Перейти до вмісту

Незайманість / цнотливість

Повідомлень в темі: 702

Опитування: Незайманість / цнотливість (268 користувачів проголосувало)

Чим це є?

1. Найбільшим і найнеприроднішим збоченням (77 голосів [28.62%])

Процент голосів: 28.62%

2. Сенсом життя (33 голосів [12.27%])

Процент голосів: 12.27%

3. Стилем життя (159 голосів [59.11%])

Процент голосів: 59.11%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#521 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1721 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 25.03.2010 – 08:59

Перегляд дописуОнук Велеса (25.03.2010 08:47) писав:

В жодному разі не з під"їзду. В свій час проводилися досліди для селекції найвитриваліших коней, тож було вирішено зхрестити їх з зебрами. Результатів не було, аж ось через деякий час "діти" тих зхрещених почали народжувати смугастих коней. Коли ж почали з"являтися темні діти у білих батьків і виявляти, з ким була мати, почали проводитись генетичні дослідження. В це можна заглиблюватись безкінечно, як і глузувати, проте "псевдо"наук не існує, є лише люди, які намагаються або приховати інформацію, або її знайти.

Цитата

Как пишут в своей популярной публикации ведущие специалисты в области генетики и молекулярной биологии проф. М.М.Асланян и академик РАН А.С.Спирин (1997), гипотеза о телегонии в конце XIX века была проверена известным селекционером К.Юартом и им не было получено никаких доказательств явления телегонии. В его экспериментах от скрещивания 8 чистопородных кобыл с жеребцом зебры было получено 13 гибридов-зеброидов. Затем этих 8 кобыл покрывали жеребцами их породы. Ни у одного из 18 родившихся жеребят не было выявлено никаких признаков зеброидов.

Отсутствие доказательств в пользу явления телегонии было получено в начале ХХ века известным русским селекционером и новатором Ивановым И.И., который также проводил эксперименты со скрещиванием кобыл с зебрами.

Положения классической генетики и ее ветви - генетики развития, накопленный на протяжении нескольких веков опыт наблюдений многих поколений селекционеров свидетельствует: а) о невозможности (об отсутствии) влияния психики матери на формирование у ее ребенка признаков предыдущего полового партнера, тем более - не являющегося отцом этого ребенка; б) о невозможности "ассимиляции" женским организмом материальных генетических носителей (носителей наследственности) от полового партнера (через его сперматозоиды) и влияние этой наследственной информации на признаки будущего потомства, зачатого не от этого партнера.

Профессора М.М. Асланян и А.С. Спирин приводят в своей публикации схему и результаты экспериментов, посвященных реципрокному переносу чистопородных доимплантационных эмбрионов кроликов от самки одного окраса (черного), самке другого окраса (белой) и наоборот. Во всех экспериментах окрас рожденного крольчонка оставался генетически исходным - т.е. сохранялся генотип и фенотип крольчих - доноров эмбрионов. Специалисты справедливо заключают о том, что и теоретические основы генетики (ее законы) и результаты генетически корректных экспериментов полностью отвергают явление телегонии. Встречающиеся же случаи рождения потомства с признаками, отсутствующими у их родителей, имеют иное объяснение с позиций современной генетики и биологии разатозоиды) и влияние этой наследственной информации на признаки будущего потомства, зачатого не от этого партнера.

Профессора М.М. Асланян и А.С. Спирин приводят в своей публикации схему и результаты экспериментов, посвященных реципрокному переносу чистопородных доимплантационных эмбрионов кроликов от самки одного окраса (черного), самке другого окраса (белой) и наоборот. Во всех экспериментах окрас рожденного крольчонка оставался генетически исходным - т.е. сохранялся генотип и фенотип крольчих - доноров эмбрионов. Специалисты справедливо заключают о том, что и теоретические основы генетики (ее законы) и результаты генетически корректных экспериментов полностью отвергают явление телегонии. Встречающиеся же случаи рождения потомства с признаками, отсутствующими у их родителей, имеют иное объяснение с позиций современной генетики и биологии развития (см.выше).

Повідомлення відредагував Dynkan 113: 25.03.2010 – 09:00

• 0

#522 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.03.2010 – 11:18

В жодному разі не з під"їзду. В свій час проводилися досліди для селекції найвитриваліших коней, тож було вирішено зхрестити їх з зебрами. Результатів не було, аж ось через деякий час "діти" тих зхрещених почали народжувати смугастих коней. Коли ж почали з"являтися темні діти у білих батьків і виявляти, з ким була мати, почали проводитись генетичні дослідження. В це можна заглиблюватись безкінечно, як і глузувати, проте "псевдо"наук не існує, є лише люди, які намагаються або приховати інформацію, або її знайти.
то не спіть з кіньми. такіє страсті розказуєте-кошмар.
серед людей такі випадки ніде не зареєстовані. я на батька схожа. а він не був у мами "першим".так шо не треба ля-ля. якшо в говось і народилися діти зовсім не схожі ні на кого з родичів(я ,наприклад,ще й на бабцю свою двоюрідну схожа), то там мав місце адюльтер. все просто :rolleyes:
  • 0

#523 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 25.03.2010 – 12:12

Питанням телегонії займався сучасник Ч. Дарвіна професор Флінт і Фелікс Ледантек. Останній написав книгу «Індивід, еволюція, спадковість і неодарвіністи» (Москва, 1899).

Перегляд дописуSensssorika (25.03.2010 11:18) писав:

то не спіть з кіньми. такіє страсті розказуєте-кошмар.
серед людей такі випадки ніде не зареєстовані. я на батька схожа. а він не був у мами "першим".так шо не треба ля-ля. якшо в говось і народилися діти зовсім не схожі ні на кого з родичів(я ,наприклад,ще й на бабцю свою двоюрідну схожа), то там мав місце адюльтер. все просто :rolleyes:

Добре, не буду ля-ля. Якщо комусь зручно вважати це маячнею, я жодним чином цьому не зашкоджуватиму. Знання відкривається тим, хто його шукає. Це питання швидше до самих себе, а не на форум. Якщо когось образив - перепрошую.
  • 0

#524 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 25.03.2010 – 13:11

обчиталися Каганця?
  • 0

#525 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 25.03.2010 – 13:24

Перегляд дописуWTF? (25.03.2010 13:11) писав:

обчиталися Каганця?

Чому лише Каганця? Про це пише і Анатолій Кондратьєв.

http://h.ua/story/51167/
http://viche.at.ua/publ/5-1-0-87

Серйозно, панове, невже ви справді вважаєте, що древні люди були дурнішими за нас, що так серйозно ставились до цієї теми?
  • 0

#526 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.03.2010 – 13:44

Перегляд дописуОнук Велеса (25.03.2010 13:24) писав:

Чому лише Каганця? Про це пише і Анатолій Кондратьєв.

http://h.ua/story/51167/
http://viche.at.ua/publ/5-1-0-87

Серйозно, панове, невже ви справді вважаєте, що древні люди були дурнішими за нас, що так серйозно ставились до цієї теми?
Колись ще вірили що земля плоска, і відьом спалювали на багаттях.
А взагалі є така наука як генетика, і така теорія як телегонія.

Повідомлення відредагував Dynkan 113: 25.03.2010 – 13:44

• 0

#527 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 25.03.2010 – 15:05

Перегляд дописуDynkan 113 (25.03.2010 13:44) писав:

Колись ще вірили що земля плоска, і відьом спалювали на багаттях.
А взагалі є така наука як генетика, і така теорія як телегонія.

Так, є. А ще є така теорія відносності.
А що ви знаєте з науки генетики, щоб заперечити теорію телегонії?
  • 0

#528 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.03.2010 – 16:50

Перегляд дописуОнук Велеса (25.03.2010 15:05) писав:

А що ви знаєте з науки генетики, щоб заперечити теорію телегонії?
та хоча б відсутність доказів телегонії. де факти?
  • 0

#529 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 25.03.2010 – 17:17

Перегляд дописуSensssorika (25.03.2010 16:50) писав:

та хоча б відсутність доказів телегонії. де факти?

Цитата з Британіки:

“telegony,” which goes back to Aristotle; it alleged that the heredity of an individual is influenced not only by his father but also by males with whom the female may have mated.

Зроблю переклад за умовами сайту: "Телегонія" згадується ще Аристотелем; стверджується, що на спадковість особи впливає не тільки її батько, а також чоловіки, з якими жінка могла мати статеві стосунки".

Далі більше. Якщо маєте хоч початкові знання англійської - буде цікаво. Стаття велика і я тут її наводити не буду.
http://www.enotalone...icle/14813.html

Зрештою, зрозумійте мене правильно. Я нікого не переконую. Проте якщо ви вже говорите про відсутність доказів, то, щонайменше, обгрунтовуйте свої слова.
  • 0

#530 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.03.2010 – 17:25

Перегляд дописуОнук Велеса (25.03.2010 17:17) писав:

Цитата з Британіки:

“telegony,” which goes back to Aristotle; it alleged that the heredity of an individual is influenced not only by his father but also by males with whom the female may have mated.

Зроблю переклад за умовами сайту: "Телегонія" згадується ще Аристотелем; стверджується, що на спадковість особи впливає не тільки її батько, а також чоловіки, з якими жінка могла мати статеві стосунки".
Арістотєль такий авторитаретний. Якщо він згадав, то, певно, так воно і є насправді. Ачьо?
  • 0

#531 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 25.03.2010 – 17:28

Перегляд дописуzav (25.03.2010 17:25) писав:

Арістотєль такий авторитаретний. Якщо він згадав, то, певно, так воно і є насправді. Ачьо?
Ви злий. :rolleyes:
  • 0

#532 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.03.2010 – 17:37

Проте якщо ви вже говорите про відсутність доказів, то, щонайменше, обгрунтовуйте свої слова.
я ненавиджу Арістотеля. мене в універі змушували читати його першоджерела. не оцінила.
обгрунтуй ти свої. якшо якийсь дядєнька сказав якийсь брєд,який тобі здається правдивим,то це не значить,шо той дядєнька правий. вимагаю фоток, що підтверджували б телегонію у людей. де факти? ФАКТИ- ти знаєш що значить це слово? де людські жертви випадки цієї ахінєї теорії? якась статистика може? ну?
  • 0

#533 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 25.03.2010 – 18:07

Перегляд дописуSensssorika (25.03.2010 17:37) писав:

я ненавиджу Арістотеля. мене в універі змушували читати його першоджерела. не оцінила.
обгрунтуй ти свої. якшо якийсь дядєнька сказав якийсь брєд,який тобі здається правдивим,то це не значить,шо той дядєнька правий. вимагаю фоток, що підтверджували б телегонію у людей. де факти? ФАКТИ- ти знаєш що значить це слово? де людські жертви випадки цієї ахінєї теорії? якась статистика може? ну?

Найглухішим є той, хто не хоче чути. Я писав, що не збираюсь нікого переконувати, а також дав посилання на статтю дослідників. Як Ви, зрештою, пані, уявляєте собі фотографію телегонії? Якщо Ви вже так затято обстоюєте неіснування телегонії, Вам взагалі немає чого хвилюватися - не існує то й не існує.
  • 0

#534 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 25.03.2010 – 18:41

Народ, ви гоните телегонія справді існує ні па пріколу )))
  • 0

#535 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.03.2010 – 18:49

Перегляд допису100000 (25.03.2010 18:41) писав:

Народ, ви гоните телегонія справді існує ні па пріколу )))
та я шо шось маю проти тварин? де постраждалі люди? про них хтось чув?бачив? покажіть. приведіть статистику "постраждалих". навіть якби та дурь у людей існувала- кого це хвилює? більшість чоловіків, а тим більше сучасних, не готові одружитися на дівчині, щоб потрахатися. будьмо чесними :rolleyes:
  • 0

#536 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 25.03.2010 – 22:13

а от як визначити чи цнотливий хльопчик з його поведінки? він куди має дивитись чи не дивитись?
  • 0

#537 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 25.03.2010 – 22:17

Перегляд дописуSensssorika (25.03.2010 18:49) писав:

та я шо шось маю проти тварин? де постраждалі люди? про них хтось чув?бачив? покажіть. приведіть статистику "постраждалих". навіть якби та дурь у людей існувала- кого це хвилює?
Як казала мені мій друг лікар: "аби врятувати родину я б і не такої маячні нагородила"©.

Перегляд дописуГетьман (25.03.2010 17:28) писав:

Ви злий. :rolleyes:
Шатихоменітут!
Йа - сСправедливий!
  • 0

#538 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.03.2010 – 23:02

Флуд та офтоп - видалено. Учасники - майте стримання.
  • 0

#539 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 25.03.2010 – 23:08

Цитата з Британіки:

Далі більше. Якщо маєте хоч початкові знання англійської - буде цікаво. Стаття велика і я тут її наводити не буду.
http://www.enotalone...icle/14813.html

Зрештою, зрозумійте мене правильно. Я нікого не переконую. Проте якщо ви вже говорите про відсутність доказів, то, щонайменше, обгрунтовуйте свої слова.
кгм,ключове слово стверджується,проте аж ніяк не наприклад доведено чи визначено

• 0

#540 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 26.03.2010 – 09:33

Перегляд дописуSensssorika (25.03.2010 18:49) писав:

та я шо шось маю проти тварин? де постраждалі люди? про них хтось чув?бачив? покажіть. приведіть статистику "постраждалих". навіть якби та дурь у людей існувала- кого це хвилює? більшість чоловіків, а тим більше сучасних, не готові одружитися на дівчині, щоб потрахатися. будьмо чесними :rolleyes:

Про сучасних чоловіків. Уявіть собі, якби знайомство з теорією телегонії (залишимо поки-що факт її існування чи неіснування в спокої) починалося в школі приблизно з 6-7 класів. Тоді б кожен хлопець розумів, що він має стати найсильнішим та найрозумнішим, адже кожна дівчина мріє про дітей з такими якостями. Зрештою, так воно і відбувалося до всіляких "теорій" на кшталт "склянки води" та сексуальних революцій. Якщо хтось уважно дивився фільм "Хоробре серце" має пам"ятати, що весь рух шотландців проти англійців почався, зокрема, і після впровадження закону "пріма нохте" тобто першої шлюбної ночі шотландок з бритами. Існування будь-якої нації неможливе без усвідомлення таких фундаментальних речей.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних