Перейти до вмісту

Незайманість / цнотливість

Повідомлень в темі: 702

Опитування: Незайманість / цнотливість (268 користувачів проголосувало)

Чим це є?

1. Найбільшим і найнеприроднішим збоченням (77 голосів [28.62%])

Процент голосів: 28.62%

2. Сенсом життя (33 голосів [12.27%])

Процент голосів: 12.27%

3. Стилем життя (159 голосів [59.11%])

Процент голосів: 59.11%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#361 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 24.07.2009 – 12:05

Перегляд дописуБлискавиця (24.07.2009 12:53) писав:

Генії тут до того, що пан завівся про самоводосконалення та його обмеження. Угу, відомо, що цнота ніяк не корелює із геніяльністю - це ти й сам розумієш, вочевидь. А геніяльність - хіба не є вершиною самовдосконалення?
Ні, не є. Я прагну аж ніяк не до геніальності (думаю, і панна про це знає), це, думаю, вершина прагнень панни. А у тому, до чого я прагну, цнота є важливим елементом. Але це офтоп.

Думка твоя, але ти теж пишеш в загальному - з твоїх спостережень. Я тобі пишу зі своїх спостережень. Зокрема мене втрата цноти ніяк не обмежила у саморозвитку, а навпаки - посприяла йому.
Питання у тому, куди хто прагне рухатись. Для творчих людей, втрата цноти, думаю, є поштовхом, для розумних - думаю, гальмом.
  • 0

#362 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 24.07.2009 – 12:08

ґґґ...ну і де приклади, щоб комусь розумному втрата цноти завадила досягти вершини? Всі відомі математики були не цнотливі, наскільки мені відоме, бо мали сім*ї або ж подружок. Жодного цнотливого президента країни я теж не знаю.
Якщо тобі особисто важлива цнота - це твоє діло. Якщо ти самотужки не можеш впоратися із своїм світоглядом і вигадуєш мотивацію для цноти - це твої проблеми. Якщо твої теорії тобі допомагають жити - на здоров*я.
  • 0

#363 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 12:14

Перегляд дописуБлискавиця (24.07.2009 13:08) писав:

ґґґ...ну і де приклади, щоб комусь розумному втрата цноти завадила досягти вершини? Всі відомі математики були не цнотливі, наскільки мені відоме, бо мали сім*ї або ж подружок. Жодного цнотливого президента країни я теж не знаю.
Усе зрозуміло, панна сприйняла мою думку як заклик бути монахом до досягнення вершини. Шкода.

Якщо тобі особисто важлива цнота - це твоє діло. Якщо ти самотужки не можеш впоратися із своїм світоглядом і вигадуєш мотивацію для цноти - це твої проблеми. Якщо твої теорії тобі допомагають жити - на здоров*я.
Мені особисто важлива цнота. Але до чого тут неможливість впоратись із світоглядом - ніяк не можу зрозуміти. А про допомогу жити - це вже панна щось про себе, так здається.
  • 0

#364 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 12:30

Цитата

Відповідно, час втрати цноти, на мою думку, співпадає із консервацією стану людини, далі уже вона "входить у доросле життя", а саме - лише використовує попередньо набуте для свого подальшого життя.

Перегляд дописуВід 24.07.2009 13:05

А у тому, до чого я прагну, цнота є важливим елементом.
Тобто всі розумні люди були цнотливими майже до повного самовдосконалення? Тепер я правильно розумію міркування пана?
Пан вирішив поділитися думками з приводу впливу цноти на самовдосконалення, отже це є частиною світогляду пана. Якби пан сам справлявся зі своїм світоглядом в цій частині, то навіщо вдавався б до публікацій?
Гаразд, нехай "допомагають жити" буде знято. Вочевидь твої теорії тобі жити не дуже допомагають :D Мої мені - дійсно так:)
  • 0

#365 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 12:43

Перегляд дописуБлискавиця (24.07.2009 13:30) писав:

Тобто всі розумні люди були цнотливими майже до повного самовдосконалення? Тепер я правильно розумію міркування пана?
Метафорично можна описати так: щоб щось викотилося на гору, його слід проштовхати до певного місця, надавши певної швидкості (не обов'язково штовхати до самого кінця, але у певний момент слід надати певної швидкості). Це загалом.
Тепер конкретно: є така річ, як досвід і затуманення досвідом - це коли людина не може побачити рішення, виходячи із попереднього досвіду. Наприклад... Нє, прикладу не буде, я його опишу, бо щось не можу знайти цю картинку. Пише, наприклад, жовтий, а літери зеленого кольору. Або червоний, а літери синього кольору. Завдання - сказати, яким кольором намальовано. Тут проблема в тому, що людина, яка уміє читати - часто плутає, діти ж проходять тест просто тому, що читати не уміють. Таке-от.

Перегляд дописуБлискавиця (24.07.2009 13:30) писав:

Пан вирішив поділитися думками з приводу впливу цноти на самовдосконалення, отже це є частиною світогляду пана. Якби пан сам справлявся зі своїм світоглядом в цій частині, то навіщо вдавався б до публікацій?
Пан вдається до подібних публікацій з простої причини - через тотальну нецнотливість суспільства, пан не може знайти собі споріднену душу. Пан усвідомлює, що насправді це ні на що не впливає, але панові так легше.
З. І. Не говорити про те, що насправді це не так, тому, що 95% з цнотливих у достатньому віці "хворіють" ще гіршою "хворобою" - православ'ям головного мозку
  • 0

#366 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 12:49

Перегляд дописуГетьман (24.07.2009 13:43) писав:

Метафорично можна описати так: щоб щось викотилося на гору, його слід проштовхати до певного місця, надавши певної швидкості (не обов'язково штовхати до самого кінця, але у певний момент слід надати певної швидкості). Це загалом.
Тепер конкретно: є така річ, як досвід і затуманення досвідом - це коли людина не може побачити рішення, виходячи із попереднього досвіду. Наприклад... Нє, прикладу не буде, я його опишу, бо щось не можу знайти цю картинку. Пише, наприклад, жовтий, а літери зеленого кольору. Або червоний, а літери синього кольору. Завдання - сказати, яким кольором намальовано. Тут проблема в тому, що людина, яка уміє читати - часто плутає, діти ж проходять тест просто тому, що читати не уміють. Таке-от.
Так, я знаю про такий ефект. Він ще називається догмами (як у релігії, зокрема)) Але затуманення досвідом відбувається лише тоді, коли людина не здатна до творчого мислення, не має достатнього рівню інтелекту. Тобто це наслідок, а не причина.
Щодо вкочення на гору - хотілося б панових пояснень з приводу кореляції цієї метафори із міркуваннями пана про саморозвиток. Бо ще знову не так зрозумію :D

Цитата

Пан вдається до подібних публікацій з простої причини - через тотальну нецнотливість суспільства, пан не може знайти собі споріднену душу. Пан усвідомлює, що насправді це ні на що не впливає, але панові так легше.
З. І. Не говорити про те, що насправді це не так, тому, що 95% з цнотливих у достатньому віці "хворіють" ще гіршою "хворобою" - православ'ям головного мозку
Ну то це доводить той факт, що природній розвиток людини без ПГМ є таким, що цноту втрачають.
ПС. співчуваю з приводу спорідненої душі. А навіщо пану споріднена душа в питанні нецнотливості суспільства?
  • 0

#367 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 13:03

Перегляд дописуБлискавиця (24.07.2009 13:49) писав:

Так, я знаю про такий ефект. Він ще називається догмами (як у релігії, зокрема)) Але затуманення досвідом відбувається лише тоді, коли людина не здатна до творчого мислення, не має достатнього рівню інтелекту. Тобто це наслідок, а не причина.
Наслідок - не наслідок, але чомусь дорослі та самодостатні люди на такому помиляються зазвичай. Тому, не важлива причина, важливий сам факт.

Щодо вкочення на гору - хотілося б панових пояснень з приводу кореляції цієї метафори із міркуваннями пана про саморозвиток. Бо ще знову не так зрозумію :D
Отже, поясню на зрозумілішому прикладі. Наприклад, я був молодою і наївною особою перед поступанням в універ. Якби я тоді мав цей досвід, який маю зараз - я б в універ не пішов. Гірше того, я б наробив багато дурниць врешті. Але зараз я сиджу і розумію, що саме дякуючи відсутності такого непотрібного досвіду, я все-таки вивчився і починаю робити кроки, які справді безпосередньо приносять користь. Але при цьому розумію, що універ до цих кроків ні до чого, бо це можна було б зробити і без нього. Але саме питання у подібній дитячій наївності, яка дозволяє не наробити дурниць, які не зупинять надалі твоє просування. Плюз ще одне: коли вона зникає - вона уже не повернеться.

Ну то це доводить той факт, що природній розвиток людини без ПГМ є таким, що цноту втрачають.
Тю, я хочу людину із надприродним розвитком.

ПС. співчуваю з приводу спорідненої душі. А навіщо пану споріднена душа в питанні нецнотливості суспільства?
Пану потрібна достатньо розумна (і відкрита, але це знову офтоп) панна, наділена цнотою. Проблема у тому, що часто розум у панн з'являється після дефлорації (хоча, деколи і не з'являється, у більшості випадків). А такого уже я не хочу. Sad, but true.
  • 0

#368 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 13:12

Перегляд дописуГетьман (24.07.2009 14:03) писав:

Наслідок - не наслідок, але чомусь дорослі та самодостатні люди на такому помиляються зазвичай. Тому, не важлива причина, важливий сам факт.
Помиляються, бо ти не написав "розумні і творчі", а дорослих і самодостатніх значно більше, ніж РТ.

Цитата

Отже, поясню на зрозумілішому прикладі. Наприклад, я був молодою і наївною особою перед поступанням в універ. Якби я тоді мав цей досвід, який маю зараз - я б в універ не пішов. Гірше того, я б наробив багато дурниць врешті. Але зараз я сиджу і розумію, що саме дякуючи відсутності такого непотрібного досвіду, я все-таки вивчився і починаю робити кроки, які справді безпосередньо приносять користь. Але при цьому розумію, що універ до цих кроків ні до чого, бо це можна було б зробити і без нього. Але саме питання у подібній дитячій наївності, яка дозволяє не наробити дурниць, які не зупинять надалі твоє просування. Плюз ще одне: коли вона зникає - вона уже не повернеться.
Допис, сповнений догм та капітана очевидності. Наскільки мені відомо, у пана було безліч різних думок з приводу навчання і небажання вчитися. А спонукала вчитися його зовсім не наївність, а батьки. Чи я помиляюся?

Цитата

Тю, я хочу людину із надприродним розвитком.
Дивно, бо цнота - це природний розвиток, як і її втрата за власним бажанням.

Цитата

Пану потрібна достатньо розумна (і відкрита, але це знову офтоп) панна, наділена цнотою. Проблема у тому, що часто розум у панн з'являється після дефлорації (хоча, деколи і не з'являється, у більшості випадків). А такого уже я не хочу. Sad, but true.
Звідки пан взяв, що дефлорація і поява розуму якось корелюють? І припини писати про офтоп, якщо весь час згадуєш цноту...ґґґ Ти назву теми бачиш?
  • 0

#369 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 13:23

Перегляд дописуБлискавиця (24.07.2009 14:12) писав:

Помиляються, бо ти не написав "розумні і творчі", а дорослих і самодостатніх значно більше, ніж РТ.
Гаразд, панна б без проблем пройшла цей тест і обламала б усіх, що стверджують про навантаження досвідом. Вибач, о розумна та талановита.

Допис, сповнений догм та капітана очевидності. Наскільки мені відомо, у пана було безліч різних думок з приводу навчання і небажання вчитися. А спонукала вчитися його зовсім не наївність, а батьки. Чи я помиляюся?
Щодо батьків - повністю помиляєшся, бо їхню думку я мав десь ще зі школи. І моїм навчанням вони не переймались, на відміну від навчання брата. А небажання вчитися з'явилося коли я перейшов за половину, а коли я переходжу за половину справи - я доводжу її до кінця. Інакше я б цього не зробив.

Дивно, бо цнота - це природний розвиток, як і її втрата за власним бажанням.
Повторю: хочу надприроднього розвитку із втратою цноти за покликом розуму, а не недосконалих відчуттів.

Звідки пан взяв, що дефлорація і поява розуму якось корелюють? І припини писати про офтоп, якщо весь час згадуєш цноту...ґґґ Ти назву теми бачиш?
На диво, якось корелюють. Хоча б тому, що поява розуму стається у приблизно тому ж віці, що і втрата цноти. (звісно, якщо поява розуму взагалі відбувається)
  • 0

#370 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 13:34

Не талановита, а творча :D Я взагалі проти тестів (крім ЗНО).

Перегляд дописуГетьман (24.07.2009 14:23) писав:

Щодо батьків - повністю помиляєшся, бо їхню думку я мав десь ще зі школи. І моїм навчанням вони не переймались, на відміну від навчання брата. А небажання вчитися з'явилося коли я перейшов за половину, а коли я переходжу за половину справи - я доводжу її до кінця. Інакше я б цього не зробив.
Угу, отже цнота тут ні до чого. Було бажання - вчився, пропало бажання - все одно вчився, бо догма "доводжу до кінця".

Цитата

Повторю: хочу надприроднього розвитку із втратою цноти за покликом розуму, а не недосконалих відчуттів.
Втрата цноти за покликом розуму - це абсурд, бо втрачають цноту за покликом сексуальності, читай "за бажанням". Розум відіграє допоміжну роль при виборі партнера, але коли є сексуальний потяг - будь який розум затьмарюється. Власне тоді вибір переключається на підсвідомість, а вона в людини не менш розумна, ніж свідомість.

Цитата

На диво, якось корелюють. Хоча б тому, що поява розуму стається у приблизно тому ж віці, що і втрата цноти. (звісно, якщо поява розуму взагалі відбувається)
Ну пан сам же ж написав- між втратою цноти і появою розумом є лише співпадіння за хронологією (іноді), але цнота ніяк не впливає на розум і навпаки.

Між іншим, пан так і не написав, навіщо йому саме така панна потрібна?
  • 0

#371 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 13:37

Перегляд дописуБлискавиця (24.07.2009 14:29) писав:

Угу, отже цнота тут ні до чого. Було бажання - вчився, пропало бажання - все одно вчився, бо догма "доводжу до кінця".
Панна не зрозуміла. Бажання б пропало раніше половини - кинув б. Прикладів, думаю, наводити не треба, панна знає їх багацько.

Втрата цноти за покликом розуму - це абсурд, бо втрачають цноту за покликом сексуальності, читай "за бажанням". Розум відіграє допоміжну роль при виборі партнера, але коли є сексуальний потяг - будь який розум затьмарюється. Власне тоді вибір переключається на підсвідомість, а вона в людини не менш розумна, ніж свідомість.
Для емоційної та чутливої панни - це абсурд, для мене - цинічної людини, яка на перше місце всюди ставить розум - це нормальна річ.

Ну пан сам же ж написав- між втратою цноти і появою розумом є лише співпадіння за хронологією (іноді), але цнота ніяк не впливає на розум і навпаки.
Я і не кажу, що щось впливає на інше. Я шкодую з того приводу, що одночасно розум і цнота майже ніколи у людині не поєднуються. Чи панна ствердить протилежне: навколо тонни розумних і цнотливих - піди і пошукай?
  • 0

#372 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 13:45

Я зрозуміла. Це ти не зрозумів - якщо бажання пропало, то ти міг кинути будь-коли, байдуже до половини чи після половини. Але ти не кинув, бо "більше половини" - а це догма.
Ти на перше місце ставиш розум лише для інших людей, а сам для себе ти розум у свій час на перше місце не зміг поставити. Може це і впливає на подальше. Чи я знову помиляюся і "розумна" цнота для тебе була головнішою?
Дивно, але я була розумною й тоді, коли була цнотливою.
  • 0

#373 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 13:49

Перегляд дописуБлискавиця (24.07.2009 14:45) писав:

Дивно, але я була розумною й тоді, коли була цнотливою.
Шкода, що я був не у тому місці і не в той час
  • 0

#374 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 13:59

Деякі речі неможливо змінити.
  • 0

#375 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 14:12

Хороше запитання. Розгадка є у твоєму дописі ;) Це є банальний феномен "кожний судить по собі".
На мою думку, твій висновок не зовсім точний. Твоєму знайомому боляче не те, що з його дружиною так повелися, як він з іншими дівчатами. Йому болить те, що підсвідомо він вважає, що його дружина така ж, як і він сам, а тому може теж ставитися до чоловіків, як до "м*яса аби перепихнутися". Це і зводить його з розуму і мучить ревнощами.

Просто я думав, що ревнощі це до чогось, так би мовити, хай можливо і уявного, але теперішнього часу. Чи до минулого теж можна ревнувати?

Питання, швидше, не про сам факт цноти, як такий, а про так звану сублімацію - і з цим можна погодитись, бо це доведений факт.
Відповідно і всі відомі математики, і всі відомі президенти мали, м"яко кажучи, проблему з "сімейністю". Та навіщо далеко ходити - досить подивитись на сучасних селебрітіз, там шлюби в середньому тривають максимум три-чотири роки, бо партнер - це іграшка, спосіб відпочинку і розслаблення, візитка, грошовий гаманець, довгі ноги - що завгодно, але не постійний супутних життя. Так і живуть періодами - без сексу півроку зйомок чи турне, потім відірвались з кимось тиждень - і знову гей...
  • 0

#376 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 14:49

так, люди втратили ті цінності, що були раніше, шкода, шкода...
  • 0

#377 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 26.07.2009 – 11:53

Перегляд допису-=VJ=- (24.07.2009 15:12) писав:

Просто я думав, що ревнощі це до чогось, так би мовити, хай можливо і уявного, але теперішнього часу. Чи до минулого теж можна ревнувати?
Бач, я вже написала, що не важливо - чи це події минулого чи теперішнього. Якщо людина знає по собі, що може зрадити, то ревнуватиме не тільки до минулого, а й до "можливого майбутнього". Тобто відіграє роль не хронологія подій, а сама риса людини - думати про парнера, як про себе.
Звісно, маючи таку рису характеру, найзручніше ревнувати до минулого - бо там точно є реальні події, які відбулися і якими можна докоряти свого партнера. Адже в теперішньому зрада ще не доведена, а в майбутньому лише здається можливою і докоряти майбутнім якось по-дурному :D

А загалом до минулого багато хто ревнує, з тих же мотивів - бо в минулому є реальні події, де ми не були присутніми поруч із обраною нами людиною. А вось причини таких ревнощів можуть бути індивідуальними. Можливо колишній партнер і зараз присутній у житті (працює разом, з однієї компанії, живе поруч тощо). А може теперішнього обранця (обраницю) постійно порівнюють із колишнім (колишньою) - тоді теж будуть ревнощі. Можуть бути просто комплекси - наприклад, якщо колишній значно успішніший за теперішнього, чи, наприклад, колишня дівчина стала телеведучою і її показують щодня ;). Та й багато іншого.

Принаймні я вважаю, що ревнощі мають дуже мало спільного із цнотою або її втратою.
  • 0

#378 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 30.07.2009 – 09:37

Перегляд дописуWeber (11.02.2008 21:49) писав:

Незайманість то тепер модна справа... У Франції, наприклад. Люди чекають на Свого Єдиного чи Єдину. І це правильно!
А скільки єдиних чи єдиної у них буде,може два,може десяток? Цнотливість це не гордість,а секс для одних прояв захоплень а для інших-вираження кохання! Чому відмовляти собі у такому задоволенні,від якого на мить паморочиться в голові,хоча воно і швидке,воно того варте! Чому забороняти! А ті,це жінки,які ламаються,завжди всього бояться,іноді і з вагомою причиною! Жінки завжди надають глобального чи катастрофічного значення сексу,для них це наче святе! Не переконаєш їх!!!
  • 0

#379 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 30.07.2009 – 16:12

Перегляд дописуПанночка (24.07.2009 15:49) писав:

так, люди втратили ті цінності, що були раніше, шкода, шкода...
Просто змiнилась система цiнностей. Це не страшно, вона майже завжди еволюцiонувала. Люди стали меньше приховувати, та стали бiльш вiдвертими у сексуальному планi. От i все. Хто хоче поговорити про моральнi принципи вiкторiанськоi епохи - хай почитае ДеСада.
  • 0

#380 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 01.08.2009 – 22:50

За часів язицництва все так і було, потім християнство нав'язало норми
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних