Перейти до вмісту

Релігійне нав"язування

Повідомлень в темі: 210

#201 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6152 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 07.09.2009 – 23:40

Анекдот!
В Росії ввели в школі уроки їхньої релігії.
Ну от заходить в клас піп і питає:
"- Дєти, каво нет?"
А тут один малий не розгубився та й каже:
"- Бога нет!"
  • 0

#202 Ганна панна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 16.11.2009 – 03:52

Мене до відмови від християнсьва спонукало спілкування з людьми і те, що я все більше дізнавалась цитат з Біблії.
Ну і ще треба передороти страх, який нам нав’язують з дитинства. Хоч кажуть що це страх божий, але залякування це жалюгідні методи злочинців.
  • 0

#203 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.11.2009 – 11:28

Перегляд дописуГанна панна (16.11.2009 03:52) писав:

Мене до відмови від християнсьва спонукало спілкування з людьми і те, що я все більше дізнавалась цитат з Біблії.
Ну і ще треба передороти страх, який нам нав’язують з дитинства. Хоч кажуть що це страх божий, але залякування це жалюгідні методи злочинців.
Отже проблема не в релігії, а в методах.
  • 0

#204 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 16.11.2009 – 15:35

Перегляд дописуzav (16.11.2009 11:28) писав:

Отже проблема не в релігії, а в методах.

А булаб та релігія без таких методів? :)
  • 0

#205 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.11.2009 – 15:59

Перегляд дописуOdonacer (16.11.2009 15:35) писав:

Так вона є.
  • 0

#206 Індиго

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.03.2010 – 08:37

Доброго дня! я хочу вам розповісти про власний досвід і власні почуття. Отож коли я був малий, я був щасливий, робив те до чого я призначений, до чого мене спонукав мабуть мій генетичний код. Я був абсолютним лідером серед друзів, завжди був генератором різноманітних ідей, всі хто йшов зі мною були щасливими, все було супер. Так тривало до 15 років, в 15 років в наше життя вторгнувся тютюн завдяки «авторитетам» зі школи…і від тоді все помінялося…хоча в той же час і почав досліджувати світ, шукати смисл життя. Ну і вірячи власним батькам я його «знайшов» в церкві, почав читати церковні книги, які казали, що треба всім покорятися, бути покірним, вдарили в одну щоку підставити іншу…і це помаленьку ламало мене як сильну особистість, яка добровільно почала сприймати зі істинну церковні догми…в результаті я став нещасною людиною. Я вважаю що церква погана, тому що вона зомбує людей, і заставляє їх сприймати лише церковну точку зору. На проповідях, коли священик в церкві проповідає, мені часто хочеться посперечатися, задати йому питання, але це не можливо бо він одноосібно говорить…
Особисто я вважаю, що Бога потрібно шукати не в церкві, а в собі і навколишньому світі. Досліджувати світ і це допомагає краще зрозуміти Творця, його наміри, мотиви. Адже Бог хоче щоб все було щасливим, а якщо церква зробила мене нещасним – це вже щось не так!
Згадайте історію церкви, яка вона була погана, Христові походи, Свята інквізиція…це просто жахливо, таке враження що церква не від Бога, а від диявола, особливо коли церква не погоджувалася з творивом нашого Творця – Сферичної форми планета Земля.
Я хочу бути щасливим, і я є щасливим тоді, коли я в гармонії з собою, природою і близькими мені людьми, але важко бути в гармонії з сімєю, тому що вони всі притримують церкви і її поглядів зомбовства людей.
Почитайте Книгу Нила Дональда Уолша "Беседы с Богом"
  • 0

#207 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 06.03.2010 – 01:17

Перегляд дописуІндиго (3.03.2010 08:37) писав:

Доброго дня! я хочу вам розповісти про власний досвід і власні почуття. Отож коли я був малий, я був щасливий, робив те до чого я призначений, до чого мене спонукав мабуть мій генетичний код. Я був абсолютним лідером серед друзів, завжди був генератором різноманітних ідей, всі хто йшов зі мною були щасливими, все було супер. Так тривало до 15 років, в 15 років в наше життя вторгнувся тютюн завдяки «авторитетам» зі школи…і від тоді все помінялося…хоча в той же час і почав досліджувати світ, шукати смисл життя. Ну і вірячи власним батькам я його «знайшов» в церкві, почав читати церковні книги, які казали, що треба всім покорятися, бути покірним, вдарили в одну щоку підставити іншу…і це помаленьку ламало мене як сильну особистість, яка добровільно почала сприймати зі істинну церковні догми…в результаті я став нещасною людиною. Я вважаю що церква погана, тому що вона зомбує людей, і заставляє їх сприймати лише церковну точку зору. На проповідях, коли священик в церкві проповідає, мені часто хочеться посперечатися, задати йому питання, але це не можливо бо він одноосібно говорить…
Особисто я вважаю, що Бога потрібно шукати не в церкві, а в собі і навколишньому світі. Досліджувати світ і це допомагає краще зрозуміти Творця, його наміри, мотиви. Адже Бог хоче щоб все було щасливим, а якщо церква зробила мене нещасним – це вже щось не так!
Згадайте історію церкви, яка вона була погана, Христові походи, Свята інквізиція…це просто жахливо, таке враження що церква не від Бога, а від диявола, особливо коли церква не погоджувалася з творивом нашого Творця – Сферичної форми планета Земля.
Я хочу бути щасливим, і я є щасливим тоді, коли я в гармонії з собою, природою і близькими мені людьми, але важко бути в гармонії з сімєю, тому що вони всі притримують церкви і її поглядів зомбовства людей.
Почитайте Книгу Нила Дональда Уолша "Беседы с Богом"
останнє речення наче двацпятий кадр.
ефективніше було б закінчити фразою : " Тайд автомат - тепер і у нас! "
  • 0

#208 Булка Ісус

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 06.03.2010 – 03:45

Перегляд дописуOdonacer (16.11.2009 15:35) писав:

Нове язичництво і буддизм.
  • 0

#209 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 14.03.2010 – 14:02

Як новий міністр культури виганяв з кабінету бісів
Відео

Маразм крєпчал і танкі наші бистри :yes: :happytwo: :ggggg:
  • 0

#210 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 14.03.2010 – 15:24

Гей, поправте посилання, бо воно веде на цю тему.
  • 0

#211 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 14.03.2010 – 19:47

Перегляд дописуМуляж Добра (14.03.2010 15:24) писав:

Гей, поправте посилання, бо воно веде на цю тему.
Спробуйте так
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних