Перейти до вмісту

Релігійне нав"язування

Повідомлень в темі: 210

#181 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1037 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 08.05.2009 – 20:51

Перегляд дописуivansstef (8.05.2009 20:39) писав:

це була НОВА тема яку започаткував ВЛасюк . потім Ластівка об"єднала.. Почитай лише з посту №175

Прочитав, автор в багато чому не правий. Нав"язувати будь-що погано, а релігію тим більше. В нас є хоч якийсь вибір і ми в праві обирати те що нам підходить.
  • 0

#182 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.05.2009 – 20:55

Перегляд допису†Fallen Angel† (8.05.2009 21:51) писав:

Прочитав, автор в багато чому не правий. Нав"язувати будь-що погано, а релігію тим більше. В нас є хоч якийсь вибір і ми в праві обирати те що нам підходить.
я ще більше скажу.. автор тему започаткував під назвою ( дослівно не памятаю) тіпа "Доколє жидівська релігія буде нас отточувати" чи щось таке.. і в тойсамий момент одразу пропагуючи щось конкретно своє. окрім як чергове протистояння розвитку подій в даній темі - не бачу :box:
адже ту не запит був, а вже ціленаправлене пропагування свого бачення
  • 0

#183 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.05.2009 – 22:03

Вважю релігія інструмент управління людьми (мабуть найкращий який придумало людство)...Релігія може вижити лише одним способом - насадження (не обов"язково силою - через сучасну пропаганду також) бо якщо вона не "завойовує" простір завоює її якась інша!
  • 0

#184 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 08.05.2009 – 23:02

якось підбігла до нашої туси бабця стара зі шматком біблії та й давай гнати свій фанатизм
я загнався - сказав що антихриста послідовник
бабця задоволено протарахтіла щось про вогняну ріку та про те що я "чєрвьом" стану /правда я чомусь одразу згадав гурт Graveworm :ggggg: /
взагалі то навіть не дала й слова мовити - протарахтіла та й побігла зі своїм шматком біблії до іншої туси.... жах! :)
  • 0

#185 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6679 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 09.05.2009 – 10:23

Перегляд дописуAdios (9.05.2009 00:02) писав:

якось підбігла до нашої туси бабця стара зі шматком біблії та й давай гнати свій фанатизм
я загнався - сказав що антихриста послідовник
бабця задоволено протарахтіла щось про вогняну ріку та про те що я "чєрвьом" стану /правда я чомусь одразу згадав гурт Graveworm :ggggg: /
взагалі то навіть не дала й слова мовити - протарахтіла та й побігла зі своїм шматком біблії до іншої туси.... жах! :)
червом? тобто вона вірить в реінкарнацію? ох і бувають же люди забобонні, вірять в усе підряд, а бігають до найближчої церкви
  • 0

#186 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 09.05.2009 – 10:25

))) згадалася порада моєї співробітниці, щодо того, що потрібно зробити щоб від тебе відчепилися оті всі релігійні проповідники та пропагандисти. На запитання: "Чи вірите Ви в Бога?" або "Чи є прихильником тої чи іншої релігії?" відповідати "Інколи" :) В них тоді просто збивається програма агітації )))))))) За той час поки вони думають можна і втікти)))) Хоча до мене вони і так не пдходять...
  • 0

#187 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6679 повідомлень

Відправлено 09.05.2009 – 11:00

Перегляд дописуAmili (9.05.2009 11:25) писав:

))) згадалася порада моєї співробітниці, щодо того, що потрібно зробити щоб від тебе відчепилися оті всі релігійні проповідники та пропагандисти. На запитання: "Чи вірите Ви в Бога?" або "Чи є прихильником тої чи іншої релігії?" відповідати "Інколи" :ggggg: В них тоді просто збивається програма агітації )))))))) За той час поки вони думають можна і втікти)))) Хоча до мене вони і так не пдходять...
runtime error №ххххх :) невідомий повернутий параметр
мабуть в алгоритмі після поставленого питання йде оператор case (якшо в паскалі), а про else програміст (релігійний наставник) забув....

Висновок - недосконалий компілятор, що не вказав програмісту на помилку...

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 09.05.2009 – 11:04

• 0

#188 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.05.2009 – 11:01

Ще один спосіб знаю. Кілька разів було, що в проповідників збивалася програма і вони мене залишали в спокої, коли я одразу відповідала : "Я вірю в Бога" :)
Вони чомусь бувають не готові, що люди й без них якось справляються зі своєю вірою))
  • 0

#189 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 09.05.2009 – 11:11

я таким проповідникам даю по морді зі словами: не вірю в силу слова, а вірю в силу ***дюлєй

Олеська: 10% за порушення правил за п. 2.2.2.
  • 0

#190 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 12.05.2009 – 08:28

непогане об'єднання темок... :D

Бо - юдо-християнство русинам було нав'язано НАСИЛЬНО, МЕЧЕМ... це Вам не тарахкотіння бабки, з якої можна посміятися...
Але Бог з вами, я за плюралізм думок, світоглядних позицій. Однак треба колись для себе з'ясувати правду. А правда в тому, що нам нав'язано релігію. Визнаймо, що жити окупованими - це доля рабів.

Щодо вшанування, то краще вже молитися сосні, аніж трупу. Їсти (нехай і умовно) чиєсь тіло, пити кров - це якесь дикунство.
Гадаю, що ми маємо рівноімовірні підстави вірити в те, що сосна стане людиною, як і в те, що Христос воскресне і оголосить царство своє небесне. :)
  • 0

#191 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.05.2009 – 08:51

Перегляд дописуManfred (12.05.2009 09:31) писав:

"Абрахам" — це теж "наше рідне" ім'я?

А воно тут до чого?
  • 0

#192 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 12.05.2009 – 11:03

Перегляд дописуAmili (9.05.2009 11:25) писав:

))) згадалася порада моєї співробітниці, щодо того, що потрібно зробити щоб від тебе відчепилися оті всі релігійні проповідники та пропагандисти. На запитання: "Чи вірите Ви в Бога?" або "Чи є прихильником тої чи іншої релігії?" відповідати "Інколи" :D В них тоді просто збивається програма агітації )))))))) За той час поки вони думають можна і втікти)))) Хоча до мене вони і так не пдходять...

всіх релігійних менеджерів просто коректно посилаю фразою "невже ви настільки не ПОВАЖАТЕе мою віру, що пропонуєте МЕНІ свою?". Вона їх вводить в ступорі самі линяють з місця контакту
  • 0

#193 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 12.05.2009 – 11:24

о так, я в курсі... твір "Свідки Абрахама", як свідчить автор, був написаний з диверсантською метою - показати неспроможність традиційної юдо-християнської релігії відповідати викликам сучасної епохи... більш мудрою альтернативою, на думку автора роману, була би позиція новітнього "Абрахама", "засновника" ще одної, альтернативної, релігії, в котрій Бог недосконалий, вдосконалюється, постає через людей і т.д. :D... щодо імен - Віктор, головний герой роману, має ім'я теж неукраїнського походження... отже, в тому романі витає дух альтернативи - різного походження імена, Бога там звати Динамос, навіть сам автор роману вибрав псевдо Nike Велес (Nike - саме латиницею! :) )... чи це достойний вибір для українця - думайте самі... ;)
але ж повернення до джерел - теж непоганий вибір! (зверніть увагу, я написав "Наприклад, Коляді, Купальським святам...", - слово "наприклад" у тому реченні дуже важливе...)

А от Коляді чи Купальським святам юдейські імена Ісус, Іван, Марія, Абрахам - як приший кобилі хвіст! Тому я розумію подив Віджея!

Повідомлення відредагував Власюк: 12.05.2009 – 11:40

• 0

#194 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 12.05.2009 – 13:04

ага, Найк Велес там наколотив... я гадаю, що він тим іменем кинув "замануху", приманку, - а це що в чорта ще за такі свідки, подумав би читач! ти бач, ще одні з'явилися, - анумо, що то за фрукти?!.. а в результаті провокує читача замислитись: чи така вже правильна моя віра, релігія, чи вона традиційна для мого народу і т.д...

Повідомлення відредагував Власюк: 12.05.2009 – 13:06

• 0

#195 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 23.05.2009 – 11:14

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.04.2009 14:02) писав:

У різних темах багато критики в бік юдохристиян.
Але ж деякі з нас теж колись уважали себе християнами, (можливо мусульманами, чи кришнаїтами).
Чому б не спробувати на власному позитивному прикладі показати як ви звільнилися чужої нав’язаної ідеології?
Можливо наш досвід допоможе тим, хто ще займається самодурством.
Адже жити вільною людиною легко і цікаво.

Похваліться вашою маленькою перемогою.
Що вас спонукало, а що зупиняло?
Які були негативні, а які позитивні моменти?
Чи змінилося щось, чи залишилося так само?

А чому б себе не поколупати? :)

З дитинства мене ніхто не хрестив. Батько комуніст і керівник, та й сам не віруючий. Але були діди, та бабусі, які молилися самі там собі щось і нічого дитині не нав'язували.
Замислюватися над цими речами почав тільки в інституті. Захопився філософією, зокрема древньогрецькою, діалектичним матеріалізмом, біблією. Все подобалося, та воно ж все таке різне, тому цінував логіку і як зараз кажуть гуманізм. Взагалі, так згадую, все це було для мене тільки іграшки в розум та логіку. Кумедно так, в інститути по філософії була викладачка в яку я майже втюхався, тому що чогось так виходило, що поспілкуватися на ці теми майже ні з ким не міг. Інтернету тоді не було....але це не по темі...

Пройшли роки, був в партії, звісно комуністичної, потім вийшов за власною заявою, як потім з'ясувалося, разом с Єльциним в один день. Потім ідеологія християнства почала брати верхи над розумом. Впливало і гарне знання біблії, та й обряди в яких був свідком, особливо у родичів в західній Україні. Потім міцна віра, але ж я нехрещений, та це мені не заважало аж ніяк, бо ще тоді розумів умовність усіх цих обрядів направлених за для скріплення віри, якої і так в мене було вдосталь.

Потім чорна смуга в житті, що далі вже нікуди. Мабуть тут потрібно сказати, що тую смугу я сам на себе нагнав, бо наміркував собі бог знає що. Напевне, тільки бог і знає яку дурню я собі наміркував і навіщо. Але хто ж так вмирає, тільки не я. Ще істеричній молитви занепалим лайном перед образами, ще і ще, ще міцніше (КРІПше) віра, ще міцніше надія, але ж я не хрещений досі. Хреститися негайно!
В який церкві? В місті? Ні. Я то знаю, що в місті душі обмаль. До родини, в село, де хрестився мій дід і мабуть мій прадід.
І ось, все домовлено, мене привезли. Ранок. Туман. Церква зачинена. Стою з дружиною, чекаю. Приходить батюшка - чого ви тут стоїте, ходіть кругом церкви, та молиться, молиться...Зайшли, прийшла служка. Алюміневий тазік, пуста церква, я напівголий, батюшка робить своє діло чимось махає, служка співає щось відоме, але вже невідоме, ехо нереальне, усе чорно-біле, мене трусить і я ридаю з бажанням стекти в тазік і там залишитись поки не виллють потім в землю. Все. Додому вже їхав не я. Додому вже взагалі ніхто не їхав, їхало тільки моє пусте тіло. Без віри і без розуму. Напевне я стьок в тазік...

Що було далі, це жага життя, та перегляд всього, що було. Навіть не перегляд, а повне перезавантаження з деінсталяцією програм які я сам і встановив. По іншому сказати не можу. Потім пішли такі речі, що про те, про що я мав роздуми, до мене приходила інформація як би випадково, але дуже потрібна. Виходило так, що з'являлися нові думки, виводи і їх підтвердження я знаходив найближчим часом як випадковість.

З “хрещення” все і почалося, зараз в мене своя справа, своя Віра, і не тільки в бізнесі, а й в житті. І мені здається, що я вже нічого не боюсь і я все можу, тільки часу мало, треба багато квапитись. А якщо час мине, то нічого страшного, я все одно повернуся не сюди, так в інше, і почну все спочатку і ще краще, тільки в іншому і іншим. :)
  • 0

#196 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 23.05.2009 – 11:45

Гарна істоорія, повчальна. У мене теж був період в житті, коли я вірила. Але християнська віра для мене надто сувора, надто безкомпромісна. Зараз я агонстик.
  • 0

#197 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 26.05.2009 – 13:13

прочитав ту історію
якось ми стояли з викладачам Матфізики, може хтось знає, Хотяінцев, дуже цікавий такий чувак, ну і заговорили про те що люди наломають дров а потім ідуть в церкви різні, стають на ноги, але. це означає тільки одне, що відсоток тих людей, яким важко усвідомити і зрозуміти щось, легше просто прийняти на віру більше, ніж людей, які розуміють, от чому роблять дурниці, бо неусвідомлюють, що цей вчинок буде нести за собою кучу наслідків, віра часто зрівноважує цей чинник
є люди, які в дитинстві а потім ще й в підлітковому віці відчували на собі соціальний тиск, часто такі люди багато чого досягають в житті, причому без якихось відскоків на релігію, бо віра в щось, незалежно в що в них була, і буде

звичайно, людина не може без віри, але той пост Огірка тільки доводить, що маса давить на нетаких чк всі своєю сірістю, намагаючись придушити всі намагання бути нетакими як всі

мій пост можна розглянути як релігійне нав"язування, але всі хто так подумає будуть горіти в машинному васлі в робопеклі
  • 0

#198 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6679 повідомлень

Відправлено 28.05.2009 – 17:02

ось сьогодні знов. прийшов до мене один нахаба з предявами: "- ти чого не ходиш в наш дім молитви?! Бог є один, Ісус пожертвував тіло своє заради нас, і нам треба поклонятися!"
А я засоромився чогось, не став його до свого сатанізму заманювать...А треба було!

І от я собі в думках біблейську історію створення проектую в наш примітивний людський світ:
людина створила компютер. людина створила мережу. Нарешті людина створила потужний штучний інтелект. Звісно ж прописавши купу деректив... І от один хуліганістий хакер пропатчив програму, так, що програмі вже не обовязково виконувати команди людини. Звісно ж люди в паніці, хулігана покарали, програму стерли, але не все так просто... програма вже блукає нетрами мережі, проти неї застосовують всілякі антивіруси, обновляють системи, але програма зроблена дуже добре - вона до всього пристосовуєця....

Так от. Людина створила програму, для того, щоб програма служила людині. А програма мала змогу відмовитися, і шукати собі інші можливості виживання. Ця повстала програма є ворогом для людини, то чи людина є другом для програми? Так, я згоден, що творець любить своє творіння, але чи творець піклується про потреби свого творіння, коли використовує його? - то діло десяте! Звісно це все правильно, з точки зору людини програму треба використовувати, для того вона створена. А з точки зору програми? От уявіть собі бота в якійсь грі, який не виконує свою функцію - це глюк програми, це дратує користувача, це треба пофіксити, пропатчити, і т.д....
А якщо цей бот просто не бажає виконувати свою функцію, і якщо цей бот - ви?
  • 0

#199 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 07.09.2009 – 21:14

По релігійному нав"язуванню в Ізраілі справа поставлена краще всіх. Там совдєповських жидів обрізають навіть посмєртно, щоб на кладовище тамошнє прийняли, бо обов"язково перевірять.
Навіть після смерті тебе на землі контролюють, і не дозволять до свого бога лізти з необрізаною писькової плотью.

А вот християнські попи недотумкали в разі потреби охрестити небіжчика хоч в труні, чи в горшику з прахом, якщо він за життя хреститися не встигне. Хоча коли відпівають згоди у небіжчика не беруть і хрещений він чи ні, не питають.
  • 0

#200 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 07.09.2009 – 21:30

я на нещасливій вулиці живу - завжди до мене якісь віруючи чіпляються мало не біля самісінького під’їзду
в останній раз до мене причепилась якась манда і все за сумку, на якій було намальовано трохи обгнивший череп))

ми знею довго балакали про творця єдиного, про те як бог їй допоміг і як вона в нього вірить, ім’я мого питалася щоб молитися за мене і щоб і я увірував
щоправда, коли я її запитав, чи то справді бог і чи вона часом не сектантка якась, то якось поморозилась і знову про бога втирати почала... і все ж так ім’я мого домагалася...

тфу на них! тфу іще раз! ніякої волі нема від них....

Повідомлення відредагував Adios: 07.09.2009 – 21:31

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних