Перейти до вмісту

Релігійне нав"язування

Повідомлень в темі: 210

#141 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 27.04.2009 – 14:22

Перегляд дописуЛастiвочка (27.04.2009 14:10) писав:

давайте ми з вами продовжимо розмову за умови, що таки з темою наведуть лад, і якщо ви у своєму спілкуванні у слові християнство викинете слово юдо, ок? :prapor3:
про норми християнства теж не в цій темі:)
Готовий не вживати терміну юдохристиянства, якщо ми домовимося про якийсь инший термін на позначення тієї релігії.
Над словом "християнство" занадто сильно попрацювали напильники в нашій голові, й ми не можемо його сприймати без наперед запраграмованих установок. Тобто дуже сильні стереотипи, які заважають тверезому сприйняттю.

Перегляд дописуKatod (27.04.2009 14:15) писав:

я самодур, і це моє виключне право на те щоб ним бути
Я його не заперечую, я тільки хочу щоб ваш вибір був свідомим.
  • 0

#142 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 27.04.2009 – 14:29

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.04.2009 14:02) писав:

У різних темах багато критики в бік юдохристиян.
Але ж деякі з нас теж колись уважали себе християнами, (можливо мусульманами, чи кришнаїтами).
Чому б не спробувати на власному позитивному прикладі показати як ви звільнилися чужої нав’язаної ідеології?
Можливо наш досвід допоможе тим, хто ще займається самодурством.
Адже жити вільною людиною легко і цікаво.

Похваліться вашою маленькою перемогою.
Що вас спонукало, а що зупиняло?
Які були негативні, а які позитивні моменти?
Чи змінилося щось, чи залишилося так само?
Дивлячись на вашу суперечку,чомусь ненав"язливо спадає думка про те,що ВИ вважаєте себе свідомими у релігії (правда,ніяк не зрозумію -в якій????),а християни сліпо наслідують правила і догми церкви,не стаючи при цьому добрими і свідомими людьми.З давен велися війни щодо універсалізації християнських догм і правил, ті ж індульгенції та єресь,але..християнство часом є в душі,навіть якщо не ходиш у церкву з причин тієї ж нав"язливості...Ви ведете суперечку про християнство як суспільне явище, а язичництво характеризуєте кожен по-своєму індивідуально,бо язичництво так не виражене.Чому ж?Християнин теж по-різному вірить,хтось навіть ще й сумнівається,але навіщо примітизувати християнство кожного до всієї церковної общини.КОЖЕН ХРИСТИЯНИН,ЯК І ЯЗИЧНИК,Є ПО_СВОЄМУ ХРИСТИЯНИНОМ.

Повідомлення відредагував веснянка: 27.04.2009 – 14:29

• 0

#143 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 14:32

Перегляд дописуОлеська (27.04.2009 13:52) писав:

Слушна думка. Перейменую тему.
Нав’язування - це лише синонім зомбування. Який навіть не потребує пом’якшеня, адже негативно сприймається навіть самим послідовниками тієї релігії.
  • 0

#144 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 14:32

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.04.2009 15:22) писав:

Готовий не вживати терміну юдохристиянства, якщо ми домовимося про якийсь инший термін на позначення тієї релігії.
Над словом "християнство" занадто сильно попрацювали напильники в нашій голові, й ми не можемо його сприймати без наперед запраграмованих установок. Тобто дуже сильні стереотипи, які заважають тверезому сприйняттю.

Я його не заперечую, я тільки хочу щоб ваш вибір був свідомим.
Тільки те,що мої батьки християни, не означає, що християнство є нав"язаною мені релігією.Це мій свідомий вибір після багатьох сумнівів.І я тим теж зараз насолоджуюся,не прив"язуючи себе до церковних догм і правил.
  • 0

#145 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 14:36

Оскільки скринька переповнена пишу тут:

Олескьо, краше почекай, а потім щось змінюй, бо повернути назад буде важче. Рішення можна було прийняти під впливом обставин. Он вже від тебе добилися щоб ти змінила назву теми, хоча це не правильно. Якщо початково обговорювали зомбування, цей термін ОФІЦІЙНО вживається психологами, які займаються реабілітацією потерпілих від психокультів.
  • 0

#146 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 14:37

Тому не треба сприймати християнську спільноту стадом, а сповідувачів інших вір поокремо тільки через те,що якихось більше,а якихось менше.
  • 0

#147 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 14:37

Перегляд дописуManfred (27.04.2009 14:34) писав:

Мій вибір був цілковито свідомим, я народився і виріс у пересічній радянській атеїстичній родині і лише, коли прийшов до християнства у віці 23 років хрестився.
От про це теж було б цікаво поговорити, але не в цій темі.
  • 0

#148 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 14:38

Бо тут цже все підряд - балаган. :)

Перегляд дописуManfred (27.04.2009 14:38) писав:

Пане, а хіба Ви не зумисно повторюєте частку юдо- педалюючи таким чином деякі негативні стереотипи в українському суспільстві? Я не расист і мені ця частка не заважає, продовжуйте будь ласка :prapor3:
Умисно. А ви умисно брехню назиаєте брехнею?
  • 0

#149 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 14:42

Перегляд дописувеснянка (27.04.2009 14:29) писав:

Дивлячись на вашу суперечку,чомусь ненав"язливо спадає думка про те,що ВИ вважаєте себе свідомими у релігії (правда,ніяк не зрозумію -в якій????),а християни сліпо наслідують правила і догми церкви,не стаючи при цьому добрими і свідомими людьми.З давен велися війни щодо універсалізації християнських догм і правил, ті ж індульгенції та єресь,але..християнство часом є в душі,навіть якщо не ходиш у церкву з причин тієї ж нав"язливості...Ви ведете суперечку про християнство як суспільне явище, а язичництво характеризуєте кожен по-своєму індивідуально,бо язичництво так не виражене.Чому ж?Християнин теж по-різному вірить,хтось навіть ще й сумнівається,але навіщо примітизувати християнство кожного до всієї церковної общини.КОЖЕН ХРИСТИЯНИН,ЯК І ЯЗИЧНИК,Є ПО_СВОЄМУ ХРИСТИЯНИНОМ.
Я згоден.
Так і хотілося б поговорити в якій частині і наскільки глибоко ви приймаєте християнські норми? Чим ваше християнство особливе, чим відрізняється від християнства иншого?

Але ще раз повторюю мені б не хотілося щоб це обговорення тривало у темі релігійного зомбування, бо це задає тон дискусії.
  • 0

#150 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 14:43

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.04.2009 15:37) писав:

От про це теж було б цікаво поговорити, але не в цій темі.
Чому про власний вибір віросповідання цікаво би вам було поговорити?Щоб довести думку про те, що він не такий,як ваш, а отже,нав"язаний???
  • 0

#151 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 14:50

Перегляд дописуManfred (27.04.2009 14:40) писав:

Тоді, навіщо Ви зачепили тему свідомого вибору саме у цій темі, коли це не до цієї теми?
Бо сюди переніс мою тему модератор.

Перегляд дописуManfred (27.04.2009 14:40) писав:

Саме так, Вашу брехню про християн я з насолодою називаю брехнею, ггггг :prapor3:
Якось ви зазомбовоно це говорите, я ще нічого не сказав, а ви вже це називаєте брехнею. :):)
Якщо у вас наперед вже готова думка, і ставлення, то ви не мислите. От чому тема з самого початку стосувалася зомбування.
  • 0

#152 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 14:51

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.04.2009 15:42) писав:

Я згоден.
Так і хотілося б поговорити в якій частині і наскільки глибоко ви приймаєте християнські норми? Чим ваше християнство особливе, чим відрізняється від християнства иншого?

Але ще раз повторюю мені б не хотілося щоб це обговорення тривало у темі релігійного зомбування, бо це задає тон дискусії.
Таки напевно добре б було створити тему про християнство та язичництво:яке воно є і як насправді його сприймають)))Бо читаючи ваші дописи,я розумію тільки те,що ви вірите лише у те, що християнство - засноване на брехні.А вашої віри ніде нема, в жодному слові.а для мене язичництво чомусь - це порожній звук дерев"яних божків поки що,даруйте...Про християнство ви все-таки говорите більше,ніж про свою релігію, хоч вам його ніхто не нав"язує...Про що це свідчить про вашу надмірну категоричність і невпевненість у своїй вірі, бо найкращий ваш захист - це напад на окремих людей тим паче.

Повідомлення відредагував веснянка: 27.04.2009 – 14:54

• 0

#153 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 27.04.2009 – 15:02

Перегляд дописувеснянка (27.04.2009 15:51) писав:

Таки напевно добре б було створити тему про християнство та язичництво:яке воно є і як насправді його сприймають)))Бо читаючи ваші дописи,я розумію тільки те,що ви вірите лише у те, що християнство - засноване на брехні.А вашої віри ніде нема, в жодному слові.а для мене язичництво чомусь - це порожній звук дерев"яних божків поки що,даруйте...Про християнство ви все-таки говорите більше,ніж про свою релігію, хоч вам його ніхто не нав"язує...Про що це свідчить про вашу надмірну категоричність і невпевненість у своїй вірі, бо найкращий ваш захист - це напад на окремих людей тим паче.
Додайте до цього стуку всю нашу дохристиянську історію, праці античних авторів, та майже всі релігійні обряди що проводяться християнами поза межами церкви
  • 0

#154 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 15:03

Перегляд дописувеснянка (27.04.2009 14:43) писав:

Чому про власний вибір віросповідання цікаво би вам було поговорити?Щоб довести думку про те, що він не такий,як ваш, а отже,нав"язаний???
Я розумію, що ви переживаєте, що хтось хоче вам нав’язати чужу думку.
Я не буду приховувати, так я вважаю своє сприйняття християнства правильним. Але мені зовсім не цікаво нав’язувати вам свою думку, я спитав лише те, що було написано в попередньому дописі, а ви не захотіли відповісти.
  • 0

#155 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 27.04.2009 – 15:04

Між прославлянням Богів вільними людьми і поклонінням Богу рабами божими відчувається суттєва різниця. :prapor3:
  • 0

#156 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 15:07

Перегляд дописуДобронрав (27.04.2009 16:02) писав:

Додайте до цього стуку всю нашу дохристиянську історію, праці античних авторів, та майже всі релігійні обряди що проводяться християнами поза межами церкви
Ну так, а ДЕ ВИ ЇХ ЗАСТОСОВУЄТЕ ЗАРАЗ????Щодо історії,праць античних авторів тощо - я шаную і буддизм, і мусульманство - бо принаймні розумію,що покладено у їхню філософію такого віросприйняття.
  • 0

#157 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.04.2009 – 15:10

Перегляд дописуДобронрав (27.04.2009 16:02) писав:

Таки так це наша історія небільше не неменше...

Цитата

Між прославлянням Богів вільними людьми і поклонінням Богу рабами божими відчувається суттєва різниця.
Люди мають вільну волю щоб вибирати кому і як поклонятися тому - раби слово недоречне.
  • 0

#158 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 15:10

Перегляд дописувеснянка (27.04.2009 14:51) писав:

Так, я часто критикую юдохристиянство.
Але я хотів змінити тему й поговорити про це в нормальному конструктивному руслі без взаємних звинувачень, або хоча б спробувати мінмізувати їх.
Модератор перенесла тему в зомбування, що вплинуло на сприйняття теми.
  • 0

#159 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 15:12

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.04.2009 16:03) писав:

Я розумію, що ви переживаєте, що хтось хоче вам нав’язати чужу думку.
Я не буду приховувати, так я вважаю своє сприйняття християнства правильним. Але мені зовсім не цікаво нав’язувати вам свою думку, я спитав лише те, що було написано в попередньому дописі, а ви не захотіли відповісти.
Моє християнство - не лише церква і святкування християнських свят.Це узагальнене.Решта МОГО ХРИСТИЯНСТВА будується на втратах і досягненнях моєї усвідомленості цієї релігії.І ці досягнення тільки розпочалися.
  • 0

#160 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 27.04.2009 – 15:15

Перегляд дописуDynkan 113 (27.04.2009 16:10) писав:

Таки так це наша історія небільше не неменше...

Люди мають вільну волю щоб вибирати кому і як поклонятися тому - раби слово недоречне.
Послідовники авраамічних релігій права не мають...це порушення першої заповіді :prapor3:
Мають право тільки язичники...можете додати до стуку в дошки, ще право вибору кому вклонятися і як :)

Цеж і є ключова головна різниця між політеїзмом і монотеїзмом

Повідомлення відредагував Добронрав: 27.04.2009 – 15:19

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних