людина ожила. Вважаю , що після смерті цей імпульс не зникає і не розкладається, тобто щось після нас залишиться.

Навіть , якщо не так - ми дамо життя купі хробачків й бактерій, ми принесем в жертву наше тіло Його Величності Хробаку :)
  • 0

#368 Kvito4ka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.09.2008 – 08:48

Мабуть, швидше боюсь не своєї смерті, а втрати близьких мені людей
:)
  • 0

#369 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 21.09.2008 – 11:19

Та всерівно ми помремо, рано чи пізно. Смерть треба прийняти як належне і невідворотнє. Просто жити треба так, щоб не шкода було вмерти...
  • 0

#370 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 21.09.2008 – 12:09

Цитата

"складання ЛЮДИНИ з окремих атомів та молекул. Адже, вже навіть зараз можливо генерувати досить складні органічні речовини. Відтак уявімо , що вдалось повністю ,досконало, відтворити організм людини"
Це називаєтся клонування і зараз цим досить успішно займаются. Залишаєтся тільки підключити через mini-USB в мозок людини спогади з ком"ютера.
Клонувати людей -- це етично!!!!

Повідомлення відредагував FT232BM: 21.09.2008 – 12:10

• 0

#371 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.09.2008 – 12:50

В Древньому Вавилоні взагалі вважали, що загробне життя жахливе: постійна спрага і життя у червоній пустелі. Ну щоправда чоловік в якого був син міг там зрідка мутної водички в тому світі попити. Ну але я це до чого, що через таке сприйняття того, що буде після смерті в них сформувався гедоністичний світогляд. Я не знаю що буде після смерті, я її не боюсь, бо впевнена що щось таки буде. І таке моє сприйняття формує мій погляд на речі.. Хм.. Людина вже від напродження думає про смерть і, напевно, саме смерть є одним із головних чинників що формують ставлення до світу.... Може вже хтось писав цю фразу. що життя - це смертельна хвороба, що передається статевим шляхом...
П.С. сестра підказала, що то такий фільм був... провтикала...
  • 0

#372 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.09.2008 – 13:40

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (28.05.2008 13:05) писав:

це напевно так і залишиться загадкою , що буде з нами після смерті ? мене завжди мучить це запитання )
Вічне питання)Люди забагато думають про ,,потім,, і ,,иайбутнє,, що перестають помічати і жити сьогоднішнім...Але пофантазувати можна) Чула такі теорії ,,життя,, :
1. Теорія виходу з тюрми. начебто насправді всі ми жителі іншого світу,який набагато кращий за наш. Земля- це тюрма і ми тут за якісь злочини.В залежності від скоєного сроки і всіх різні.Ті хто помирають немовлятами- це дрібні хулігани,ну типу як у нас дають 15 діб)). В тюрмі є різні зони. Жорстка- це як у нас. особливого- як в Африці...Віджив своє(відсидів)- помираєш і повертаєшся на ВОЛЮ....
2. Теорія пробудження Все земне життя- сон. У когось кошмарне,у когось- ні,більш-менш приємне. насильницька смерть- це коли сплячому крикнули в вухо,або грубо розтовкали... і розбудили. Природня смерть- коли спокійно ,,проспав,, і потім сам ,,прокинувся,,...
3. Теорія коми. Типу ми зараз усі знаходимося у комі і нас відвідують фантомні видіння,які ми називаємо земним життям.А наша смерть- це коли ти виходиш із коми і до тебе повертається свідомість.
4. Після смерті люди стают зірками. Адже звідкись берутья зірки...а для цього потрібний викид енергіїї. Можливо наша смерть і є така собі енергетична трансмутація. Якщо душа була величною(?) ,то утворюється нове сонце.Якщо хиленька,то якийсь маленький астероїд. Небесних тіл стільки скільки жило і помирало людей...
  • 0

#373 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 21.09.2008 – 13:53

Цитата

1. Теорія виходу з тюрми. начебто насправді всі ми жителі іншого світу,який набагато кращий за наш. Земля- це тюрма і ми тут за якісь злочини.В залежності від скоєного сроки і всіх різні.Ті хто помирають немовлятами- це дрібні хулігани,ну типу як у нас дають 15 діб)). В тюрмі є різні зони. Жорстка- це як у нас. особливого- як в Африці...Віджив своє(відсидів)- помираєш і повертаєшся на ВОЛЮ....
2. Теорія пробудження Все земне життя- сон. У когось кошмарне,у когось- ні,більш-менш приємне. насильницька смерть- це коли сплячому крикнули в вухо,або грубо розтовкали... і розбудили. Природня смерть- коли спокійно ,,проспав,, і потім сам ,,прокинувся,,...
3. Теорія коми. Типу ми зараз усі знаходимося у комі і нас відвідують фантомні видіння,які ми називаємо земним життям.А наша смерть- це коли ти виходиш із коми і до тебе повертається свідомість.
4. Після смерті люди стают зірками. Адже звідкись берутья зірки...а для цього потрібний викид енергіїї. Можливо наша смерть і є така собі енергетична трансмутація. Якщо душа була величною(?) ,то утворюється нове сонце.Якщо хиленька,то якийсь маленький астероїд. Небесних тіл стільки скільки жило і помирало людей...
Це заклики до самогубства. Життя прекрасне як воно є.
  • 0

#374 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.09.2008 – 13:59

Перегляд дописуFT232BM (21.09.2008 14:53) писав:

Це заклики до самогубства. Життя прекрасне як воно є.
фі....пане,які там заклики? я на роль массовіка-затєйніка не влаштовувалася)) особливо прекрасним вважаю життя напів-сліпого однорукого неграмотного бомжа-оптиміста хворого на ВІЛ...))
  • 0

#375 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 21.09.2008 – 14:03

А шо? Норм! Він же оптиміст. Хоча з таким паскудством жити важко, але тобі рівно як і мені цього не знати. Мож він уже звик.

Повідомлення відредагував FT232BM: 21.09.2008 – 14:03

• 0

#376 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.09.2008 – 14:08

ну ,канєш... півлітру горілки і неробство кого хоч оптимістом зробить :)
  • 0

#377 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 21.09.2008 – 15:28

Перегляд дописуРена (21.09.2008 15:08) писав:

ну ,канєш... півлітру горілки і неробство кого хоч оптимістом зробить :)
це з власного досвіду? :)
  • 0

#378 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.09.2008 – 15:41

Перегляд дописуSergiy_K (21.09.2008 16:28) писав:

це з власного досвіду? :)
хіба я казала шо я - ОПТИМІСТ?))
  • 0

#379 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 21.09.2008 – 18:46

а я смерті не боюся.... скільки відведено скільки й житемимо... одне... щоб тільки якшо чи стихія якась чи ще шось.. то краще б раз швиденько шмакнуло щоб і не відчув нічогото все буде гуд)) :)
  • 0

#380 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 22.09.2008 – 17:58

Просто смерті не боюсь, всі ми колись помремо, боюсь довгої і болючої смерті (особливо так як в фільмах жахів :prapor3: ), хоча стараюсь про це не думати.
Дотримуюсь думки, що після смерті ми не будемо відчувати нічого, нас просто не буде існувати, наш дух зникне.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних