Перейти до вмісту

Незайманість / цнотливість

Повідомлень в темі: 702

Опитування: Незайманість / цнотливість (268 користувачів проголосувало)

Чим це є?

1. Найбільшим і найнеприроднішим збоченням (77 голосів [28.62%])

Процент голосів: 28.62%

2. Сенсом життя (33 голосів [12.27%])

Процент голосів: 12.27%

3. Стилем життя (159 голосів [59.11%])

Процент голосів: 59.11%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 15.09.2008 – 12:47

Перегляд дописуmaksimka (15.09.2008 13:33) писав:

Чи є в теперішній час незаймані дівчата у віці 20-23 роки? І як Ви до цього ставитесь? Бо зараз я бачу по своїх знайомих що більшість дівчат позбувається незайманості як якоїсь хвороби.... тільки із-за того шо так модно
не знаю як там з дівчатами, але тебе ми здається зара позбавимо :ggggg:)))
  • 0

#102 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 504 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 15.09.2008 – 12:52

Znayu odnu. Odna z moyih podrug, 20 rokiv.
Garna divchina, duje vrodliva, ale schos' yiy ne schastit' znayti normal'nogo, seryoznogo hlopcya, a spati z pershim lipshim vona ne hoche...

Повідомлення відредагував *Киця*: 15.09.2008 – 12:52

• 0

#103 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 15.09.2008 – 13:03

Перегляд допису*Киця* (15.09.2008 13:52) писав:

Znayu odnu. Odna z moyih podrug, 20 rokiv.
Garna divchina, duje vrodliva, ale schos' yiy ne schastit' znayti normal'nogo, seryoznogo hlopcya, a spati z pershim lipshim vona ne hoche...
Може то ти?)
  • 0

#104 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.09.2008 – 13:05

Перегляд дописуБоБриК (15.09.2008 14:03) писав:

Може то ти?)

а навіть якщо і Вона - яка різниця? зараз це вже перестало бути показником
  • 0

#105 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 15.09.2008 – 13:19

Перегляд дописуБоБриК (15.09.2008 13:03) писав:

Може то ти?)

:ggggg: :blink: :D B)

Ni. Yak bi ce bula ya, ya bi tak i napisala. (Ti hto buv na forumu dva r. tomu nazad koli ya vpershe priyshla syudi znayut', scho ya vidverto govoryu pro svoye osobiste jittya bez problem).
  • 0

#106 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.09.2008 – 14:00

З’днано. Дивіться, щоб я когось незайманості не позбавила! Пошуком користуйтесь!
  • 0

#107 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 15.09.2008 – 15:52

СПРАВЖНЄ збочення - то коли люди починають із інтересом пхати свого шнобеля у інтимні справи інших: кого взагалі колише, незаймана дівчина/займана (чи хлопець). Своїми би проблемами перейматися варто.
ЗІ: голосував за "ситль життя"
  • 0

#108 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.09.2008 – 15:51

Жоден з варіантів відповіді не вважаю правильнім.Для когось це справді збочення,для когось стиль,сенс..Але не можна узагальнювати.)
Нещодавно ходила на ковзанку з 2-ма співгрупницями. Якраз було відкриття.Ми вчимося на третьому курсі,але вони за мене трошки старші,одній навісні виповнилося 19,а іншій в кінці жовтня вже 20 буде. Обидві незаймані. вчаться добре...але не тому,що їм подобається,а тому що їм просто зайнятися більше нічим. Вони навіть не зустрічалися з хлопцями,не те що спали. І видно,що їм вже кортить..бо якщо я ковзала по льду,то вони трималися за бортик і виглядали прекрасних принців.Я вже сама їм пропонувала ,,давайте я вас навчу ковзати,,. Так нє. Вони хотіли щоб до них саме якісь там два хлопці підійшли,яких вони примітили. Я нічого особливого в тих хлопцях не побачила.Малолітки,років 16-18. І так цілу годину. Врешті решт,я сам заговоила з тими хлопцями,підвела їх до дівчат.Вони навіть розмову завязати не змогли.Жах! ніякого досвіду у спілкуванні з протилежною статтю. не розумію...їм же майже 20 років....а їхній день: з 8 до 14 універ, з 15 до 8(ранку)-дім.Наче діти малі)))
  • 0

#109 Demigod

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень

Відправлено 17.09.2008 – 19:34

Перегляд дописуРена (17.09.2008 16:51) писав:

Жах! ніякого досвіду у спілкуванні з протилежною статтю. не розумію...їм же майже 20 років....а їхній день: з 8 до 14 універ, з 15 до 8(ранку)-дім.Наче діти малі)))
Рано чи пізно хтось та й зверне на них увагу. споїть і трахне. а потім вони впадуть в депресію і будуть казати шо всі мужики козли. Для підвердження цієї теорії вони стануть шльондрами а потім врешті вийдуть заміж за алкашів якигось і далі будуть скаржитись шо всі мужики козли, а вони бідні і нещасні. Понароджують дітей, які виростуть або закомплексованими сірими мишками або гопниками.

Повідомлення відредагував Demigod: 17.09.2008 – 19:35

• 0

#110 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.09.2008 – 20:14

Перегляд дописуDemigod (17.09.2008 20:34) писав:

Рано чи пізно хтось та й зверне на них увагу. споїть і трахне. а потім вони впадуть в депресію і будуть казати шо всі мужики козли. Для підвердження цієї теорії вони стануть шльондрами а потім врешті вийдуть заміж за алкашів якигось і далі будуть скаржитись шо всі мужики козли, а вони бідні і нещасні. Понароджують дітей, які виростуть або закомплексованими сірими мишками або гопниками.
звідки така упевненість?)Вони чекають на принців. Не розумію...як можна зустріти принця? Зустріти можна хлопця...а вже потім,з часом,МОЖЛИВО,він стане принцем....)
  • 0

#111 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 17.09.2008 – 20:24

А може хтось боїться виду крові :ggggg: , тоді "трохи" досвідчена дівчина для нього сексуальний ідеал.
Хлопцям краще- завжди можна прикинутись "невинним ангелятком" <_<
  • 0

#112 Demigod

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень

Відправлено 17.09.2008 – 20:28

Перегляд дописуРена (17.09.2008 21:14) писав:

звідки така упевненість?)Вони чекають на принців. Не розумію...як можна зустріти принця? Зустріти можна хлопця...а вже потім,з часом,МОЖЛИВО,він стане принцем....)
то було просто моє припущення. такий хід подій досить часто зустрічається. і якраз з такими "особами". на рахунок принців...принци бувають лише в уяві людей. дівчата можуть кожного зустрічного уявляти принцем. потім розчаровуватись. або не розчаровуватись. а якшо вони чекають на принца але так його і не бачать в інших то скоріш за все і не побачать. все залежить від того як швидко вони втомляться чекати
  • 0

#113 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень

Відправлено 17.09.2008 – 20:42

Перегляд дописуЛука (11.02.2008 23:14) писав:

Модно, не модно, кожна людина вирішує сама для себе як їй буде комфортніше жити, як у фізичному плані так і в моральному.В різні часи, люди старшого покоління говорять:" От ми колись, були не такими а зараз ...." В різний час були прихильники того і іншого.
Я, наприклад, схиляюсь до незайманості до шлюбу, не тому, що я от така правильна, а це моє переконання. Я думаю, любому б чоловіку,
щоб вони зараз тут не почали розказувати,хочеться дружину цнотливу(це тішить їх самолюбство і власну значимість).Хоча при цьому ,вважаю, що чоловік повинен мати до одруження сексуальни опит.
щодо останнього речення не погоджуюсь...Хотілось би втратити свою цнотливість з таким же як я..щоб бути цілком на рівні..бо з хлопцем який вже це мав не буде так приємно втрачати молодість..він вже має враження..це вже не те..думаю якшо втрачати цнотливість то тільки разом і тільки якщо є серйозні плани на майбутнє :ggggg:
  • 0

#114 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 17.09.2008 – 20:49

Перегляд дописуkEDa (17.09.2008 20:42) писав:

щодо останнього речення не погоджуюсь...Хотілось би втратити свою цнотливість з таким же як я..щоб бути цілком на рівні..бо з хлопцем який вже це мав не буде так приємно втрачати молодість..він вже має враження..це вже не те..думаю якшо втрачати цнотливість то тільки разом і тільки якщо є серйозні плани на майбутнє :ggggg:
Це ти класно придумала! А то всьо досвід та досвід, якось консервативно звучить. Якщо люди досвіду не мають - вони щось нове видумають ! Яке переверне всі уявлення про секс !
  • 0

#115 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.09.2008 – 21:05

Перегляд дописуDemigod (17.09.2008 21:28) писав:

то було просто моє припущення. такий хід подій досить часто зустрічається. і якраз з такими "особами". на рахунок принців...принци бувають лише в уяві людей. дівчата можуть кожного зустрічного уявляти принцем. потім розчаровуватись. або не розчаровуватись. а якшо вони чекають на принца але так його і не бачать в інших то скоріш за все і не побачать. все залежить від того як швидко вони втомляться чекати
То я думаю..що ж вони не зрозуміли мого жарту,коли я їм порадила стати лесбіянками...)))

Перегляд дописуbublik (17.09.2008 21:49) писав:

Це ти класно придумала! А то всьо досвід та досвід, якось консервативно звучить. Якщо люди досвіду не мають - вони щось нове видумають ! Яке переверне всі уявлення про секс !
Вже придумали.Коли зявилося таке поняття як АСЕКСУАЛИ))) спробуй,може й тобі сподобається))

Перегляд дописуkEDa (17.09.2008 21:42) писав:

Невеличка тобі справочка...: Чикатило став маніаком саме через невдоволення влсних сексуальних потреб. В юнацтві виявилося що в нього так би мовити ,,НЕ встає,,. Він зустрічався з дівчатами,все було окей,але до ліжка не доходило бо не міг дядя)Він не був імпотентом але в нього були проблеми з ерекцією. Ти не думаєш,що коли тобі дійсно сподобається хлопець і ти захочеш поєднати з ним все своє життя,виявиться що або він кінчає за 5 хвилин(або через 2 години,що теж не радує),або в нього штучка малувата? Ну,звісно...не в цьому ж щастя.Головне то почуття....))
  • 0

#116 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень

Відправлено 17.09.2008 – 21:56

Перегляд дописуРена (17.09.2008 22:05) писав:

То я думаю..що ж вони не зрозуміли мого жарту,коли я їм порадила стати лесбіянками...)))

Вже придумали.Коли зявилося таке поняття як АСЕКСУАЛИ))) спробуй,може й тобі сподобається))

Невеличка тобі справочка...: Чикатило став маніаком саме через невдоволення влсних сексуальних потреб. В юнацтві виявилося що в нього так би мовити ,,НЕ встає,,. Він зустрічався з дівчатами,все було окей,але до ліжка не доходило бо не міг дядя)Він не був імпотентом але в нього були проблеми з ерекцією. Ти не думаєш,що коли тобі дійсно сподобається хлопець і ти захочеш поєднати з ним все своє життя,виявиться що або він кінчає за 5 хвилин(або через 2 години,що теж не радує),або в нього штучка малувата? Ну,звісно...не в цьому ж щастя.Головне то почуття....))
я вже його знайшла і в нього всьо з цим нормально <_< :ggggg: :cry:
  • 0

#117 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 17.09.2008 – 22:06

Оффтоп стерла. Деєвчьонкі - попереджаю
  • 0

#118 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:села

Відправлено 19.09.2008 – 17:40

чєс слово люди не розумію що тут обговорювати
навіть не буду казати свою думку по цьому приводу бо щось мені здається що вона мало кому сподобається
і опитування справді якесь надто вже примітивне вибачаюсь
я навіть не голосувала
бо варіанти еммм м*яко кажучи підхожі лише психам
сенс життя тіки дура може носитись з тою незайманістю як з писаною торбою
велике збочення тіки ненормальний може вважати природне явище збоченням
і до того ж про стиль я вже мовчу
  • 0

#119 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 19.09.2008 – 18:18

точняк. обираю варіант: зайва шкурка (в дівок)
  • 0

#120 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:села

Відправлено 21.09.2008 – 20:58

чувак ти не знаєш яка вона корисна
якби її можна було лишити то мна було б без гандона тим самим займатись)))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних