Перейти до вмісту

Релігійне нав"язування

Повідомлень в темі: 210

#41 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 11.02.2008 – 16:39

Перегляд дописуВертипузо (11.02.2008 01:34) писав:

Осьо прочитала ваш допис і задала одну фразу з твору Романа Іваничука "Смерть Юди"... ціннішою є та людина яка прийшла до віри через сумнів ... хм тому сумніватись і вагатись інколи треба, а коли ти зовсім не відчуваєш сумніву це трішки не сіввідносне на мою думку з людською природою...тобто зрозумійте правильно якщо ти взагалі не замдумуєшся над тим чи чиниш ти правильно то це означає що ти не мислиш самостійно...
Не зрозуміла допису....Якщо то було мені, то хочу відповісти, що в людини є час для росту, сумнівів, але скільки сумніватись? Щодо цього питання, то не втому віці, щоб сумніватись.:kozak: Тут цілком свідомо все, хоча до цього довго йшла
  • 0

#42 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.02.2008 – 00:07

Флуд видалено.
  • 0

#43 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 12.02.2008 – 08:55

Перегляд дописуОлеська (27.10.2007 18:12) писав:

Чи має місце таке явище, як зомбування у православній релігії? У нашому містечку подібне я неодноразово помічала за парафіянами православної церкви московського патріархату. А може то звичайна периферійна затурканість?
Зомбування має місце, в будь якому випадку і не тільки в православній церкві.Особливо, до цього чутливі
юні незміцнілі ще духом підлітки, переважно в таких випадках вороття назад нема.
Дуже болючий для мене приклад- моя рідна сестра.Це зомбування в найвираженішому вигляді.
Я рада, що вона щаслива, але чомусь по іншому дивлюсь на це ніж вона.Я в провославній вірі- вона ж бабтист.
Молода дівчина на стільки змінилась, що мене вона іноді лякає.Вона говорить, що це змінило її неправильне
життя, але і до цього вона була дуже гарною дитиною, яке неправильне життя.Коли збирається сім"я на
якесь свято, все обов"язково закінчиться образою, тому що всі інші її не розуміють.Друзі від неї віддалились,
не розуміють її, з колишньої життєрадісноїї сестри не залишилось нічого.Я так хочу щоб вона була щаслива.
Так що це не зомбування.
  • 0

#44 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 12.02.2008 – 09:44

Перегляд дописуВертипузо (10.02.2008 22:25) писав:

Ластівко, але зомбування ритмом належить до найдавніших релігійних видів зомбування, давні ритуали і таке інше, ритм був одним із засобів досягнення трансу, а ще ой зараз не згадаю була така секта в якій віршики читали і через ритм зазомбовували людей... Ще є один, психологічний вплив через відчуття довіри...
Вертипузко, он ти про що...а я чогось не подумала про цю сторону медалі :( Пам"ятаю передачі по телевізору про масовий психоз, так само про Біле братство(досить багато людей тоді попало під вплив шахраїв), та й в нас є одна досить таки цікава церква і як не дивно ходять туди люди...А ще мені сподобався допис Луки. Теж знаю жінку, в якої син застрілився випадково. То була трагедія в родині, а потім та жінка раптово змінилась, десь так днів за 40 по смерті. Почала сміятись, казала, що її син на небі...ми всі думали, що з горя жінка ....а вона перейшла в свідки Єгови..що їй там казали - не знаю, але зміни були разючі
  • 0

#45 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 24.02.2008 – 19:09

Перегляд дописуЛастiвочка (12.02.2008 09:44) писав:

Вертипузко, он ти про що...а я чогось не подумала про цю сторону медалі :angry12: Пам"ятаю передачі по телевізору про масовий психоз, так само про Біле братство(досить багато людей тоді попало під вплив шахраїв), та й в нас є одна досить таки цікава церква і як не дивно ходять туди люди...
А в "простих" церквах хіба не так? Особисто я не можу зрозуміти про що там бурмочуть\співають :yes: Мабуть мені язичницькі Боги вуха закривають :happy1:
  • 0

#46 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 24.02.2008 – 21:02

Кожна людина має індивідуальну чутливість до зомбування.
Один мій знайомий, який вчиться в інституті, розказував, шо ректор буквально примишує студентів слухати вчення якоїсь-там секти. Потім він теди ходив вже з плейеров, бо просто не міг слухати ту туфту.
Легко зомбуються тільки довірливі люди. І багато людей не розуміють дійсного призначення більшості сект. Хоча думаю зараз людину тяжкіше привернути до якоїсь секти, ніж 10 років тому. Зараз набагато більша проінформованість людей. Хоча "служетилі" таких сект завжди знайдуться.

Сварус, зрозуміти що бурмочуть у простих церквах дійсно складно. Думаю багато людей навіть не вникають в суть того, що слухають/говорять, що роблять. Вони сліпо вірять. І чим це не зомбування?
  • 0

#47 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 21:17

Перегляд дописуDarkSun (24.02.2008 21:02) писав:

Сварус, зрозуміти що бурмочуть у простих церквах дійсно складно. Думаю багато людей навіть не вникають в суть того, що слухають/говорять, що роблять. Вони сліпо вірять. І чим це не зомбування?
От і я про те ж! Пам`ятаю ще десь тут пан Sotnik наводив приклад зі своєю бабцею про молитву і слова "єжи єси на небеси". Християни ті ж фетишисти що й інші. Їм обов`язково потрібні якісь там таїнства, церкви, хрестики на шию, ікони і так далі. Але вони вперто не признають цього факту. Самообман їм солодкий. Тільки християнин може звинувачувати язчників в фетишизмі (що є найчастінше) але при цьому самому бути фетишистом. :happy1:
  • 0

#48 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 21:26

Перегляд дописуDarkSun (24.02.2008 21:02) писав:

Не говори дурниць, коли ти не ходиш у церкву, або коли прийшов(прийшла) і лише розглядаєш ікони, людей, хто у що вдітий, хто що робить, хто коли на коліна стає і ти ди. Все дуже просто - просто треба слухати! Якщо чогось не розумієш тго просто спитати в когось із знайомих, хто ходить до церкви....от і увесь рецепт розуміння. А з приводу зомбування - так в кожного є голова на плечах, і кожен вільний робити чи ні, ходити чи ні...

Перегляд дописуСварус (24.02.2008 21:17) писав:

От і я про те ж! Пам`ятаю ще десь тут пан Sotnik наводив приклад зі своєю бабцею про молитву і слова "єжи єси на небеси". Християни ті ж фетишисти що й інші. Їм обов`язково потрібні якісь там таїнства, церкви, хрестики на шию, ікони і так далі. Але вони вперто не признають цього факту. Самообман їм солодкий. Тільки християнин може звинувачувати язчників в фетишизмі (що є найчастінше) але при цьому самому бути фетишистом. :happy1:
Мені треба і церква, і хрестики, і ікони, таїнства і так далі, і шо? Ти намагаєшся мене зазомбувати до своєї віри? Нє-а :yes: Маю стійкий імунітет
  • 0

#49 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 21:57

Перегляд дописуЛастiвочка (24.02.2008 21:26) писав:

..... А з приводу зомбування - так в кожного є голова на плечах, і кожен вільний робити чи ні, ходити чи ні...

Говорили-балакали...сіли та й заплакали...
Там, де церква діє методами зомбування, у людей голова на плечах не працює. Вона відключається. Вплив здійснюється на підсвідомість. Голова цього не помічає і не усвідомлює, а значить і не протидіє. Як в тій приказці: "Я свою шизофренію не лікую, бо вона у мене не болить."

Цитата

Мені треба і церква, і хрестики, і ікони, таїнства і так далі, і шо? Ти намагаєшся мене зазомбувати до своєї віри? Нє-а :happy1: Маю стійкий імунітет
Правильно, пані Ластiвочка. Не піддавайтеся. Зазомбування чи перезомбування до добра не доведе. Тільки свідоме переконання! Навіть не віра... Сліпа віра - то для рабів. Переконаність, впевненість, основана на знаннях - це правильний шлях.
  • 0

#50 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 21:58

Перегляд дописуСварус (24.02.2008 21:17) писав:

Понаучувались різних модних словечок-фетишизм...Назвіть мене фетишисткою,але віра моїх предків
є для мене святою і непорушною.Це не приносить благородства,судити інших.
"Черня других- белей не станешь"Поважайте,переконання інших.
Ніхто не займається самообманом - це просто те,чому мене навчали з дитинства,
атмосфера в якій я зростала.Зомбування тут нема.
  • 0

#51 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 22:06

Перегляд дописуЛука (24.02.2008 21:58) писав:

...Назвіть мене фетишисткою,але віра моїх предків
є для мене святою і непорушною.Це не приносить благородства,судити інших.....
А хіба християнство - це віра наших предків? Чи у Вас, пані Лука, предки були не нашими, вихідцями не з Русі?
І чи не християни "благородно" судили не словами, а на смерть всіх незгодних з їхнім світоглядом?

Повідомлення відредагував Sotnik: 24.02.2008 – 22:07

• 0

#52 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 22:26

:happy1:

Перегляд дописуSotnik (24.02.2008 22:06) писав:

А хіба християнство - це віра наших предків? Чи у Вас, пані Лука, предки були не нашими, вихідцями не з Русі?
І чи не християни "благородно" судили не словами, а на смерть всіх незгодних з їхнім світоглядом?
Я говорю про особисто моїх предків.Хоча сестра - бабтистка,батько- не пойми розбирись хто
(захоплюється буддизмом,мусульманствам...)Але це вони під впливом сучасного буття і прогресу,
від цього я їх не стала менше любити і поважати,навпаки,завжди є цікаві теми для дискусій.
Ніхто нікого не переманює на свій бік,всі залишаються при своїх переконаннях.
Я з Вами погоджуюсь, на шляху до перетварення наших предків-язичників,які вклонялись природі,
були методи занадто жорстокі,але що ми вже змінимо.
Зараз у всих є право на любі вірування і конфесії .Будь-ласка розвивайтесь,але щоб це
не приносило шкоди суспільству.
  • 0

#53 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 22:41

Перегляд дописуЛука (24.02.2008 22:26) писав:

...Я з Вами погоджуюсь, на шляху до перетварення наших предків-язичників,які вклонялись природі,
були методи занадто жорстокі,але що ми вже змінимо.
Зараз у всих є право на любі вірування і конфесії .Будь-ласка розвивайтесь,але щоб це
не приносило шкоди суспільству.
З приводу того, що наші пращури були язичниками, я з Вами категорично не згоден. У них була монотеїстична релігія.
А шодо розвитку не на шкоду суспільству - тут я повністю підтримую. Якщо із процесу розвитку буде виключено метод зомбування.

Повідомлення відредагував Sotnik: 24.02.2008 – 22:49

• 0

#54 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 23:03

:happy1:

Перегляд дописуSotnik (24.02.2008 22:41) писав:

З приводу того, що наші пращури були язичниками, я з Вами категорично не згоден. У них була монотеїстична релігія.
А шодо розвитку не на шкоду суспільству - тут я повністю підтримую. Якщо із процесу розвитку буде виключено метод зомбування.
А тут я з Вами не погоджуюсь.Я так зрозуміла ,що монотеїзм-це релігія основана на вірі в єдиного Бога, який наділений абсолютною владою і силою.Що не можливо примінити до язичників, які вклонялися
багатьом богам:Сварог,Див,Лада,Перун і т.д.
Християнство,іслам-це монотеїстичні релігії, які вірять в єдиного Бога і ніяких більше альтернатив.
Якщо ж Ви стверджуєте,що наші пращури-монатеїсти,то кому ж вани тоді вклонялися.
  • 0

#55 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 23:30

Той Бог, ім'я якого пишуть з великої букви, всесильний творець Всесвіту, у пращурів був один. Сьогоднішні послідовники цієї релігії називають його РОД. Предки називали РОД, Триглав, Триєдиний, Вишній (Вишну - так досьогодні в Індії нащадки наших спільних арійських предків називають його). Були й інші назви у різних племен. Всі інші боги, це так би мовити, боги з маленької букви. Вони є уособленнями, частинкою, відгалуженням РОДа в тих чи інших проявах життя або природи. В залежності від значимості в житті людей якогось явища, той бог що за це явище відповідає, займав вищу або нищу щаблину в пантеоні.
Так само і в християнстві. Незважаючи на те, що Бог визнається єдиним, молитви відправляють Ісусу, діві Марії, різним Богоматерям, св. Миколаю та цілій армії інших святих. Простежується дуже схожа аналогія.
  • 0

#56 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 25.02.2008 – 22:26

Перегляд дописуЛастiвочка (24.02.2008 21:26) писав:

Мені треба і церква, і хрестики, і ікони, таїнства і так далі, і шо? Ти намагаєшся мене зазомбувати до своєї віри? Нє-а :) Маю стійкий імунітет
От і слава Богам! Бо один свій вартує десятьох навернутих. Нікого й близько не хочу ні зомбувати ні агітувати "до своєї віри".

Стосовно суперечок моно\полі. Вони завжди в мене викликали гарний сміх :shy: Спрацьовує суто елемент "жіночої логіки" (не від слова жінка, дівчата - спокійно) - одна сторона припускає що монотеїзм це круто і що тільки так і повинно бути. Інша сторона чомусь на це зомбується і починає доводити свою "монотеїстичність". Натомість де докази що монотеїзм є правильним? А їх нема, не було і не буде. То ж всі ці суперечки чия релігія істинніша на основі моно\поліТеїзму - нічого не варте переливання з пустого в порожнє.

Повідомлення відредагував Сварус: 25.02.2008 – 22:28

• 0

#57 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.02.2008 – 21:50

Перегляд дописуСварус (25.02.2008 22:26) писав:

де докази що монотеїзм є правильним? А їх нема, не було і не буде.
Доказом є логічно обґрунтоване твердження Гермеса Трисмегіста про те, що все що має ім'я є суть породженням іншого. Тільки безіменне Начало є Одним і незмінним у своїй перманентній трансцендентності, що породило "богів" (справді "ангелів"), які возгордилися й величали себе богами, щоб їм приклонялися "нижчі" за них творіння.
  • 0

#58 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6671 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 02.03.2008 – 01:08

Зомбування це страшно. і справа не в моно- чи полі- теізмі... Тут згадували про ритм - за допомогою ритму людину вводять в стан гіпнозу, і вже напряму внушають їй чужі переконання. Саме справжнє зомбування. зомбувати можна не лише з допомогою релігії, але з допомогою релігійних обрядів зручніше вводити людину в стан гіпнозу. Відомо, що частенько цигани швидко і просто примушують довірливу людину віддавати коштовності, і релігія тут ні до чого.
  • 0

#59 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 02.03.2008 – 15:53

Перегляд дописуLimit Maximum (29.02.2008 21:50) писав:

Доказом є логічно обґрунтоване твердження Гермеса Трисмегіста про те, що все що має ім'я є суть породженням іншого. Тільки безіменне Начало є Одним і незмінним у своїй перманентній трансцендентності, що породило "богів" (справді "ангелів"), які возгордилися й величали себе богами, щоб їм приклонялися "нижчі" за них творіння.
А мені якось до лампочки яку словесну кашу колись ніс якийсь там Гермес. Теж мені, логічний авторитет знайшовся :brovy:
  • 0

#60 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 09.04.2008 – 02:01

Тимоти Лири, М. Стюарт «Технологии изменения сознания в деструктивных культах»
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1