Перейти до вмісту

Незайманість / цнотливість

Повідомлень в темі: 702

Опитування: Незайманість / цнотливість (268 користувачів проголосувало)

Чим це є?

1. Найбільшим і найнеприроднішим збоченням (77 голосів [28.62%])

Процент голосів: 28.62%

2. Сенсом життя (33 голосів [12.27%])

Процент голосів: 12.27%

3. Стилем життя (159 голосів [59.11%])

Процент голосів: 59.11%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#141 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 03.10.2008 – 10:15

Мені здається, що цнотливість в наш час - це скоріш за все якесь обмеження і стримання своїх же ж бажань. Ні, ну звісно, є дівчата, які ХОЧУТЬ її зберегти, але є й такі, які просто бояться її втратити, чи бояться отого стереотипу, чи бояться самі собі признатись, що їм хочеться.. одним словом, я вважаю, що треба жити вільно.. звісно, не забувати про обережність і думати головою, але щоб ото думання не ущемлювало і не сковувало людину...
  • 0

#142 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 26.01.2009 – 18:25

Питання цноти - це, скоріше, питання не самого факту її присутності/відсутності, а один з показників ставлення до життя. Є люди, які ставляться до життя за формулою: "отримай від життя все тут і зараз" чи "завтра буде завтра". Є люди, які прагнуть сьогодні відкласти отримання чогось, щоб завтра отримати більше. Формула: "готуй сани влітку". Суперечки у темі - це суперечки між людьми першого та другого типу. Одним других тут зрозуміти є складно, якщо, взагалі, можливо. Стиль життя бо різний. У багатьох темах виразно простежується суперечка поміж тими самими типами людей.
Я належу до тих людей, які відкладають сьогодні щось, щоб отримати завтра більше. Якщо ви живете за формулою "отримай від життя все тут і зараз" - знайте, я ваш вибір схвалюю, нічого проти не маю. Лиш мені з вами не по дорозі. Щодо дотримання цноти - для себе не бачу жодної аргументації втрачати її "бо так краще". Щодо досвіду аргумент зазвичай такий: "Досвід потрібний". Аргумент простий, як двері, в той же ж час "убивчий". Але... Думаю, здоровим є займатись сексом заради задоволення. Люди мого типу прагнуть не лише отримати задоволення самі, а й задовольнити партнера (для можливості продовжити згодом). Відповідно, тепер логічне запитання: яке значення для задоволення одного партнера може мати досвід дівчини з іншим? Тут уже простіше навчити, аніж перевчити. Відповідно, досвід партнерки з іншими людьми не важить нічого для тебе, бо робити краще собі можна навчити лише самому (інші тут погані помічники).
Не таємниця, що обставини втрати цноти накладають відбиток на подальше сексуальне життя. Думаю, її втрата із коханою людиною, буде кращим варіантом, аніж із сусідом/випадковим знайомим/великою пристрастю. Наслідків прогнозувати не буду, в кожного все своє. Вважати це кращим ІМХО.
Цнота для мене самого є показником того, що людина за собою стежить, сподіваючись у майбутньому отримати за це менше проблем. По суті, це - те ж саме, що чистити зуби чи слідкувати за собою - ознака того, що людина прагне зберегти здорові зуби чи тіло на майбутнє (збережена цнота, я вважаю, береже психіку від травм та зменшує ризик від сексуальних дисфункцій у подальшому житті).
Шкода мені, що у дискусіях щодо цього питання обмін думками проходить у приблизно такій формі:
- Ті, що втратили цноту - жахливі люди, в них нема нічого святого, а чоловіку (дружині/батькам/суспільству) буде неприємно, що ти такий(-а) розпущений(-а), страх, що коїться із суспільством.
- Ще один ідіот, який пробує лізти в чужі справи (піхву) і нав'язувати мені що робити. Коли вже нарешті останні динозаври кам'яного періоду як ти повимирають?
По реакції видно, що обох цей факт турбує, лиш з різних сторін.
Здоровий діалог тут між людьми різних типів вважаю приблизно таким:
- Пан(на) цнотливий(а)?
- Ні.
- Дуже шкода. Вибачайте, що потурбувала(в).
  • 0

#143 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 26.01.2009 – 18:34

Перегляд дописуГетьман (26.01.2009 18:25) писав:

Не таємниця, що обставини втрати цноти накладають відбиток на подальше сексуальне життя. Думаю, її втрата із коханою людиною, буде кращим варіантом, аніж із сусідом/випадковим знайомим/великою пристрастю. Наслідків прогнозувати не буду, в кожного все своє. Вважати це кращим ІМХО.
ага, бо порівняти з власного досвіду неможливо :ggggg:
  • 0

#144 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 27.01.2009 – 17:13

Прочитавши всі відповіді в форумі вирішила викласти і свою точку зору з цього питання.
Незайманість можна розглядати з багатьох сторін: психологічної, моральної, релігійної і т.д. Я вважаю, що не може бути "шаблонного віку" для втрати цнотливості. Ні! Кожна людина по собі індивідуальність зі своїми принципами і поглядами на життя. Хтось поспішає позбутися "непотрібного", щоб відкрити новий світ сексу і ласк. Хтось принципово чекає "єдиного і коханого", щоб, нехай пізніше, але також відкрити цей новий світ. І не можна сказати, що хтось з них не правий. За цими рішеннями стоїть психологічний аспект. Можливо хтось посперечається зі мною, але я впевнена, що кожний мужчина хоче (нехай підсвідомо) бути у дівчини першим. Він сам хоче навчити її. Він хоче, щоб вона була його і тільки його. Так, не можна до 30 років чекати кращої долі і берегти свою незайманість, бо "він не підходить під її стандарт", але і в 15 років переспати з хлопцем "бо треба" також вважаю маразмом.
Кожен сам для себе визначить свою психологічну готовність до статевих відносин. І саме вона буде самою правильною. Єдине, я думаю, що першою в житті кожної дівчини повинна бути все-таки кохана людина.

Повідомлення відредагував Малюсінька квіточка: 27.01.2009 – 17:14

• 0

#145 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 17:15

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (27.01.2009 17:13) писав:

Єдине, я думаю, що першою в житті кожної дівчини повинна бути перш за все кохана людина.

Умгу, і це все на заході сонця на веранді на березі океяну на шовкових простирадлах...
Хфантазії
  • 0

#146 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 27.01.2009 – 17:41

Перегляд дописуNomad (27.01.2009 17:15) писав:

Хфантазії
Скажімо, те, що для бомжа фантазія, для Тимошенко - сіра буденність. :ggggg:
  • 0

#147 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 17:44

Перегляд дописуКиря (27.01.2009 17:41) писав:

Ти думаєш шо Юлька цноту втратила саме в такій обстановці? Дуже сумніваюся, лавочки в парку чи підїзди тоді ніхто ще не відмінив
  • 0

#148 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 17:48

Перегляд дописуКиря (27.01.2009 17:41) писав:

нє, робота
  • 0

#149 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 27.01.2009 – 18:03

В мене є одна подруга, вона до 22 років берегла свою незайманість, говорячи, шо то святе і тільки після одруження вона...Розводила такі лекції про гріхи і церкву, про кохання і я правді вірила, шо вона з "тих правильних" дівчат.....

Веду до того, шо зараз їй 22,5 і вона вже не цнотлива )))))), просто з"явився хлопець і всі її переконання кудись ділись, випарувались.Він ночує в неї майже щодня, незважаючи на те, що там і мама і дідо......
Маю ше багато інших прикладів....

Тобто мені останнім часом видається правдивою фраза "Нема дівчат, які не да..ть, є хлопці,шо погано просять "..Хоча це й не дуже приємно все це
  • 0

#150 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 19:32

Перегляд дописуCarrion (27.01.2009 18:03) писав:

..Хоча це й не дуже приємно все це
що саме неприємно?
  • 0

#151 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 19:36

Перегляд допису_saljama_ (27.01.2009 19:32) писав:

що саме неприємно?
вгадай з двох раз
  • 0

#152 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 19:38

Перегляд допису_saljama_ (27.01.2009 19:32) писав:

що саме неприємно?
трохи неправильно висловилась...неприємно, те що зараз майже всі дівчата "ведуться" на улесливі слова і першого гарного хлопця, що проявив до них інтерес(багато думають, що краще синиця в руках))))
  • 0

#153 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 19:43

Перегляд дописуCarrion (27.01.2009 19:38) писав:

трохи неправильно висловилась...неприємно, те що зараз майже всі дівчата "ведуться" на улесливі слова і першого гарного хлопця, що проявив до них інтерес(багато думають, що краще синиця в руках))))
ну, якщо судити на базі історії, яку ти розказала, то я не думаю, що він такий-сякий-працівний взяв і звабив)

22 роки, релігійні вірування, антигріховність + класний чоловік = 22.5 років, стабільний секс
  • 0

#154 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 19:53

Перегляд допису_saljama_ (27.01.2009 19:43) писав:

ну, якщо судити на базі історії, яку ти розказала, то я не думаю, що він такий-сякий-працівний взяв і звабив)

22 роки, релігійні вірування, антигріховність + класний чоловік = 22.5 років, стабільний секс

Та нє, не звабив, просто вона поводиться так, ніби це її остання можливість вийти заміж, вона занадто за нього хапається ((((...а він зовсім не звабник, далеко не звабник...
Правда, якшо їй добре - то й мені, вона ж моя подруга, тому нівідчого її не відраджую...То ж її життя, просто шось не те...( мабуть то в мені , а не в них)))
  • 0

#155 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 28.01.2009 – 13:07

Перегляд дописуCarrion (27.01.2009 19:53) писав:

Та нє, не звабив, просто вона поводиться так, ніби це її остання можливість вийти заміж, вона занадто за нього хапається ((((...
Очевидно що її стереотип "вискочити заміж" до 23 набагато сильінший за її ж "релігійні вірування, антигріховність" і тд

Перегляд дописуNomad (27.01.2009 17:44) писав:

Ти думаєш шо Юлька цноту втратила саме в такій обстановці? Дуже сумніваюся, лавочки в парку чи підїзди тоді ніхто ще не відмінив
Я не про те, а про те що для одного є казкою чи фантастикою - для іншого є звичною реальністю.
  • 0

#156 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 28.01.2009 – 13:43

Маю знайому, яка вважає себе достатньо релігійною людиною, дотримується канонів і т.д. Заміж вони вийшла через 2 місяці після 18 майже за першого-ліпшого, аби займатися сексом. А то розвівся стереотип: гроші-гроші) яке прагнення..
  • 0

#157 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.01.2009 – 00:03

Цнота для мене самого є показником того, що людина за собою стежить, сподіваючись у майбутньому отримати за це менше проблем. По суті, це - те ж саме, що чистити зуби чи слідкувати за собою - ознака того, що людина прагне зберегти здорові зуби чи тіло на майбутнє (збережена цнота, я вважаю, береже психіку від травм та зменшує ризик від сексуальних дисфункцій у подальшому житті).
Пан трохи плутає поняття. Чистити зуби чи слідкувати за собою - це дотримання в чистоті і гарній формі. Ніщо не заважає дівчині дотримуватися чистоти та гарної форми уже без цноти. Пан же пропонує чистити зуби, але ніколи ними не їсти, ніколи не вкусити жодного шматка їжі. Для чого в такому разі зуби? Щоб раз в житті щось вкусити і відчути себе божевільно щасливим? Але лиш раз, бо вдруге нічого не повторюється так, як вперше?... Що ж...це вочевидь теж філософія життя, яку я можу зрозуміти. Але це явно не для мене. Зуби вічно молодими й гарними не будуть, і навіть якщо ними нічого не кусати, - вони теж псуватимуться та постаріють разом з огранізмом (прослідкуйте аналогію самі:))

Відповідно, тепер логічне запитання: яке значення для задоволення одного партнера може мати досвід дівчини з іншим? Тут уже простіше навчити, аніж перевчити. Відповідно, досвід партнерки з іншими людьми не важить нічого для тебе, бо робити краще собі можна навчити лише самому (інші тут погані помічники).
я не буду говорити про всіх жінок, але я вважаю, що значення величезне. Щодо "навчити", то перевчати мене ще нікому не знадобилося))...І те, що може дати в сексуальному досвіді для жінки один партнер, дуже часто ніколи не зможе дати інший.
Зате коли цей досвід жінка потім застосовує із наступним партнером, сприймається останнім вельми позитивно :) Безсумніву, що новому хлопцю потрібно буде і щось своє, бо всі мають індивідуальні смаки. Саме тому людей так приваблюють нові стосунки, бо це щоразу відкриття себе поруч з іншою людиною. Нащастя, людина здебільшого вміє знайти найбільш підходящого партнера і зупинитися на досягнутому, бо це раціонально і розумно. Неможливо перекусати всі на світі шматки їжі, як би не хотілося :)

Пан безумовно каже розумні речі, але нажаль ніщо не вічне, кохання теж. І чи знає пан, як почувається дівчина, яку кинув її перший сексуальний партнер, якого вона вважала коханим?
За такої альтернативи набагато краще втратити цноту по пристрасті, не чекаючи на справжнє кохання, бо життя непрогнозоване і ніколи не знаєш, коли буде тобі щастя, а коли біль і відчай.

Ще дещо про цноту.
Жінка в сексі отримує комплексне задоволення :
1. Від того, що партнер її сексуально приваблює і збуджує (в тому числі, якщо їй подобається його тіло і геніталії).
2. Від того що робить партнер (можна додати ще "де" він це робить, тобто за яких обставин)).
3. Від того як це робить партнер.
4. Нарешті від того, що партнер є її коханим. Це є відчуття близькості і щастя, яке не передати словами.

В перший свій секс, коли дівчину позбавляють цноти, вона просто технічно не може вповні отримати насолоду від всіх 4-х рівнів задоволення. На те є багато причин, основна - це больові відчуття та сором*язливість (або скутість) від незвичних фізичних дій. Думаю зайве пояснювати, що найбільше задоволення у більшості випадків дівчата отримують аж ніяк не від першого партнера, буде він коханим чи ні.
  • 0

#158 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 29.01.2009 – 00:31

Перегляд дописуБлискавиця (29.01.2009 00:03) писав:

Пан трохи плутає поняття. Чистити зуби чи слідкувати за собою - це дотримання в чистоті і гарній формі. Ніщо не заважає дівчині дотримуватися чистоти та гарної форми уже без цноти. Пан же пропонує чистити зуби, але ніколи ними не їсти, ніколи не вкусити жодного шматка їжі. Для чого в такому разі зуби? Щоб раз в житті щось вкусити і відчути себе божевільно щасливим? Але лиш раз, бо вдруге нічого не повторюється так, як вперше?... Що ж...це вочевидь теж філософія життя, яку я можу зрозуміти. Але це явно не для мене. Зуби вічно молодими й гарними не будуть, і навіть якщо ними нічого не кусати, - вони теж псуватимуться та постаріють разом з огранізмом (прослідкуйте аналогію самі:))
Пан нічого не плутає. Пан навів аналогію. Ключовим тут було не як саме, а акцент на позитивному впливі на подальше сексуальне життя збереженої до потрібного моменту цноти. Перший досвід може відбити підсвідомо бажання робити щось. Скажімо, через подібний перший досвід я довго не міг навчитись плавати, бо "та ну нафік, там всі так модно плавають, ану і я стрибну". Ледь не втопився, врешті, боявся води ще 3 роки. Панна має заперечення, що подібні думки при необдуманому першому сексуальному досвіді можуть призвести до подібних комплексів/страхів/установок?

я не буду говорити про всіх жінок, але я вважаю, що значення величезне. Щодо "навчити", то перевчати мене ще нікому не знадобилося))...І те, що може дати в сексуальному досвіді для жінки один партнер, дуже часто ніколи не зможе дати інший.
Оптимальним буде знайти того партнера, що не зможе дати більше, аніж інші. Навідне запитання: якщо є той партнер, що треба, навіщо були попередні? Щоб точно знати, що це саме він? Опісля перевірити складно?

Зате коли цей досвід жінка потім застосовує із наступним партнером, сприймається останнім вельми позитивно :) Безсумніву, що новому хлопцю потрібно буде і щось своє, бо всі мають індивідуальні смаки. Саме тому людей так приваблюють нові стосунки, бо це щоразу відкриття себе поруч з іншою людиною. Нащастя, людина здебільшого вміє знайти найбільш підходящого партнера і зупинитися на досягнутому, бо це раціонально і розумно. Неможливо перекусати всі на світі шматки їжі, як би не хотілося :)
Який досвід? Жінка знає, що і куди сунути? Думаю, тут егоїстичне "я умію сама себе задовольняти". Партнеру з того ні холодно, ні тепло, я вважаю. Тому, буде егоїстична відповідь: прошу звертати надалі свою увагу на подібних до себе людей.

Ще дещо про цноту.
Жінка в сексі отримує комплексне задоволення :
1. Від того, що партнер її сексуально приваблює і збуджує (в тому числі, якщо їй подобається його тіло і геніталії).
2. Від того що робить партнер (можна додати ще "де" він це робить, тобто за яких обставин)).
3. Від того як це робить партнер.
4. Нарешті від того, що партнер є її коханим. Це є відчуття близькості і щастя, яке не передати словами.

В перший свій секс, коли дівчину позбавляють цноти, вона просто технічно не може вповні отримати насолоду від всіх 4-х рівнів задоволення. На те є багато причин, основна - це больові відчуття та сором*язливість (або скутість) від незвичних фізичних дій. Думаю зайве пояснювати, що найбільше задоволення у більшості випадків дівчата отримують аж ніяк не від першого партнера, буде він коханим чи ні.
Що заваджає отримати одразу "4-хкратну" насолоду? Дурні думки кшталту "нічого не вийде, це бо перший раз"? Не бачу нічого несумісного, щоб не отримати це одночасно.
  • 0

#159 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.01.2009 – 00:43

1.Безсумніву, що збереження цноти до певного моменту є позитивним, але не для подальшого сексуального життя, а для самої дівчини, якщо це її добровільний вибір. В деяких країнах вважається за нормальне позбавляти цноти у 12 років,а в деяких - в немовлячому віці. Але це не впливає позитивно, бо не є вільним вибором дівчини. Чомусь щодо хлопців не ведуться такі жорстокі дискусії, їм дають право вільного вибору.

2. Я б могла тут теж навести аналогію з їжею, але скажу просто : без попередніх партнерів ніколи не зрозумієш, що саме цей теперішній і є найкращим. Що означає перевірити "опісля"?

3. Пан вважає, що жінці абсолютно не треба нічого вміти робити, бо їй не треба нічого нікуди "сунути"?)) Про самозадоволення не йдеться, це окрема тема. Секс - це взаємодія, взаємодіяти можна навчитися різними способами і, як я писала, один партнер може навчити того, чого ніколи не навчить інший,зате сприйме її досвід на "ура" :)

4. Що заважає? Якби це було так легко проаналізувати та усунути, то всі б дівчата були б богинями сексу вже з першого разу :)
  • 0

#160 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 29.01.2009 – 00:53

Перегляд дописуБлискавиця (29.01.2009 00:43) писав:

1.Безсумніву, що збереження цноти до певного моменту є позитивним, але не для подальшого сексуального життя, а для самої дівчини, якщо це її добровільний вибір. В деяких країнах вважається за нормальне позбавляти цноти у 12 років,а в деяких - в немовлячому віці. Але це не впливає позитивно, бо не є вільним вибором дівчини. Чомусь щодо хлопців не ведуться такі жорстокі дискусії, їм дають право вільного вибору.

2. Я б могла тут теж навести аналогію з їжею, але скажу просто : без попередніх партнерів ніколи не зрозумієш, що саме цей теперішній і є найкращим. Що означає перевірити "опісля"?

3. Пан вважає, що жінці абсолютно не треба нічого вміти робити, бо їй не треба нічого нікуди "сунути"?)) Про самозадоволення не йдеться, це окрема тема. Секс - це взаємодія, взаємодіяти можна навчитися різними способами і, як я писала, один партнер може навчити того, чого ніколи не навчить інший,зате сприйме її досвід на "ура" :)

4. Що заважає? Якби це було так легко проаналізувати та усунути, то всі б дівчата були б богинями сексу вже з першого разу :)
1. Все вірно. Щодо країн з "невільним вибором" - давайте подивимося, хто як живе - і все стане одразу зрозуміло. У африканських племен та індусів ще багато збочень, про які можна побазікати. Втім, як було відзначено, цнота у розвинутих державах чомусь завше цінувалась.

2. Якщо є проблеми із усвідомленням кращості партнера, отже або партнер вибраний невірно, або тут вже нічого не допоможе.

3. Пан вважає, що попередній досвід нафік другому партнеру не потрібний.

4. Знаю приклади вельми позитивного першого досвіду. Тому, все можливо, а те, що у більшості це не виходить - більшості і проблеми, я себе ототожнюю із меншістю у цьому випадку.

Хочу навернути дискусію у русло, у якому я веду:
Ідеться не про партнерку чи партнера із "надзвичайним та шаленим" попереднім досвідом, а про іншого партнера. Наголошу, що явної користі, скажімо, хлопцю, від попереднього досвіду дівчини я не бачу наразі жодної.
Я прагну почути не виправдання щодо потреби для дівчини першого досвіду. Так, це класно, чудово, супер і т. д. Я хочу поставити панну на місце хлопця, який з цією дівчиною буде і пояснити: йому користі з цього жодної, радощів також. Я, скажімо, у цьому випадку роблю простий вибір: обійдеться. І все на тому. Хотілося б почути від панни, чому я маю робити інакше (зважаємо, аргументація має бути спрямована на "обігрів" мого его).
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних