Перейти до вмісту

Незайманість / цнотливість

Повідомлень в темі: 702

Опитування: Незайманість / цнотливість (268 користувачів проголосувало)

Чим це є?

1. Найбільшим і найнеприроднішим збоченням (77 голосів [28.62%])

Процент голосів: 28.62%

2. Сенсом життя (33 голосів [12.27%])

Процент голосів: 12.27%

3. Стилем життя (159 голосів [59.11%])

Процент голосів: 59.11%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#221 Gubtor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:L'viv

Відправлено 09.05.2009 – 23:01

:)

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (9.05.2009 10:57) писав:

Сьогодні молодь як то кажуть "целомудреніша" - тобто залякана ЗМІ - лиш сьогодні в Україні не рідкість незаймані в 18 років - чого майже не було раніше.

Як кажуть росіяни: "Бред сивой кобылы".

Я навіть не хочу у чомусь переконувати, бо Ви просто елементарно не орієнтуєтеся у тому що говорите. Скажу лише дві поради:
Порада 1. Перегляньте рекламу типу АнтиСНІД і проаналізуєте як там вчать "целомудренності".
Порада 2. Порийтеся у історичних даних по питанню вік_неодружених/відсоток_незайманих, і хай істина відкриється вашій задурманеній голові.
  • 0

#222 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 10.05.2009 – 09:11

Перегляд дописуGubtor (10.05.2009 00:01) писав:

:ggggg:

Як кажуть росіяни: "Бред сивой кобылы".

Я навіть не хочу у чомусь переконувати, бо Ви просто елементарно не орієнтуєтеся у тому що говорите. Скажу лише дві поради:
Порада 1. Перегляньте рекламу типу АнтиСНІД і проаналізуєте як там вчать "целомудренності".
Порада 2. Порийтеся у історичних даних по питанню вік_неодружених/відсоток_незайманих, і хай істина відкриється вашій задурманеній голові.
А ти розбираєшся у незайманих? :ggggg:
Історія? Це та, де дівчат брали в жони в 14 років? :)
  • 0

#223 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 10.05.2009 – 12:17

А взагалі про яку незайманість ми говоримо?
В кожного своє життя і кожен сам вибирає коли і з ким втрачати її, чи вазгалі не втрачати. Так комусь може вона і руйнує мозок, а хотсь може і ціле життя з нею прожити. Але робити з неї культ і говорити що до заміжжя неможна її втрачати - тупо. А вам пане Gubtor пордив би не відправляти кожного до психіатра, в кого думка не співпадає з вашою ;)
  • 0

#224 Gubtor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень

Відправлено 10.05.2009 – 12:53

Перегляд допису†Fallen Angel† (10.05.2009 12:17) писав:

Але робити з неї культ і говорити що до заміжжя неможна її втрачати - тупо.
Та невже. А чому?

Перегляд допису†Fallen Angel† (10.05.2009 12:17) писав:

А вам пане Gubtor пордив би не відправляти кожного до психіатра, в кого думка не співпадає з вашою ;)
Толерантність має свої межі. Одне діло - висловити свою думку, інше - плювати на моральні принципи.

Повідомлення відредагував Gubtor: 10.05.2009 – 12:54

• 0

#225 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 10.05.2009 – 12:54

Перегляд дописуGubtor (10.05.2009 13:53) писав:

Та невже. А чому?

Толерантність має свої межі. Одне діло - висловити свою думку, інше - плювати на моральні принципи.

Хто визначає межі моральних принципів - в кожного вони свої!

Не розумію чого з цноти зробили якийсь культ!
  • 0

#226 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 10.05.2009 – 13:04

Перегляд дописуGubtor (10.05.2009 12:53) писав:

Та невже. А чому?

Ви говорите як людина яка дуже хоче втрати незайманість, а неможе, тому хоче переконати всіх що незайманість священна.
А як взяти наприклад те що люди зустічаються вже досить довго, повністю вивчили одне одного, а одружитися по певним причинам не можуть? То що і їм чекати до шлюбу?
  • 0

#227 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 10.05.2009 – 15:31

Перегляд дописуНечупара (8.05.2009 07:37) писав:

незайманість у 20 років руйнує мозок
цікаво, цікаво.... звідкі ж таке твердження?
Як на мене. то цнотливість це суто індивідуальна річ, хтось береже себе для тої самої, єидної і неповторної людини(своєї другої половини). а хтось керуюється тваринним інстинктом! Все залежить лише від нас, погано це чи добре, вирішувати нам самім!

;)
  • 0

#228 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 10.05.2009 – 16:30

Перегляд дописуGubtor (10.05.2009 12:49) писав:

Не засмічуй свою ж тему звичайним флеймом.
Не засмічуй суспільну тему своїм флудом.

Перегляд дописуZoomerMan (10.05.2009 13:54) писав:

Хто визначає межі моральних принципів - в кожного вони свої!

Пережитки минулих часів. Але зараз незайманість після 20 свідчить про проблеми в особистому житті, якщо не з психікою.
  • 0

#229 Gubtor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень

Відправлено 10.05.2009 – 18:22

Перегляд дописуZoomerMan (10.05.2009 12:54) писав:

Не розумію де Ви побачили що хтось з цього робить якийсь культ.

Перегляд дописуTeo (10.05.2009 13:01) писав:

ти забув додати " імхо "
Ні не забув, бо це не ІМНО. Це цілком адеватна відповідь, яку дасть кожен, хто досліджував це питання і обізнаний у ньому.

Перегляд допису†Fallen Angel† (10.05.2009 13:04) писав:

Ви говорите як людина яка дуже хоче втрати незайманість, а неможе, тому хоче переконати всіх що незайманість священна.
У Вашій фразі як мінімум три неправди. Чи не забагато як на одне речення?
Але зараз не про це. Про особисте публічно не говорю, тому все в приват.

Перегляд допису†Fallen Angel† (10.05.2009 13:04) писав:

А як взяти наприклад те що люди зустічаються вже досить довго, повністю вивчили одне одного, а одружитися по певним причинам не можуть? То що і їм чекати до шлюбу?
Такак ситуація велика рідкість, я б навіть не розглядав її як теоретичну.

Перегляд дописуБілий Дракон (10.05.2009 16:30) писав:

Не засмічуй суспільну тему своїм флудом.
Цитати флуду в студію

Перегляд дописуБілий Дракон (10.05.2009 16:30) писав:

Пережитки минулих часів. Але зараз незайманість після 20 свідчить про проблеми в особистому житті, якщо не з психікою.
Як би сказав мій знайомий з медичного: "Діагноз: Сильний удар головою об цегляну стіну. Невиліковно".

Перегляд дописуCCCP (10.05.2009 15:31) писав:

хтось береже себе для тої самої, єидної і неповторної людини(своєї другої половини). а хтось керуюється тваринним інстинктом!
В точку.

Повідомлення відредагував Gubtor: 10.05.2009 – 18:31

• 0

#230 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 10.05.2009 – 18:45

Перегляд дописуGubtor (10.05.2009 18:22) писав:

Ні не забув, бо це не ІМНО. Це цілком адеватна відповідь, яку дасть кожен, хто досліджував це питання і обізнаний у ньому.
сам придумав? :ggggg:
значить це не твої слова да " Толерантність має свої межі. Одне діло - висловити свою думку, інше - плювати на моральні принципи " ? І те що ти написав вище також повинно мати допис " імхо " - бо це тільки ти так думаєш. Ем...ти досліджував цноту? мда...

Такак ситуація велика рідкість, я б навіть не розглядав її як теоретичну.

В точку.
теоретично все можливо, а приклад наведений Fallen Angel не є виключенням ;)

Як би сказав мій знайомий з медичного: "Діагноз: Сильний удар головою об цегляну стіну. Невиліковно".
як сказав би я " У тебе завишена самооцінка, о жалкій чєловєчішка! " ;)
  • 0

#231 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 10.05.2009 – 19:00

Перегляд дописуGubtor (10.05.2009 19:22) писав:

Не розумію де Ви побачили що хтось з цього робить якийсь культ.

Наводжу вам вашу цитату:

ЗМІ зруйнували моральні цінності українців, що були невід'ємною складовою нашого етносу протягом століть. А незайманість дівчини чи хлопця - одна з основ моральних цінностей. Паплюжити її - бути або аморалістом, або маріонеткою в руках маніпулянтів (або і те, і інше).
  • 0

#232 Gubtor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень

Відправлено 10.05.2009 – 19:10

2 Teo

Цитата

а нас тіпа взагалі слухати не треба
Якщо ви нас не можете заперечити, але пробуєте говорити маячню, то що слухати?
Ну і слова "ти жалкій чєловєчешка" явно свідчать про завищену саме твою самооцінку. Але у віртуалі всі круті.
Щасти.

Перегляд дописуZoomerMan (10.05.2009 19:00) писав:

Наводжу вам вашу цитату:

ЗМІ зруйнували моральні цінності українців, що були невід'ємною складовою нашого етносу протягом століть. А незайманість дівчини чи хлопця - одна з основ моральних цінностей. Паплюжити її - бути або аморалістом, або маріонеткою в руках маніпулянтів (або і те, і інше).
Хм, щойно заліз в тлумачний словник і прочитав тлумачення слова "культ" - "сліпе поклоніння комусь/чомусь, безмірне звеличення, обожнювання кого-небудь/чого-небудь". Не розумію чим ця фраза культивує незайманість.

Повідомлення відредагував Gubtor: 10.05.2009 – 19:16

• 0

#233 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 10.05.2009 – 19:22

Перегляд дописуGubtor (10.05.2009 19:10) писав:

2 Teo

Ну і слова "ти жалкій чєловєчешка" явно свідчать про завищену саме твою самооцінку. Але у віртуалі всі круті.
Щасти.

Хм, щойно заліз в тлумачний словник і прочитав тлумачення слова "культ" - "сліпе поклоніння комусь/чомусь, безмірне звеличення, обожнювання кого-небудь/чого-небудь". Не розумію чим ця фраза культивує незайманість.
щодо "ти жалкій чєловєчешка" - я думаю це тільки ти не зрозумів, а слова типу " у віртуалі всі круті " є тими словами, які кажеш тоді, коли не маєш чого сказати і да я крут ;)
  • 0

#234 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 10.05.2009 – 19:23

Перегляд дописуGubtor (10.05.2009 20:10) писав:

2 Teo

Щасти.

Культ вжито в цьому значені: Культ (від лат. cultus — шанування, поклоніння, від лат. colo — обробляю, почитаю) - тобто занадто сильне вшанування, поклоніння чому небудь, надання завеликого значення чому небуть!...Радив би пану хоч трохи навчитись читати між рядків!

Цитата наведена мною вище висвітлює що ви вважаєте що колишній стан "справи" про незайманість був кращий, оскільки церква пропагувала що секс до шлюбу це не правильно. Дальше ви зазначили що на даний момент хто заперечує догму що секс до шлюбу можливий - це аморальна людина. Я вам відповів хто ви такий що виводить межі моральності - для мене вони одні для вас інші а для церки ще інші!

Повідомлення відредагував ZoomerMan: 10.05.2009 – 19:27

• 0

#235 Gubtor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень

Відправлено 10.05.2009 – 19:55

Перегляд дописуTeo (10.05.2009 19:22) писав:

щодо "ти жалкій чєловєчешка" - я думаю це тільки ти не зрозумів, а слова типу " у віртуалі всі круті " є тими словами, які кажеш тоді, коли не маєш чого сказати і да я крут ;)
Коли не маєш що сказати, то розводиш флуд, прикладом якого є вищенаведена цитата.

Перегляд дописуZoomerMan (10.05.2009 19:23) писав:

ви вважаєте що колишній стан "справи" про незайманість був кращий
Не вважаю, а стверджую.

оскільки церква пропагувала що секс до шлюбу це не правильно
І пропагує донині. Хоча пропагандою це складно назвати.

Дальше ви зазначили що на даний момент хто заперечує догму що секс до шлюбу можливий - це аморальна людина
Я назвав аморальним висміювання незайманості неодруженої людини.

для мене вони одні для вас інші
І я навіть пояснив чому - під впливом ЗМІ руйнується система моральних цінностей у величезної частини суспільства, звідси і розбіжності у поглядах. Чим незрозуміла логіка?
  • 0

#236 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 10.05.2009 – 20:07

Перегляд дописуGubtor (10.05.2009 20:55) писав:

Коли не маєш що сказати, то розводиш флуд, прикладом якого є вищенаведена цитата.

Не вважаю, а стверджую.

І пропагує донині. Хоча пропагандою це складно назвати.

Я назвав аморальним висміювання незайманості неодруженої людини.

І я навіть пояснив чому - під впливом ЗМІ руйнується система моральних цінностей у величезної частини суспільства, звідси і розбіжності у поглядах. Чим незрозуміла логіка?

Пане розбіжність у поглядах є завжди і всюди, питання незайманості не виключення та й що морально що ні церква не вправі це комусь диктувати!
  • 0

#237 Gubtor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень

Відправлено 10.05.2009 – 20:26

Перегляд дописуZoomerMan (10.05.2009 20:07) писав:

Пане розбіжність у поглядах є завжди і всюди, питання незайманості не виключення та й що морально що ні церква не вправі це комусь диктувати!
Бачу логіка таки незрозуміла.
От уявіть собі ситуацію, що зараз по всіх каналах телебачення, в усіх газетах, фільмах і т.п. джерел розповсюдження інформації стверджується і обґрунтовується, що Земля не кругла а плоска. Наслідок цього - щодня частина тих людей, які вважають Землю круглою, буде зменшуватися, а тих людей, які стануть вважати Землю плоскою - збільшуватися. Звичайно, і перед такими повідомленнями можуть бути люди, які вважатимуть Землю плоскою, і після цих повідомлень залишаться ті, хто вважатиме Землю круглою. Але різка зміна поглядів відбудеться. І будуть звучати фрази типу: "Подивіться, та вони ж психопати! Вони вважають Землю круглою!".

І щодо церкви. Церква також вважає неприпустимим вбивство людини. Але це не означає що в знак протесту проти її диктату треба когось зарізати. Тут мова йде зовсім про інше. До речі, церкву у своїх постах я не згадував, це Ви чомусь про неї почали говорити.
  • 0

#238 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 10.05.2009 – 20:26

Перегляд дописуGubtor (10.05.2009 20:55) писав:

......під впливом ЗМІ руйнується система моральних цінностей у величезної частини суспільства, звідси і розбіжності у поглядах. Чим незрозуміла логіка?
от тільки незрозуміло, звідкіля вона взялася, та система моральних цінностей? - це після червоного терору, голодомору і війни.
Де була ця система моральних цінностей, коли з голоду їли інших людей, своїх дітей, коли стукачили на свого сусіда, батька, брата, коли розстрілювали міліони простих людей, чи перевозили їх в вагонах для скоту на дальній схід.....

Система моральних цінностей утворилася в лагерях і тюрмах бандитами. Звичайні урки утворили систему моральних цінностей (понятія) значно гуманнішу за офіційну позицію влади.
  • 0

#239 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 10.05.2009 – 20:31

Перегляд дописуGubtor (10.05.2009 21:26) писав:

От уявіть собі ситуацію, що зараз по всіх каналах телебачення, в усіх газетах, фільмах і т.п. джерел розповсюдження інформації стверджується і обґрунтовується, що Земля не кругла а плоска. Наслідок цього - щодня частина тих людей, які вважають Землю круглою, буде зменшуватися, а тих людей, які стануть вважати Землю плоскою - збільшуватися. Звичайно, і перед такими повідомленнями можуть бути люди, які вважатимуть Землю плоскою, і після цих повідомлень залишаться ті, хто вважатиме Землю круглою. Але різка зміна поглядів відбудеться. І будуть звучати фрази типу: "Подивіться, та вони ж психопати! Вони вважають Землю круглою!".

І щодо церкви. Церква також вважає неприпустимим вбивство людини. Але це не означає що в знак протесту проти її диктату треба когось зарізати. Тут мова йде зовсім про інше. До речі, церкву у своїх постах я не згадував, це Ви чомусь про неї почали говорити.

Ота половина людей що буде вважати що земля квадратна то ідіоти і мені їх жалко...До цноти то немає ніякого відношення - хтось хоче займатися сексом в 16 - хай займається, хтось в 30 - хай займається, то є їхні особисті проблеми...

Я за смертну кару яку також використовувала церква - церква то окрема тема!

П.С. В Бога і будь яку релігію не вірю!
  • 0

#240 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 10.05.2009 – 20:36

Перегляд дописуGubtor (10.05.2009 21:26) писав:

Уяви собі 30-річного незайманого чоловіка. ;)
Це вже якийсь антисоціяльний тип.
Людина створена, щоб займатися сексом. Коли вона стає фізично зрілою, то їй потрібен секс (хоча б у вигляді мастурбації). Якщо його взагалі не буде, то почнуться психічні розлади, а згодом і фізичні захворювання. Якщо його не хочеться, то це вже симптом розладів і захворювань.
Мораль — синонім лицемірства.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних