Перейти до вмісту

Незайманість / цнотливість

Повідомлень в темі: 702

Опитування: Незайманість / цнотливість (268 користувачів проголосувало)

Чим це є?

1. Найбільшим і найнеприроднішим збоченням (77 голосів [28.62%])

Процент голосів: 28.62%

2. Сенсом життя (33 голосів [12.27%])

Процент голосів: 12.27%

3. Стилем життя (159 голосів [59.11%])

Процент голосів: 59.11%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#241 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1037 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 10.05.2009 – 21:19

Перегляд дописуGubtor (10.05.2009 19:22) писав:

Такак ситуація велика рідкість, я б навіть не розглядав її як теоретичну.

Так таке буває і повірте не рідко.

Перегляд дописуGubtor (10.05.2009 19:22) писав:

У Вашій фразі як мінімум три неправди. Чи не забагато як на одне речення?
Але зараз не про це. Про особисте публічно не говорю, тому все в приват.
В точку.

давайте приват, я не проти якщо ви не проти.

Перегляд дописуGubtor (10.05.2009 21:26) писав:

Бачу логіка таки незрозуміла.
От уявіть собі ситуацію, що зараз по всіх каналах телебачення, в усіх газетах, фільмах і т.п. джерел розповсюдження інформації стверджується і обґрунтовується, що Земля не кругла а плоска. Наслідок цього - щодня частина тих людей, які вважають Землю круглою, буде зменшуватися, а тих людей, які стануть вважати Землю плоскою - збільшуватися. Звичайно, і перед такими повідомленнями можуть бути люди, які вважатимуть Землю плоскою, і після цих повідомлень залишаться ті, хто вважатиме Землю круглою. Але різка зміна поглядів відбудеться. І будуть звучати фрази типу: "Подивіться, та вони ж психопати! Вони вважають Землю круглою!".

І щодо церкви. Церква також вважає неприпустимим вбивство людини. Але це не означає що в знак протесту проти її диктату треба когось зарізати. Тут мова йде зовсім про інше. До речі, церкву у своїх постах я не згадував, це Ви чомусь про неї почали говорити.

Але існуватимуть такі люди які і далі стверджуватимуть що земля кругла.
  • 0

#242 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 12.05.2009 – 23:15

Gubtor
я теж наполягю на зустрічних питаннях. Ви незайманий?
  • 0

#243 Pudelinio Mazeratti

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 02:03

Перегляд дописуСаляма (13.05.2009 00:15) писав:

Gubtor
я теж наполягю на зустрічних питаннях. Ви незайманий?
Коли аргументи закінчуються негарно все зводити до персоналій.... :D
Незнаю, але чомусь із всьго розмаїття тем мене зацікавила саме ця)))
почну:
Незайманість - це спосіб тримати себе в чистоті до моменту поки не зустрінеш людину, з якою захочеш дати можливість зародитися новому життю. Думаю більшість людей до років 20 до цьго не готова як мінімум психологічно (не залежить від статі). Всі інші спроби вважаю або проявами тваринних інстинктів, або неповагою до іншої сторони (не хотів би щоб мене якась дівчина вважала за самця в якого замість півкуль головного мозку є 2 запасні яйця).
На ній (незайманості) також не потрібно зациклюватися. Розумієте, секс - це свого роду вид вищого *спікування* між статями, який не можливий без міцних взаємних почуттів. Тому переважно люди які насправді кохають одне одного зможуть поставити його на 2 місце, місце після самих почуттів. Це буде важко але можливо. З приводу тих хто хоче попробувати *все* перед подружнім життям(для дівчат): дивно.....як можна сумніватися в таких речах?
(треба ще так вміти щоб у чоловіка у віці 20-30 років нічого не виходило в ліжку)) :)
Якщо вам цікаво можу продовжити.........
  • 0

#244 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 04:03

Перегляд дописуPudelinio Mazeratti (13.05.2009 02:03) писав:

почну:
Незайманість - це спосіб тримати себе в чистоті до моменту поки не зустрінеш людину, з якою захочеш дати можливість зародитися новому життю. Думаю більшість людей до років 20 до цьго не готова як мінімум психологічно (не залежить від статі). Всі інші спроби вважаю або проявами тваринних інстинктів, або неповагою до іншої сторони (не хотів би щоб мене якась дівчина вважала за самця в якого замість півкуль головного мозку є 2 запасні яйця).
Цікаво як визначити чи та людина яку ти зустрів саме "та"?

Цитата

На ній (незайманості) також не потрібно зациклюватися. Розумієте, секс - це свого роду вид вищого *спікування* між статями, який не можливий без міцних взаємних почуттів. Тому переважно люди які насправді кохають одне одного зможуть поставити його на 2 місце, місце після самих почуттів. Це буде важко але можливо. З приводу тих хто хоче попробувати *все* перед подружнім життям(для дівчат): дивно.....як можна сумніватися в таких речах?
(треба ще так вміти щоб у чоловіка у віці 20-30 років нічого не виходило в ліжку)) :)

так наскільки я зрозумів ви також прихильник того щоб берегти незайманість до шлюбу? І це в вас поширюється тільки на дівчат чи і на хлопців також? Так як Gubtor мені не відповів, може відповісте ви мені: що робити тим хто довго зустрічається але не має можливості одружитися?
  • 0

#245 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 08:07

почну:
ну що ж ви так зіскакуєте з питання? мені просто важливо знати, чи ви слідуєте власним принципам, чи просто розводите балаканину. це питання не таке вже особисте. я теж можу на нього відповісти) отож: ви незайманий?
  • 0

#246 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 13.05.2009 – 08:40

Перегляд дописуСаляма (13.05.2009 00:15) писав:

Gubtor
Ви незайманий?
Салямко! А чому відповідь на це питання так хвилює і дивує тебе? В кожної людини є свої принципи і теорії, яких він дотримується протягом життя. Хтось не цінує незайманість. Для цієї категорії людей - це просто психологічний і фізіологічний бар'єр, яки потрібний для того, щоб його подолати. Для когось цнотливість - це сенс життя. Хтось чекає тільки свою половинку для сексу. І не потрібно їх засуджувати. Наприклад, я прихильник "половинки". І це моя особиста думка. Для чого "давати" всім і кожному з 15 років, коли можна зробити це тільки з коханою людиною (навіть вперше).
В мене колись була така колега, яка в період "заручення" з чоловіком, живучи з ним в одній квартирі всім розповідала, що вона незаймана. В це дуже слабо вірилося та і не цікаво нікому було спить вона з ним чи не спить. А вона вирішила похизуватися цим фактом (навіть якщо і було це правдою!).
  • 0

#247 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 13.05.2009 – 08:42

Флуд видалено
  • 0

#248 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 08:46

Перегляд допису†Fallen Angel† (13.05.2009 05:03) писав:

Для того люди зустрічаються, спілкуються. Звичайно це як в лотереї: з двох кульок можеш вгадати витягнувши саме ту. Тільки не потрібно говорити (останній час дуже часто чую це твердження), що інтимну сторону кохання також потрібно перевіряти до одруження. Підкреслюю, перевіряти, а не просто бути разом. Якщо дівчина незаймана, чоловік навчить її всьому і зробить так, що вона буде підходити йому в сексі.

може відповісте ви мені: що робити тим хто довго зустрічається але не має можливості одружитися?
Якщо мова йде про кохану людину, про "половинку", до якої у Вас є почуття і є бажання прожити з нею все життя, то шлюб - цевже наступний етап. А зараз відмовляти собі в задоволення не потрібно.
  • 0

#249 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 08:50

Перегляд дописуМалюсінька (13.05.2009 08:40) писав:

Салямко! А чому відповідь на це питання так хвилює і дивує тебе? В кожної людини є свої принципи і теорії, яких він дотримується протягом життя. Хтось не цінує незайманість. Для цієї категорії людей - це просто психологічний і фізіологічний бар'єр, яки потрібний для того, щоб його подолати. Для когось цнотливість - це сенс життя. Хтось чекає тільки свою половинку для сексу. І не потрібно їх засуджувати. Наприклад, я прихильник "половинки". І це моя особиста думка. Для чого "давати" всім і кожному з 15 років, коли можна зробити це тільки з коханою людиною (навіть вперше).
В мене колись була така колега, яка в період "заручення" з чоловіком, живучи з ним в одній квартирі всім розповідала, що вона незаймана. В це дуже слабо вірилося та і не цікаво нікому було спить вона з ним чи не спить. А вона вирішила похизуватися цим фактом (навіть якщо і було це правдою!).
1) з чого ти взяла, що я здивована і зтурбована? я, як удав
2) він того, чи він незайманий залежить, чи слідує він власним принципам
3) інший твій текст не читала (далі 2 перших речень), бо там, явно, проповідування держаця і ждать штампа. а я засинаю над таими постами

Перегляд дописуМалюсінька (13.05.2009 08:46) писав:

Якщо дівчина незаймана, чоловік навчить її всьому і зробить так, що вона буде підходити йому в сексі.
ну де ж ти таких казок наслухалася?

це мені нагадує
  • 0

#250 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 08:52

Перегляд дописуСаляма (13.05.2009 09:48) писав:

інший твій текст не читала (далі 2 перших речень), бо там, явно, проповідування держаця і ждать штампа. а я засинаю над таими постами
А шкода що не читала, я якраз привела дві протилежні думки і засудила людину, яка чекала вінчання для втрати незайманості!

Перегляд дописуСаляма (13.05.2009 09:50) писав:

Ну чому наслухалася, якщо тебе це цікавить, то це власний досвід і в реальному житті я аж ніяк не чекаю штампу в паспорті і обряду вінчання...
  • 0

#251 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 08:54

Перегляд дописуМалюсінька (13.05.2009 08:52) писав:

Ну чому наслухалася, якщо тебе це цікавить, то це власний досвід і в реальному житті я аж ніяк не чекаю штампу в паспорті і обряду вінчання...
власний досвід - чуднєнько. нащо узагальнювати?
  • 0

#252 Pudelinio Mazeratti

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 09:03

Гм...я би міг вам говорити що це має підказати вам серце, але це не дасть вам відповідь на питання. Прекрасною кандидатурою була би не та людина з якою ви би могли прожити своє життя, а та без якої ви цьго зробити не змогли б....

так наскільки я зрозумів ви також прихильник того щоб берегти незайманість до шлюбу? І це в вас поширюється тільки на дівчат чи і на хлопців також? Так як Gubtor мені не відповів, може відповісте ви мені: що робити тим хто довго зустрічається але не має можливості одружитися?
Прихильник незайманості і у хлопців і у дівчат. Практика воно звичайно діло хороше але в таких випадках її можна успішно *напрацювати* і пізніше.

Ще одне....незайманість це не культ, а скоріше спосіб не натворити дурниць в молодому віці....

Я так зрозумів і снує тільки 1 питання: що робити якщо ти зустрів людину в яку закоханий (так тобі здається), і вона відповіла взаємністю........як втриматися від сексу?
Ось тут все і починається.........якщо раніше просто сексу можна було б запобігти то тут все складніше. Можливо це і настав час щоб її позбутися :D Як на мене тут уже пізно її берегти....але все ж тільки та людина яка прожила в незайманості хоч би до років 18 зможе все правильно проаналізувати....ось для цьго незайманість і потрібна...

Немає можливості одружитися?....причина могла би мені дати можливість вірно відповісти на ваше питання.
  • 0

#253 Pudelinio Mazeratti

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 10:00

Перегляд дописуСаляма (13.05.2009 09:50) писав:

1) з чого ти взяла, що я здивована і зтурбована? я, як удав
2) він того, чи він незайманий залежить, чи слідує він власним принципам
3) інший твій текст не читала (далі 2 перших речень), бо там, явно, проповідування держаця і ждать штампа. а я засинаю над таими постами

це мені нагадує

що відносно 2 питання: надіюся тут шизофреніків мало)))) так як важко мати якісь переконання і жити по-іншому...

і щодо досвіду.......ковбаско-ковбаско))) звідки в тебе скільки сумнівів в чоловічій спроможності доставити жінці задоволення?)) :D повір досвід може інколи заважати)) як там приказка: *неопитний юнец у постели сорванец*))))
  • 0

#254 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 10:00

Незайманість - це спосіб тримати себе в чистоті до моменту поки не зустрінеш людину, з якою захочеш дати можливість зародитися новому життю.

Значить виходить що всі "займані" вже не чисті :D Цікава теорія. Почнемо розділяти на касти: займані і незаймані, "чисті" і не чисті? З ваших слів випливає що секс це щось "брудне".
Як на мене не потрібно звертати так багато уваги на фізичну цноту, більше уваги краще приділяти моральній цноті.

Цитата

Ще одне....незайманість це не культ, а скоріше спосіб не натворити дурниць в молодому віці....

Яких наприклад дурниць?
  • 0

#255 Gubtor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:L'viv

Відправлено 13.05.2009 – 10:02

Перегляд дописуPudelinio Mazeratti (13.05.2009 09:03) писав:

Можливо це і настав час щоб її позбутися :D Як на мене тут уже пізно її берегти....

Людина за життя в середньому палко закохується п'ять разів, аж поки не вибере свою "єдину половинку". Де сенс лягати саме з цим партнером в ліжко, коли імовірність, що ти вибереш його, (якщо відкинути можливість розлучення), не перевищує 20%?

Не треба думати над питаннями, відповідь на які вже тисячі років лежать у таких книгах як Біблія, Коран і т.д. Втрата незайманості до шлюбу вважається важким гріхом не даремно.

P.S. Дякую модерам за попередження. Тепер буду знати що у цій темі я один такий флеймер :)

Повідомлення відредагував Gubtor: 13.05.2009 – 10:08

• 0

#256 Pudelinio Mazeratti

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 10:12

Перегляд допису†Fallen Angel† (13.05.2009 11:00) писав:

Значить виходить що всі "займані" вже не чисті :D Цікава теорія. Почнемо розділяти на касти: займані і незаймані, "чисті" і не чисті? З ваших слів випливає що секс це щось "брудне".
Як на мене не потрібно звертати так багато уваги на фізичну цноту, більше уваги краще приділяти моральній цноті.

Яких наприклад дурниць?

Так всі незаймані чисті. Секс до шлюбу - бруд. Що таке моральна цнота і чи взагалі вона має сенс при втраті цноти фізичної?

яких дурниць?.... назвемо це непотрібним сексом.
  • 0

#257 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 10:15

Перегляд дописуPudelinio Mazeratti (13.05.2009 10:12) писав:

Так всі незаймані чисті. Секс до шлюбу - бруд. Що таке моральна цнота і чи взагалі вона має сенс при втраті цноти фізичної?

:D як ще тобі прісно жити
  • 0

#258 Pudelinio Mazeratti

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 10:17

Перегляд дописуGubtor (13.05.2009 11:02) писав:

Людина за життя в середньому палко закохується п'ять разів, аж поки не вибере свою "єдину половинку". Де сенс лягати саме з цим партнером в ліжко, коли імовірність, що ти вибереш його, (якщо відкинути можливість розлучення), не перевищує 20%?

Не треба думати над питаннями, відповідь на які вже тисячі років лежать у таких книгах як Біблія, Коран і т.д. Втрата незайманості до шлюбу вважається важким гріхом не даремно.

P.S. Дякую модерам за попередження. Тепер буду знати що у цій темі я один такий флеймер :)

Важко правда досягти ідеалу)) але потрібно боротися :D але це дуже-дуже важко.....
  • 0

#259 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 10:18

Перегляд дописуPudelinio Mazeratti (13.05.2009 11:12) писав:

А який шлюб брати за основу - церковний чи штамп в паспорті?
  • 0

#260 Pudelinio Mazeratti

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 10:22

Перегляд дописуСаляма (13.05.2009 11:15) писав:

:D як ще тобі прісно жити
Мені жити не прісно)) Просто у мене совість на своєму місці)))
PS Дякую що порівняла репутацію)

Перегляд допису†Fallen Angel† (13.05.2009 11:18) писав:

А який шлюб брати за основу - церковний чи штамп в паспорті?
Звичайно церковний.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних