Перейти до вмісту

Релігійне нав"язування

Повідомлень в темі: 210

#61 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6673 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 19.06.2008 – 23:08

Сьогодні одна людина намагалася мене загітувати на якусь релігію. але не відчув я віри в її словах. Зазомбовано вона лише поширювала спам, ніби бот інтернетний, і не чула моїх слів, не бачила мене. і стало мені так шкода її, що я попри все захотів врятувати душу заблудшу, але покищо невдалося. не почула вона мене. Лиш пересказує агітацію, не розуміючи сама, що говорить. І каже мені "спасайся" і т.д. тепер я спати не можу, врятувати душу заблудшу хочу... як відкрити очі їй, коли вона так пручається?

Відразу видно, що не пройшла вона курс підготовки агітатора, лиш її загітували, зазомбували, от і приклад бере...
  • 0

#62 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.06.2008 – 00:07

Теми об"єднано
  • 0

#63 конвалія

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 175 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.06.2008 – 08:52

Перегляд дописуЛастiвочка (12.02.2008 10:44) писав:

Теж знаю жінку, в якої син застрілився випадково. То була трагедія в родині, а потім та жінка раптово змінилась, десь так днів за 40 по смерті. Почала сміятись, казала, що її син на небі...ми всі думали, що з горя жінка ....а вона перейшла в свідки Єгови..що їй там казали - не знаю, але зміни були разючі

А в мене сусід (19 років) повісився перед Великоднем, бо Свідки Єгови дали йому книжечку, в якій писало, що хто помирає в цей час - йде до неба.

А ще викладач з релігієзнавста розказував випадок: дівчина, практикуюча християнка, вирішила піти на курси англійської. Ці курси були безкоштовні, їх проводили буддисти. Одною із вправ було повторювання одного речення протягом цілого дня. Пізніше виявилось, що це було щось на зразок їхньої медитації. Так от, вона проказувала це речення, вчила мову, ходила до церкви... і ненароком мало не збожеволіла.

Дуже часто людина сама себе зомбує, бо сприймає тільки поверхові положення віри і не намагається вникати всередину, а тоді ще пробує когось вчити. Якщо я сама не схочу, ніхто мене не зазомбує.
  • 0

#64 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6673 повідомлень

Відправлено 20.06.2008 – 12:22

От коли я вже зрозумів, що вона мене агітує, але не дуже вдало, то я вибрав такий метод - ніби став на її сторону, тобто разом з нею ніби агітував себе, просто, щоб звернути її увагу... але ж ні. як тільки вона написала весь свій текст, то збиралася вимкнутись. я ледве зміг стримати її продовжити розмову, але вона всеодно не намагалася зрозуміти мене. тупо казала - твоє життя - пустота, в ньому немає сенсу. Але ж якщо її сенс життя - це лише таке тупе поширення інформації, з яким би впорався простий інтернет-бот, то яким повним є сенс її життя? напевно при зомбуванні вкладається директива - не чути інших агітаторів.. бо зустріч такого прирученого зомбі з іншим агітатором. дуже шкодить першому. але ж як? допоможіть.
  • 0

#65 BadTempered

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 22.06.2008 – 13:41

Стояв я вчора в церкві, довелося, (стояв біля виходу в самих дверях, жодного разу не перехрестився, не схилив голови, так постояв, бо випускний був)......і от одній людині стало погано, почала падати, її підтримують, а вона дьоргається, знову падає, знову тріпається, дали нашатиру понюхати. пройшло...............стається це через те, що священик говорить відповідним голосом і тоном, і якщо почати слухати те ЩО він говорить, то от таке виходить..............і це неодноразові випадки.....люди які ходять до церкви роблять помилку в своєму житті, коли вірять у те чого не існує, а лише нав'язано такими ж людьми як і ми.
  • 0

#66 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 22.06.2008 – 14:09

BadTempered, можна конкретно, чого не існує?
  • 0

#67 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6673 повідомлень

Відправлено 22.06.2008 – 14:33

чув, як маленька дівчинка, яка ще лише вчиться говорити кричала, точніше співала, повторювала "госпааадііііі" - десь же це вона почула? чому так можна навчитися? Я це як почув, мені моторошно стало.
  • 0

#68 BadTempered

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 22.06.2008 – 14:41

DarkSun, вірять у бога...

DarkLordVillis, це дійсно страшно, релігію тре обходити сотими дорогами, бо люди які не мають власної думки стають рабами інших людей (які нав'язують їм ту релігію)...
  • 0

#69 DarkSun

• Користувачі
  • 752 повідомлень

Відправлено 22.06.2008 – 14:52

Тобто Бога не існує? (все, відходим від цієї теми, бо почнем офтопити.
Я думаю, ти маєш на увазі саме ту релігію, яку нав'язують і яка не несе нічого доброго.
Всі нормальні релагії несуть в собі шось позитивне. Інша справа різні відхилення та секти, більшість з яких дійсно треба обходити.
  • 0

#70 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6673 повідомлень

Відправлено 22.06.2008 – 16:58

Перегляд дописуDarkSun (22.06.2008 15:52) писав:

Всі нормальні релагії несуть в собі шось позитивне.
А ну, спробуй перелічи ці нормальні релагії...
Всі секти несуть щось позитивне. це позитивне - реклама.
  • 0

#71 DarkSun

• Користувачі
  • 752 повідомлень

Відправлено 22.06.2008 – 17:09

Релігії, вже не придирайтесь до обдруківок.
Християнство, буддизм, іслам.
  • 0

#72 BadTempered

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 22.06.2008 – 17:19

Іслам, свиней не їдять, бо то брудні тварини, чіпси з беконм - зась!!!
Картини з зображенням людей на стіни вішати не можна!!!
Їжу з тваринними жирами не хавають....
Але курей і корів їдять.....
Алкоголю -НІ...
Християнство, алкоголь кожен день - бо в церковному календарі кожен день СВЯТО...
М'ясо - хоч до ожиріння.....
а про те шо вони несуть шось добре, то неправда, бо тілько говорять, заповіді, тири-пири..............йо-ма-йо, я не вірю, шо всі християни дотримуються заповідей, не вірять у забобони, не заздрять, всіх люблять і все прощають, тобі насрали в душу, а ти прости, не займаються сексом до шлюбу, не чинять перелюбу, не брешуть........
  • 0

#73 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6673 повідомлень

Відправлено 22.06.2008 – 20:12

Я недарма виділив лаг - бо то все-таки щось значить на жаргоні, помилка не випадкова. отож завдяки прочитаному сьогодні, я зробив цікаві висновки, про походження релігій.
Виявляється все від Арійців, та від Атлантів. а чи не були вони одне і теж? Мабуть ні. Релігії основані на легендах про атлантиду дуже різняться від Ведичних. Лише Християнство таке абсурдне, бо зявилося з суміші цих зовсім різних релігій.
  • 0

#74 Зрячий

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 23.06.2008 – 08:09

Якщо "чогось" дуже хочеш, то завжди знайдеш того, хто "це" тобі може дати, або від кого ти "це" можеш отримати.
Гіпноз - це наживка для розуму.
  • 0

#75 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 26.06.2008 – 00:46

Перегляд дописуytj (2.01.2008 18:44) писав:

1. Потрібно дати визначення поняттю зомбі? Що відрізняє зазомбовану людину від нормальної? Коли ви кажете "зомбування" що маєте на увазі?
Не завжди слова з зв'язані походженням мають повністю повторювати зміст. Що таке зомбі можна дізнатися з інформації, напиклад, про Вуду.
Також цим словом часто називають фанатиків, з відсутністю власної думки (хоча вони так не думають видаючи нав'язану думку за свою), доведених до такого стану психотехніками та, інколи додатково за допомогою препаратів, що придушують власну волю. Люди у такому стані блокують сприйняття будь-якої інформації, навіть очевидної, від будь-кого окрім безумовних аторитетів, що контролюють їх або обрану за провідну для себе догматику. Це і стосується теми. Переважно це здійснюється за рахунок НЛП та нав'язування відповідного оточення з розвитком почуття колективності.

При повному "зомбуванні" переважно лудину ізолюють і тривалий час (у середньому від двох до шеститижнів) підтримують у крові необхідно концентрацію препарату (переважно алкалоїдів), що викликає дизфункцію областей мозку, що віповідає за критичний аналіз (які саме це частини мозку - я не вникав).

2. Потрібно знайти метод, як дослідити певну людину щодо задоволення знайдених раніше критерії "зазомбованої людини".
Думаю, ознаки фанатизму та нав'язливої ідеї вже можна умовно назвати ознаками "зазомбованості". Хоча у повній мірі цей термін можна застосувати до людини з відсутністю критичного аналізу та власної волі, що приводить до сліпого виконання команд інших.

О.

Бо я думаю так - ви всі, хто написав про релігійне зомбування добре знаєте що то таке, інакше не писали б ;-) . А раз ви добре це знаєте то шо заваджає вам дати це на друк, так би мовити, для просвітлення сомнєваюшихсі шо таки ті зомбі і теє релігіозне зумбування існує? ВПЄРЙОТ
Швише за все автор теми писав просто про фанатизм, який у побутовій розмові часто називають "зазомбованістю".

P.S. Немає "хорошого" фанатизму. Бути фанатом - це завжди патологія.

Дійсно сильна віра не потребує щитів заперечення та сліпоти.
  • 0

#76 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 27.08.2008 – 13:03

Перегляд дописуAleph (27.10.2007 20:54) писав:

Має у будь-якій церкві. Для Московського Патріархату це більш характерно чим, скажімо, для Римокатолицизму. Для сект на зразок Свідків Єгови це ще більш характерно, а для сект типу Посольство Боже - необхідна умова існування.
Досить цікавим явищем є зомбування навіть не в сектах, бо вони без цього перестали б існувати, а у РПЦ. Останнім часом заглядав на російські православні форуми, то там такі вже дурниці написані :prapor3: А люди ведуться на це. Вже в деяких дописах доходить до того, що кажуть, ніби слід заборонити гру в шахи, бо то є гріх, а як хто зіграє простого "дурня" в карти, то вже місце в пеклі йому гарантоване (бо масті в картах вони порівняли із хрестом, губкою і копієм, яким пробили бік Ісусові). Тут притаманна певна суміш "воінствуєщого православія" із шовінізмом. На мою думку, в даному випадку при "промиванні мізків" не стільки роблять акцент на православ'я, як на великоімперську доктрину Росії, де можна простежити у всі часи конгломерат із релігії і держави.
  • 0

#77 Olenka_Zelenka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень
  • Місто:Золочів

Відправлено 27.08.2008 – 21:11

сьогодні в новинах видивилася, як живуть люди, члени секти якоїсь-там, у селі Тернопільської області - без світла, телевізора, короче - цивілізації НУЛЬ, транспортом звичайним не користуються, а їздять тільки возами запряженими кіньми.... і шо саме інтересне, мене вразило, шо дружини мають щороку народжувати дитину.... так і живуть - по 14-16 дітей в сім"ї.... оце БУМ)

щодо зомбування - не розумію, нашо тим людям, котрі сектами заправляють, таке робити... чесне слово, затуманюють нарід.
  • 0

#78 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 28.08.2008 – 08:53

Перегляд дописуOlenka_Zelenka (27.08.2008 22:11) писав:

сьогодні в новинах видивилася, як живуть люди, члени секти якоїсь-там, у селі Тернопільської області - без світла, телевізора, короче - цивілізації НУЛЬ, транспортом звичайним не користуються, а їздять тільки возами запряженими кіньми.... і шо саме інтересне, мене вразило, шо дружини мають щороку народжувати дитину.... так і живуть - по 14-16 дітей в сім"ї.... оце БУМ)

щодо зомбування - не розумію, нашо тим людям, котрі сектами заправляють, таке робити... чесне слово, затуманюють нарід.
Більшість керівників сект добре на своїй "пастві" заробляють, але, можливо, є і такі, в яких почалися певні психічні відхилення, але вони володіють харизмою і методами впливу на людей, от і ідуть до них, як барани, люди.
  • 0

#79 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 28.08.2008 – 09:05

Перегляд дописуOlenka_Zelenka (27.08.2008 22:11) писав:

Чула про цих людей від свого лікаря. Каже, що в тій секті вважається, що жінка має народжувати як земля.. ЩОРОКУ!!!! І казав, що ті жінки в своїх 25 "зношені" на всі 40... Привозять з всілякими жіночими проблемами до лікарів тих жінок у фусточках і спідничках. Було таке, що заради збереження життя жінки, лікарі під час чергових родів "перев"язали" труби. То коли наступного року жінка не завагітніла, вони знов її возили по лікарях... І ніякі переконання де допомагають.... Вони так вважають і в це вірять.... :prapor3:((
  • 0

#80 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 28.08.2008 – 09:14

Через свою дурість люди калічать здоров'я, дісно, все зло від дурості і глупості... З такими вже потрібно силовими методами на державному рівні працювати, комплексну психотерапію проводити.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних