Перейти до вмісту

Незайманість / цнотливість

Повідомлень в темі: 702

Опитування: Незайманість / цнотливість (268 користувачів проголосувало)

Чим це є?

1. Найбільшим і найнеприроднішим збоченням (77 голосів [28.62%])

Процент голосів: 28.62%

2. Сенсом життя (33 голосів [12.27%])

Процент голосів: 12.27%

3. Стилем життя (159 голосів [59.11%])

Процент голосів: 59.11%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#261 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1037 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 13.05.2009 – 10:24

Перегляд дописуGubtor (13.05.2009 11:02) писав:

Людина за життя в середньому палко закохується п'ять разів, аж поки не вибере свою "єдину половинку". Де сенс лягати саме з цим партнером в ліжко, коли імовірність, що ти вибереш його, (якщо відкинути можливість розлучення), не перевищує 20%?

Не треба думати над питаннями, відповідь на які вже тисячі років лежать у таких книгах як Біблія, Коран і т.д. Втрата незайманості до шлюбу вважається важким гріхом не даремно.

P.S. Дякую модерам за попередження. Тепер буду знати що у цій темі я один такий флеймер :D

По ваших словах можна подумати що навіть після одруження треба хоч ще рік почекати щоб перевірити чи це саме та людина. І взагалі якщо ви такий ревний прихильник Біблії то знаєте що Біблія засуджує розлучення, тоді як бути тут?

Перегляд дописуPudelinio Mazeratti (13.05.2009 11:22) писав:

Звичайно церковний.

І знову вертаємося до того що по певним причинам неможливо одружитися, наприклад хлопець і дівчина належать до різних церковних конфесій, або до різних релігій. Як бути тут?
  • 0

#262 Pudelinio Mazeratti

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 10:29

Перегляд дописуСаляма (13.05.2009 11:15) писав:

:D як ще тобі прісно жити
Говорив що там де закінчуються факти, починаються персоналії....Дякувати Богу така дівчина як ти живе досить весело) :)

Перегляд допису†Fallen Angel† (13.05.2009 11:24) писав:

По ваших словах можна подумати що навіть після одруження треба хоч ще рік почекати щоб перевірити чи це саме та людина. І взагалі якщо ви такий ревний прихильник Біблії то знаєте що Біблія засуджує розлучення, тоді як бути тут?

І знову вертаємося до того що по певним причинам неможливо одружитися, наприклад хлопець і дівчина належать до різних церковних конфесій, або до різних релігій. Як бути тут?
Вербувати)) Якщо чесно то ніякий в світі шлюб чи інші перепони не завадять вам жити разом, а головне жити щасливо і вірно один одному.
  • 0

#263 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 10:30

Перегляд дописуPudelinio Mazeratti (13.05.2009 11:12) писав:

Так всі незаймані чисті. Секс до шлюбу - бруд. Що таке моральна цнота і чи взагалі вона має сенс при втраті цноти фізичної?

Візьмемо наприклад таке: Чоловік незайманий, але він вбивця-збоченець. При чому тут фізична цнота, коли він морально давно не цнотливий?
  • 0

#264 Pudelinio Mazeratti

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 10:34

Перегляд допису†Fallen Angel† (13.05.2009 11:30) писав:

Візьмемо наприклад таке: Чоловік незайманий, але він вбивця-збоченець. При чому тут фізична цнота, коли він морально давно не цнотливий?
Це вже інше питання....все-таки він буде кращим за вбивцю-збоченця, який ще не гребував вільним сексом.
  • 0

#265 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 10:37

Перегляд дописуPudelinio Mazeratti (13.05.2009 10:34) писав:

Це вже інше питання....все-таки він буде кращим за вбивцю-збоченця, який ще не гребував вільним сексом.

Нехай простить мені Мавка але тут я не витримую)) :D ;) ;) :rolleyes: :rolleyes:
Логіка залізна))) :)
  • 0

#266 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.05.2009 – 10:55

Людина за життя в середньому палко закохується п'ять разів, аж поки не вибере свою "єдину половинку". Де сенс лягати саме з цим партнером в ліжко, коли імовірність, що ти вибереш його, (якщо відкинути можливість розлучення), не перевищує 20%?
У вашому віці час би знати, що вибору непритаманна ознака ймовірності.
  • 0

#267 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 12:38

Одне прохання до панів Pudelinio Mazeratti і Gubtor хочу цитату з Біблії де прямо сказано що стосунки до шлюбу гріх.
  • 0

#268 Pudelinio Mazeratti

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 12:51

Перегляд допису†Fallen Angel† (13.05.2009 13:38) писав:

Одне прохання до панів Pudelinio Mazeratti і Gubtor хочу цитату з Біблії де прямо сказано що стосунки до шлюбу гріх.
Ось візьмеш її, ще раз перечитаєш, і цей висновок сам до тебе прийде)) але читати усю....не по цитатах....

Повідомлення відредагував Pudelinio Mazeratti: 13.05.2009 – 12:52

• 0

#269 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 13.05.2009 – 12:58

Перегляд дописуPudelinio Mazeratti (13.05.2009 13:51) писав:

Цитата

Ось візьмеш її, ще раз перечитаєш, і цей висновок сам до тебе прийде)) але читати усю....не по цитатах....
А що взагалі є шлюб? вінчання в церкві? Печатка в паспорті? Все це умовності.
Суть шлюбу в публічності. Тобто шлюб полягає в тому, що люди оголошують про свої стосунки свідкам.
Аналізуючи ту ж саму біблію можна дійти висновку - що "перелюб" - це таємний секс. коли люди проховують. Коли роблять вигляд, ніби насправді в них немає стосунків. Якщо жінка приховує коханця від законного чоловіка - вона обманює його, і це підпадає під ознаку гріха. Якщо ж законний чоловік знає і не проти, то таким стосункам і в біблії не знайдете засудження.
  • 0

#270 Pudelinio Mazeratti

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 13:09

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (13.05.2009 13:58) писав:

Суть шлюбу в публічності. Тобто шлюб полягає в тому, що люди оголошують про свої стосунки свідкам.
Аналізуючи ту ж саму біблію можна дійти висновку - що "перелюб" - це таємний секс. коли люди проховують. Коли роблять вигляд, ніби насправді в них немає стосунків. Якщо жінка приховує коханця від законного чоловіка - вона обманює його, і це підпадає під ознаку гріха. Якщо ж законний чоловік знає і не проти, то таким стосункам і в біблії не знайдете засудження.
Мало я бачив таких чоловіків, що насправді кохали свою жінку і спокійно переносили би зраду...чи хотіли би просто цинічно ділити її з кимось...НЕПРИПУСТИМО.

Наведу приклад....якщо син отримує 2 в школі і приносить щоденник додому та показує батьку, а той сміється і каже що все добре, то хто із них дурніший?

Перегляд дописуPudelinio Mazeratti (13.05.2009 14:09) писав:

Мало я бачив таких чоловіків, що насправді кохали свою жінку і спокійно переносили би зраду...чи хотіли би просто цинічно ділити її з кимось...НЕПРИПУСТИМО.

Наведу приклад....якщо син отримує 2 в школі і приносить щоденник додому та показує батьку, а той сміється і каже що все добре, то хто із них дурніший?
і хіба це виправдовує синову лінь?
  • 0

#271 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 13.05.2009 – 13:33

Не треба думати над питаннями, відповідь на які вже тисячі років лежать у таких книгах як Біблія, Коран і т.д. Втрата незайманості до шлюбу вважається важким гріхом не даремно.
ого..знач мене чекає ще три "кохання" ))) хоча мені вистачає лише одного і другого не хочу.
Цнотливість у 18 років не гарантує того, що наречений не втіче з-під вінця. Те ж саме можна сказати про цнотливісь. Можна бути цнотливою, але не гарантія, що не знайдеться "мужчинка", який так закрутить голову і закохає в себе, що заради нього підеш на все. У дискусії всі забувають про вже розведених молодих жінок. Що робити їм?
  • 0

#272 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 13:34

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (13.05.2009 12:58) писав:

І щодо цноти: коли чоловік брав дівчину яка по її словам цнотлива, а насправді вияснялося що це не так то її карали публічно, але її карали не за те що вона не цнотлива, а за брехню. Так що пане Gubtor якщо зсилаєтеся на Біблію то хоча б читайте її уважніше :D
П.С. Відредагував.
Pudelinio Mazeratti Ваші думки всеоно здаються мені древніми.)

Повідомлення відредагував †Fallen Angel†: 13.05.2009 – 13:52

• 0

#273 Pudelinio Mazeratti

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 13:41

Перегляд допису†Fallen Angel† (13.05.2009 14:34) писав:

І щодо цноти: коли чоловік брав дівчину яка по її словам цнотлива, а насправді вияснялося що це не так то її карали публічно, але її карали не за те що вона не цнотлива, а за брехню. Так що пане Pudelinio Mazeratti якщо зсилаєтеся на Біблію то хоча б читайте її уважніше :)
То були не мої слова :D а читаю я усе уважно навідміну від вас пане †Fallen Angel†, читайте вище хто то писав)
  • 0

#274 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 13.05.2009 – 14:00

Перегляд дописуБілий Дракон (10.05.2009 17:30) писав:

Пережитки минулих часів. Але зараз незайманість після 20 свідчить про проблеми в особистому житті, якщо не з психікою.
Я завжди здогадувався що у індусів проблеми з психікою і особистим життям

Зображення

звідси
  • 0

#275 Gubtor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:L'viv

Відправлено 13.05.2009 – 14:00

Перегляд допису†Fallen Angel† (13.05.2009 12:38) писав:

Відповідь 1. Читайте Біблію, корисна книга.
Відповідь 2. http://www.google.com/
Відповідь 3. (для тих кому не допомогли дві попередні). Декалог (із П'ятикнижжя Мойсея) (уривок):

Цитата

Не чини перелюбу! (у іншому трактуванні - "Не чужолож")

Великий тлумачний словник української мови:

Цитата

Перелюбствувати - порушувати подружню вірність, перебувати у позашлюбному любовному зв'язку.

Повідомлення відредагував Gubtor: 13.05.2009 – 14:03

• 0

#276 Pudelinio Mazeratti

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 14:02

Перегляд допису†Fallen Angel† (13.05.2009 14:34) писав:

І щодо цноти: коли чоловік брав дівчину яка по її словам цнотлива, а насправді вияснялося що це не так то її карали публічно, але її карали не за те що вона не цнотлива, а за брехню. Так що пане Gubtor якщо зсилаєтеся на Біблію то хоча б читайте її уважніше :D
П.С. Відредагував.
Pudelinio Mazeratti Ваші думки всеоно здаються мені древніми.)
Древніми?.......гм..можливо, але надіюся у вас язик не повернеться назвати їн неправильними))

Повідомлення відредагував Pudelinio Mazeratti: 13.05.2009 – 14:09

• 0

#277 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Київ

Відправлено 13.05.2009 – 14:02

Ще один флудовий допис - підуть відсотки
  • 0

#278 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 14:20

Перегляд дописуGubtor (13.05.2009 14:00) писав:

Відповідь 1. Читайте Біблію, корисна книга.
Відповідь 2. http://www.google.com/
Відповідь 3. (для тих кому не допомогли дві попередні). Декалог (із П'ятикнижжя Мойсея) (уривок):

Цитата

Не чини перелюбу! (у іншому трактуванні - "Не чужолож")

Великий тлумачний словник української мови:

Цитата

Перелюбствувати - порушувати подружню вірність, перебувати у позашлюбному любовному зв'язку.

Те що ви написали немає ніякого відношення до незайманості і стосунків до шлюбу. Це означає що не можна мати "лєвих" зв"язків коли ти в шлюбі.

Перегляд дописуPudelinio Mazeratti (13.05.2009 14:02) писав:

Древніми?.......гм..можливо, але надіюся у вас язик не повернеться назвати їн неправильними))

Це вже кожна людина визначаєдля себе сама.

ПеСе Мавко вибач за флуд.
  • 0

#279 Gubtor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:L'viv

Відправлено 13.05.2009 – 14:30

Перегляд допису†Fallen Angel† (13.05.2009 10:24) писав:

По ваших словах можна подумати що навіть після одруження треба хоч ще рік почекати щоб перевірити чи це саме та людина.
Ні. "Перевірити чи саме ця людина" потрібно до одруження.

Перегляд допису†Fallen Angel† (13.05.2009 10:24) писав:

І взагалі якщо ви такий ревний прихильник Біблії то знаєте що Біблія засуджує розлучення, тоді як бути тут?
Не розлучатися :D.

Перегляд допису†Fallen Angel† (13.05.2009 10:30) писав:

Бугага, "морально не цнотливий". Треба заводити словник абсурдних фраз.

Перегляд дописуzav (13.05.2009 10:55) писав:

У вашому віці час би знати, що вибору непритаманна ознака ймовірності.
Звичайно. Просто я не звик бути голослівним. Тим більше, що, з точки зору математичних дисциплін, моє повідемлення було цілком коректним.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (13.05.2009 12:58) писав:

Якщо ж законний чоловік знає і не проти, то таким стосункам і в біблії не знайдете засудження.
П'ять хвилин зі сміхом пролежав під столом. Піднявся, і чогось так сумно стало...

Перегляд дописуAmili (13.05.2009 13:33) писав:

ого..знач мене чекає ще три "кохання" ))) хоча мені вистачає лише одного і другого не хочу.
Ну не сприймайте все надто буквально. Мої дані - середньозважені (здається так це у статистичній термінології звучить). :)

Перегляд допису†Fallen Angel† (13.05.2009 13:34) писав:

І щодо цноти: коли чоловік брав дівчину яка по її словам цнотлива, а насправді вияснялося що це не так то її карали публічно, але її карали не за те що вона не цнотлива, а за брехню.
По-перше, я нічого не писав про покарання нецнотливих.
По-друге, де таке вичитали? Самі придумали?

Перегляд допису=MAVKA= (13.05.2009 14:02) писав:

Ще один флудовий допис - підуть відсотки
Не форум, а банк ;)

Перегляд допису†Fallen Angel† (13.05.2009 14:20) писав:

Те що ви написали немає ніякого відношення до незайманості і стосунків до шлюбу. Це означає що не можна мати "лєвих" зв"язків коли ти в шлюбі.
Аналогічно попередньому коментарю Вашої до цитати. Самі придумали? Чи хтось підказав?

Повідомлення відредагував Gubtor: 13.05.2009 – 14:33

• 0

#280 Pudelinio Mazeratti

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 15:03

Шановний пане †Fallen Angel† просив би вас розтлумачити ваше бачення слів * перебувати у позашлюбному любовному зв'язку*.

Звашого дозволу, пане †Fallen Angel†, вложу ваше повідомлення:
*Якщо чоловік чи дружина в шлюбі зраджують - це позашлюбні статеві відносини.*
Відповідь: позашлюбними вважаються також відносини між незаміжньою дівчиною та нежонатим чоловіком. Надіюся трактувати вам, що відносини у одностатевих псевдо-шлюбах також є гріховними непотрібно, хоча, виходячи з вашої логіки про це також нічого не сказано.

Потрібно не тільки сухо читати текст, а й трохи його аналізувати....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних