Перейти до вмісту

Незайманість / цнотливість

Повідомлень в темі: 702

Опитування: Незайманість / цнотливість (268 користувачів проголосувало)

Чим це є?

1. Найбільшим і найнеприроднішим збоченням (77 голосів [28.62%])

Процент голосів: 28.62%

2. Сенсом життя (33 голосів [12.27%])

Процент голосів: 12.27%

3. Стилем життя (159 голосів [59.11%])

Процент голосів: 59.11%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#541 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.03.2010 – 09:40

Перегляд дописуОнук Велеса (26.03.2010 09:33) писав:

Про сучасних чоловіків. Уявіть собі, якби знайомство з теорією телегонії (залишимо поки-що факт її існування чи неіснування в спокої) починалося в школі приблизно з 6-7 класів. Тоді б кожен хлопець розумів, що він має стати найсильнішим та найрозумнішим, адже кожна дівчина мріє про дітей з такими якостями. Зрештою, так воно і відбувалося до всіляких "теорій" на кшталт "склянки води" та сексуальних революцій. Якщо хтось уважно дивився фільм "Хоробре серце" має пам"ятати, що весь рух шотландців проти англійців почався, зокрема, і після впровадження закону "пріма нохте" тобто першої шлюбної ночі шотландок з бритами. Існування будь-якої нації неможливе без усвідомлення таких фундаментальних речей.
до чого це? переспати з незайманою у деяких хлопців вважається спортом. так шо оце шо ти понаписував ні к сєлу ні к гораду)
  • 0

#542 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 26.03.2010 – 09:46

Перегляд дописуОнук Велеса (26.03.2010 09:33) писав:

Про сучасних чоловіків. Уявіть собі, якби знайомство з теорією телегонії (залишимо поки-що факт її існування чи неіснування в спокої) починалося в школі приблизно з 6-7 класів. Тоді б кожен хлопець розумів, що він має стати найсильнішим та найрозумнішим, адже кожна дівчина мріє про дітей з такими якостями.
Узагалі-то, цим переймається етологія.
Телегонія - натуральний телегон.
  • 0

#543 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 26.03.2010 – 09:48

Перегляд дописуSensssorika (26.03.2010 09:40) писав:

до чого це? переспати з незайманою у деяких хлопців вважається спортом. так шо оце шо ти понаписував ні к сєлу ні к гораду)

Все зрозуміло. Дякую за увагу.

Перегляд дописуzav (26.03.2010 09:46) писав:

Узагалі-то, цим переймається етологія.
Телегонія - натуральний телегон.

Цим перейматись має сім"я та держава.
  • 0

#544 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.03.2010 – 09:55

Перегляд дописуОнук Велеса (26.03.2010 09:48) писав:

Все зрозуміло. Дякую за увагу.
нєт уж падажді!

Перегляд дописуОнук Велеса (24.03.2010 18:27) писав:

Панове та чарівні панянки! Питання цнотливості дівчат має величезне значення, адже існує наука телегонія, яка доводить, що діти успадковують деякі риси тих чоловіків, які були у дівчат першими.
Дівчата, які бережуть свою цноту для коханого хлопця є не тільки прекрасними особами з точки зору нормального хлопця, а й заслуговують на найвищу повагу (принаймні, мою).
ти мене ОБРАЗИВ. і мого чоловіка теж. так шо або доведи свої слова, або вибачся, і признай, що це лише твої власні переконання,ніякими фактами не підкріплені.
я все ще чекаю на зареєстровані прикладі телегонії у людей. де? чи тобі сказали,а ти й радий вірити? ну тоді не требя брехати, що є така наука, і що вона щось там доводить.
  • 0

#545 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 26.03.2010 – 10:23

Перегляд дописуSensssorika (26.03.2010 09:55) писав:

нєт уж падажді!

ти мене ОБРАЗИВ. і мого чоловіка теж. так шо або доведи свої слова, або вибачся, і признай, що це лише твої власні переконання,ніякими фактами не підкріплені.
я все ще чекаю на зареєстровані прикладі телегонії у людей. де? чи тобі сказали,а ти й радий вірити? ну тоді не требя брехати, що є така наука, і що вона щось там доводить.

Прочитайте, принаймні, ті джерела, які я дав на форумі, та й вирішуйте самі, хто і що доводить. З ображання стільки зиску, як і писку. Я висловлюю свою думку щодо цнотливості дівчат загалом, і нікого ні в чому не переконую.
  • 0

#546 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.03.2010 – 10:28

Перегляд дописуОнук Велеса (26.03.2010 10:23) писав:

Прочитайте, принаймні, ті джерела

В тому, що користувач з язичницьким ніком відстоює християнську дурницю я вбачаю доволі неординарну іронію.
пану, перш ніж городити дурниці на відстоюванна тисячолітнього промивання мізків народу християнами, варто було хоч трохи вивчити питання - ну хоча б дізнатись, що то воно таке є купальська ніч і як її проводили наші предки до того, як приперлись греки і почали забороняти "бєсовская ігріща".
  • 0

#547 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 26.03.2010 – 10:39

Перегляд допису-=VJ=- (26.03.2010 10:28) писав:

В тому, що користувач з язичницьким ніком відстоює християнську дурницю я вбачаю доволі неординарну іронію.
пану, перш ніж городити дурниці на відстоюванна тисячолітнього промивання мізків народу християнами, варто було хоч трохи вивчити питання - ну хоча б дізнатись, що то воно таке є купальська ніч і як її проводили наші предки до того, як приперлись греки і почали забороняти "бєсовская ігріща".

Оце вже цікаво. Я б радше назвав свій нік дохристиянським, так, принаймні, хронологічно буде коректніше. Цікаво, з чого пан взяв, що я не знаю, що таке купальска ніч і який вона має стосунок до обговорення цнотливості на форумі?
  • 0

#548 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.03.2010 – 10:40

Перегляд дописуОнук Велеса (26.03.2010 10:23) писав:

Прочитайте, принаймні, ті джерела, які я дав на форумі, та й вирішуйте самі, хто і що доводить. З ображання стільки зиску, як і писку. Я висловлюю свою думку щодо цнотливості дівчат загалом, і нікого ні в чому не переконую.
нічого не доводять. абсолютно. бо не мають доказів.
я впевнена, що можна знайти джерела, де пишуть,що земля плоска- і шо?

Повідомлення відредагував Sensssorika: 26.03.2010 – 10:42

• 0

#549 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 26.03.2010 – 11:07

Перегляд дописуSensssorika (26.03.2010 10:40) писав:

нічого не доводять. абсолютно. бо не мають доказів.
я впевнена, що можна знайти джерела, де пишуть,що земля плоска- і шо?

Чесноти ніколи раніше не потребували ні фактів, ні доказів. На відміну від фізичних явищ, на кшталт форми землі.
  • 0

#550 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.03.2010 – 11:21

Перегляд дописуОнук Велеса (26.03.2010 11:07) писав:

Чесноти ніколи раніше не потребували ні фактів, ні доказів. На відміну від фізичних явищ, на кшталт форми землі.
до чого тут чесноти? я запитала про те, що ти назвав "наукою".
кста, якшо вже на то пішло, то як тобі їхні "чесноти"?
Зображення
:rolleyes:
  • 0

#551 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 26.03.2010 – 11:27

Перегляд дописуSensssorika (26.03.2010 11:21) писав:

Ну звичайно є чим полюбуватись )))) ніде правди утаїти )))
  • 0

#552 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.03.2010 – 11:29

Перегляд допису100000 (26.03.2010 11:27) писав:

Ну звичайно є чим полюбуватись )))) ніде правди утаїти )))
ага, мені теж здається, що віночки гарно на волоссі виглядають.
  • 0

#553 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 26.03.2010 – 11:32

Перегляд дописуSensssorika (26.03.2010 11:21) писав:

Зображення
:rolleyes:

Так, це сучасні варіації чеснот. А ось як це відбувалось раніше: "Дівчата, святково одягнені, опоясані чорнобильником і духмяними травами, з вінками квітів на головах, разом з неодруженими хлопцями, похапавшись парами за руки, скачуть через вогонь і за тим скаканням ворожать про щастя і одруження. Потім пускають свої віночки за водою, приліпивши до них воскові свічки і по цих вінках ворожать про свою долю".
  • 0

#554 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.03.2010 – 11:42

Перегляд дописуОнук Велеса (26.03.2010 11:32) писав:

Так, це сучасні варіації чеснот. А ось як це відбувалось раніше: "Дівчата, святково одягнені, опоясані чорнобильником і духмяними травами, з вінками квітів на головах, разом з неодруженими хлопцями, похапавшись парами за руки, скачуть через вогонь і за тим скаканням ворожать про щастя і одруження. Потім пускають свої віночки за водою, приліпивши до них воскові свічки і по цих вінках ворожать про свою долю".
моя подруга язичниця читаючи тебе плюється))) кста, вона казала, що та "святкова одягненість"- це має бути дооовга сорочка. на голе тіло :rolleyes:
кста, дівчата на фото теж можуть бути незайманими. або вже одруженими. або лесбіянками. стільки варіантів..я й не знаю))
  • 0

#555 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 26.03.2010 – 11:52

Перегляд дописуSensssorika (26.03.2010 11:42) писав:

моя подруга язичниця читаючи тебе плюється))) кста, вона казала, що та "святкова одягненість"- це має бути дооовга сорочка. на голе тіло :rolleyes:
кста, дівчата на фото теж можуть бути незайманими. або вже одруженими. або лесбіянками. стільки варіантів..я й не знаю))

Запитай у неї, чому саме на голе тіло. А хлопці теж штани без спідньої білизни у них носять?
  • 0

#556 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.03.2010 – 12:00

Перегляд дописуОнук Велеса (26.03.2010 11:52) писав:

Запитай у неї, чому саме на голе тіло. А хлопці теж штани без спідньої білизни у них носять?
не знаю, після того,як домініканці просилися святкувати з ними Купала, я з ними не їжджу.
то ти не заперечуєш, чеснот тих милих дівчат? )))
  • 0

#557 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 26.03.2010 – 12:03

Перегляд дописуSensssorika (26.03.2010 12:00) писав:

не знаю, після того,як домініканці просилися святкувати з ними Купала, я з ними не їжджу.
то ти не заперечуєш, чеснот тих милих дівчат? )))

Я з жодною з них не знайомий, не можу ні стверджувати, ні заперечувати.
  • 0

#558 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.03.2010 – 12:09

Перегляд дописуОнук Велеса (26.03.2010 12:03) писав:

Я з жодною з них не знайомий, не можу ні стверджувати, ні заперечувати.
а головна жіноча чеснота- це ота плівка між ніг? яка,між іншим, не у всіх зникає саме після занять сексом.
  • 0

#559 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.03.2010 – 12:19

Перегляд дописуОнук Велеса (26.03.2010 10:39) писав:

Цікаво, з чого пан взяв, що я не знаю, що таке купальска ніч

Це видно по дописам.

Перегляд дописуОнук Велеса (26.03.2010 10:39) писав:

який вона має стосунок до обговорення цнотливості на форумі?

Пряму. Але Ви про це не знаєте, про що я і казав.
  • 0

#560 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 26.03.2010 – 12:27

Перегляд дописуSensssorika (26.03.2010 12:09) писав:

а головна жіноча чеснота- це ота плівка між ніг? яка,між іншим, не у всіх зникає саме після занять сексом.

Як на мене, набір чеснот відповідає кожному конкретному історичному періодові та окремій нації. Сьогодні не можу визначити ні чоловічих чеснот, ні жіночих.

Перегляд допису-=VJ=- (26.03.2010 12:19) писав:

Це видно по дописам.

Пряму. Але Ви про це не знаєте, про що я і казав.

Блажен, хто вірує.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних