Перейти до вмісту

Релігійне нав"язування

Повідомлень в темі: 210

#101 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 11.11.2008 – 16:46

Перегляд дописуВласюк (11.11.2008 15:23) писав:

а то виростає іноді з них якась "видіннями сповнена" психопатка (чи психопат)...
Таке може й з нехрещеного вирости. Дитині абсолютно побоку хрестили її чи ні. Хоча б хтось з вас, хрещених, памятає свій обряд хрещення? Ото ж бо й воно(с). Головне в якому оточенні та дитина потім виростає.

Перегляд дописуВласюк (11.11.2008 15:23) писав:

а якщо немудрі?
А якщо метеорит на голову впаде?
  • 0

#102 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 22.11.2008 – 03:33

Перегляд дописуОлеська (27.10.2007 18:12) писав:

Чи має місце таке явище, як зомбування у православній релігії? У нашому містечку подібне я неодноразово помічала за парафіянами православної церкви московського патріархату. А може то звичайна периферійна затурканість?
Впринципі воно є але частіше серед своїх православних зустрічав нажаль пофігізм до прихожа.Більшість новопротестантів здаються цілком адекватними людьми

Перегляд дописуКиря (11.11.2008 16:46) писав:

Таке може й з нехрещеного вирости. Дитині абсолютно побоку хрестили її чи ні. Хоча б хтось з вас, хрещених, памятає свій обряд хрещення? Ото ж бо й воно(с). Головне в якому оточенні та дитина потім виростає.
Я пам"ятаю хоча і не вельми чітко.Це було році у 1993 тобто коли мені вже років 4 було тому щось запам"яталось
  • 0

#103 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 22.11.2008 – 04:21

Перегляд дописуSER_ROCKO (29.10.2007 10:39) писав:

. Всім відомо що більшість християн не читала ніколи ні біблію ні євангеліє і ходить до церкви бо так треба. Бо всі так ходять. Це звичайно не зомбування це повний дебілізм але на цьому церква сильно виїжджає.
Ну власне це проблема будь якої ідеології чи мислительсьвої и то пак філософської течії.Чи багато атеїстів читали того ж Бертрана Рассела?Чи перших атеїстів філософів середньовіча?
  • 0

#104 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 22.11.2008 – 11:54

Перегляд дописуПетлюра (22.11.2008 05:23) писав:

Ну власне це проблема будь якої ідеології чи мислительсьвої и то пак філософської течії.Чи багато атеїстів читали того ж Бертрана Рассела?Чи перших атеїстів філософів середньовіча?
Щоб мати власну думку - не обов’язково читати праці ідеологів...
Більше того, корисніше їх не читати - тоді твоя думка хоч буде твоєю.
  • 0

#105 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 22.11.2008 – 16:12

Перегляд дописуПетлюра (22.11.2008 04:23) писав:

...Чи багато атеїстів читали того ж Бертрана Рассела?Чи перших атеїстів філософів середньовіччя?...
1) орфографічне зауваження - якщо не знаєш, як пишеться правильно, то встанови собі новий вогнелис, він підкаже.
2) атеїсти не моляться на якусь книгу, не клянуться, тримаючи руку на книзі, і взагалі не мають такої культової книги. Або якщо є в нього наприклад книга про Леніна, то він вже не атеїст, а ідолопоклонник.
  • 0

#106 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 22.11.2008 – 17:25

модерувала я
  • 0

#107 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 22.11.2008 – 23:05

Перегляд дописуDarkLordVillis (22.11.2008 16:12) писав:

1) орфографічне зауваження - якщо не знаєш, як пишеться правильно, то встанови собі новий вогнелис, він підкаже.
2) атеїсти не моляться на якусь книгу, не клянуться, тримаючи руку на книзі, і взагалі не мають такої культової книги. Або якщо є в нього наприклад книга про Леніна, то він вже не атеїст, а ідолопоклонник.
Щодо орфографії то ще раз перепрошую коли швидко пишеш бувають неточності.
Щодо книг я не казав про ідолопоклоніння ні у якому випадку а виключно у знайомтсві з надбанням того руху чи системи поглядів яких притримуєшся із подальшим критичним аналізом звісно
  • 0

#108 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 15.12.2008 – 15:31

Християнство - це вдало втілений комунізм.
Така ж утопія з його благославлянням ворогів і відмовою від приватної власности на користь инших.

Тільки план комунізму провалився, а християнство реалізували.
  • 0

#109 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 15.12.2008 – 16:20

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (15.12.2008 16:31) писав:

Християнство - це вдало втілений комунізм.
Така ж утопія з його благославлянням ворогів і відмовою від приватної власности на користь инших.

Тільки план комунізму провалився, а християнство реалізували.
Або цей план провалиться трохи згодом.
  • 0

#110 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 15.12.2008 – 17:09

Перегляд дописуbulbashka_aero (15.12.2008 16:20) писав:

Або цей план провалиться трохи згодом.
ну да...тисячоліття вже валиться:unsure:
  • 0

#111 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 15.12.2008 – 17:16

Перегляд дописуЛастiвочка (15.12.2008 17:09) писав:

ну да...тисячоліття вже валиться :unsure:

То він якраз будувався, а тепер буде валитися
  • 0

#112 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 15.12.2008 – 22:43

Няє, християнство — не комунізм, хоч походжуюсь, що спільні риси є. Це скоріше компанія, яка надає багатий спектр послуг, що не потрібні. На зразок (прощення, захоронення, духовна розрядка)фінінсових пірамід на зрахок Гербалайфу чи Емвей з дуже розвинутою мережею регіональних представництв з офісами в центрах міст та сіл.
  • 0

#113 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 15.12.2008 – 23:37

нагадую співрозмовникам, що тема: релігійне зомбування! Тому прохання не відхилятись

З приводу зомбування релігійного то зустрічала дуже активнодіючих свідків єгови
  • 0

#114 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 16.12.2008 – 12:25

Перегляд дописуЛастiвочка (15.12.2008 23:37) писав:

З приводу зомбування релігійного то зустрічала дуже активнодіючих свідків єгови
Цікаво,цікаво :kvitu: А "дуже активнодіючих католиків" зустрічали? )
  • 0

#115 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 16.12.2008 – 19:33

Ну дивіться, все просто як 2=2.

Що таке зомбування? Це коли в людини відключаєтсья розум.
Що таке віра? Це коли людина приймає певні факти не шляхом аналізу і доказів, а на віру, тобто обминаючи розум.
Тобто будь-яка віра - це зомбування.

Тобто віра = зомбування.

Ви ж не раз переконувалися, що "віруючі" люди не здатні сприймати аргументи, вони тікають, віджартовуються, викручуються, але все одно не визнають очевидностей. Тому будь-яка віра - це зомбування.
  • 0

#116 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 16.12.2008 – 19:39

Віра в те, чого існування не доведено, але дуже хочется, щоб було — не зомбування, а просто невдалий життєвий принцип. Краще розраховувати на себе, в крайньому випадку на собі подібних, але ніяк не на "бога", "фортуну", "аллаха" та ін. Зомбування ж проводиться у різного роду культових спорудах або відповідному оточенні.
  • 0

#117 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.12.2008 – 19:54

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (16.12.2008 19:33) писав:

Ну дивіться, все просто як 2=2.

Що таке зомбування? Це коли в людини відключаєтсья розум.
Що таке віра? Це коли людина приймає певні факти не шляхом аналізу і доказів, а на віру, тобто обминаючи розум.
Тобто будь-яка віра - це зомбування.

Тобто віра = зомбування.

Ви ж не раз переконувалися, що "віруючі" люди не здатні сприймати аргументи, вони тікають, віджартовуються, викручуються, але все одно не визнають очевидностей. Тому будь-яка віра - це зомбування.
Не погоджуюсь.
Людина, яка вірить (не вірю, що існують люди, які не вірять у щось) є і сильною і слабкою одночасно. Віра - це сила, яка допомагає йти попри все до мети, але це і слабкість, яка частіше вводить людину в оману, ховає від реальності. Тобто віра - це свідоме (може іноді і не розумове) сприйняття людиною чогось, а релігійне зомбування - це несвідоме сприйняття, вірніше вивищення чогось над усім вищим. Люди часто ховають свою слабодухість за сліпою вірою, а часто хтось (звичайно, задля власної вигоди) використовує чужу слабкодухість, втягуючи в ту чи іншу релігію.
  • 0

#118 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 16.12.2008 – 20:12

Людина без віри - душа її пуста.
Віруюча людина - душа повна брехні.
От наприклад я - відчуваю себе нещасливим, бо цинік, і нікому не вдається мене обманути, я нікому і ні в що не вірю, і тому нещасний.
В той же час, обманута людина, що живе в брехні, і ще не дізналася правди, ще не розчарувалась, ще не пізнала смаку гріховного плоду - людина щаслива.
Пам'ятаєте фільм Матриця, там, вусатий противний тип домовлявся з агентом, щоб зрадити друзів і поринути в оману?
Питання до віруючих - що ви думаєте, про того вусатого противного типа-зрадника? Адже те ж саме ви думаєте і про себе!
  • 0

#119 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.12.2008 – 20:20

Перегляд дописуDarkLordVillis (16.12.2008 20:12) писав:

Людина без віри - душа її пуста.
Віруюча людина - душа повна брехні.
От наприклад я - відчуваю себе нещасливим, бо цинік, і нікому не вдається мене обманути, я нікому і ні в що не вірю, і тому нещасний.
В той же час, обманута людина, що живе в брехні, і ще не дізналася правди, ще не розчарувалась, ще не пізнала смаку гріховного плоду - людина щаслива.
Пам'ятаєте фільм Матриця, там, вусатий противний тип домовлявся з агентом, щоб зрадити друзів і поринути в оману?
Питання до віруючих - що ви думаєте, про того вусатого противного типа-зрадника? Адже те ж саме ви думаєте і про себе!
Знову ж таки: не вірю (майже наслідую Станіславського :kvitu: ). Навіть останній закінчений цинік у щось вірить, просто вже добряче розчарувався.)
  • 0

#120 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 17.12.2008 – 08:30

Перегляд дописуDarkLordVillis (16.12.2008 20:12) писав:

Відповідаю - фільму не дивилась, тому нічого не думаю.
До Кирі - не зустрічала активнозомбуючих католиків :kvitu:.

Щось ми товчемо воду в ступі. Кожен лишається при своїй думці, а я так думаю, що віра є завжди і в кожного, віра, сподівання, мрії...А на рахунок зомбування чи активної пропаганди чогось, чого ти не хочеш отримувати - реакція вкрай негативна. Колись довелось їхати в автобусі 4 години з жіночкою, що сиділа поряд))))ото майже половину дороги вона намагалась поговорити зі мною про Бога - свідки Єгови, брошурки Вартової башти, інші досить гарні і високоякісні пропагандивні метеріали...В мене завжди питання крутиться: хто спонсорує це, кому потрібен цей хаос? А говорити з випадковою попутницею про те, що десь всередині тебе - не для мене.Я взагалі майже не пускаю нікого всередину себе..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних