Перейти до вмісту

Смерть

Повідомлень в темі: 456

#341 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 08.12.2007 – 11:34

Я про смерть щось не задумавалась...всяке може бути,але я ще замолода щоб отак взяти і рапотово вмерти ;) ну а якщо так все-таки станеться,значить так і мало бути(тьфукати не буду,монітор тільки протерла)
  • 0

#342 Sone4ko

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 11.12.2007 – 22:08

Померти не важко, і боятися нічого того, що уготовлено кожному з нас...
Боятися треба того, кого ми зустрінемо там....
  • 0

#343 Gadai

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 23:35

Перегляд дописуMrGALL (18.02.2006 18:52) писав:

Десь читав що людина може потрапити в такий стан, подібний до сну, але лікарі костатують смерть. Її поховають, але через деякий час вона "прокинеться" в могилі і ще з день буде вмирати від нестачі кисню або стресу. Деякі старі поховання знаті містили сліди того, що покійник через деякий час "оживав" а потім вмирав знову. :angry12:
От такою смертю я не хочу вмерти. :prapor3:
Цей стан зветься комою, або літургічним сном(один із варіантів коми) Так жахлива смерть

По темі, навряці відчуття можна назвати страхом, скорше я просто знаю що це не минуче.
А взагалі так званна фобія смерті у більшостівипадків стимулює, з'являється якийсь певний сенс в житті, викони якнайбільше, чогось досягнути, були б ми безсмертні це було б нудно.
  • 0

#344 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 23:53

Своєї смерті не боюсь, чому бути, того і не минувати! Якщо має таке статися, значить так і має бути. Хоча і жалко помирати, бо в житті є багато планів та ідей, яких би хотілося здійснити і встигти!
Але для мене важливіше, щоб мої близькі і рідні, жили довго і щасливо, бо дійсно боюсь їх втратити!..Готова і пожертвати своїм життям, щоб продовжити їхнє! :angry12:
  • 0

#345 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.02.2008 – 16:26

Лише смерть вічна (мною вигадана формулка :) )

На її основі я можу об*єднати дві теми - "смерть" та "безсмерття".....але цього не робитиму :)
  • 0

#346 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.02.2008 – 16:47

Ще можна додати варіанти :
Тільки смерть - безсмертна.......тільки смерть - невмируща....ґґґ.....отаке от веселеньке зауваження)
  • 0

#347 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 05.02.2008 – 17:06

Смерть - це шлях самурая.
Відомо ж, що самураї - то такі японські козаки.
Отже, можна зробити припущення, що смерть - це шлях козака.
Але хай то буде воріженькова смерть... :)
  • 0

#348 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 05.02.2008 – 17:09

Рано чи пізно всі ми там будемо. Просто треба отримати від життя по максимуму. "Хочу, беру, маю"..поки є нагода..
  • 0

#349 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 20.05.2008 – 19:55

Був такий період, що тільки і думав про смерть.
Та тепер розумію, що треба радіти від життя. Там нам гірше все одно не буде.
  • 0

#350 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 20.05.2008 – 20:46

смерть – вона поряд, дуже близько
боїшся її чи ні, а вона приде по тебе, по кожного з нас :D
....і коли вже вона приде, то вже буде якось пофік – страшно було чи ні :(

але то фігня – думати про смерть доводиться от нєфік дєлать :ggggg:
  • 0

#351 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 20.05.2008 – 22:24

Смерть - це шлях самурая.
Відомо також, що самураї - це козаки, але дуже сердиті.
Отже, браття, будьте добрішими один до одного. А то станете самураями, а це веде до смерті... :D
  • 0

#352 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.05.2008 – 22:42

Не пам"ятаю, чиї це слова, але: Смерть - це все, що ти можеш мати.

І ще: Людину можна позбавити право на життя, але ніхто не може позбавити людину право на смерть.
  • 0

#353 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 27.05.2008 – 12:06

Смерті не боюсь, боюсь процесу помирання. Дехто просто засинає і не прокидається, а хтось мучиться рокамим - ось цього боюсь, але це вже залежить від того, скільки зла людина принесла в цьому житті, чи попередній інкарнації. Смерть - це перехід на якісно новий рівень існування, це своєрідне звільнення від пут тіла. Боюсь померти предчасно, в молодому віці, хоча випадковостей не буває і все є так, як ми собі заслужили. Коли людина пройшла свій життєвий шлях і не змарнувала своїх талантів, дожила до старості, то помирато навіть в певній мірі цікаво, але лише людині, яка духовно еволюціонувала, а не була матеріалістом, адже ніхто не знає точно, як цей процес відбувається і що чекає після смерті. Старшна передсмертна агонія, а не сама смерть і страшна передсмертна самотність, навіть в оточенні рідних, адже людина народжується і помирає самотньою. :rolleyes:
  • 0

#354 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 27.05.2008 – 21:20

Перегляд дописуТемний ангел (27.05.2008 13:06) писав:

Смерті не боюсь, боюсь процесу помирання. Дехто просто засинає і не прокидається, а хтось мучиться рокамим - ось цього боюсь, але це вже залежить від того, скільки зла людина принесла в цьому житті, чи попередній інкарнації. Смерть - це перехід на якісно новий рівень існування, це своєрідне звільнення від пут тіла. Боюсь померти предчасно, в молодому віці, хоча випадковостей не буває і все є так, як ми собі заслужили. Коли людина пройшла свій життєвий шлях і не змарнувала своїх талантів, дожила до старості, то помирато навіть в певній мірі цікаво, але лише людині, яка духовно еволюціонувала, а не була матеріалістом, адже ніхто не знає точно, як цей процес відбувається і що чекає після смерті. Старшна передсмертна агонія, а не сама смерть і страшна передсмертна самотність, навіть в оточенні рідних, адже людина народжується і помирає самотньою. :rolleyes:
Повністю підтримую. До цього можу додати те, що смерті не боюся....Мене найбільше лякає смерть найдорожчої для мене людини - матері, це єдине чого я боюся (пов"язаного зі смертю)
  • 0

#355 univ

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 27.05.2008 – 22:45

Ученый побывал в загробном мире

• 0

#356 TRYNDY_RYNDY

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:bagdad

Відправлено 27.05.2008 – 23:26

Перегляд дописуМалинка (12.12.2007 00:53) писав:

Своєї смерті не боюсь, чому бути, того і не минувати! Якщо має таке статися, значить так і має бути. Хоча і жалко помирати, бо в житті є багато планів та ідей, яких би хотілося здійснити і встигти!
Але для мене важливіше, щоб мої близькі і рідні, жили довго і щасливо, бо дійсно боюсь їх втратити!..Готова і пожертвати своїм життям, щоб продовжити їхнє! :rolleyes:
порада-картинку зміни . в очах мерегтить.не дае зконцетруватись?
копіюєш всіх і скрізь-не треба . будь собою

Повідомлення відредагував TRYNDY_RYNDY: 27.05.2008 – 23:31

• 0

#357 TRYNDY_RYNDY

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:bagdad

Відправлено 28.05.2008 – 00:04

смерть-одрочасно кінець і початок . НЕ ЛЮБЛЮ смерть..а чи боюсь-ТАК! особливо після побаченних багатьох смертей різного віку людей. коли душа рокидає тіло ;то неабияка мука . тому і треба жити збалансовано . так:ніби помреш завтра . і так -ніби житимеш вічно!

Повідомлення відредагував TRYNDY_RYNDY: 28.05.2008 – 00:06

• 0

#358 hameleon

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень
  • Місто:народився у м.Львові.А зараз живу у Києві

Відправлено 28.05.2008 – 11:12

Cмерть не потрібно боятись, потрібно боятись за свою душу, куди вона ж попаде після смерті тіла, а коли людина веде побожно себе, тому і взагалі нема чьому переживати..
  • 0

#359 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 28.05.2008 – 12:05

це напевно так і залишиться загадкою , що буде з нами після смерті ? мене завжди мучить це запитання )
  • 0

#360 Knecht

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 12.06.2008 – 23:35

Вважаю,що не слід боятися смерті,адже життя не припиняється ніколи,просто відбувається перехід у іншу форму існування.Якою буде ця форма,залежить від того,наскільки духовно досконалою людина була протягом попереднього життя - так вважають послідовники індуїзму,до яких і належу :blush:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних