Перейти до вмісту

Незайманість / цнотливість

Повідомлень в темі: 702

Опитування: Незайманість / цнотливість (268 користувачів проголосувало)

Чим це є?

1. Найбільшим і найнеприроднішим збоченням (77 голосів [28.62%])

Процент голосів: 28.62%

2. Сенсом життя (33 голосів [12.27%])

Процент голосів: 12.27%

3. Стилем життя (159 голосів [59.11%])

Процент голосів: 59.11%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#161 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 29.01.2009 – 01:03

Перегляд дописуГетьман (29.01.2009 00:53) писав:

1. Втім, як було відзначено, цнота у розвинутих державах чомусь завше цінувалась.
Не будемо говорити про "завше", бо колись і відьом спалювали, а жінкам свободу вибору ще й досі вповні не надали.
2. Що, на думку пана, потрібно для усвідомлення кращості? Яким чином це відбувається? (зокрема хотілося б знати думку з чоловічого боку, ну і фантазіями на тему "як це буває в дівчат" теж прошу поділитися :))

3. Це особиста думка пана, втім тільки думка, бо практика з нею може не співпадати))

4. Так-так, чудово почуватися унікальним, але в такому разі нема чого обговорювати.

(зважаємо, аргументація має бути спрямована на "обігрів" мого его).
Я, скажімо, у цьому випадку роблю простий вибір: пан обійдеться без обігріву его))

Хочу навернути дискусію у русло, у якому я веду:
Ідеться не про партнерку чи партнера із "надзвичайним та шаленим" попереднім досвідом, а про іншого партнера. Наголошу, що явної користі, скажімо, хлопцю, від попереднього досвіду дівчини я не бачу наразі жодної.
Я прагну почути не виправдання щодо потреби для дівчини першого досвіду. Так, це класно, чудово, супер і т. д. Я хочу поставити панну на місце хлопця, який з цією дівчиною буде і пояснити: йому користі з цього жодної, радощів також. Я, скажімо, у цьому випадку роблю простий вибір: обійдеться. І все на тому. Хотілося б почути від панни, чому я маю робити інакше
Пан сильно помиляється, що хлопцю немає ніякої користі від досвіду дівчини. Він це може порівняти на власному досвіді, якщо не вийшо "до", то може "опісля"...ґґґ
Якщо пану особисто досвід дівчини ні до чого - це його особисті проблеми. Про це не обов*язково складати саги у кілька абзаців :)
  • 0

#162 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 29.01.2009 – 01:10

Я на початку висловився з наступними тезами (моїми власними, інших до них не приписував):
1. Дівчина нічого не втрачає, якщо зберігатиме цноту для коханої людини.
2. Мені досвід дівчини ні до чого. Більше того, навчатися разом значно цікавіше (для мене, наголошую), аніж бавитись у "давай я тебе зараз усьому навчу, малюк" чи "це я пробувала, це ти пробував, давай спробуємо щось таке, чого ще не було".
3. Досвід дівчини до мене вважаю неприємним через власні "таргани".
Я правий для себе, решта праві для себе, мир, дружба, жвачка (с) СварусЬ
Втім, бажаю висловити власну думку для внесення варіабельності у суспільні заморочки. :)
Якщо є раціональні заперечення до моїх тез - врахую. Ваші тези поважаю і залишаю жити з ними і радіти життю.
  • 0

#163 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 29.01.2009 – 09:41

Перегляд дописуГетьман (29.01.2009 01:10) писав:

вважаю дефлорацію неприємною :)
  • 0

#164 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 29.01.2009 – 10:23

Дозвольте втрутитись у вашу поважну суперечку і сказати що ви обоє не дуже праві. Бувають випадки коли дівчина до одруження береже цноту, зате потім її зупинити не можна, так і навпаки. Все в даному випадку залежить від конкретних людей і їх стосунків.
  • 0

#165 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 29.01.2009 – 12:02

Перегляд дописуГетьман (29.01.2009 01:10) писав:

Я на початку висловився з наступними тезами (моїми власними, інших до них не приписував):
1. Дівчина нічого не втрачає, якщо зберігатиме цноту для коханої людини.
2. Мені досвід дівчини ні до чого. Більше того, навчатися разом значно цікавіше (для мене, наголошую), аніж бавитись у "давай я тебе зараз усьому навчу, малюк" чи "це я пробувала, це ти пробував, давай спробуємо щось таке, чого ще не було".
Я правий для себе, решта праві для себе, мир, дружба, жвачка (с) СварусЬ
Втім, бажаю висловити власну думку для внесення варіабельності у суспільні заморочки. :)
Якщо є раціональні заперечення до моїх тез - врахую. Ваші тези поважаю і залишаю жити з ними і радіти життю.
1. Пан не може знати, чи дівчина щось втрачає, бо пан не дівчина. Отже він егоїстично пропонує дівчині чекати на нього, чудового та унікального, який живе не зараз, а "відкладає на майбутнє".
2. Тут знаходимо знову підтвердження першій тезі, бо пану байдуже, чи дівчині потрібний досвід. Пан не питає "а чого хочеш ТИ?" І навіть не замислюється, що сам він може виявитися кепським вчителем у сексі.
Та й теза ця мала б зміст, якби пана ще ніхто нічому не навчив, тоді б він міг "навчатися разом". Хоча з власного непотрібного дівочого досвіду можу запевнити, що навчання двох незайманців разом швидше нагадує цирк на дроті...ґґґ
  • 0

#166 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 29.01.2009 – 12:16

Перегляд дописуБлискавиця (29.01.2009 12:02) писав:

1. Пан не може знати, чи дівчина щось втрачає, бо пан не дівчина. Отже він егоїстично пропонує дівчині чекати на нього, чудового та унікального, який живе не зараз, а "відкладає на майбутнє".
Саме так.

2. Тут знаходимо знову підтвердження першій тезі, бо пану байдуже, чи дівчині потрібний досвід. Пан не питає "а чого хочеш ТИ?" І навіть не замислюється, що сам він може виявитися кепським вчителем у сексі.
Вірно. Пан не питає: "Чого хочеш ТИ?". Пан питає "чого хочеш ти від МЕНЕ?". А далі уже міркує.

Та й теза ця мала б зміст, якби пана ще ніхто нічому не навчив, тоді б він міг "навчатися разом". Хоча з власного непотрібного дівочого досвіду можу запевнити, що навчання двох незайманців разом швидше нагадує цирк на дроті...ґґґ
:) всяке трапляється у цьому дивовижному світі. Он Вебер, такий собі сорокарічний-незаймайний. :) Що поганого у цирку на дроті? :)
  • 0

#167 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 29.01.2009 – 12:18

Перегляд дописуphobos (29.01.2009 10:23) писав:

Дозвольте втрутитись у вашу поважну суперечку і сказати що ви обоє не дуже праві. Бувають випадки коли дівчина до одруження береже цноту, зате потім її зупинити не можна, так і навпаки. Все в даному випадку залежить від конкретних людей і їх стосунків.
Тобто психічне виховання. Обидві крайнощі є поганими.
  • 0

#168 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 29.01.2009 – 12:24

Перегляд дописуГетьман (29.01.2009 12:16) писав:

Саме так.

Вірно. Пан не питає: "Чого хочеш ТИ?". Пан питає "чого хочеш ти від МЕНЕ?". А далі уже міркує.

:) всяке трапляється у цьому дивовижному світі. Он Вебер, такий собі сорокарічний-незаймайний. :) Що поганого у цирку на дроті? :)
ґґґ....отже пан Гетьман - класичний випадок егоїста в ліжку. Мій непотрібний дівочий досвід каже, що немає нічого гіршого :)
  • 0

#169 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 29.01.2009 – 16:16

Перегляд дописуSergiy_K (29.01.2009 09:41) писав:

вважаю дефлорацію неприємною :rolleyes:
Ну це щось на зразок теми "присутности чоловіка при пологах", хоча не зовсім)) Тобто най краще буде вже займана, мені менше "неприємностей" буде відчувати. З таким самим успіхом як тільки партнерша має простуду - виставляти її за двері слід, бо вона шморгає. На те вона кохана людина, що з нею хочеться бути та підтримувати у важких ситуаціях а не брати тільки все найкраще. Хоча, звісно, секс і кохання для когось не є взаємоповязаними, і тоді дані слова нічого не варті. І, скажімо, так як для дівчини дефлорація перш за все є болючим та делікатним процесом, то цілком природньо що нормальний відповідальний хлопець хотітиме сам допомогти партнерші в даній ситуації а не сподіватись та опиратись на чужу допомогу. Тому вважаю що факт втрати цноти лиш зміцнює психологічний звязок між парою і, так би мовити, додає бонусів стосункам.

Перегляд дописуphobos (29.01.2009 10:23) писав:

Бувають випадки коли дівчина до одруження береже цноту, зате потім її зупинити не можна, так і навпаки. Все в даному випадку залежить від конкретних людей і їх стосунків.
Абсолютно все так залежить, але це не є приводом опустити руки і віддати все волі випадку а не обговоренню. Все ж загальні схеми є і працюють. Так от, це як тема "посада псує людину". Одних людей посада псує, інших - ні. Так само і зі цнотою. До втрати цноти(на старій посаді) людина може здаватись "ідеальною", але тільки відчує смак насолоди - дах зриває. Іншим же дах не зриває. Тому так, однозначно не можна сказати що якщо людина береже довго цноту то вона і далі буде "скромно хорошою". Але якщо вона не береже - то апріорі вже не можна говорити що вона "скромно хороша". Різниця очевидна - навіщо брати вже протерміноваий продукт, якщо можна взяти нормальний але з певним ризиком.

Цілком природня практика. Коли вимагаєш щось від іншого, того ж вимагай і від себе. Якщо, скажімо я, "пропоную дівчині чекати на мене чудового та унікального", то в свою чергу та дівчина в праві десь там за тридевятьземель вимагати аби я весь той час, поки вона мене чекає, "сидів в хлопцях".

Хоча з власного непотрібного дівочого досвіду можу запевнити, що навчання двох незайманців разом швидше нагадує цирк на дроті...ґґґ
Але секс - це не танці. Це найінтимніша річ. Якщо і вчитель і учень погано танцюють і вчаться разом танців - ось це дійсно смішно, і то якщо це хтось спостерігає збоку. Сексом же займаються не на показ, а лиш для двох. Якщо в обох однаковий рівень - їм не смішно, їм затишно і зручно хоча би через те, що відсутні переживання типу "він/вона такий досвідчений а в мене перший раз, а раптом я йому/їй не сподобаюсь?"
  • 0

#170 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.01.2009 – 17:35

Цікаві такі дебати...)))
Про що тут сперечатись? Корисно чи ні? А навіщо? Це цілком індивідуально.

Стосунки двох не повинні залежати від "тарганів" обох. Не повинно бути егоїзму. А вимоги щодо того чи іншого є егоїзмом. Людину найперше треба сприймати як особистість. А то в одних стосунки залежать від вживання алкоголю, в інших - від існування, вибачте, целки... Ну не дурість?

Я розумію, коли дівчина зберігає цноту, бо усвідомлює, що ще рано, або для коханого хлопця, з яким у тимчасовій розлуці тощо. Але коли це вже на межі зацикленості, типу: бережу себе для чоловіка - і це вже у віці за 20-ть і більше, при тому не зустрічаючись ні з ким, то вже ненормально. Хоча теж індивідуально.
  • 0

#171 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 29.01.2009 – 22:54

Перегляд дописуКиря (29.01.2009 16:16) писав:

Ну це щось на зразок теми "присутности чоловіка при пологах", хоча не зовсім))
Еге ж..про пологи добродій попав в точку - протягом тисячоліть жінці казали і під час пологів і під час дефорації : потерпиш, нічого з тобою не станеться.

Тому вважаю що факт втрати цноти лиш зміцнює психологічний звязок між парою і, так би мовити, додає бонусів стосункам.

Угу, це зближує, так само, як зближувало б вас і хірурга, який робить вам обрізання)) Зрозуміло, що больові відчуття викликають зовсім навіть не дружні почуття :rolleyes: Я б не заохочувала також ілюзій щодо психологічного зв*язку, бо дефлорація - це певною мірою психологічна травма, адже порушується цілісність організму.

Різниця очевидна - навіщо брати вже протерміноваий продукт, якщо можна взяти нормальний але з певним ризиком.Цілком природня практика. Коли вимагаєш щось від іншого, того ж вимагай і від себе. Якщо, скажімо я, "пропоную дівчині чекати на мене чудового та унікального", то в свою чергу та дівчина в праві десь там за тридевятьземель вимагати аби я весь той час, поки вона мене чекає, "сидів в хлопцях".
То це виходить вже якась домовленість по розрахунку і торгівля цнотою. Ти мені - я тобі. При чому тут почуття?

Але секс - це не танці. Це найінтимніша річ. Якщо і вчитель і учень погано танцюють і вчаться разом танців - ось це дійсно смішно, і то якщо це хтось спостерігає збоку. Сексом же займаються не на показ, а лиш для двох. Якщо в обох однаковий рівень - їм не смішно, їм затишно і зручно хоча би через те, що відсутні переживання типу "він/вона такий досвідчений а в мене перший раз, а раптом я йому/їй не сподобаюсь?"
В парних танцях, як і в сексі, один веде, а другий підкоряється. Логічно, що хтось із двох мав би вміти танцювати, інакше вийдуть відтоптані ноги і синці,...це в кращому разі. :ggggg:
Думаю, багатьом дівчатам знайомі незручні пози, в яких неможливо отримати оргазм і синці на спині від незручного місця для сексу. І цирк не в тому, що смішно))...а в тому, що травматично (ну бо на дроті, ви ж знаєте - крок вліво, крок враво - і ви вже не попали туди, куди треба :lol:) Це звичайно перебільшене порівняння, але уявляючи картину двох невмілих закоханих, ми завжди думаємо про ідеальний образ. Але в житті ідеальні ситуації не трапляються, або майже не трапляються.
  • 0

#172 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 30.01.2009 – 14:13

Перегляд дописуБлискавиця (29.01.2009 22:54) писав:

Угу, це зближує, так само, як зближувало б вас і хірурга, який робить вам обрізання)) Зрозуміло, що больові відчуття викликають зовсім навіть не дружні почуття :rolleyes: Я б не заохочувала також ілюзій щодо психологічного зв*язку, бо дефлорація - це певною мірою психологічна травма, адже порушується цілісність організму.
Сміх та й годі) Хірург і пацієнт не вступають в інтимний емоційний звязок кохання.
Що до психологічної травми. Що краще - аби цю "травму" зробила якась ліва людина яка є "на одну ніч", чи кохана людина, яка вже самим фактом що вона кохана згладжує неприємність. Так само зі сторони чоловіка. Якщо він не наважується спробувати допомогти коханій пережити "травму" і всіляко її полегшити, а віддає на поталу десь наліво, то гріш йому ціна.

То це виходить вже якась домовленість по розрахунку і торгівля цнотою. Ти мені - я тобі. При чому тут почуття?
Це не торгівля, це гарант якості товару, якщо вже говорити такими термінами. А почуття при тому, що "все найкраще - тобі", а не "тобі недоїдки, що залишились і ще на тому спасибі маєш сказати".

В парних танцях, як і в сексі, один веде, а другий підкоряється. Логічно, що хтось із двох мав би вміти танцювати, інакше вийдуть відтоптані ноги і синці,...це в кращому разі. :ggggg:
...
Повторюю: секс не танці - це інтим. Якщо людина ставиться до сексу як до просто дії (танців), яку просто можна виконувати з різною якістю, то най йде на околицю і тренується скільки влізе з досвідченими. Ще й гроші отримувати буде.
І от якраз через те що ідеального не буває нічого, пара буде розділяти як успішне так і невдале. Як в сексі так і в буденних відносинах.
  • 0

#173 Risya

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 30.01.2009 – 19:17

Перегляд дописуfreeg (11.02.2008 23:01) писав:

Незайманість - це особиста справа кожного.
Це особисте, тільки ваше, і тільки вам вирішувати з ким, де, як і коли.

Перегляд дописуMargo (11.02.2008 23:44) писав:

Хоча... для хлопців, думаю, так ))))
Неправда, особисто знайома з такими, які люблять незайманих.

Перегляд дописуБілий Дракон (17.02.2008 04:37) писав:

Якщо їй (людині) 25 років і вона незаймана, то це про щось говорить.
Це говорить про те, що в особистому житті в людини повна ж...

Перегляд дописуБоБриК (17.02.2008 10:07) писав:

Щось варіанти голосування сирі якісь. Можна було і поцікавіше придумати типу

- При нагоді позбулася(бувся) (А де ж мій принц на білому коні?)
- Все не за горами, ми над цим питанням активно працюєм
- Секс, фу гадость яка, і як таким можна займатися
- езайманість це мій стиль, у мене навіть футболочка є, з надписом "я незаймана(ний)"
- це мій сенс, я скоро йду в монастир
Можна ще добавити - "я лесбіянка" та "Так, бо я люблю анальний секас"

Перегляд дописуВарвара (17.02.2008 11:02) писав:

а з ким мають втрачати невинність хлопці?
З старшими жінками :rolleyes:
  • 0

#174 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.01.2009 – 23:30

Перегляд дописуКиря (30.01.2009 14:13) писав:

Сміх та й годі) Хірург і пацієнт не вступають в інтимний емоційний звязок кохання.
Що до психологічної травми. Що краще - аби цю "травму" зробила якась ліва людина яка є "на одну ніч", чи кохана людина, яка вже самим фактом що вона кохана згладжує неприємність. Так само зі сторони чоловіка. Якщо він не наважується спробувати допомогти коханій пережити "травму" і всіляко її полегшити, а віддає на поталу десь наліво, то гріш йому ціна.
Смішно чи ні, але психологічний зв*язок близькості з*являється між будь-яким доктором і пацієнтом))...особливо якщо він робить вам таку інтимну операцію)) Такий міцний зв*язок, майже кохання, виникає також часто між викрадачем і його жертвою. Про особливості можна в неті почитати, пов*язане із механізмами психіки в стресовій ситуації.
Від коханого очікування набагато вищі, ніж від першого-ліпшого, тому й травма в рази більша в разі розчарування. Наперед знати - як воно буде, ніхто не може. Це ризик.
Тому арґументи за обидва варіанти рівносильні. Ймовірність вдалого перебігу подій однакова. Але ризик з першим-ліпшим менший, бо від нього нічого екстраординарного й не чекають.

Це не торгівля, це гарант якості товару, якщо вже говорити такими термінами. А почуття при тому, що "все найкраще - тобі", а не "тобі недоїдки, що залишились і ще на тому спасибі маєш сказати".
Звідси випливає : секс для дівчини - це принизливо, бо опісля навіть одного разу дівчина, як товар, втрачає якість. Якщо дівчина займається сексом не з вами (чудовим та унікальним), або не стримує свою сексуальність, то вона - "недоїдок" :angry1:. Багатий матеріал для психоаналізу))

Повторюю: секс не танці - це інтим. Якщо людина ставиться до сексу як до просто дії (танців), яку просто можна виконувати з різною якістю, то най йде на околицю і тренується скільки влізе з досвідченими. Ще й гроші отримувати буде.
Тут відчувається зневажливе ставлення до сексуального вибору людини. Ставлення до сексу кожен має своє. І,за перепрошенням, робота на околиці теж цінується, бо це товар :ggggg: Хто цінує цноту, має цінувати й "околицю", бо це однакове поняття торгівлі тілом. Тільки у випадку цноти дівчина отримує оплату лиш раз - у вигляді захоплення стурбованого цнотою Васі, який дуже ймовірно покине її, як тільки знайдеться інша цнотлива зваба. Бо Васю більше турбує цнота, ніж сама дівчина.

І от якраз через те що ідеального не буває нічого, пара буде розділяти як успішне так і невдале. Як в сексі так і в буденних відносинах.
Те, що пара буде щось там розділяти - це вилами по воді писане))...це само по собі ідеальне уявлення про стосунки.
  • 0

#175 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 03.02.2009 – 20:52

я часто згадую КВК "а кто мнє дєвствєнность вєрньот??" :rolleyes:
хоч без неї якось краще)
  • 0

#176 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 05.02.2009 – 13:04

(кожному, хто дочитав і осягнув поставлю плюсика у рєпу :), ну і респект та уважуха, від мене)
Розгорнута теорія цноти.
Я вважаю доцільним розглядати два основних підходи ставлення до цноти. Перший – це цнота фізіологічна, другий – цнота «духовна» (п.4). Надалі про духовність писатиму без лапок, що матиме на увазі не фізіологічну цноту, а певний набір моральних правил та установок, так би мовити «душевну» чистоту. Пункти 2 і 3 є спільними для обох підходів до цноти.
Гендерного розподілу я не робитиму, лиш виділятиму різницю у ставленні до цноти чоловіків та жінок там, де це буде доречно.
1. Отже, перший підхід : цнота, як фізіологічна особливість організму, у вигляді шкірки-плівки.
У різних людських спільнотах ставлення до неї різне : в деяких від плівки, як від зайвої структури організму, позбавляють ще у дитячому віці, в інших - не займають її аж до першого сексу, бо вважають, що вона виконує захисну роль.
З тих же міркувань у деяких спільнотах хлопчикам роблять або не роблять обрізання (релігійний бік ми зараз не розглядаємо) : бо вважають, що збережена крайня плоть захищає від інфекцій і дає чоловіку більше відчуттів у сексі за рахунок чутливості голівки; а в інших спільнотах вважають навпаки, що саме обрізання призводить до меншого ризику захворювань, а також знижує чутливість голівки члену, що дає можливість подовжити статевий акт.
Отже, мотивація здебільшого практична – виходячи з різних поглядів на здорове функціонування організму.
2. Тепер про користь цноти, як відсутності досвіду, для сексу.
В будь-якій діяльності цінується досвід. Все, що людина вміє і може робити – це лиш завдяки досвіду. Є невелика кількість безумовних рефлексів, які спонукають дихати, їсти, дбати про безпеку для життя, і займатися сексом. Вони спонукають до дії, але діяти людина навчається в процесі життя і завдяки своєму досвіду.
Згадаймо, в яких випадках роботодавці набирають робітників «без досвіду роботи»? Коли робота така, що кожен може виконати (в сексі це означає «аби потрахатися», байдуже як це буде, головне, щоб це відбулося); коли роботодавець має приховані мотиви і хоче надурити робітників, бо людей без досвіду дурити легше ( в сексі означає : незаймана(ий) ніколи не скаже, що я щось роблю «не так», бо не знає «як треба»); третій можливий варіант – роботодавець хоче навчити всього сам, так, як йому треба (в сексі означає : має значення лише те, що хочу я, а чи буде тобі добре – буде видно; тобто чисто егоїстична позиція).
Чоловічий досвід у сексі цінується давно. Завдяки своєму досвіду чоловік може дати більше задоволення жінці. Зауважимо, - вважається природним, якщо досвід здобувається з різними партнерками. Порівняння тут таке : вміючи їздити на мотоциклі, ви легше навчитеся їздити на машині. Якщо ви вмієте їздити на «Жигулях», то не факт, що вам буде легко управляти «Феррарі», але факт, що ви знатимете, які комбінації треба спробувати)). Зрозуміло, що чим більше досвіду ви здобудете на іномарках, а ще краще – на спортивних автомобілях, тим легше буде з «Феррарі».
Досвід жінки так само важливий. Новий партнер може попросити зробити щось нове, але загальні знання про рухи, напругу м*язів, пози, в яких жінка почувається впевнено, комфортно і має досвід задоволення - їй точно допоможуть знайти найкращий спосіб взаємодії із партнером.
Можна, звичайно вчитися разом. Це буде схоже на те, як ви самі сконструювали собі якесь авторське авто і щомиті чекаєте на сюрпризи)). Ця справа для ентузіастів. Ну якщо не пощастить, або ви є поганим конструктором, то болванка так і залишиться не обробленою болванкою. Головне у такій взаємодії – це повага до сексуальності іншої людини, вміння її відчувати. Найкращим варіантом буде в цій ситуації присутність справжнього кохання.
Отже, здорове ставлення до досвіду, це коли досвід цінується.
3. Цнота, як товар.
Я особисто раджу триматися одразу подалі від людини, яка вам щось пропонує в обмін на вашу цноту чи цнотливість. Показником є фрази на зразок : Якщо ти цнотлив(а)ий, то я тоді…(буду з тобою, одружуся, поважатиму, куплю тобі…, виконаю всі твої мрії, буду тобі вірним до домовини тощо). Це одразу підпадає під торгівлю цнотою. Світогляд, в якому за цноту можна щось отримати, вважаю чисто комерційним і засуджую. Зазвичай саме термінами торгівлі мислять люди, які вважають цноту цінністю, а не природним органом чи духовністю.
Поясню докладніше. Якщо цноту (що є частиною тіла або його властивістю) вважати цінністю, то виходить, що в процесі першого сексу ви руйнуєте власну цінність. Мотив таких любителів цноти, отже, зруйнувати вашу цінність. Виходить, що людина опісля свою цінність втрачає для всіх, в тому числі і для того, хто цю цноту зруйнував. Зазвичай вони можуть казати, що «люблять» або «цінують» іншу людину, бо та їм віддала свою цноту. Але на ділі вони турбуються лише про свої власницькі потреби та комерційний імідж «якісного товару» : а ось він (вона) мені дістав(ла)ся незайман(ою)им!
Це ставлення я вважаю варварським і цинічним. Тому що нівелюється повністю сенс стосунків між людьми. Адже в цьому разі сенс - це отримання цінності, яка є одноразовою. А людина не припиняє існувати без цноти, і не стає без цноти гіршою або кращою. Ба, навіть іншою навряд чи стає.
Отже таких «поціновувачів» цноти я вважаю нездатними на людські стосунки. Часто таке ставлення провокується певними психологічними проблемами.
Таким чином, я вважаю, що цнота - це не предмет торгівлі, захоплення або розчарування. Це природна особливість людини, яка в свій час має свою доцільність, а невинність - це не цінність, це природній стан, який стає неприродним з часом.
  • 0

#177 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 05.02.2009 – 13:34

4. Цнота, як духовність, або цнотливість.
Ставлення до цноти, як духовності, теж різне. Релігія однозначно цінує цноту, як духовність, що полягає у відмові від спокус і таке інше. Копатися в цьому не буду, бо пишу це не для глибоко релігійних людей, які сприйматимуть лиш те, що співпадає зі Святою Книгою.
В звичайних людських спільнотах, на противагу релігійним, збережену цноту після певного віку починають вважати неприродним явищем. З медичної точки зору довге затягування початку сексуальних зносин негативно впливає на психіку людини. Втім, як і занадто ранній початок. Тому тих, хто планує починати бурхливе статеве життя без розбору вже у 12-15 років, я б відсилала до церкви завчати псалми напам*ять, щоб було чим зайнятися. Розбиратися у своїх почуттях і робити свідомий вибір людина починає не раніше 18-20 років.
Щодо довгого утримання, то прикладом є «сині панчохи» та «чоловіки-хлопчики», у яких незайманість перетворюється на відчуття неповноцінності, як людського організму; відчуття, що організм позбавлений великої частини свого функціонування. Будь-який дефіцит необхідних речей для життєдіяльності людини деформує фізичний і психологічний стан людини.
Навіть якщо цноту вважають корисною під час зростання організму, то на етапі сексуальної зрілості цнота вже виконала своє призначення і починає відігравати роль рудименту. Вона вступає в конфлікт із природними потребами сексуально зрілої особи. Це є фізіологічний підхід до духовних аспектів)). Адже людина спирається перш за все на своє тіло. Крім ресурсів тіла в людини немає інших ресурсів для життя. Духовність базується на енергії тіла, будь-яка «енергія духу» живиться від «тілесної батарейки», поки людина жива.
Що таке духовна цнота або цнотливість? Вочевидь, крайній варінт полягає у «відмові від земних насолод, нечистот і зваб».
Для багатьох цнотливість є ознакою того, що можна спиратися на вірність, надійність, серйозність партнера, і йти з ним рука об руку решту життя. Цілком прийнятний і зрозумілий сценарій, якого можна дотримуватися, маючи силу волі і характер.
Розглянемо причини бажання цнотливості та механізм волі.
Сама по собі цнотливість, як внутрішня риса, риса характеру, яка вихована суспільством, є певною ґарантією, що партнер не зрадить. Умовно. Бо насправді ґарантій ніхто дати не може. Але така риса характеру діє заспокійливо на людей, яких вже кидали, зраджували, яким робили боляче у стосунках. Вони ладні заплющувати очі на якісь інші недоліки, аби лиш отримати бажаний спокій та надійність. Їх можна зрозуміти.
Я думаю, що необхідно розвивати власні внутрішні резерви стійкості до травмуючих обставин і мати власну силу духу відновитися і жити далі після кожної травмуючої ситуації. Ми є дуже вразливі у сфері почуттів, тому багато хто не витримує ситуацій постійних сумнівів у своєму партнері, або ситуацію нестабільності. А зважаючи на те, що жодні почуття не вічні…Втім, це довга і окрема тема.
Зауважу лише, що такі свідомі цнотливі самообмеження, як відмова від «розпусти», дуже часто впливають і на перебіг сексу. Дівчина або хлопець багато речей вважають непристойними і не припустимими, що значно збіднює сексуальне життя.
Придивимося тепер до механізму волі, за рахунок якого та чи інша особа зберігає духовність, в сенсі цнотливості. Одразу варто сказати, що науці ще й досі достеменно не відомо, за рахунок чого відбувається вольовий акт.
Але є досліджений загальний принцип дії вольового акту. Отже, Павлов і Сєченов стверджували, що вольові дії є умовно-рефлекторною діяльністю, які викликаються в корі головного мозку від попередніх подразнень, внаслідок чого іноді здається, що вони виникають без будь-якої причини, самі по собі. Але науковці дослідили, що будь-який вольовий акт має, як причину, так і мету. Кожна вольова дія чимось мотивується (потреба-причина, мотивація-мета). Мотив – це рушійна сила будь-якої дії, яка не є мимовільно рефлекторною. Складна вольова дія потребує великого напруження і затрати сил, терпіння, вміння організувати себе тощо. Іншими словами – боротьба із самим собою. Зрозуміло, що заради якоїсь неважливої мети людина цього не робитиме.
Далі звернемося до схеми поведінкового акту Анохіна П.К. В ній так само присутня мотивація і кінцевий результат (мета). Цікаво, що без уявлення мети, жоден акт не починається. Усвідомлюючи свої потяги, людина формує свої бажання. Коли вже оформлена мета і шляхи, тоді починається «воління» - активне бажання. Вже на цьому етапі активне бажання не мати сексу виглядає трохи дивно і викликає запитання про причину)).
Таким чином, під збереженням цноти або цнотливості є обов*язково причина : навіщо це мені потрібно, і мета : що я хочу цим досягти.
Є два типи причини свідомого збереження цноти чи цнотливості: «для себе» і «для іншого». «Для іншого» може включати будь-кого: бога, коханого, батьків, «бо так треба», «бо це прийнято в суспільстві» тощо. Зрозуміло, що це, по-перше, не є вільний вибір людини, бо їй самій це не треба, і, по-друге, за бажанням стоїть певна мета : щось отримати взамін – схвалення батьків, релігійної громади, знайти «хорошого» хлопця, який одружиться на «хорошій» дівчині (і навпаки) тощо. Це підпадає під розділ торгівлі цнотою і вже мною розбиралося вище, лише контекст в даному випадку м*якший і свідчить про невміння формувати свої щирі бажання і невміння задовольняти свої справжні потреби.
Подивимося на другий варіант «для себе». Навіщо, для чого,- який може бути мотив у хлопця або дівчини, щоб опиратися отриманню шаленого задоволення і стримувати потужні інстинкти продовження роду?
Якщо знову включається мета «щоб щось отримати взамін», ми знову повертаємося до пункту 3.
Вигоди для себе, щоб утримуватися від сексу, який є забезпеченим природним інстинктом, я особисто не бачу жодної. Від цього не стаєш ні здоровішим, ні гарнішим, ні щасливішим. Я, звісно, розглядаю випадок, коли є партнер, якого хочеться, і який оцінений, як підходящий. Сюди ж належать і випадки самозадоволення.
Цікаво, що розбираючи причину збереження цноти «для себе», дуже часто виявляється мета «не для себе». Наприклад, цнотливим я краще себе почуваю (для себе), бо так я дотримуюся «здорової» моралі суспільства (не для себе). Було б добре, якби цей нюанс був усвідомлений.
Я думаю тепер є зрозумілим, що воля до збереження цноти аж ніяк не означає більшу ймовірність волі до збереження вірности. Бо це два різних вольових акти, які мають під собою дві різних мети і причини.
На мою думку, здорова цнотливість – це утримання від нерозбірливих сексуальних контактів, ретельний і зважений вибір партнера, коли на перше місце ставляться стосунки, почуття, особистість або інші орієнтири чи ідеали (до прикладу, отримання освіти, батьківство тощо). Я цілком підтримую таку концепцію і поважаю людей, які є цнотливими в цьому сенсі. Особливо, якщо вони усвідомлюють, яка частина їхньої поведінки зумовлена своїми інтересами, а яка – інтересами іншої людини.
Окрім цього, моя особиста думка полягає в тому, що людина має право час від часу піддаватися своїм тваринним бажанням, якщо це відбувається для власної користі і задоволення, і якщо це усвідомлений вибір. Тому поняття цнотливості, особисто для мене, виглядає зайвим. Бо така поведінка людини відповідає принципам здорового глузду.
Тож я вважаю, що можна бути щасливою, духовно багатою людиною, якщо дозволяти собі ширший світогляд, необмежений поняттям цнотливості, бо є здоровий глузд.
Примітка. Про кохання слід згадати окремо. Бо присутність справжнього кохання означає, що обом партнерам байдуже, чи вони займані, чи незаймані; чи в них є досвід, чи немає; чи є глибока духовність, чи такої духовності, як я собі нафантазувала, немає. Бо кохання – найсильніша мотивація до пізнання іншої людини такою, як вона є. Якщо я покохала людину, то вже знаходжуся з нею у сильному емоційному, тілесному і духовному зв*язку. Кохання не ставить умови, ультиматуми або перестороги. І тільки з коханням можна отримати найбільше щастя.
  • 0

#178 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 05.02.2009 – 13:46

Перегляд дописуБілий Дракон (11.02.2008 20:31) писав:

Взагалі то незайманість у повнолітніх дійсно є сексуальним збочення.

Як кажуть гниле яблуко першим падає.
Подібний факт і у комах. Наприклад якщо бджолосімя хвора - то незважаючи ні на зиму ні нащо вона намагається закласти нове потомство. Тому кожному фрукту - свій час. А в наш час коли величезний відсоток людей харчується бог знає чим і як - то зздоровлям є суттеві проблеми.

Особисто я тепер вже не парюсь: чи моя партнерша не займана чи ні - це вже тільки її таргани.
  • 0

#179 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 05.02.2009 – 15:35

Перегляд дописуБілий Дракон (13.03.2008 00:17) писав:

Правильно. До першого сексу тра підходити, як до запуску шатлу :)
при такому підході челенджери обично получаються.

Оце незайманим треба розказувати багато за жизнь. і слухати їхні проповіді. з часом стаєш циніком і не бачиш в всій цій помпезності незайманості ніякого сенсу.
  • 0

#180 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 06.03.2009 – 03:49

вон в педівікії на тему потужно задвінули, я ржав <_<

Перегляд дописуБлискавиця (30.01.2009 23:30) писав:

Від коханого очікування набагато вищі, ніж від першого-ліпшого, тому й травма в рази більша в разі розчарування. Наперед знати - як воно буде, ніхто не може. Це ризик.
Тому арґументи за обидва варіанти рівносильні. Ймовірність вдалого перебігу подій однакова. Але ризик з першим-ліпшим менший, бо від нього нічого екстраординарного й не чекають.
якщо маньяк в підворітті целку поламає, то скоріш за все буде психологічна травма на все життя, а якщо її вже півміста натягнуло, то навряд примусовий секс біля смітника сильно вразить ґґ
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

• Bing