Перейти до вмісту

Незайманість / цнотливість

Повідомлень в темі: 702

Опитування: Незайманість / цнотливість (268 користувачів проголосувало)

Чим це є?

1. Найбільшим і найнеприроднішим збоченням (77 голосів [28.62%])

Процент голосів: 28.62%

2. Сенсом життя (33 голосів [12.27%])

Процент голосів: 12.27%

3. Стилем життя (159 голосів [59.11%])

Процент голосів: 59.11%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#661 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 31.08.2012 – 18:17

Перегляд дописуKassandra (31.08.2012 – 14:35) писав:

сублімація - наслідок незайманості. нема виходу сексуальної енергії - вона трансформується в іншу енергію, творчість,спорт і т.д.
Не обов'язково. "займані" теж іноді потребують сублімації, бо завжди є обмеження, мабуть
  • 0

#662 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 31.08.2012 – 18:22

Перегляд дописуДруг Бобер (31.08.2012 – 09:22) писав:

Я от ніяк не дожену, що то є, невже щось надзвичайне та незайманість. Рідке то так, надзвичайне - ні.
А як незайманість людину якось міняє, чи ні?
Ну хіба що людина може себе ставити вище, от я серед вас тут одна незаймана. Але таке ставлення - не є хорошою манерою, а лише людина ще раз викаблучується.
о, розумна думка
он скільки всяких монашок є
і що?
ну, або просто страшних осіб жіночої статі)
  • 0

#663 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 31.08.2012 – 18:27

Перегляд дописуЧортеня (31.08.2012 – 18:22) писав:

о, розумна думка
он скільки всяких монашок є
і що?
ну, або просто страшних осіб жіночої статі)
"кому и кобыла - невеста" :)) Але насправді я вважаю, що в Україні дуже багато саме гарних жінок.
  • 0

#664 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 688 повідомлень

Відправлено 31.08.2012 – 18:33

Перегляд дописуtaraBooka (31.08.2012 – 18:27) писав:

"кому и кобыла - невеста" :)) Але насправді я вважаю, що в Україні дуже багато саме гарних жінок.
та я пожартувала у рядку про "страшних") скоріше, малось на увазі жінок консервативних поглядів, які через свої вавки в голові шукали-недошукалися ідеального нареченого і так і залишились старими дівами. якось так)
*в жодному разі не натякалось на 25-річну пані-клона*
  • 0

#665 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 31.08.2012 – 18:36

Мої знайомі з европи тебе підстримують, можна сказати, що не просто багато, а дуже багато, прям ДОХУЇЩЕ!!!!!!11111адинадинадин.

P.S.Вибачте, не втримався)
  • 0

#666 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 31.08.2012 – 22:42

Перегляд дописуЧортеня (31.08.2012 – 18:33) писав:

та я пожартувала у рядку про "страшних") скоріше, малось на увазі жінок консервативних поглядів, які через свої вавки в голові шукали-недошукалися ідеального нареченого і так і залишились старими дівами. якось так)
*в жодному разі не натякалось на 25-річну пані-клона*
як в анекдоті:
Принци закінчились, лишились тільки коні
  • 0

#667 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 02.09.2012 – 10:50

Зображення
  • 0

#668 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 02.09.2012 – 12:09

Перегляд дописуtaraBooka (31.08.2012 – 18:17) писав:

Не обов'язково. "займані" теж іноді потребують сублімації, бо завжди є обмеження, мабуть
звичайно що і в займаних від браку сексу теж лізе сублімація))
  • 0

#669 Морена

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 13 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 02.09.2012 – 13:38

Перегляд дописуДруг Бобер (30.08.2012 – 09:07) писав:

І що це є велике досягнення?

Чи заслуга?
Для мене цноливість є цінністю, яку подарую не якомусь хлопцю, до якого виникла скороминуща закоханість, а рідній людині - своєму чоловіку.
  • 1

#670 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 13:39

Перегляд дописуМорена (02.09.2012 – 13:38) писав:

Для мене цноливість є цінністю, яку подарую не якомусь хлопцю, до якого виникла скороминуща закоханість, а рідній людині - своєму чоловіку.
кажуть закоханість триває від кількох днів до 3х років. згодні чекати три роки?
  • 0

#671 Морена

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 13:47

Перегляд дописуДруг Бобер (30.08.2012 – 09:30) писав:

Це людина тільки утрималася від задоволення.
А спорт для чого? Задоволення для тіла, емоційне задоволення і до того ж корисне.

Перегляд дописуKassandra (02.09.2012 – 13:39) писав:

якщо не в силі відрізнити закоханість та кохання - тоді так, вам доведеться чеати 3 роки)

Повідомлення відредагував Морена: 02.09.2012 – 13:53

• 1

#672 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 15:02

Перегляд дописуМорена (02.09.2012 – 13:47) писав:

А спорт для чого? Задоволення для тіла, емоційне задоволення і до того ж корисне.
Але нічого надзвичайного в тобі немає. Твоя позиція варта уваги, але в ній нічого особливого немає зовсім. Тут навіть немає чим хизуватися. От у спорті можна хоч пишатися своїми досягненнями.
  • 3

#673 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 02.09.2012 – 15:15

Перегляд дописуKassandra (02.09.2012 – 13:39) писав:

І через тридцять років до такої цікавої людини не пройде
Тобто маю на увазі не ту Гомерову Кассандру :)
  • 0

#674 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 688 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 15:58

Перегляд дописуДруг Бобер (02.09.2012 – 15:02) писав:

Але нічого надзвичайного в тобі немає. Твоя позиція варта уваги, але в ній нічого особливого немає зовсім. Тут навіть немає чим хизуватися. От у спорті можна хоч пишатися своїми досягненнями.
повністю погоджуюсь
хоча й досі схиляюсь до думки, що то лише чийсь тонкий тролінг)

якщо не в силі відрізнити закоханість та кохання - тоді так, вам доведеться чеати 3 роки)
якщо ви не в силі зрозуміти зміст того речення про закоханість, що триває до 3-ьох років то я поясню: ви ж бо кількома постами вище сказали, що закоханістю скороминуща) Але вона може тривати роками, тож як ви будете знати чи то кохання, чи закоханість? Кажете, що чоловік - то буде рідна людина...Зачекайте, а хлопець, з яким би ви зустрічались кілька років, для вас рідним не був би? Яка різниця чи стоїть той штамп у паспорті?
мабуть, я ніколи не зрозумію логіки й мотивації людей схожих поглядів.
  • 0

#675 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 16:24

я не чекаю роками))))

просто знаю з досвіду. півроку стосунків - мабуть це він, так, саме той. я кохаю його! це воно - кохання! а через півроку вже розбіглися...
у багатьох таке певно було.
Ну, крім тих, хто одружився зі своїм першим хлопцем і єдиним коханням...(пафосна пауза)
  • 1

#676 Морена

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 16:39

Перегляд дописуДруг Бобер (02.09.2012 – 15:02) писав:

Але нічого надзвичайного в тобі немає. Твоя позиція варта уваги, але в ній нічого особливого немає зовсім. Тут навіть немає чим хизуватися.
Викладаю лиш свій погляд щодо теми, адже для цього вона створена. чи не так. Якщо б я хотыла похвалитися, я б зайшла в тему "хизування та вихваляння". Твоє несприйняття з дещо негативною ноткою мого бачення даного питання мені незрозуміле.

Перегляд дописуЧортеня (02.09.2012 – 15:58) писав:

тож як ви будете знати чи то кохання, чи закоханість?
Ви досі не знаєте різниці між закоханістю та коханням? Мабуть, ви ще дуже юна особа)

Цитата

Кажете, що чоловік - то буде рідна людина...Зачекайте, а хлопець, з яким би ви зустрічались кілька років, для вас рідним не був би? Яка різниця чи стоїть той штамп у паспорті?
В мене є достатньо подруг, які живуть сексуальним життям і текучість хлопців в них, мене, чесно кажучи, вражає , девіз "щороку по хлопцю!" підходить якраз.) А те, що ви надаєте однакове значення одному із своїх хлопців та своєму гіпотетичному майбутньому чоловіку - батьку ваших дітей - каже про те, що ви однаковою мірою любите всіх людей. Це прекрасно. Стосовно штампу в паспорті, то про це можна поспілкуватись в темі "переваги та недоліки громадянського шлюбу".

Повідомлення відредагував Морена: 02.09.2012 – 16:40

• 1

#677 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 16:42

Мені байдуже чи буде моя дружина незайманою чи ні. Але ж тут таке, дай волю - заведе в неволю. Думаю народний звичай зберігати цнотливість до одруження направлений на те щоб менше дівок "залітало" і щоб від венеричних хвороб вберегти.
  • 2

#678 Морена

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 16:57

Перегляд дописуКеп (02.09.2012 – 16:42) писав:

Думаю народний звичай зберігати цнотливість до одруження направлений на те щоб менше дівок "залітало" і щоб від венеричних хвороб вберегти.
В нашій країні народний звичай став якраз вже навпаки. А цнотливість зберігають в основному на релігійному грунті та виходячи з власних переконань та цінностей.
  • 1

#679 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 688 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 17:10

а ви не думали, що йому ваш цінний подарунок може не дуже сподобатись? гляньте статистику розлучень - побачите скільки пар розбігаются через ту саму несумісність)

Перегляд дописуМорена (02.09.2012 – 16:39) писав:

Ви досі не знаєте різниці між закоханістю та коханням? Мабуть, ви ще дуже юна особа)

В мене є достатньо подруг, які живуть сексуальним життям і текучість хлопців в них, мене, чесно кажучи, вражає , девіз "щороку по хлопцю!" підходить якраз.) А те, що ви надаєте однакове значення одному із своїх хлопців та своєму гіпотетичному майбутньому чоловіку - батьку ваших дітей - каже про те, що ви однаковою мірою любите всіх людей. Це прекрасно. Стосовно штампу в паспорті, то про це можна поспілкуватись в темі "переваги та недоліки громадянського шлюбу".
хм, в тому то й справа, що у більшості випадків людина по своїй природі не здатна апріорі відрізнити закоханість від кохання. це зичайна психологія почуттів

і знову ж таки, я не Ванга, чи Ностардамус, аби передбачити чи буде мій, скажімо, теперішній хлопець моїм майбутнім чоловіком)
так само, як не знає ніхто, скільки триватимуть не лише стосунки, але й банально життя. гіпотетично: може ж бути і таке, що людини завтра не стане. от загине вона. і?
розплановувати все життя, враховуючи можливий шлюб безглуздо. потрібно жити теперішнім і дякувати життю за те, що маєш на даний момент, а не будувати повітряні замки у своїй голові.
Звичайно, я поважаю вашу думку) Але ви й чомусь жодного разу не заперечили те, що ви можливий клон, дивно)
  • 0

#680 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 17:13

від варіантів відповідей просто випадаю в осад...якісь тупі крайності.

Сенсом життя - для кого це сенс життя, того проблеми з головою, взагалі ця частина життя немає бути сенсом життя
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних