Перейти до вмісту

Незайманість / цнотливість

Повідомлень в темі: 702

Опитування: Незайманість / цнотливість (268 користувачів проголосувало)

Чим це є?

1. Найбільшим і найнеприроднішим збоченням (77 голосів [28.62%])

Процент голосів: 28.62%

2. Сенсом життя (33 голосів [12.27%])

Процент голосів: 12.27%

3. Стилем життя (159 голосів [59.11%])

Процент голосів: 59.11%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#421 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 19.11.2009 – 21:22

О, підняли мій улюблений тред. Будемо палемізувати, таґ. :)

Блискавиця (19.11.2009 16:12) писав:

Вось, сьогодні подумала наступне...
Останнім часом дуже часто можна почути-прочитати нарікання чоловічої половини на те, що, де вони, мовляв, оті незаймані дівчата? Нема! Шукай хоч вдень з вогнем - це рідкість! Побиваються та сумують бідолашні)).

Але поміркуймо разом. А де вони, оті дівчата, і насправді діваються? Може їх забирають інопланетяни? Чи може вони збираються в якусь секту, де одна одну позбавляють незайманості зеленими огірками?
...Та навряд чи :ggggg:
Це ж ви, хлопці, позбавляєте дівчат незайманості. І це вам припікає раніше, ніж це було колись. Це у вас сперма тисне на очі та інші частини тіла. Це ви бігаєте за дівчиськом, намагаючись затиснути її у куток, або запросити на прогулянку в парк "де нікого нема".

Наразі в Україні приблизно однакова кількість дівчат і хлопців. Тобто один хлопець може позбавити незайманості лише одну дівчину.
Той, хто позбавив незайманості більше дівчат, - забрав цю можливість у своїх співгендерників.

Отже, любі хлопці, - ні слова про дівчат, які зарано позбавляються незайманості! Це цілком на вашій відповідальності. Не займайтеся сексом із незайманими дівчатами - і будуть кругом вас лише цнотливі :cry:.
Цнотливих панн є багацько. Проблема у тому, що цнотливих панн, з якими хочеться будувати серйозні стосунки на пальцях перелічиш. А тих, з якими це бажання обопільне можна і не знайти.
Тепер далі. Як справедливо зауважив VJ, проблема є з тим, що "відповідальність" обопільна. Втім, тутай системи ефективного стримування та противаг немає. Раніше була релігія, але це стримування через анальний отвір у всіх значеннях цього слова. Але ми впевнено побудуємо таке, таґ.
Про те, що кожен має одну панну для позбавлення цноти - все вірно. Але не забуваємо, що це в ідеалі. Мале порушення - і хтось уже залишається без печенька панни. Кого звинувачувати? Нікого. Також не забуваємо, що якщо, наприклад, ділити торт на рівні шматки - ті, хто їдять останні - тим дістаються найгірші. Словом, пан zav давав схему еволюційно прийнятної системи поведінки. Маю до цього зауваження, але це не в цю тему. Висновок: хто останній - той тато, а хто перший - тому дістається найкраще. Конкурс і всяке таке. Втім, як було сказано: у панн оптимальна стратегія - ретельно підходити до вибору дефлоратора коханців ібо кожен наступний - це удар по здоров'ю, часу і т. д. Висновок: паннам більше думати. Хоча, є багато дурників, до яких можна прийти і сісти на шию опісля невдалих пошуків. Буде таких менше - буде здоровий конкурс та ретельне вибраковування.
З. І. Відповідальності насправді немає. Є дії, за які з більшою імовірністю можна отримати по шапці. А можна і не отримати. Якщо збільшувати імовірність отримання - буде менша потреба вішати на когось вигадану "відповідальність".
З. З. І. Хлопці позбуваються цноти самі. Рукою. Правою (хоча, я лівою позбувся). Здебільшого.

З. З. З. І. Це моє 2000 повідомлення. :)
  • 0

#422 Vitalek

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 19.11.2009 – 22:44

Опинування взагалі,................навіть нема за що проголосувати.
Що тут поганого, збоченого, ненормального, неприроднього,.......не спати з усіма.
Як може бути ненормальним, коли людині гидко, дивно, незрозуміло, як так переспати з людиною,...навіть якщо її любиш, то всеодно, що ж це за любов, що не може потерпіти тих пару років, до шлюбу, ....коли до смерті разом двоє.
Чого одні можуть почекати і навіть поцілуватись вперше в 23 роки(десь на форумі в темі якійсь один хлопець це писав.), а інші не хочуть почекати з сексом, і хочуть взнати людину нібито повністю, через ліжко, ....щоб потім після весілля через це не жаліти. Шкода що так думають багато...

П.с. я за четвертий варіант. - Це природньо, і це не шкідливо. (чомусь колись це людям не шкодило, а чо зараз такі страшні наслідки утримування?)
  • 0

#423 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 19.11.2009 – 22:50

Пане Віджею, і пане Гетьмане, ви моє повідомлення протлумачили не зовсім вірно. Я мала на увазі, що відповідальність хлопці несуть не за втрату цноти дівчатами, а за те, що цнотливих дівчат нині мало. Бо саме хлопці позбавляють дівчат цноти, а не дівчата самі десь собі тичкою її збивають - і опа! - вже нецнотливі :).
Тому, якщо конкретно хтось із вас вболіває за цнотливість дівчат, то треба зробити так, щоб хлопці з ними не мали сексу. Адже правильно пан Віджей зауважив, що дівчата "розсувають" ноги, але одного тільки розсування недостатньо для позбавлення цноти ґґ. Хоч сто разів їх розсунь, але цноту так не зіб*єш)).
Якщо ж дівчата берегтимуть цноту до заміжжя або до серйозних стосунків, то у більшості хлопаків не буде сексу. А це нездорово вплине на їхню психіку)),
Зауваження пана Гетьмана щодо "кращих шматків" та "дурників" я не коментую. Адже тут наявні якісь особисто специфічні смаки пана, що не мають стосунку до більшості хлопаків.
На мою думку, хлопець позбавляється цноти тоді, коли стає вправним коханцем. А доти він від незайманого нічим не відрізняється ґґ.
  • 0

#424 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 19.11.2009 – 23:29

Блискавиця (19.11.2009 23:50) писав:

На мою думку, хлопець позбавляється цноти тоді, коли стає вправним коханцем. А доти він від незайманого нічим не відрізняється ґґ.
Цілком вірно. Я до сих пір цнотливий, і ніхто не в змозі довести протилежного. Незайманий хлопець, який марить сексом, влаштує такий сексуальний терор дівчині, що кості Дон Жуана тріснуть від ганьби, в могилі.

Повідомлення відредагував yushchenko: 19.11.2009 – 23:30

• 0

#425 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 19.11.2009 – 23:31

Коли рукою - технічна втрата цноти, бугага)))
  • 0

#426 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 20.11.2009 – 11:24

yushchenko (19.11.2009 23:29) писав:

Цілком вірно. Я до сих пір цнотливий, і ніхто не в змозі довести протилежного. Незайманий хлопець, який марить сексом, влаштує такий сексуальний терор дівчині, що кості Дон Жуана тріснуть від ганьби, в могилі.
Навряд чи сексуальний терор є мірилом вправності у коханні)). Проте хлопці, які вболівають за те, щоб дівчата не втрачали цноту, просто не усвідомлюють, до чого це призведе. Не розуміють, що це акт самопокарання :wacko:
Я б їм радила з*їздити разок у мусульманські країни, хоча б банально до Єгипту. І подивитися, які психічно нездорові там чоловіки.
  • 0

#427 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 20.11.2009 – 11:55

Блискавиця (20.11.2009 11:24) писав:

Навряд чи сексуальний терор є мірилом вправності у коханні)). Проте хлопці, які вболівають за те, щоб дівчата не втрачали цноту, просто не усвідомлюють, до чого це призведе. Не розуміють, що це акт самопокарання :wacko:
Я б їм радила з*їздити разок у мусульманські країни, хоча б банально до Єгипту. І подивитися, які психічно нездорові там чоловіки.
зате як цвітуть там жінки тих 10% що є християнами :lol:...
як то кажетсі - до кольору до вибору...
  • 0

#428 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.11.2009 – 12:19

Блискавиця (19.11.2009 22:50) писав:

а не дівчата самі десь собі тичкою її збивають - і опа! - вже нецнотливі :wacko:.

Є, між іншим, і такі.

Якщо ж дівчата берегтимуть цноту до заміжжя або до серйозних стосунків, то у більшості хлопаків не буде сексу. А це нездорово вплине на їхню психіку)),

По-перше нічого з тою психікою не станеться, не переймайтесь.
По-друге - легкодоступних, в тому числі і за гроші, дівчат ніхто не відміняв - було б бажання.
  • 0

#429 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 20.11.2009 – 13:36

Маю підозру, що нездоровіше на психіку вплине випадковий статевий (конт)акт у юності і потім зведення життя до пошуку пригод на свою задницю джерела постійного сексу без вагомих на це підстав (матеріальних, психічних).

Зауваження пана Гетьмана щодо "кращих шматків" та "дурників" я не коментую. Адже тут наявні якісь особисто специфічні смаки пана, що не мають стосунку до більшості хлопаків.
Вперто вимагаю оприлюднення соціологічного або психологічного дослідження, де стверджується те, що більшість людей не користується оціночними критеріями та не ділить людей на "кращих" та "гірших". Так-так, всі люди рівні, панна також гуманістЬка як і я, угу. :wacko:

Панно, ви щаслива людина. Навколо стілько цнотливих хлопців бігає - можна ловити і цноти позбавляти. :lol:
  • 0

#430 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 20.11.2009 – 13:51

Гетьман (20.11.2009 13:36) писав:

Панно, ви щаслива людина. Навколо стілько цнотливих хлопців бігає - можна ловити і цноти позбавляти. :lol:
можна погодинний тариф встановити... і ліцензію в МОУ отримати і все. :wacko:
  • 0

#431 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 20.11.2009 – 14:25

Vitalek (19.11.2009 23:44) писав:

Що тут поганого, збоченого, ненормального, неприроднього,.......не спати з усіма.
не спати з усіма і не спати ні з ким - різні неспання
  • 0

#432 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 20.11.2009 – 18:21

Вось, сьогодні подумала наступне...
Останнім часом дуже часто можна почути-прочитати нарікання чоловічої половини на те, що, де вони, мовляв, оті незаймані дівчата? Нема! Шукай хоч вдень з вогнем - це рідкість! Побиваються та сумують бідолашні)).
Ой побиваюся.... ой сумую.... шукав-шукав, а нема))))

Але поміркуймо разом. А де вони, оті дівчата, і насправді діваються? Може їх забирають інопланетяни? Чи може вони збираються в якусь секту, де одна одну позбавляють незайманості зеленими огірками?
А я це підозрював... так-так... щось тут не чисто...

Це ж ви, хлопці, позбавляєте дівчат незайманості. І це вам припікає раніше, ніж це було колись. Це у вас сперма тисне на очі та інші частини тіла. Це ви бігаєте за дівчиськом, намагаючись затиснути її у куток, або запросити на прогулянку в парк "де нікого нема".
Хто я? нє.... то Ви вже наговорюєте....)

Наразі в Україні приблизно однакова кількість дівчат і хлопців. Тобто один хлопець може позбавити незайманості лише одну дівчину.
Той, хто позбавив незайманості більше дівчат, - забрав цю можливість у своїх співгендерників.
От гімнюки!!! От паразити... я то думаю що я чогось недоотримую... а то якийсь "Вася" за мене мою роботу робить....

Отже, любі хлопці, - ні слова про дівчат, які зарано позбавляються незайманості! Це цілком на вашій відповідальності. Не займайтеся сексом із незайманими дівчатами - і будуть кругом вас лише цнотливі :lol:.
Ага, дайте мені незайману і я не буду займатися з нею секасом... до весілля...))

Бо саме хлопці позбавляють дівчат цноти, а не дівчата самі десь собі тичкою її збивають - і опа! - вже нецнотливі :lol:.
А я це підозрював... от нечемні!! Пропоную знащити всі тички)))

дівчата "розсувають" ноги, але одного тільки розсування недостатньо для позбавлення цноти ґґ. Хоч сто разів їх розсунь, але цноту так не зіб*єш)).

:wacko: хм... а мені розказували, що саме так воно і відбувається... і навіть фільми показували)))

шо ж дєлать, шо дєлать....
  • 0

#433 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.11.2009 – 22:42

Miguel (20.11.2009 19:21) писав:

Ой побиваюся.... ой сумую.... шукав-шукав, а нема))))
Не там шукав, в тебе студенток повно....

Хто я? нє.... то Ви вже наговорюєте....)
Ай, бреше...

От гімнюки!!! От паразити... я то думаю що я чогось недоотримую... а то якийсь "Вася" за мене мою роботу робить....
Вася за тебе, ти за Васю, або Петра, або ше когось...

Ага, дайте мені незайману і я не буду займатися з нею секасом... до весілля...))
Сумніваюсь....

шо ж дєлать, шо дєлать....
Виховувати силу волі.
  • 0

#434 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 09:32

Halka (20.11.2009 22:42) писав:

Не там шукав, в тебе студенток повно....
Вони вже займані... вже якийсь Вася попрацював...

Ай, бреше...
Нєєєєєєєєєє, нє-нє-нє... НЄ!

Вася за тебе, ти за Васю, або Петра, або ше когось...
Я сам за себе... але Пєті всьо розкажу))))

Сумніваюсь....
От чесне-механічне слово!!!

Виховувати силу волі.
Утримуватися шкідливо - почитай пости зверху...
  • 0

#435 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 21.11.2009 – 11:54

Саляма (20.11.2009 14:25) писав:

не спати з усіма і не спати ні з ким - різні неспання
пропоную як компромісне рішення спати з усіма але через один! =)
  • 0

#436 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.11.2009 – 21:37

Miguel (21.11.2009 10:32) писав:

Утримуватися шкідливо - почитай пости зверху...
Тут діє "правило лівої руки"! :wacko:
  • 0

#437 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 22.11.2009 – 12:49

Видно, мої міркування таки зачепили деяких преставників "сильної" статі :wacko:.
Якщо коротко виразити мою думку, то це буде так : чим більше хлопців хочуть незайману дівчину, тим менше незайманих дівчат залишається)).
Якщо узагальнити, то чим більше хлопці хочуть сексу, тим менше незайманих дівчат залишається :lol:. Це оберненопропорційні тенденції.

І ще одне. Бажання мати незайману дівчину пов*язане з багатьма мотивами і причинами. Але основний мотив - це бажання повної і беззаперечної влади над іншою людиною :lol:. Щоправда не кожний готовий за це потім нести відповідальність.
  • 0

#438 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 22.11.2009 – 13:16

"Кожній тварі по парі" - думаю шо якшо хтось хоче мати незайману - то він її собі знайде. Його вибір, хоче таку - звісно, що буде мати. Те ж саме вже з не незайманими. Є "покупці" і на такий "товар". І цнотливість дівчини не завжди є свідоцтвом її моральної чистоти )) ггг
Так шо шукайте те, чого хочете. І обов’язково знайдете :wacko:
  • 0

#439 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 22.11.2009 – 18:51

Halka (21.11.2009 21:37) писав:

Тут діє "правило лівої руки"! :wacko:
фе.... :lol:

Amili (22.11.2009 13:16) писав:

Так шо шукайте те, чого хочете. І обов’язково знайдете :D
Методом перебору? :lol:

Блискавиця (22.11.2009 12:49) писав:

Якщо коротко виразити мою думку, то це буде так : чим більше хлопців хочуть незайману дівчину, тим менше незайманих дівчат залишається)).
Якщо узагальнити, то чим більше хлопці хочуть сексу, тим менше незайманих дівчат залишається :yes:. Це оберненопропорційні тенденції.
Браво!!! Я цитуватиму це з посиланням на автора!!!
  • 0

#440 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 22.11.2009 – 19:56

=MAVKA=
Miguel
Дописи видалено. +10% Попередження (за пунктом правил 2.5.2).

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних