Перейти до вмісту

Фемінізм

Повідомлень в темі: 373

#61 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 15.02.2008 – 11:16

Перегляд дописуStuff (14.02.2008 18:09) писав:

Якщо вже згадала про Януковича - то чому пропустила Герман, Богословську,Вітренко - теж мабуть "розумні люди" :rolleyes:
Такшо через якогось дурня наїзджати на всіх людей його статті не є розумно :rolleyes:
подивилась...
власне я акцентувала свою увагу на нахабність політиків...
  • 0

#62 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів..

Відправлено 15.02.2008 – 11:24

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (15.02.2008 11:16) писав:

подивилась...
власне я акцентувала свою увагу на нахабність політиків...
Ти акцентувала увагу на нахабності політиків чомусь на прикладі Януковича , а не на Тимошенко, чи у жінок-політиків нахабності немає? :rolleyes:

Перегляд дописуБлискавиця (15.02.2008 11:15) писав:

Більшість чоловіків неправильно розуміє фемінізм.
Думаю що більшість самих жінок теж не розуміють, що ж ото таке отой фемінізм :rolleyes:
  • 0

#63 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 15.02.2008 – 11:30

Перегляд дописуStuff (15.02.2008 11:24) писав:

Думаю що більшість самих жінок теж не розуміють, що ж ото таке отой фемінізм :rolleyes:
Цілком погоджуюся))....особливо в Україні, тож треба проводити просвітницьку діяльність....з поясненнями "що таке здоровий фемінізм".
  • 0

#64 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 15.02.2008 – 13:42

Цитата

Бачу все питання нерівності прав чоловіків і жінок зводиться до права на працю. Повірте, керівника не будуть запитувати кого він взяв на роботу чоловіка чи жінку, його запитують про результат.
Чого добивається фенімінізм? Щоб жінка працювала нарівні з чоловіком? Без питань, але цього можна лише досягти коли вона забуде по сім'ю та дітей. Можете це побачити на прикладі високорозвинутих країн, де населення щороку старішає, через відсутність народжуваності та зайнятість жінок кар'єрою.
Фемінізм - це гарна річ тільки для негрів та китайців, які через пару десятиліть витіснять біле населення.
Ні, не зводиться, це був просто приклад, при бажанні таких прикладів можна знайти масу,в різних сферах, було б бажання. Фемінізм, у сучасному тракутванні, добивається дотримання прав людини вцілому, і можливості людини зробити власний вибір. Ви часом не прихильник Патріка Бюкенена? Що по Вашому, загонимо жінок в пологові будинки, і все буде ОК? пахне якимось тоталітаризмом...В деяких країнах в декрет можуть йти і чоловіки, існують варіанти, коли ролі розприділяються навпаки, і в цьому немає нічого поганого. А деякі жінки взагалі воліють не мати сімї, і це їхнє право.
  • 0

#65 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 15.02.2008 – 15:51

†Azazello_696†
У нас чоловік теж може піти у декретну відпустку, так що тут від інших країн ми не відстаєм :rolleyes:
Я нічого не маю проти жінок і їх вибору. Я за свободу і рівність. Але повної рівності бути не може, як би хто не хотів, сама природа наклала такі обмеження.
Що якби чоловіки організували такий рух з гаслами: "Ми за усунення статевої нерівністі! Вимагаємо обов'язкового призову жінок в армію!, Чоловічу красу - в маси!, Вимагаємо щоб нам звільняли місце в транспорті!" і т.п.
  • 0

#66 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 15.02.2008 – 16:17

Щодо України, я знала, але просто не була впевнена 100%, тому не писала))) Звісно коли йдеться про рівність, то не мається на увазі те, що жінка фізично рівна по силі чоловікові (хоча такі жінки є), звісно що є біологічна різниця, але ми живемо не в первісному суспільстві, де фізична сила була домінантою чоловіків (хоча і там виключення, рання сарматська держава, амазонки), а начебто в цивілізованому суспільстві, мова йде не про те, принаймні, я веду не до того, як вже зазначала основною задачею ліберальних феміністок, яких більшість і до яких заношу і себе, це побудова правової держави де будуть дотримуватися права людини, загалом. Щодо звільнення місця то тут звісно, вибачте, але я не раз мусила поступатися місцем людям похилого віку і інвалідам, бо жоден з пристуніх чоловіків, які сиділи, навіть не дьоргнулись того зробити....І так постійно, не говорячи вже про поступання місцем жінці. Доречі, подібні рухи (типу чоловічі права) існують, вони поки що не набули масштабів, але є.

Повідомлення відредагував †Azazello_696†: 15.02.2008 – 16:23

• 0

#67 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.02.2008 – 16:35

А як вам чутки що в США відмінили пункт "стать" в паспорті? за вимогою транссексуалів. У нас в паспорті вже немає національності, ще треба позбутися пунктиів приписка, стать, і навіть дату народження. додати цифровий код сканування зрачка і ДНК. от вам і прогрес

а щодо звільнення місця в громадському транспорті - сидять дівчатка студентки, їдуть на занняття поряд стоїть жінка з дитиною на руках, вже навіть просить поступитися місцем, бо ноги болять, вони їй нагрубили, так що мені соромно було це чути, а вони ж майбутні мами. Чи вони не планують бути мамами? тоді якщо вони такі розбещені чому вони не їздять на лімузинах?

Повідомлення відредагував DrunkLordVillis: 15.02.2008 – 16:39

• 0

#68 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 15.02.2008 – 16:46

Не треба плутати Божий дар з яєшнею. Паспорт тут ні до чого :rolleyes: . Щодо місця в транспорті, то я особисто не виправдовую цих дівчат, це показник рівня культури в суспільстві, але фемінізм абсолютно ні при чому, не треба все зводити до того, що якщо сказана якась бяка про чоловіків, то обовязково відповісти бякою на жінок, люди є різні серед обох статей.
  • 0

#69 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 15.02.2008 – 17:04

DrunkLordVillis намагається підтримати згадане гасло phobosом :rolleyes:

а насправді описане явище дуже рідко трапляється... та й взагалі тут на особистості ліпше не перходити, бо то вже більше до виховання відноситься
  • 0

#70 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 15.02.2008 – 17:44

Мені цікаво, доречі, що ця тема робить в Балачці? Фемінізм - політична ідеологія і течія, тому топіку ІМХО, радше пасує бути в політиці і екномоці :rolleyes:
  • 0

#71 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 15.02.2008 – 21:00

фемінізм - боротьба жінок за рівність прав. все почалося ще в далекому 18-му столітті...але активно відродилося з праці Сімони де Бовуар "Друга Стать" у 1949 і розвинулась у потужний рух. Тоді це був дійсно рух за права, рівні права, яких не було в жінок. Вони власне і повноцінними людьми не були. Коло їх інтересів стосується всіх сфер людського життя: від права на аборт до рівності представництва в органах влади. Поява доступних засобів контрацепції взагалі стала ледве не найбільшим досягненням у знищенні подвійних стандартів (чоловіки можуть вести вільне статеве життя, а жінки - ні). І вже у 70-х роках француженки затверджують свою фінансову та інтелектуальну незалежність.
Пізніше він розділився на різні течії. В тому числі й радикальний. Коли все доходить до фанатизму.

Щодо себе. Я не феміністка, мені подобається бути жінкою, бути слабшою. Як нормальній жінці мені подобається відчувати захищеність та турботу й сильні руки та плече поряд.
АЛЕ! Я проти проявів сексизму при прийомі на роботу, вступі до ВУЗу, виборі кого назначати керівником (розумну але жінку чи менш розумного проте чоловіка), кому доручити якусь важливу справу. Повної рівності ніхто не вимагає. Все в міру своїх фізичних можливостей. Жінка-вантажник то для мене маячня, але чому вона не може бути гарним спеціалістом у якійсь не "фізичній" професії, а "інтелектуальній"? Бо їй шансу не дають у більшості випадків. А якщо і добиваються вони чогось, то лише жертвуючи всім - здоров’ям, друзями, особистом життям. А чи воно того варте, в такому варіанті?
  • 0

#72 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 15.02.2008 – 21:15

Цитата

Щодо себе. Я не феміністка, мені подобається бути жінкою, бути слабшою. Як нормальній жінці мені подобається відчувати захищеність та турботу й сильні руки та плече поряд.
АЛЕ! Я проти проявів сексизму при прийомі на роботу, вступі до ВУЗу, виборі кого назначати керівником (розумну але жінку чи менш розумного проте чоловіка), кому доручити якусь важливу справу. Повної рівності ніхто не вимагає. Все в міру своїх фізичних можливостей. Жінка-вантажник то для мене маячня, але чому вона не може бути гарним спеціалістом у якійсь не "фізичній" професії, а "інтелектуальній"? Бо їй шансу не дають у більшості випадків. А якщо і добиваються вони чогось, то лише жертвуючи всім - здоров’ям, друзями, особистом життям. А чи воно того варте, в такому варіанті?
Власне, шановна, це і є фемінізм. Ми не говоримо про екстремістські течії в фемінізмі, якщо Ви справді притримуєтесь вищенаписаних поглядів, то якраз і являєтесь феміністкою, представником її ліберального крила.
  • 0

#73 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 15.02.2008 – 21:27

Перегляд допису†Azazello_696† (15.02.2008 21:15) писав:

Власне, шановна, це і є фемінізм. Ми не говоримо про екстремістські течії в фемінізмі, якщо Ви справді притримуєтесь вищенаписаних поглядів, то якраз і являєтесь феміністкою, представником її ліберального крила.
я взяла лише сферу освіти та працевлаштування. і то я не готова жертвувати власною нервовою системою заради якихось надвисот в роботі. все інше не чіпала))) наприклад, я не проти годувати чоловіка обідами та вечерями, займатись іншою домашньою роботою та час від часу тішитись з того, що це робитиме він))) проте нізащо не покину роботу(хібащо на період вагітності-виховання малюка))
  • 0

#74 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 15.02.2008 – 22:27

Цитата

я взяла лише сферу освіти та працевлаштування. і то я не готова жертвувати власною нервовою системою заради якихось надвисот в роботі. все інше не чіпала))) наприклад, я не проти годувати чоловіка обідами та вечерями, займатись іншою домашньою роботою та час від часу тішитись з того, що це робитиме він))) проте нізащо не покину роботу(хібащо на період вагітності-виховання малюка))
Прекрасно! Це Ваш вибір, і фемінізм бореться за те, щоб він у Вас був. У Вас якесь викривлене уявлення, фемінізм не бореться проти того, щоб жінка не поралась по дому, чи не годувала свого чоловіка, а тільки батрачила чи була карєристкою, фемінізм стверджує можливість вибрати жінці робити це чи ні.
  • 0

#75 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 20:56

Цитата

прийнятий Кримінальний кодекс України теж до певної міри вирівняв ґендерний дисбаланс, присутній у старій ще совєцькій редакції. Так, у старій редакції КК України жінка не могла бути суб’єктом зґвалтування (лише як співучасниця), не було встановлено кримінальну відповідальність за насильницькі лесбійські стосунки та зґвалтування жінкою чоловіка. Такі дії здебільшого кваліфікувались як хуліганство або ж нанесення тілесних ушкоджень, залежно від кожного випадку окремо. Мабуть, така несправедливість – лише правове дзеркало того, що жінку в суспільстві сприймали найчастіше як об’єкт у сексуальних стосунках, і дуже рідко – як потенційний суб’єкт. У новому КК України ці недоліки виправлено (NB! Йдеться лише про ґендерний баланс у законодавстві, новоприйнятий КК України має достатньо моментів до дискусії з інших питань). Можна зробити висновок, що під впливом взятих на себе міжнародних зобов’язань, лобіювання зі сторони громадських організацій та інших чинників, Україна поступово трансформує своє законодавство у напрямку дотримання ґендерної рівности.
файна стаття

Надіюсь це дасть позитивний поштовх у практиці судових справ, бо власне при розгляді згвалтувань розслідування проводиться неповно, не з’ясовуються всі обставини вчинення злочину. Деякі суди виносять вироки, ґрунтуючись на неповно зібраних і достатньо не перевірених доказах, через неповне й необ’єктивне проведення досудового та судового слідства в касаційному порядку та в порядку нагляду.
Однією з причин винесення необґрунтованих і незаконних вироків є те, що деякі суди при розгляді цих справ виявляють квапливість, поверховість і навіть недбалість...

Повідомлення відредагував FeMINIsto4ka: 17.02.2008 – 20:58

• 0

#76 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 17.02.2008 – 21:33

Я ніяк не відношуся...Я своє життя без протилежної статі не уявляю :cool1:
  • 0

#77 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 21:43

Поясни, до чого тут це?))) 90% феміністок підпишуться під твоїми словами і від того не перестануть бути феміністками)) Феміністка НЕ = чоловіконенависництву. :cool1:
  • 0

#78 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 04.03.2008 – 11:44

Цитата

Україна згідно з індексом гендерної рівності "Social Watch" посідає 34 місце серез 154 країн світу. У нас більше безробітних жінок, ніж чоловіків. При чому жінки працюють на 4-6 годин більше ніж чоловіки.
:rolleyes: ... цікаво виходить

Повідомлення відредагував FeMINIsto4ka: 04.03.2008 – 11:45

• 0

#79 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 04.03.2008 – 12:19

Цікаво, представниці яких професій працюють довше за чоловіків? :rolleyes: