Перейти до вмісту

Релігійне нав"язування

Повідомлень в темі: 210

#121 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6637 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 17.12.2008 – 12:46

спонсорують звичайні прості люди. хто чим може. на тому ці піраміди і тримаються
  • 0

#122 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 18.12.2008 – 11:45

Перегляд дописуОлеська (16.12.2008 19:54) писав:

Не погоджуюсь.
Людина, яка вірить (не вірю, що існують люди, які не вірять у щось) є і сильною і слабкою одночасно. Віра - це сила, яка допомагає йти попри все до мети, але це і слабкість, яка частіше вводить людину в оману, ховає від реальності.
Перефразовуючи: зомбування(самообман, самозомбування) - це сила, яка допомагає йти попри все до мети, але це і слабкість, яка частіше вводить людину в оману, ховає від реальності. Наприклад віра в горокоп, прочитаний в газеті - не що інше як свідоме самозомбування, бо так хочеться аби й справді те що там хороше напиано збулось.
  • 0

#123 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 18.12.2008 – 12:48

Перегляд дописуОлеська (16.12.2008 20:20) писав:

Знову ж таки: не вірю (майже наслідую Станіславського :gryzin: ). Навіть останній закінчений цинік у щось вірить, просто вже добряче розчарувався.)
Ми ж говоримо про иншу віру, ніж коли сусід пообіцяв повернути 100 гр і обманув.
Якщо так мислити, то дійсно усі вірять.
Але я говорю про більш глобальний, систематичний та тривалий обман.
Не повірив, а увірував. Тут обман відчутно глобальніший. ;)
Хоча в обох випадках той кого обманули обдурений. Тільки один з обдурених глобальніший. :box:

П.С.
До речі з неповернутим боргом випадок навіт менш критичний. Тут може бути і не віра, а помилка. Наприклад, людина виходила з майнового стану та моральних якостей сусіда і помилилася. А віра у щось неіснуюче, без підґрунтя, тільки тому, що тобі це нав'язали - це дійсно нізчим незрівняна глупота.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 18.12.2008 – 12:48

• 0

#124 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 18.12.2008 – 13:42

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (18.12.2008 12:48) писав:

А віра у щось неіснуюче, без підґрунтя, тільки тому, що тобі це нав'язали - це дійсно нізчим незрівняна глупота.
Саме тому ввели терміни "просвітленість", "божа іскр" і тд. І тоді людина заявляє що їй не навязали а що "їй щось таке сталось, що вона дійшла до Бога")
  • 0

#125 Risya

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Lviv

Відправлено 28.01.2009 – 21:02

Віра - це те у що ви вірите, а не те у що вам говорять вірити...
  • 0

#126 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 13:02

У різних темах багато критики в бік юдохристиян.
Але ж деякі з нас теж колись уважали себе християнами, (можливо мусульманами, чи кришнаїтами).
Чому б не спробувати на власному позитивному прикладі показати як ви звільнилися чужої нав’язаної ідеології?
Можливо наш досвід допоможе тим, хто ще займається самодурством.
Адже жити вільною людиною легко і цікаво.

Похваліться вашою маленькою перемогою.
Що вас спонукало, а що зупиняло?
Які були негативні, а які позитивні моменти?
Чи змінилося щось, чи залишилося так само?

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 27.04.2009 – 13:03

• 0

#127 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.04.2009 – 13:12

Теми об"єднано
  • 0

#128 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 27.04.2009 – 13:20

що спільного має допис світлоносного до цієї теми?
моя релігія не зомбування, вона передана моїми предками мені у спадщину...мама ж не зомбує, правда?
  • 0

#129 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 27.04.2009 – 13:34

Перегляд дописуЛастiвочка (29.10.2007 18:21) писав:

Можливо ви не зрозуміли, або я не так висловилась. Я віруюча людина і мене не зіб"ють з пуття ніякі секти.
А якщо секта роздута до мільярду прихильників? :prapor3:
Як на мене віра, це і є результат зомбування...Якщо людина осмислює те що йому проповідують, або бачить що за допомогою якихось методик його програмують, на ті чи інші дії, чи просто сумнівається...то зазомбувати вже не можливо...Але там і зникає віра
  • 0

#130 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 13:37

Пояснюю тут, так як скарга прийшла не одна. Ось ця фраза навела мене на рішення з"єднати тему саме з "Релігійним зомбуванням":

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.04.2009 14:02) писав:

Чому б не спробувати на власному позитивному прикладі показати як ви звільнилися чужої нав’язаної ідеології?
Дію за правилами п.4.5.В ситуації не обумовленій діючими правилами, за Модератором залишається право на прийняття рішення спираючись на здоровий глузд, загальноприйняті норми моралі, вступаючи на посаду, модератор тим самим визнає над собою керівництво в особі адміністраторів і зобов'язаний дотримуватись положень Посадової інструкції модератора;
  • 0

#131 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 13:48

Перегляд дописуОлеська (27.04.2009 14:37) писав:

Пояснюю тут, так як скарга прийшла не одна. Ось ця фраза навела мене на рішення з"єднати тему саме з "Релігійним зомбуванням":

Дію за правилами п.4.5.В ситуації не обумовленій діючими правилами, за Модератором залишається право на прийняття рішення спираючись на здоровий глузд, загальноприйняті норми моралі, вступаючи на посаду, модератор тим самим визнає над собою керівництво в особі адміністраторів і зобов'язаний дотримуватись положень Посадової інструкції модератора;
яка чужа нав"язана ідеологія? ви про що? це віра моїх батьків і їх батьків, то чому навязана? ми виховані на цьому і всмоктали це з молоком, розумієте? тому дане твердження є образою! ви ображаєте моїх батьків у зомбуванні?
ЗОМБІ, незм., ч. 1. Ожилий мрець, вовкулак. // перен. 2. Дивна, химерна істота.
ви називаєте моїх батьків зомбі?
  • 0

#132 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 13:49

Перегляд дописуОлеська (27.04.2009 13:37) писав:

В темах є дещо споріднене, але!
У темі про зомбування доцільніше обговорювати методи тиску на особистість і релігійне нав’язування.
Я ж хотів зосередитися на чомусь позитивнішому.
Мені звісно б не хотілося, щоб тема про Зомбування задала негативний тон усьому спілкуванню.
Адже тема про звільнення від чужої ідеології трохи ширша, зомбування це лише її частина.
З огляду на це було б доцільніше "Зомбуваня" перенести у "Звільнення від чужої ідеології", а не навпаки. :prapor3:

Також я хотів поговорити про ОСОБИСТЕ, про конкретні приклади з життя кожної людини.
Я не виключаю того, що розмова знову може потекти в стандартному руслі взаємних звинувачень.
Якщо наповнення тем стане однаковим, навіть з різною назвою (таких до речі тем уже багато), то я не заперечуватиму проти їх об’єднання. Але поки вони це не так, то вважаю це неправильним. Об’єднання тем скерує спілкування в иншому напрямку ніж хотілося б.
Ви не об’єднуєте всі теми де пропагується якась релігія в одну тему?
Чому такого переслідування зазнає раціональний світогляд?

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 27.04.2009 – 13:57

• 0

#133 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 13:52

Перегляд дописуЛастiвочка (27.04.2009 14:48) писав:

яка чужа нав"язана ідеологія? ви про що? це віра моїх батьків і їх батьків, то чому навязана? ми виховані на цьому і всмоктали це з молоком, розумієте? тому дане твердження є образою! ви ображаєте моїх батьків у зомбуванні?
Раджу перед тим, як щось подібне писати, перечитати тему від початку і вловити її суть.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.04.2009 14:49) писав:

У темі про зомбування доцільніше обговорювати методи тиску на особистість і релігійне нав’язування.
Мені звісно б не хотілося, щоб тема про Зомбування задала негативний тон усьому спілкуванню.
Адже тема про звільнення від чужої ідеології трохи ширша, зомбування це лише її частина.
З огляду на це було б доцільніше "Зомбуваня" перенести у "Звільнення від чужої ідеології", а не навпаки. :prapor3:
Слушна думка. Перейменую тему.
  • 0

#134 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.04.2009 – 13:53

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.04.2009 14:49) писав:

а де Ви тут побачили чужу ідеологію? якщо вона чужа для Вас то навіщо уособлювати.
  • 0

#135 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 14:02

категорично проти твердження, що це релігійне навязування.:prapor3: для християнина - це норма життя...а ідолопоклонництво не навязування? особливо коли народжений в християнській родини, хрещений а потім в іншу віру? оце якраз навязування. тому тему перейменуйте, щоб не було непорозумінь

ще раз. яке тут навязування ось відповідь

Перегляд дописуRisya (28.01.2009 22:02) писав:

Віра - це те у що ви вірите, а не те у що вам говорять вірити...

• 0

#136 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 14:04

Перегляд дописуЛастiвочка (27.04.2009 13:48) писав:

Вам як послідовниці цього вчення мусить бути знайоме значення метафоричности. Чим християнин притомніший, тим про більше християнських норм він каже, що їх треба розуміти не буквально, а метафорично. Бо здоровий глузд не здатен прийняти ті норми, які проповідує юдохристиянство. В цьому випадку свідомість застосовує захист у вигляді раціоналізації і заперечення. Тобто говорить, що все це метафора.

Так от стосовно зомбування, то єдина дійсно метафора від самого початку.
  • 0

#137 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 14:10

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.04.2009 15:04) писав:

Вам як послідовниці цього вчення мусить бути знайоме значення метафоричности. Чим християнин притомніший, тим про більше християнських норм він каже, що їх треба розуміти не буквально, а метафорично. Бо здоровий глузд не здатен прийняти ті норми, які проповідує юдохристиянство. В цьому випадку свідомість застосовує захист у вигляді раціоналізації і заперечення. Тобто говорить, що все це метафора.

Так от стосовно зомбування, то єдина дійсно метафора від самого початку.
давайте ми з вами продовжимо розмову за умови, що таки з темою наведуть лад, і якщо ви у своєму спілкуванні у слові християнство викинете слово юдо, ок? :prapor3:
про норми християнства теж не в цій темі:)
  • 0

#138 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 14:11

Перегляд дописуDynkan 113 (27.04.2009 13:53) писав:

а де Ви тут побачили чужу ідеологію? якщо вона чужа для Вас то навіщо уособлювати.
Я мусив писати зі здогадом про те як до цього питання ставишся ти?
Тобто написати, що це "наша ідеологія", хоча я так не вважаю? А хто тоді висловлюватиме мою думку? Можливо ти? Вибач, але ти пропонуєш якийсь абсурд. Давай краще кожен говоритиме як він вважає за себе. :prapor3:
  • 0

#139 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.04.2009 – 14:15

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.04.2009 14:02) писав:

Можливо наш досвід допоможе тим, хто ще займається самодурством.
Адже жити вільною людиною легко і цікаво.
я самодур, і це моє виключне право на те щоб ним бути

і взагалі, тема про нав"язування тільки те і робить що нав"язує думку що нав"язування це погано
це є якийсь дурний рекурсивний парадокс

а католики не нав"язують свою віру, вони просто швидко розмножуються
  • 0

#140 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 27.04.2009 – 14:16

Цитата

і якщо ви у своєму спілкуванні у слові християнство викинете слово юдо, ок?
Тоді і викиньте Старий заповіт :prapor3: А також євангельську біографію Ісуса :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних