Перейти до вмісту

Релігійне нав"язування

Повідомлень в темі: 210

#81 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.09.2008 – 09:50

Свого часу Олена Пчілка писала, мовляв " жидівство ... засіло у знищену українську душу... та душа стала настільки безвольною і рабською, щокрім плазувань перед Єговою (чи його сином - немає різниці) вже нічого не здатна сприймати"...

Звільняймося від давніх пут!.. ;)
  • 0

#82 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.09.2008 – 13:17

зомбування насамперед починаєтьяс з родини. Дуже рідко трапляється коли у сім'ї члени родини різної релігії.В мене батьки атеїсти. Але мене ніколи проти Бога(будь-якого,релігій же багато і у кожній свій Бог) не наставляли. та я ще в ЧОТИРИ роки для себе вирішила,що ніякого Бога не існує. Дитячі очі на світ трошки інакше дивляться...До того ж дитяча цікавість і допитливість бере своє. моя бабуся православна християнка. Я в дошкільному віці жила у неї в Чернігівській області. Як зараз памятаю там такий гарний собор стояв...
http://uk.wikipedia.org/wiki/Собор_Різдва_...диці_(Козелець)
http://www.castles.com.ua/kozelec.html
..і ми до нього на службу часто ходили. Тобто,ходила бабуся,а я як та дзига за всіма бігала) тоді я ще була досить вихована і що таке сатира і хто такі язви не знала,тож вела себе досить чемно. Але бачивши ту людську покору невідомо кому....на мої питання ніхто не міг відповісти. Там ходила одна жіночка,наша сусідка,в неї помер від раку син. Вона ходила молилася Богові. Типу ритуал такий чи що. Згодом в неї молодшого сина збило машиною. Чоловіка в неї не було. А вона продовжувала ходити і молитися Богові,вона залишала шалені кошти тому соборові....А священники(ч як вони правильно називаються?..) ні слова їй проти не сказали. Навпаки. От купили вони нові купола( чи не купили а просто пофарбували- я мала була не памятаю),за гроші парафіян і кажуть що їм це на небесах зарахується. Типу чим більше коштів ти в спасіння своєї душі і душі рідних вкладеш,тим краще тобі буде ТАМ. ну чому я в чотири роки розуміла що це нісенітниці,а дорослі люди ні?....
Чула нещодавно у новинах,що столична влада збирається влаштувати окремі телеефіри для кожної з релігій.Тобто вмикаєш ти телевізор а там по півдня крутять служби спочатку православних християн,потім католиків,мусульман,євреїві і т.д. А також пізнавальні передачі про ці релігії. Типу будему нести культуру в маси. навіщо? Зайві гроші в країні є?....
  • 0

#83 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.11.2008 – 23:57

Вчора зайшла до подруги-журналістки, яку не бачила десь з пів року. Посиділи, поговорили і я прийшла додому з думкою, що більше в гості до неї заходити просто не маю і не матиму, мабуть, бажання. Останній раз ми сперечались на релігійну тематику. Цього разу на тому ж мало не зрізались. Але добре, що я вчасно попрощалась зі своєю агресивністю (зараз мені або смішно з людини, або шкода її). Так от, вона колись була цікавою, розвиненою, незалежною журналісткою, поетесою. Та відколи почала ходити в церкву (місцева МП), вона сильно змінилась.
Ми почали сперечатись щодо необ"єктивності її радіопередач, в яких вона надає ефір періодично два рази в тиждень православному священику МП. Я кажу, чому ж іншим не даєш слова? Ні ксьонзу місцевому, ні священику (єдиному на весь район) УП. Вона відповіла, що то всі відступники. Я кажу, що яка ж ти в біса журналістка, коли забула про саме поняття об"єктивності?! На що вона впевнено заявила, що якщо постане вибір між журналістикою і церквою, так вона вибере церкву.
Хіба це не зазомбованість?
  • 0

#84 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 10.11.2008 – 00:19

Повністю згоден. Церква забирає час, іноді гроші, а взамін ви отримуєте те що і так своїми руками можете взяти від життя плюс те, що церква забороняє))).
Навіщо займатись самообманом. Сьогодні навулиці, коли я попивав пивко з друзями, до нас підійшло двоє хлопців (якихось там християн) і почали втирати про релігію, з виду вони щасливі, але виглядають як ідіоти.
Хіба не можна бути духовно багатим та добросердечним без релігії?

Повідомлення відредагував FT232BM: 10.11.2008 – 00:20

• 0

#85 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.11.2008 – 00:46

З підозрою ставлюсь до побожних людей! То тіпа як в фільмах (трілєрах): людішкі ніби добрі, совісні, а як обернешся спиною то можна кулю в потилицю дістати або сокирою по-черепу... Шось я захопився але такі асоціації в мене з побожними, або ти їх або вони тебе! Волію відразу припиняти розмову з такими, настоюючи на своєму, а вони хай піняться шо не змогли переконати мене в моїй правоті! Можливо від таких побожних я виховав себе таким впертим і впевненим у своїй правоті але то інша тема :gryzin:

Повідомлення відредагував Фруктик: 10.11.2008 – 00:46

• 0

#86 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 10.11.2008 – 09:21

нвби багато негативу тут висловили про церкву, але чомусь шлюб хочуть взяти у цекві стає все більше і більше людей, мода?
  • 0

#87 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 12:01

знаю одну греко-католичку, віра котрої просто якась дуже дивна...

по-перше, вона має химерні якісь видіння, нібито вона має чоловіка, але той чоловік ще не знає, що він її чоловік... коротше, вона у свої 27 ще неодружена... та й з такими "химерами" - навряд чи вийде заміж... може підійти і сказати - у мене є передчуття, дане мені "звище", що ти захворієш в найближчий місяць... (але це її "передчуття" у моєму випадку не справдилося! :gryzin: )... і таких передчуттів у неї цілий міх...

по-друге, вона ревно відвідує всі богослужіння, навіть може зробити священнику (ксьондзу) зауваження під час служби (!), що взагалі екстраординарно :ggggg:...

з нормальної віруючої вона перетворилась у якусь "відьму", яка вся, мов у реп'яхах, у "богом посланих видіннях"...

В підлітковому віці вона просто з "палаючими" очима слухала священника і читала релігійну літературу, а тепер з неї сміється вся громада. Чи не зомбована вона одноманітним католицьким обрядом, культом "пророків", мучеників, "юродивих" святих??? (та і православна ідеологія подібна)...

Повідомлення відредагував Власюк: 10.11.2008 – 12:07

• 0

#88 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.11.2008 – 12:55

Перегляд дописуЛастiвочка (10.11.2008 09:21) писав:

нвби багато негативу тут висловили про церкву, але чомусь шлюб хочуть взяти у цекві стає все більше і більше людей, мода?
???Не хочу.І не хотіла ніколи. А взагалі-то так. Мода.
  • 0

#89 Гість_valuxxa_*

• Гості

Відправлено 10.11.2008 – 16:19

Перегляд дописуЛастiвочка (28.10.2007 13:16) писав:

Віра або є, або її немає...не може бути напів-віри....Мене, наприклад, не зазомбують навіть десяток свідків Єгови, кришнаїтів чи будь-яких інших сект. Як з ними поводитись чи як реагувати - залежить від обставин.

Як що прикласти до цього руку, то зазомбують. Цiлi нацii зомбують i нi чого :)
  • 0

#90 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 17:46

Перегляд дописуvaluxxa (10.11.2008 16:19) писав:

Щоб зазомбувати людину, потрібно щоб в неї в житті сталося щось важке та незвичайне. Просто так не зазомбуєш.
Нажаль нічого в моєму житті такого не може статися. Певно це через мою чорну душу.
  • 0

#91 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 17:57

Перегляд дописуFT232BM (10.11.2008 17:46) писав:

Щоб зазомбувати людину, потрібно щоб в неї в житті сталося щось важке та незвичайне. Просто так не зазомбуєш.
Нажаль нічого в моєму житті такого не може статися. Певно це через мою чорну душу.
Ну так і сталось з моєю подругою, про яку я розповідала: вона була впевнена, що невиліковно хвора і що їй залишилось дуже мало часу. Як виявилось, лікарі сплутали результати. Але те щось невиліковне так і залишилось в її голові. На жаль...
  • 0

#92 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 18:10

Перегляд дописуОлеська (10.11.2008 17:57) писав:

Ну так і сталось з моєю подругою, про яку я розповідала: вона була впевнена, що невиліковно хвора і що їй залишилось дуже мало часу. Як виявилось, лікарі сплутали результати. Але те щось невиліковне так і залишилось в її голові. На жаль...
Поясни, що ти конкретно мала на увазі? Якщо мене важко чимось шокувати то це не значить, що я хворий. Вірніше це поведінка з відхиленнями, але зовні воно ніяк не проявляєтся. А в буденному житті я дуже навіть емоційний та життєрадісний. А коли стаєтся щось дуже лихе то я зовсім не хвилююсь і не бішусь. Спрацьовує щось на зразок запобіжника, котрий вимикає емоції.
  • 0

#93 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 18:20

Перегляд дописуFT232BM (10.11.2008 18:10) писав:

Поясни, що ти конкретно мала на увазі? Якщо мене важко чимось шокувати то це не значить, що я хворий. Вірніше це поведінка з відхиленнями, але зовні воно ніяк не проявляєтся. А в буденному житті я дуже навіть емоційний та життєрадісний. А коли стаєтся щось дуже лихе то я зовсім не хвилююсь і не бішусь. Спрацьовує щось на зразок запобіжника, котрий вимикає емоції.
Твоя фраза:

Цитата

Щоб зазомбувати людину, потрібно щоб в неї в житті сталося щось важке та незвичайне

Тому і кажу, що з моєю подругою сталось таке ж.
  • 0

#94 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 19:38

Перегляд дописуvaluxxa (10.11.2008 16:19) писав:

Єрунда. Як зазначив товариш вище, зомбують людей слабких духом, людей, що у пошуку себе, людей у яких горе, людей, що кидаються з однієї крайності у іншу. Я вважаю себе сильбною, і віра моя сильна, тому мене не зазомбують :) Але це лише мої думки і вони можуть геть не збігатись з вашими:happy1:
  • 0

#95 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.11.2008 – 20:09

Перегляд дописуЛастiвочка (10.11.2008 19:38) писав:

Я вважаю себе сильною, і віра моя сильна, тому мене не зазомбують :)

Ось вона, ключова "мантра" - саме людей, впевнених та переконаних у своїй "зомбостійкості", дууууже часто і вдається "усектити".
  • 0

#96 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 20:30

Перегляд дописуФайний нік (10.11.2008 20:09) писав:

Ось вона, ключова "мантра" - саме людей, впевнених та переконаних у своїй "зомбостійкості", дууууже часто і вдається "усектити".
От блін, писала і все зависло...ух, не люблю такого, думки порозбігались.
Є поняття віри і НЕвіри. На рах зазомбованості то ніяки свідки Єгови, кришнаїти, сатаністи і інші секти мене не зазомбують - марна справа. Багато форумлян поважних знають про мої релігійні погляди і при тому всьому я нікого не переконую, нікого не агітую, і не принижую у будь-який спосіб, так що клеїти мені, що я когось зомбую - теж не дуже підходить.
  • 0

#97 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 09:12

а я навів приклад, як зомбує католицька церква... Ластівко, може додати їх у свій перелік... :)

хрещення немовлят - оце дійсно перший крок у зомбуванні! хіба немовля може зробити свій вибір свідомо???
а оті уроки "християнської моралі" з першого класу? що це таке? Хіба у нас Церква не відділена від держави?

а потім таких хрещених цілі тюрми... і у владі - всі куми і кумасі... жванія - кум ющенка. якийсь цирк.

Повідомлення відредагував Власюк: 11.11.2008 – 09:13

• 0

#98 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 11.11.2008 – 11:36

Перегляд дописуВласюк (11.11.2008 09:12) писав:

хрещення немовлят - оце дійсно перший крок у зомбуванні! хіба немовля може зробити свій вибір свідомо???
Стандатрна повна ірунда. Немовля, щоб Ви знали, не може зробити свідомий вибір що йому краще їсти - чіпси чи манну кашу. Тим не менше за нього роблять вибір батьки. І якщо вони мудрі, то немовля не жалкуватиме що в нього "відібрали" право вибору.
  • 0

#99 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 14:10

ну слово зомбування певно не дуже доречне тут (1. Ожилий мрець, вовкулак. // перен. 2. Дивна, химерна істота.)
пане Власюк, пояснюю Вам вдруге: не належу до зомбованих, так само як і до фанатиків. А моя віра це МОЯ віра, віра і традиції моїх батьків, дідів і так до сьомого коліна можу розповісти. Тому дискусії з приводу зомбування припиняю. Ще раз: я не з тих, хто піддається зомбуванню, я свідома своїх вчинків, а зомбована людина - вона керується чужою волею
  • 0

#100 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 15:23

Перегляд дописуКиря (11.11.2008 11:36) писав:

Стандатрна повна ірунда. Немовля, щоб Ви знали, не може зробити свідомий вибір що йому краще їсти - чіпси чи манну кашу. Тим не менше за нього роблять вибір батьки. І якщо вони мудрі, то немовля не жалкуватиме що в нього "відібрали" право вибору.

а якщо немудрі?

бо мудрі батьки, подібно до свідків єгови, підвели би дитя до свідомого вибору...

вибір релігійного шляху - це вам не чіпси...

а то потім дитина все одно зробить свій вибір... тема "тюрми переповнено такими "хрещеними православними та католиками", в основі корупційних схем - куми та кумасі - сором'язливо замовчується... то, може, не варто взагалі ніякою релігією "грузити" малюків???...

а то виростає іноді з них якась "видіннями сповнена" психопатка (чи психопат)...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних