Перейти до вмісту

Незайманість / цнотливість

Повідомлень в темі: 702

Опитування: Незайманість / цнотливість (268 користувачів проголосувало)

Чим це є?

1. Найбільшим і найнеприроднішим збоченням (77 голосів [28.62%])

Процент голосів: 28.62%

2. Сенсом життя (33 голосів [12.27%])

Процент голосів: 12.27%

3. Стилем життя (159 голосів [59.11%])

Процент голосів: 59.11%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#681 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 02.09.2012 – 17:24

Перегляд дописуЧортеня (02.09.2012 – 17:10) писав:

розплановувати все життя, враховуючи можливий шлюб безглуздо. потрібно жити теперішнім і дякувати життю за те, що маєш на даний момент, а не будувати повітряні замки у своїй голові.
дуваю варто трохи розплановувати, жити одним днем - це як правило призводить до сумного і навіть трагічного... а виправити це вже буде неможливо...

Звичайно, я поважаю вашу думку) Але ви й чомусь жодного разу не заперечили те, що ви можливий клон, дивно)
бо це якраз і спалить гг
  • 0

#682 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 02.09.2012 – 17:48

Перегляд дописуМорена (02.09.2012 – 16:39) писав:

В мене є достатньо подруг, які живуть сексуальним життям і текучість хлопців в них, мене, чесно кажучи, вражає , девіз "щороку по хлопцю!" підходить якраз.)
Дааа, міняти хлопця раз в рік, це дуууже велика текучість, нічого не скажеш.
  • 0

#683 Морена

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 13 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київщина

Відправлено 02.09.2012 – 17:56

а ви не думали, що йому ваш цінний подарунок може не дуже сподобатись? гляньте статистику розлучень - побачите скільки пар розбігаются через ту саму несумісність)
якщо будете зосереджуватись на можливій несумісності вашого шлюбу, а не найого зміцненні, то цілком імовірно, що теж опинитеся у ній)

Цитата

хм, в тому то й справа, що у більшості випадків людина по своїй природі не здатна апріорі відрізнити закоханість від кохання. це зичайна психологія почуттів
скажу вам по секрету, що закоханість приходить без зусиль, а любов - будують, це результат роботи.

Цитата

розплановувати все життя, враховуючи можливий шлюб безглуздо. потрібно жити теперішнім і дякувати життю за те, що маєш на даний момент, а не будувати повітряні замки у своїй голові.
безглуздо коли ви не плануєте йти в садок. у школа, вступати до вузу і не визначати головні пріоритети свого життя. навіть білочка і та сьогоднішнім днем не живе, а розумна настільки, щоб запастись горішками)

Цитата

Звичайно, я поважаю вашу думку) Але ви й чомусь жодного разу не заперечили те, що ви можливий клон, дивно)
я не розумію, що і чому я маю заперечувати. висловіться, конкретніше

Перегляд дописуxTANATOSx (02.09.2012 – 17:48) писав:

Дааа, міняти хлопця раз в рік, це дуууже велика текучість, нічого не скажеш.
моїй подрузі 27 і "через її руки" пройшов добрий десяток хлопців) хоч це її життя і я не маю права казати чи це добре чи погано, але надто щасливою від цього, як на мене, вона зовсім не виглядає
  • 3

#684 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 18:00

Морена, я здається, твоє оголошення знайшов. Воно ще актуальне?

Зображення

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 02.09.2012 – 18:07

• -2

#685 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.09.2012 – 18:06

Танатосе, ця пані 25-річна, ти вкрай неуважний.

Перегляд дописуМорена (02.09.2012 – 17:56) писав:

моїй подрузі 27 і "через її руки" пройшов добрий десяток хлопців) хоч це її життя і я не маю права казати чи це добре чи погано, але надто щасливою від цього, як на мене, вона зовсім не виглядає
в 27 років - це абсолютно природньо і нормально))
думаю, тут усі погодяться)

якщо будете зосереджуватись на можливій несумісності вашого шлюбу, а не найого зміцненні, то цілком імовірно, що теж опинитеся у ній)

так я в ній не опинюсь, бо елементарно не вийду заміж за людину, з якою в мене будуть виникаи будь-які несумісності)
та й узагалі, заміж виходити необов"язково , тож)
  • 0

#686 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 18:08

Ну правельно, все сходиця, 25 років, Київ, вища освіта

Це ти якась не уважна

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 02.09.2012 – 18:10

• 0

#687 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 688 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 18:08

скажу вам по секрету, що закоханість приходить без зусиль, а любов - будують, це результат роботи.
цікава гіпотеза, і вона безумовно мала б право на існування, якби не численні докази і філософські праці, присвячені саме любові, чи то пак коханню, у яких чітко йдеться про те, що це почуття на чисто емоційному рівні. його не можливо побудувати, видути ні з чого! це хімія
  • 0

#688 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 18:13

Чортик, скажу тобі по секрету, що використовоючи самонавіювання + психотропні вещества можна викликаки відповідні хімічні процеси.
Тож вона в чомусь права, любов можна збудувати, особливо, якщо ти фармаколог по спеціальності.

P.S. Морена ти вже затарилась галопередолом?

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 02.09.2012 – 18:15

• -2

#689 Морена

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 13 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 02.09.2012 – 20:35

Перегляд дописуKassandra (02.09.2012 – 16:24) писав:

я не чекаю роками))))

просто знаю з досвіду. півроку стосунків - мабуть це він, так, саме той. я кохаю його! це воно - кохання! а через півроку вже розбіглися...
у багатьох таке певно було.
Ну, крім тих, хто одружився зі своїм першим хлопцем і єдиним коханням...(пафосна пауза)
це правда. особливо для тінейджерського віку, коли керуєшся виключно почуттями. коли стаєш дорослішою, то стараєшся слухати не тільки голос серця, а й думку холодної голови. чи схожі цілі тебе й того хлопця? чи значною мірою відрізняється ваш світогляд, характер? що, власне, він хоче від цього життя? і тд. Отримані відповіді синтезуєш, і якщо результат у вас не дуже відрізняється, то можна починати будувати стосунки, навіть і при відсутності закоханості, які при належних зусиллях, догляді та увазі переростають в любов.

Перегляд дописуxTANATOSx (02.09.2012 – 18:00) писав:

знання фотошопа зазначиш у своєму резюме, коли вийдеш з підліткового віку і прийде час влаштовуватись на роботу)

так як тема не в розділі "ігри" чи "смітник", тобто автор поста схильний до неадекватних дій, то для мене буде невеликою втратою відправити юнака, любителя трешу, в ігнор.

Перегляд дописуЧортеня (02.09.2012 – 18:06) писав:

Танатосе, ця пані 25-річна, ти вкрай неуважний.
раджу заглянути в словник і зрозуміти різницю між пані та панною)

Цитата

в 27 років - це абсолютно природньо і нормально))
думаю, тут усі погодяться)
розуміння нормальності в кожного своє. а щоб в загальному дати трактування нормальності, треба спочатку виначити хто підпадає під нього а хто ні, щоб його давати) так що все відносно, а не абсолютно)

Перегляд дописуЧортеня (02.09.2012 – 18:08) писав:

цікава гіпотеза, і вона безумовно мала б право на існування, якби не численні докази і філософські праці, присвячені саме любові, чи то пак коханню, у яких чітко йдеться про те, що це почуття на чисто емоційному рівні. його не можливо побудувати, видути ні з чого! це хімія
коли станете старші, то зрозумієте, що любов не є сталою одиницею, любов можна зародити, розвинути та підтримувати на певному рівні, а можна навпаки, зруйнувати, знищити своїм байдужим відношенням.
а от закоханість - так, це почуття, емоція, яка нізвідки раптово приходить і так само йде геть нікуди, хоча я вважаю, що закоханість може перерости в любов, але виключно з обопільного бажання.
  • 5

#690 murko

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 02.09.2012 – 21:42

з деяких дописів мені здалося, що Морена - розумна людина. і таки так, любов будується, а хімія - це закоханість. люблять за щось, за риси, як внутрішні, так і зовнішні. люблять за гроші (ололо), і за гарні цицьки, і за смачний борщ, за все у купі.
а ваша хімія - ну та пф. сьогодні ти його любиш, а завтра він тобі набрид. зник "аганьок", вже не йойкає серце при погляді на нього.
  • 0

#691 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 688 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 21:46

все рівно ввжаю, що розумна людина не буде фетишувати незайманістю.
  • 1

#692 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 02.09.2012 – 21:51

Перегляд дописуМорена (02.09.2012 – 20:35) писав:

так як тема не в розділі "ігри" чи "смітник", тобто автор поста схильний до неадекватних дій, то для мене буде невеликою втратою відправити юнака, любителя трешу, в ігнор.
Виглядає дивним для нещодавно зареєстрованої користувачки знання тутешнього устрою. Тож або панна читала цей форум достатньо довго і вирішила зареєструватись, або уже була тут раніше.

Перегляд дописуЧортеня (02.09.2012 – 21:46) писав:

все рівно ввжаю, що розумна людина не буде фетишувати незайманістю.
Протилежне вам його також не додає.
  • 1

#693 murko

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 21:54

так ніхто ж не фетишує. вона просто написала, що у свої 25 вона незаймана. про такі речі не слід писати взагалі, але написала, подумаєш, тут оно мінєти і пози обговорюють, і ніхто на цих людей не кидається, а речі ж ці однаково інтимні.
мене більше дивує Друг Бобер, що з запалом почав кричати щось накшталт "а що тут дивного, що почесного?!", наче він і сам незайманий, але от Морена про це сказала, а він теж хотів, та щось постіснявся.
взагалі, я Морену підтримую. цноту треба берегти. я маю консервативні погляди.

Повідомлення відредагував murko: 02.09.2012 – 21:55

• 1

#694 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 21:58

Перегляд дописуГетьман (02.09.2012 – 21:51) писав:

Виглядає дивним для нещодавно зареєстрованої користувачки знання тутешнього устрою. Тож або панна читала цей форум достатньо довго і вирішила зареєструватись, або уже була тут раніше.

схоже, що так, та і взагалі думаю ніхто з чужих хто насправді щойно прийшов на форум не почне з того, що мовляв "прівєт всєм, манє 25 років і я не заямана" гг
  • 0

#695 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 02.09.2012 – 22:01

Перегляд дописуКеп (02.09.2012 – 21:58) писав:

схоже, що так, та і взагалі думаю ніхто з чужих хто насправді щойно прийшов на форум не почне з того, що мовляв "прівєт всєм, манє 25 років і я не заямана" гг
Ви мені також когось нагадуєте!

По темі: як мав консервативні погляди, так і дотримуюсь. Хоча, з часом збагнув одне: усі, хто не має такі погляди як я - будуть моїми рабами, бугогА!!!11 Відповідно, нічого переживати за чужі дурощі, від яких статеві органи страждають.
  • 1

#696 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 22:30

Перегляд дописуГетьман (02.09.2012 – 22:01) писав:

Ви мені також когось нагадуєте!

а я і не заперечуватиму
чи Ви вважаєте, що здивували мене цим? гг
  • 0

#697 murko

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 22:39

Перегляд дописуxTANATOSx (02.09.2012 – 18:00) писав:

52 кг? ну хто ж так бреше
  • 0

#698 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 23:20

Перегляд дописуМорена (02.09.2012 – 20:35) писав:

знання фотошопа зазначиш у своєму резюме, коли вийдеш з підліткового віку і прийде час влаштовуватись на роботу)

Який фотошоп? Тільки Paint, тільки хардкор

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 02.09.2012 – 23:21

• 0

#699 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 03.09.2012 – 08:47

Перегляд дописуКеп (02.09.2012 – 16:42) писав:

Мені байдуже чи буде моя дружина незайманою чи ні.
хто? хто?
  • 0

#700 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 03.09.2012 – 09:01

Мені шкода людей, які крім незайманості не мають що розділити із коханою людиною. :cry:
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних