Перейти до вмісту

Смерть

Повідомлень в темі: 456

#301 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 20.02.2007 – 19:33

Коли зрозуміла,що ось-ось можу померти,зацінувала життя.Люди,не треба боятися смерті,а насолоджуватися життям. ;)
  • 0

#302 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 20.02.2007 – 20:42

Коли помру - тоді і буде. Боюсь померти нічого не лишивши по собі.
  • 0

#303 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 21.02.2007 – 10:42

Життя прожити - не те слово. гіпі не живуть, а "дзвенять" яскраво, весело, мелодійно, кольорово... давайте "дзвеніти", наче гіпі й усе внас буде пучком!!! ;)
  • 0

#304 Poseidon

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Місто:Франія

Відправлено 21.02.2007 – 12:19

Життя надто коротке, щоб чого небудь боятися!
Деякі люди так бояться померти протягом всього свого життя, що так і не встигають пожити. Просто не треба собі в нівчому відмовляти, принаймі старатись (але з розумом), хоча й незавжди дозволяє матеріальна сторона, на одного б вистачало, ну якщо не з головою, то принаймі десь так приблизно.
Але завжди є люди,заради яких живеш і готовий зробити і віддати дуже і дуже багато.

А боятись смерті просто тупість, жити буває набагато гірше і боляче! Порахуйте ті миттєвості в житті коли Ви були по-справжньому щасливі, простий підрахунок здебільшого покаже, що ми живемо близько місяця щоб відчути від пів години до годинки якогось певного для кожної людини щастя. Ми живемо все життя заради декількох миттєвостей справжнього щастя
;)
  • 0

#305 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 25.02.2007 – 19:13

[quote name='Ater Magius' date='18.02.2007 22:01' post='84299']
Обов'язки.. в людини єдиний "обов'язковий" обов'язок (сорі за тавтологію): ПОМЕРТИ.

померти - це не єдиний обов`зок!це необхідність, від якої не дітись.А вот обов`зок кожного - прожити життя так, аби перед смерттю побачити коханих людей, правнуків і зрозуміти, що шкодувати ні про що і не шкодуєш!!!!!Треба жити , а не чекати смерті!
  • 0

#306 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 16.03.2007 – 23:46

Перегляд дописуІван Хелсінг (30.01.2006 21:17) писав:

Чи боїтеся ви смерті? Чи може ви приймаете це за належне, та просто не думаете про неї? Адже всі ми помирамо. Та щоб ви зробили якби знали що завтра помрете? Тьфу-тьфу-тьфу... звісно!

Зміна однієї ілюзії на іншу.
  • 0

#307 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 17.03.2007 – 00:56

Очікування смерті гірше самої смерті... тому постійно жити і боятись що ось ось і кінець імхо тупо... :angry1:
Що буде те буде... стараюсь жити як то кажуть "тут і зараз" :cry:
  • 0

#308 VerlortParadies

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 25.03.2007 – 19:57

Взагалі смерть едине чого я боюсь більше за свою маму...Жартую...Маму я не боюсь,а от смерті...Але велику роль грае те якої я боюсь смерті.Якщо помирати то без болі і не будучи одинокою.Така моя думка.А як вважаете ви?
  • 0

#309 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.03.2007 – 22:03

Перегляд дописуVerlortParadies (25.03.2007 20:57) писав:

Взагалі смерть едине чого я боюсь більше за свою маму...Жартую...Маму я не боюсь,а от смерті...Але велику роль грае те якої я боюсь смерті.Якщо помирати то без болі і не будучи одинокою.Така моя думка.А як вважаете ви?
Я б волів померти самотнім... Мене напрягає думка, що про мене має хтось хвилюватися... Я не хотів би щоб за мною хтось плакав... Як на мене то це зобовязує до якоїсь відповідальності...
  • 0

#310 goli@th

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 148 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.03.2007 – 22:15

Смерть - це природно. Хоч це я сприйняти не взмозі(((

Перегляд дописуІван Хелсінг (30.01.2006 22:20) писав:

Та щоб ви зробили якби знали що завтра помрете? Тьфу-тьфу-тьфу... звісно!

Навіть не знаю, не задумувавсь якось.
Напевно попрощався би зі всіма, помирився зі всіма, вибачив би всіх.
:gryzin: ;) <_<
  • 0

#311 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 05.08.2007 – 01:25

По гороскопу племені майя я - Смерть (народилась в День Смерті) :angry: Тому завжди мала специфічне ставлення до неї :cool1:

Переглянула питання життя-смерті ще роки в чотири (тоді хотіла скоїти самогубство)... І потім якось стала постійно думати з цього приводу. Але не пам"ятаю, щоб колись дійсно боялась померти. B)

Смерть - це перехід... з одного стану в інший, з одного рівня на інший і т.п. Це не Кінець в жодному разі. :)

Колись в ліцеї на уроці психології ми медитували... І була там історія з лісом, озером, вовком і т.п. Символізм такий собі)
Так от: наприкінці ми мали натрапити на стіну. Коли ж я побачила цю стніу - я відчула просто невимовне щастя та полегшання, :angry: потім з"вилися двері в стіні і я краєм ока встигла зазирнути туди, за стіну - там було так чудово, так спокійно, всюду любов і доброта (це все я відчула лише ледь зазирнув). Потім, коли медитація завершилась, виявилось, що стіна - це образ Смерті. :)

От вам моє підсвідоме ставлення до неї :P
  • 0

#312 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 05.08.2007 – 08:23

Перегляд дописуRaven@ (5.08.2007 02:25) писав:

Так от: наприкінці ми мали натрапити на стіну. Коли ж я побачила цю стніу - я відчула просто невимовне щастя та полегшання, B) потім з"вилися двері в стіні і я краєм ока встигла зазирнути туди, за стіну - там було так чудово, так спокійно, всюду любов і доброта (це все я відчула лише ледь зазирнув). Потім, коли медитація завершилась, виявилось, що стіна - це образ Смерті. :)

От вам моє підсвідоме ставлення до неї :)
Це жорстоко, це брутально, це цинічно... але іноді наш розум грається з нами, видає бажане за дійсне.
Розум - породження матеріального, якщо воно гине - особистість перестає існувати.
  • 0

#313 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 05.08.2007 – 11:39

Перегляд дописуPrum@ (20.02.2007 18:47) писав:

ні!!!!!!!не боюся......бо мабуть мені просто цікаво що далі....але знаю, що не дізнаюсь того......та все одно не боюсь.........і це не означає, що хочу померти........ось!
ти так впевненно кажешь,що не боїсся,чи бувала ти в таких ситуаціях,коли стояла на грані життя і смерті?коли ти розуміла що ось-ось твоє життя прірветься?
тигрів теж не бояться,поки вони у клітці,а коли ти з цим зустрічаєшся,от тоді виявляється,що помирати ой як не хочеться,і смерті ти боїшся,і жити хочеш.
легше всього так сказати,я не боюсь смерті,гвавтування там чи щє чогось коли ти з цим не перетикався.
  • 0

#314 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Місто:мами

Відправлено 05.08.2007 – 12:40

фоть дєфачка фіше дєла гафаріт
  • 0

#315 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 05.08.2007 – 12:46

Цитата

ти так впевненно кажешь,що не боїсся,чи бувала ти в таких ситуаціях,коли стояла на грані життя і смерті?коли ти розуміла що ось-ось твоє життя прірветься?
тигрів теж не бояться,поки вони у клітці,а коли ти з цим зустрічаєшся,от тоді виявляється,що помирати ой як не хочеться,і смерті ти боїшся,і жити хочеш.
легше всього так сказати,я не боюсь смерті,гвавтування там чи щє чогось коли ти з цим не перетикався.

є й інша сторона медалі... в вищеописаних випадках вмикається інстинкт самозбереження. тоді про свідоме ставлення до смерті мова не йде.
а ми тут говорим про свідоме.

словом, не будьте категоричні

для прикладу - вважаю, що смерті не боюсь. однак, знаю, що в екстремальній ситуації можуть мізки відключитись і почну боротись за життя з усіх сил. але потім, аналізуючи, сплюну і дійду висновку, що це був всього лиш інстинкт... тут вже в кого який самоконтроль. (я в принципі в таких ситуаціях не був, тому не знаю, який в мене. вихвалятись не буду)

уточню ще раз - є страх свідомий, а є тваринний.
тваринний був, є і буде. у всіх і кожного.

Повідомлення відредагував L.R.: 05.08.2007 – 12:46

• 0

#316 volodymyr_ch

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень

Відправлено 05.08.2007 – 13:37

Цитата

що помирати ой як не хочеться,і смерті ти боїшся,і жити хочеш.
Хотіти жити та боятися смерті - різні речі. 3-4 роки тому майже втопився, коли гуляв на річці по тонкому льоду і провалився. Як сказав L.R, в такий момент ти не думаєш, що помирати страшно і т.д і т.п, а просто інстинктивно намагаєшся вижити.

PS. Вважаю, що життя - це добре, але смерті не боюсь. Єдиний страх, пов'язаний зі смертю - я би хотів померти(ну коли прийде мій час :) ) швидко і безболісно , а не вмирати повільно та у муках...

Повідомлення відредагував vladimir_ch: 05.08.2007 – 13:37

• 0

#317 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 05.08.2007 – 14:39

Перегляд дописуРоланд (5.08.2007 09:23) писав:

Це жорстоко, це брутально, це цинічно... але іноді наш розум грається з нами, видає бажане за дійсне.
Розум - породження матеріального, якщо воно гине - особистість перестає існувати.
Що саме ти називаєш жорстоким: моє ставлення? :)
Ось в тому й прикол, що розум видає бажане за дійсне, а підсвідомість це і є істинно моя точка зору, світогляд і т.п. B)
Якщо розум гине, перестає існувати людина в нашому розумінні слова "існувати"...

До речі, явсеж дечого боюсь стосовно смерті - бути похованою на кладовищі серед сотень інших... Я поки собі не пояснила це :)
  • 0

#318 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Місто:мами

Відправлено 05.08.2007 – 17:26

Цитата

є й інша сторона медалі... в вищеописаних випадках вмикається інстинкт самозбереження. тоді про свідоме ставлення до смерті мова не йде.
а ми тут говорим про свідоме.
тю ну так а ти згоден якшо я тебе напихаю ЛСД і прикончу?
а? :)
  • 0

#319 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 05.08.2007 – 17:31

хм. не згоден. не тому, що я боюся смерті, а тому що я не хочу смерті. принаймні поки що. це різні речі.

давай так. уявімо, що ти ставиш мені ультиматум - вбиваєш або мене, або близьку мені людину. тоді будь-ласка, мене :)

хід думок зрозумілий?
  • 0

#320 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 06.08.2007 – 11:52

Перегляд дописуRaven@ (5.08.2007 15:39) писав:

Що саме ти називаєш жорстоким: моє ставлення? :)
Ні, те, що я написав. Ось чого люди справді добре навчились, так це мистецтву ілюзій..

Ось в тому й прикол, що розум видає бажане за дійсне, а підсвідомість це і є істинно моя точка зору, світогляд і т.п. :)
Свідомість, підсвідомість - і те, і інше є сторонами нашого розуму.. хіба не так? СамЕ уявлення існування виникло в нашій голові.

Якщо розум гине, перестає існувати людина в нашому розумінні слова "існувати"...
Я б розставив ініш акценти - "людина" перестає існувати. Що буде далі - зовсім не важливо, адже то вже буде не існування. Яке ж це "існування" без усвідомлення того, що ти існуєш?(десь, колись) :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних