Перейти до вмісту

Незайманість / цнотливість

Повідомлень в темі: 702

Опитування: Незайманість / цнотливість (268 користувачів проголосувало)

Чим це є?

1. Найбільшим і найнеприроднішим збоченням (77 голосів [28.62%])

Процент голосів: 28.62%

2. Сенсом життя (33 голосів [12.27%])

Процент голосів: 12.27%

3. Стилем життя (159 голосів [59.11%])

Процент голосів: 59.11%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.02.2008 – 21:35

Перегляд дописуjakobz (19.02.2008 21:15) писав:

Чи усвідомлює паннянка, шо спонукає цим дописом хлопчиків до збочень? )))
Не думаю,що хлопчиків, а хлопців. Тай потім - а чого зразу до збочення і саме моїм дописом. На хлопців в такому випадку більше впливають самі ж їхні колеги, друзі, які кепкують з хлопців,котрі ще наприклад у 17 років не мали сексу... самі ж підштовхуєте, своїх "чистих" хлопців до такого. От в багатьох і склалася така думка.
  • 0

#22 MaryAnn

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 221 повідомлень
  • Місто:Smila

Відправлено 08.03.2008 – 12:54

В людей уже нема жодних святинь. Незайманість-це на проблема, яку треба позбуватись, це не причина для комплексів, на предмет гордості. Просто зараз всюди пропаганда сексу, люди втрачають духовні почуття і віддаються тваринним бажанням, задовольняючи тілесні похоті. Невже після якоїсь межі( 18,20, 22 роки) людина мусить будь-яким способом позбутись цнотливості, бо це не модно, бо що ж то буде, якщо я буду незайманим, що ж люди подумають.
Інтимні стосунки мають занадто велике значенні у стосунках, але більшості тільки вони і потрібні.

От я з вами повністю згодна!!! Окрім тваринного задоволення існує також і духовне, тому не варто засуджувати тих, хто в своєму житті ще не спробував, що таке секс! <_<
  • 0

#23 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6655 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 08.03.2008 – 13:47

їх не засуджують, а засміюють і багато хто не хоче бути первою/первим для партнера... замкнуте коло...
  • 0

#24 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 08.03.2008 – 14:46

Перегляд дописуБілий Дракон (11.02.2008 20:31) писав:

Взагалі то незайманість у повнолітніх дійсно є сексуальним збочення.
Зна я збоченка)))Ги, а що тре з ким попало і де попало!!Якісь ви нерозумно думаючі!!!

Перегляд дописуTeren (17.02.2008 13:19) писав:

можливо. Але раптом людина є настільки релігійною чи просто принциповою, що хоче мати "це" винятково з коханою людиною? І до 25 їй так і не вдалося таку людину зустріти? Або якщо людина вирішила присвтятити себе служінню якомусь релігійному культу (монастир)? Так що принаймні збоченням чи відхиленням я б то не вважав, якщо Ви це мали на увазі. Так - просто життєва ситуація. Взагалі, що засмучує, так це те, що люди надто фокусуються на такій "важливій" проблемі - це свідчить про психологічну незрілість і намагання її компенсувати хоч таким чином <_<
Я теж вважаю, що тре шукати кохану людину, а не свідомо позбуватись цнотливості з ціллю до 20 років, бо далі карета перетвориться в гарбуз!!!От коли ти будеш 100% впевнений в свому партнері - тоді можні і до одруження, і після, і замість..як прийдеться!!!А поки його нема, то чи варто?
  • 0

#25 Трям

шопопало

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 08.03.2008 – 14:47

Гадаю, що багато для кого це просто стиль. Для когось притримання якихось принціипів: не займатися сексом до шлюбу(релігійні люди і т.п.).
На мою думку- це неправильно. Треба займатися тим, чим хош, а якщо не хош, то <_< ! Ваша воля!

• 0

#26 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6655 повідомлень

Відправлено 08.03.2008 – 17:02

очікування того-єдиного, частіше всього обертається великою трагедією, бо він виявився не той... і чим більше надієшся, тим більше потім розчаровуєшся...
  • 0

#27 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.03.2008 – 17:13

Скажу словами В.Державина: "Незайманість є штучно підтримувана інфантильність."
  • 0

#28 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 09.03.2008 – 11:50

Перегляд дописуMaryAnn (8.03.2008 12:54) писав:

В людей уже нема жодних святинь. Незайманість-це на проблема, яку треба позбуватись, це не причина для комплексів, на предмет гордості. Просто зараз всюди пропаганда сексу, люди втрачають духовні почуття і віддаються тваринним бажанням, задовольняючи тілесні похоті. Невже після якоїсь межі( 18,20, 22 роки) людина мусить будь-яким способом позбутись цнотливості, бо це не модно, бо що ж то буде, якщо я буду незайманим, що ж люди подумають.
Інтимні стосунки мають занадто велике значенні у стосунках, але більшості тільки вони і потрібні.

От я з вами повністю згодна!!! Окрім тваринного задоволення існує також і духовне, тому не варто засуджувати тих, хто в своєму житті ще не спробував, що таке секс! :rolleyes:
Після якоїсь межі..бугога..зараз позбавляються цноти в13-17 років..Дуже мало дівчат(принаймні я таких мало знаю),які в 18 років ще незайманні.
Я в погоджуюсь шо з ким попало перший раз та й взагалі то є недобре,навіть дуже....І я підтримую те що перший секс повинен бути з коханою людиною!Звичйно не тільки перший,але перший раз ОБОВЯЗКОВО!!!!!
Але я не підтримую такого шо секс тільки після шлюбу,або дівчині 25 років а в неї ще небуло сексу..Я з такого не розумію!!!
  • 0

#29 Рафаель

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 12.03.2008 – 17:54

Звичайно з цим спішити не потрібно,до сексу потрібно так сказать мати достатній психічний розвиток)
Особисто моя думка про людину не залежить від того чи вона незаймана.
  • 0

#30 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 12.03.2008 – 18:36

Перегляд дописуКсюшенька (17.02.2008 11:28) писав:

Не знаю може я ненормальна,але мені здається шо бути незайманною до одруження це дико!принаймні для мене так,не розумію як можна одружуватись і незнати який твій чоловік в ліжку,а вдруг не понравиться!І тоді начнуться всякі маленькі сварки які переростуть в вічне незадоволеня сексом!ІМХО
Понравітса нє понравітса... Так з першого разу і зрозумієте... То роки мають мабуть пройти...
ПЕС. Як незайманий переповім з чужого досвіду. Фізіологія жіноча така, що їх у порівняно ранньому віці і не пре позбавитися незайнятості. Хіба заради цікавості. Фізіологія ж мужиків така, що їх пре... Але для того у всьому світі існують відповідні заклади чи відповідні особи... :cool1:
  • 0

#31 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 13.03.2008 – 00:17

Перегляд дописуWarenuk (12.03.2008 17:54) писав:

Звичайно з цим спішити не потрібно,до сексу потрібно так сказать мати достатній психічний розвиток)
Особисто моя думка про людину не залежить від того чи вона незаймана.
Правильно. До першого сексу тра підходити, як до запуску шатлу :cool1:
  • 0

#32 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.03.2008 – 07:37

Перегляд дописуWeber (12.03.2008 18:36) писав:

Але для того у всьому світі існують відповідні заклади чи відповідні особи... :cool1:

Проблема в тому, що в більшость країн через християнську історію святенники заборонили надавання таких послуг. Особисто я за легалізацію проституції, але нам це поки що не світить - будемо і далі щороку мати купу зламаних доль...
  • 0

#33 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 13.03.2008 – 15:57

Перегляд дописуКсюшенька (17.02.2008 12:28) писав:

Не знаю може я ненормальна,але мені здається шо бути незайманною до одруження це дико!принаймні для мене так,не розумію як можна одружуватись і незнати який твій чоловік в ліжку,а вдруг не понравиться!І тоді начнуться всякі маленькі сварки які переростуть в вічне незадоволеня сексом!ІМХО
Klasnuj idhid do *uttia i do kohannia............ :cool1: Cnotluvist - ce najdoro*4e, wo tu mo*ew podaryvatu svojemy KOHANOMY (ale ne hlopciy, a 4oloviky).
Zapamjataj, wo odry*yvatus dlia li*ka ne varto !!!!
  • 0

#34 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 13.03.2008 – 16:57

Перегляд дописуEqilibrium (13.03.2008 15:57) писав:

Klasnuj idhid do *uttia i do kohannia............ :angry1: Cnotluvist - ce najdoro*4e, wo tu mo*ew podaryvatu svojemy KOHANOMY (ale ne hlopciy, a 4oloviky).
Zapamjataj, wo odry*yvatus dlia li*ka ne varto !!!!
Та ясно шо незайманність віддають тільки коханим,але це не означає шо коханим буде лише чоловік....
І я не думаю шо одружуються заради ліжка :ggggg: ..де я таке написала?Але я не ставлю секс на останнє місце!От така я погана дівчина!
  • 0

#35 kamoro

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.03.2008 – 18:36

Перегляд дописуБілий Дракон (17.02.2008 07:37) писав:

Про людину треба судити по всьому. Якщо їй (людині) 25 років і вона незаймана, то це про щось говорить.

:ggggg: Я в шоці :(

Ну і цікаво, про що, на Вашу думку, це говорить? Про недорозвиненість, обмеженість, розумову відсталість, психічні розлади? Може таких взагалі слід ізольовувати від суспільства? :angry1:
Не зовсім розумію Ваше ставлення до таких людей.
  • 0

#36 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6655 повідомлень

Відправлено 30.03.2008 – 12:10

психічні розлади - це точно. по собі знаю, ги. Бо якщо загальнолюдські цінності, поняття нормальності на співпадає з позицією більшості, то для більшості така людина ненормальна.
  • 0

#37 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 30.03.2008 – 19:32

Перегляд дописуDrunkLordVillis (30.03.2008 12:10) писав:

психічні розлади - це точно. по собі знаю, ги. Бо якщо загальнолюдські цінності, поняття нормальності на співпадає з позицією більшості, то для більшості така людина ненормальна.
В тебе якісь не такі загальнолюдські цінності. :prapor3: Те, що дівчuна, залишається "дівицею" погано про неї не свідчить(!), абсолютно навпаки - це показує, що вона поважає не тільки себе, але й свого хлопця :wacko:
Психічні розлади ???? Напевно не в неї.............:)
  • 0

#38 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 30.03.2008 – 19:56

Перегляд дописуEqilibrium (30.03.2008 20:32) писав:

В тебе якісь не такі загальнолюдські цінності. :prapor3: Те, що дівчuна, залишається "дівицею" погано про неї не свідчить(!), абсолютно навпаки - це показує, що вона поважає не тільки себе, але й свого хлопця :wacko:
Психічні розлади ???? Напевно не в неї.............:)
Не потрібно мені такої дівчини.
  • 0

#39 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.03.2008 – 22:46

Моя подруга виходила заміж в 21 рік. Так її чоловік щиро дивувався, що вона була на той момент незайманою. Не знаю, чого він очікував, але йому було байдуже, чи зберегла вона честь до весілля - він просто її кохав. Так і їй самій було потім байдуже: при розлученні факт незайманості не враховувався...
  • 0

#40 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6655 повідомлень

Відправлено 31.03.2008 – 14:30

та я взагалі то про себе писав...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1