Перейти до вмісту

Фемінізм

Повідомлень в темі: 373

#41 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.02.2008 – 01:06

От навіть не знаю, чи я феміністка. Я просто маю чоловічий характер - і все.

Щодо рівноправ"я. В гендерних стосунках має бути рівність між чоловіком і жінкою. А в побуті самою природою закладено жінці та чоловіку свої життєві функції: чоловіку - здобування їжі, а жінці - сімейний затишок.
  • 0

#42 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 12.02.2008 – 20:21

Перегляд дописуMarcos (12.02.2008 00:54) писав:

а від чого ? Якщо ви не маєте життєвого довсіду, якщо ви не маєте серйозного досвіду спілкування з чоловіками,якщо ви не маєте робочого досвіду відосин з чоловічою частиною колективу . Це всеодно щось сказати що мені не сподобався фільм " Монстро" ,але я його не бачив, мені друзі розповідали !
а життєвий досвід можуть мати лише ті, які працюють? і з чого ви взяли що я не маю досвіду спілкування з чоловіками? чоловіча частина колективу представленна одногрупникми, ще були однокласники, та й взагалі достатньо знайомих і друзів, з якими спілкуюсь, на основі чого можу робити певні висновки й у свою чергу набувати досвід
а ваш приклад тут недоречний, так як ми з вами є частиною суспільства і без проблем можем висловлювати свої думки щодо речей які нас безпосередньо оточують

Цитата

і до чого тут фемінізм ? ну якщо ви за рівноправ"я то підіть професору запропонуйте таким чином здати екзамен :happy1:
то не таке рівноправ'я :(
а фемінізм тут до того, що викладач свідомо не хотів сприймати розумові здібності студентки і розглядав її лише з точки вродливого м'яса, дуже добре розуміючи при цьому хиткий суспільний статус, фізичну слабкість тої особи
такі випадки непоодинокі, і насправді не дуже смішні, коли брати увагу черезмірну настирливість тих дядьків
  • 0

#43 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 13.02.2008 – 19:18

Перегляд дописуОлеська (12.02.2008 01:06) писав:

В гендерних стосунках має бути рівність між чоловіком і жінкою. А в побуті самою природою закладено жінці та чоловіку свої життєві функції: чоловіку - здобування їжі, а жінці - сімейний затишок.
:happytwo:
що таке гендер? що таке рівність?
  • 0

#44 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 13.02.2008 – 19:20

Перегляд дописуSergiy_K (13.02.2008 19:18) писав:

:happytwo:
що таке гендер? що таке рівність?
Гендер - соціостать.
  • 0

#45 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 13.02.2008 – 19:28

Перегляд дописуОлеська (13.02.2008 19:20) писав:

Гендер - соціостать.
це все що ти знаєш? :happytwo:
  • 0

#46 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 13.02.2008 – 20:00

Перегляд дописуSergiy_K (13.02.2008 19:28) писав:

це все що ти знаєш? :happytwo:
Що саме ти хочеш почути? І що саме ти не знаєш? Уточни, бо з твого допису випливає два висновки: або ти сам чогось не розумієш (чи не знаєш), або вважаєш, що я настільки "недалека".
  • 0

#47 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 13.02.2008 – 22:00

Перегляд дописуОлеська (13.02.2008 20:00) писав:

Що саме ти хочеш почути? І що саме ти не знаєш? Уточни, бо з твого допису випливає два висновки: або ти сам чогось не розумієш (чи не знаєш), або вважаєш, що я настільки "недалека".
та мабуть останнє :happytwo: добування їжі - це вже не побут, і що ти під "рівністю" розумієш неясно, і неясно чому гендерні стосунки не торкаються так широко потрактованого побуту, карочє нічьо не ясно з твого твердження
  • 0

#48 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 13.02.2008 – 22:35

Чому для всіх фемінізм - це коли жінка перестає готувати та йде працювати в шахту? Нормальна жінка так не зробить))..Фемінізм - це всього лиш течія,яка прагне,що жінку поважали.Чому у нас жінці не дають посади програмера,а дають тестера?Чому жінку не хочуть брати на роботу тільки через те,що вона завагітніє і піде в декрет?Тому що,млін,легше найняти чоловіка,який недобросовісно працюватиме,але не піде в декрет.Фемінізм - це здоровий глузд,коли на жінку на роботі дивляться не як на особу жіночої статі,а на гідну людину із своїми якостями.
На одному форумі одна користувачка дуже влучно сказала:

Цитата

Фемінізм не має на меті прирівняти чоловіка і жінку. Йдеться про рівність прав і можливостей. Не більше.
"Основними вимогами жіночого руху протягом останніх двох століть були: правова рівність жінок і чоловіків, подолання дискримінації жінок в освіті та вихованні, у системі виробничо-фахової діяльності, усунення різних проявів сексизму (дискримінації через стать).
Так уже склалося, що є професії (з фізичного і психологічного погляду) суто жіночі або суто чоловічі. Жінка не може піти в забій в шахту, бо це понад її фізичні сили. Так само чоловік навряд чи працюватиме, скажімо, нянькою в дитсадку або вишивальником на машинці. Кожному своє.
Йдеться про інтелектуальну, а не фізичну рівність обох статей.
Кажучи про рівність у системі виробничо-фахової діяльності, маю на увазі, що:
- коли на тій самій посаді працюють чоловіки і жінки, вони повинні отримувати рівну зарплату;
- коли є вакантне місце на певну посаду і відбувається співбесіда, керівник не повинен надавати перевагу чоловікам перед жінками, як це часто буває. (Я вже колись описувала, як мені відмовили в роботі, мотивувавши тим, що у мене скоро народяться діти, потім ці діти будуть хворіти і я буду погано працювати.) Оце і є нерівність у сфері фахової діяльності.

• 0

#49 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 13.02.2008 – 23:06

Перегляд дописуSergiy_K (13.02.2008 22:00) писав:

та мабуть останнє :happytwo: добування їжі - це вже не побут, і що ти під "рівністю" розумієш неясно, і неясно чому гендерні стосунки не торкаються так широко потрактованого побуту, карочє нічьо не ясно з твого твердження
Розумний чоловік такого би не сказав.

Ось: http://www.mediakrytyka.info/?view=163
http://u-psihologa.c...tytarenko8.html
http://www.westukr.i....ua/gender.html
  • 0

#50 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.02.2008 – 10:38

Я щось середнє між еміністкою і ні... Тобто я вважаю, що не має жінка принижуватись, ущемлятись в правах.. АЛЕ... все таки не жінка має утримувати сімю, не жінка має дарувати квіти чоловіку, відкривати перед ним двері і тд і тп... тобто мусить все таки різниця між чоловіком і жінкою, адже природою закладено, що жінка - це краса і затишок, чоловік - це сила і захист...
Мені навіть здається, що через це надмірне зрівняння прав призводить і до фізіологічних дизбалансів.. Через розвиток чоловічиз рис характеру у жінок і жіночих у чоловіків спостергіється і збільшення відповідних гормонів (жіночих у чоловіків, а чоловічих - у жінок)... словом, все стає з ніг на голову, світ перевертається і світом керує ХАОС.... все має мати те місце, яке йому положено мати....
  • 0

#51 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 14.02.2008 – 17:09

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (11.02.2008 22:30) писав:

в нас при владі одні тільки нахаби, Янукович - то взагалі дуже яскравий приклад розумної людини
Виходить, що той хто при владі - той нахаба? :happytwo:Тимошенко нахаба ;)
Якщо вже згадала про Януковича - то чому пропустила Герман, Богословську,Вітренко - теж мабуть "розумні люди" :)
Такшо через якогось дурня наїзджати на всіх людей його статті не є розумно ;)
В мене наприклад два начальника - жінки,половина співробітників - дівчата і мені якось по барабану, якої вони статі, я сприймаю їх суто з професійної сторони :happy1:в робочий час :angry1:
  • 0

#52 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 14.02.2008 – 21:23

Перегляд дописуLady AD (14.02.2008 10:38) писав:

Я щось середнє між еміністкою і ні... Тобто я вважаю, що не має жінка принижуватись, ущемлятись в правах.. АЛЕ... все таки не жінка має утримувати сімю, не жінка має дарувати квіти чоловіку, відкривати перед ним двері і тд і тп...
ну це характерно, як права - то рівні, а башлять, то як ви могли таке подумати, що це має жінка робити :rolleyes:

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 14.02.2008 – 21:26

• 0

#53 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 14.02.2008 – 23:25

Перегляд дописуStuff (14.02.2008 18:09) писав:

Виходить, що той хто при владі - той нахаба? :rolleyes:Тимошенко нахаба :)
Якщо вже згадала про Януковича - то чому пропустила Герман, Богословську,Вітренко - теж мабуть "розумні люди" :)
Такшо через якогось дурня наїзджати на всіх людей його статті не є розумно :)
В мене наприклад два начальника - жінки,половина співробітників - дівчата і мені якось по барабану, якої вони статі, я сприймаю їх суто з професійної сторони :)в робочий час :)
по суті так, у нас при владі більшість нахаб, мало хто взагалі користуться найпотрібнішим правилом для політиків: говорити але не сказати (у правильній його інтерпретації), перелічені тобою особи не вельми відрізняються від Януковича, але ж чоловіків у політиці переважаюча більшість... значить і переважаюча більшість чоловіків-дурнів :rolleyes:

то ти так сприймаєш, але ж більшість ні,а інколи сприймають, але не розуміють... :rolleyes:

Повідомлення відредагував FeMINIsto4ka: 14.02.2008 – 23:26

• 0

#54 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.02.2008 – 23:53

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (14.02.2008 22:25) писав:

перелічені тобою особи не вельми відрізняються від Януковича, але ж чоловіків у політиці переважаюча більшість... значить і переважаюча більшість чоловіків-дурнів :rolleyes:

то ти так сприймаєш, але ж більшість ні,а інколи сприймають, але не розуміють... :rolleyes:
феменістична логіка))))
шановна пані, якби вони були дурням, вони б у ВР не сиділи. Вони спочатку гроші заробляють, а потім у ВР йдуть. Гроші не кожний дурень заробити може, звичайно є винятки, але все ж таки.
Так може ви хочете сказати що якби тільки жінки були у ВР то вони б у ваших очах дурами не були ?
  • 0

#55 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 15.02.2008 – 01:33

Логіка не буває феменістичною чи нефеменістичною, вона або є або її нема. Мені здається, панове, що ви відволіклися від теми. Без образ, але бачу що більшість немає елементарного уявлення про фемінізм, його різновиди, цілі і т.д. Дискусія ведеться на рівні банальних стереотипних уявлень. Зазначу, дещо по дискримінації якої начебто не існує.
Матеріали зі звіту української Гельсінської спілки:

Цитата

Стаття 3. Рівність прав для чоловіків і жінок

А. Загальні коментарі
17. Жінки систематично та масово піддаються дискримінації на ринку праці, особливо в приватному секторі. Ми також погоджуємося з Урядом, що жінки дискримінуються в політиці, представництві в парламенті, керівному складі державного та приватного секторів, а також у прийнятті рішень на всіх рівнях державної влади.

18. Жінки часто займають менш оплачувані посади, що не пов’язані із прийняттям важливих рішень. Причиною малооплачуваності праці жінок є той факт, що встановлені тарифні ставки в галузях, у котрих більше працюють жінки, значно занижені в порівнянні з іншими галузями. Також слід урахувати, що жінкам складніше пробитися на керівні посади, що значно краще оплачуються. Крім того, жінки часто працюють неповний робочий день у зв’язку з доглядом за дитиною.

19. Україна має антидискримінаційне законодавство щодо чоловіків та жінок, проте воно залишається декларативним через відсутність ефективного контролю, механізмів його реалізації, а також покарань за дискримінацію. Також відсутній державний моніторинг реалізації цього законодавства.

20. У п. 55 Доповіді Уряду міститься теза “у нас недискримінаційне законодавство”. На жаль, законодавство України не відповідає нормам міжнародного законодавства стосовно забезпечення ґендерної рівності. Наприклад, необхідно з урахуванням принципу рівного ставлення та заборони дискримінації за ознакою статі, привести норму частини 3 статті 24 Конституції у відповідність до норм частин 1 та 2 цієї статті, норм міжнародного права щодо забезпечення ґендерної рівності та інших норм Конституцій України (зокрема, викладених у статті 51); привести норму частини 3 статті 24 та норму частини 5 статті 43 у відповідність із нормою частини 1 статті 43 Конституції; внести положення стосовно спеціальних позитивних заходів та меж їх застосування.

21. Не дивлячись на прийняття закону про рівні права і можливості, принцип рівної винагороди за роботу рівної цінності та принцип прозорості в сфері оплати праці й далі не закріплені в законодавстві України, що негативно впливає на здійснення змін стосовно існуючої дискримінації в цій сфері.

22. Необхідно також посилити юридичну відповідальність за дискримінацію при прий­нятті на роботу та протягом трудової діяльності, у тому числі запро­ва­дженням адміністративних стягнень у вигляді штрафів за дискри­мінаційну поведінку працедавців (зокрема, за сексуальні домагання).

23. Проблемою продовжує бути й існування певних пільг, що існують для жінок, котрі насправді обертаються обмеженням їхніх прав. Наприклад, пільги для одиноких матерів, що мають дітей до 14 років чи дітей з інвалідністю, матерів, що мають дітей до 6 років, є прямо дискримінаційними, оскільки такі пільги не поширюються на батьків, що стимулює жінок, а не чоловіків, здійснювати догляд за дитиною й обмежує їхні права та можливості на ринку праці. Ці пільги також істотно обмежують можливість працевлаштування.

24. Фактична відсутність жінок у політичній сфері та депутатському корпусі не свідчить про негативне ставлення суспільства до можливостей жінок у політичній сфері та рівень його ґендерної культури. Не дивлячись на те, що жінки достатньо представлені на середній та нижній ланках прийняття рішень у країні (про що наводиться статистика в Доповіді), вони майже відсутні на вищих щаблях влади. Головними причинами відсутності жінок на вищих посадах в політиці, особливо в Верховній Раді, вважаємо: високий рівень корумпованості процесу формування списків кандидатів в депутати, фактичне відсторонення жінок від власності в країні, що не дозволяє на рівних конкурувати із чоловіками в змаганнях за владу. І надалі спостерігається явище, коли чоловіки готові платити мільйони доларів або за депутатську недоторканність, або за можливість в парламенті лобіювати свої бізнес-інтереси. Про це часто повідомляють і самі депутати, пояснюючи, що вкладені кошти необхідно повертати. У цій ситуації вважаємо дієвим введення спеціальних позитивних заходів – а саме, ґендерний квот, які б фіксували не менше певної кількості місць в парламенті для жінок та чоловіків.

25. Державні програми стосовно забезпечення ґендерної рівності (і попередні й поточна 2007 року), по-перше, носять декларативний характер, по-друге, не передбачають конкретних коштів у Державному бюджеті на реалізацію програми, і, відповідно, відповідальності за їхнє невиконання, а також чітких показників (критеріїв виконання) використання коштів.

26. Фінансування виконання державних програм здійснюється зі статті бюджету «Здійснення державними органами централізованих заходів з питань дітей, молоді, жінок та сім'ї» та «Державна підтримка громадських організацій на виконання загальнодержавних програм і заходів стосовно дітей, молоді, жінок, сім'ї». Відповідно до «Переліку пріоритетних соціальних проблем, на розв'язання яких у 2006 році мають бути спрямовані проекти програм громадських організацій» (затверджений Наказом Міністерства від 13 лютого 2006 року № 371), «впровадження принципу ґендерної рівності у всіх сферах суспільного життя» є тільки одним з підпунктів розділу 5 Переліку: «Зміцнення інституту сім'ї, сприяння покращенню демографічної ситуації». Таким чином, впровадження ґендерної рівності практично загубилось серед інших 5 груп пріоритетів, які стосуються молодіжної політики. Особливо це очевидно за умов дуже обмежених ресурсів і чітких пріоритетів уряду, викладених у Державному бюджеті, коли 26% фінансування на проекти НДО виділено на фінансування однієї організації «Сузір’я». Серед 164 проектів переможців «Конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, жінок та сім`ї на 2006 рік» на загальну суму 12,1 млн. грн. підтриманих з державного бюджету, не підтримано жодного проекту стосовно впровадження ґендерної рівності в сфері прийняття рішень, і тільки 4 проекти на суму 220 тис. грн. опосередковано стосувалися прав жінок, ґендерної рівності та дискримінації за іншими, крім статі, ознаками (Національний тиждень «Всі різні-всі рівні» в Україні (Україна - XXІ), “Ні насильству в сім`ї” (Асоціація майбутніх юристів України), “Сільська жінка: шляхи самореалізації” (Союз Аграрної молоді), “Різні, але рівні” (Асоціація Молодих Медиків України)).

27. Уважаємо неефективним покладання відповідальності за забезпечення рівних прав та можливостей на Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту. Міністерство в більшості випадків займається проблемами молоді та спорту. Гендерна нерівність не є першочерговою в пріоритетах Міністерства. У зв’язку із цим уважаємо ефективнішим створення спеціального органу на рівні уряду щодо протидії дискримінації.

28. Уважаємо, що ситуацію, яка склалася з рівними правами та можливостями чоловіків та жінок, особливо в галузі прийняття рішень, можна змінити за допомогою розробки та застосування спеціальних тимчасових заходів, спрямованих на забезпечення ґендерної рівності – позитивних дій. Застосування позитивних дій визначено ст. 3. Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» як один з основних напрямів державної політики щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Однак, із часу дії закону не було зроблено жодних кроків на законодавчому рівні до визначення видів позитивних заходів, умов, за яких вони можуть застосовуватись та механізми їхнього застосування.

В. Дискримінація жінок щодо права на працю

29. Одним із механізмів дискримінації, до якого вдаються роботодавці, є оголошення про вакансії. Це такі оголошення, у яких указується бажана стать майбутнього працівника. Практичний результат таких оголошень – підтримання та закріплення ґендерних стереотипів. Більшість оголошень, у тому числі й переважна більшість оголошень про високооплачувані та керівні посади, спрямовані саме на чоловіків, а не на жінок. Тому оголошення, що вказують бажану стать працівника (чоловічу), позбавляють жінок можливості та відвертають від спроб улаштуватися на добре оплачувану та престижну роботу, для якої вони, цілком можливо, мають необхідні освіту, досвід та навички. За даними дослідження Центру „Ла Страда – Україна”, в Україні понад 40% оголошень містять вимоги щодо статі майбутнього працівника.

30. Деякі роботодавці обумовлюють бажаний сімейний стан жінок в оголошеннях про вакансії. Неприховане небажання роботодавців, особливо приватних, надавати жінкам пільги з вагітності та пологів та інші, визначені законодавством, примусили багатьох жінок працевлаштовуватися в державному секторі, де зарплатня нижча, але пільги надаються з більшою гарантованістю.

31. Деякі роботодавці під час співбесіди прямо запитують про плани жінок стосовно дітей, наявності партнера (бой-френда), планів на одруження тощо. Але, насправді, це особисте рішення, і роботодавець не повинен впливати на нього.

„Вероніка розповіла, що коли вона намагається влаштуватись на роботу, одним з перших питань, яке їй задають роботодавці, завжди стосується її сімейного стану. „Коли керівник дізнавався від мене, що я незаміжня і маю малу дитину, мені відмовляли навіть в продовженні співбесіди. Такі запитання обурюють. Нікого не цікавить ні мій диплом, ні моя кваліфікація, ні мої прагнення до праці”.

32. Здається, що багато роботодавців в Україні більш охочі наймати жінок, що вже мають старших дітей, виходячи з припущення про родинні зобов’язання жінок.

„Марина, що працює в державному закладі з тих пір, як її колишній приватний роботодавець збанкрутував в 1994 році, розповіла, що коли втратила роботу, державний сектор видався їй „більш привабливим”, оскільки там „не звільняють через те, що ти береш відпустку з вагітності та пологів, і більше соціальних гарантій”. Вона помітила, що „багато молодих жінок приходять в держсектор з цієї причини”. Для Тетяни різниця між державним та приватним секторами в цьому аспекті видається настільки значною, що складається враження, ніби кожний сектор працює за різним законодавством”.

33. Хоча багато роботодавців дискримінують молодих жінок у процесі прийому на роботу через реальні або уявлювані родинні обов’язки, старші жінки також відчувають значну дискримінацію на ринку праці. Вимоги до віку – ще один суттєвий аспект оголошень про вакансії, який має подальший негативний вплив на жінок на ринку праці. Більшість роботодавців шукають молодих працівниць до тридцяти або до сорока років.

34. Тому старші жінки стикаються з подвійною проблемою: їх не приймають на багато посад, в тому числі, на добре оплачувані менеджерські посади, через ґендерні обмеження, і так само їх не приймають на більшість вакансій, призначених для жінок, через вікові обмеження. Але і не всі молоді жінки можуть отримати роботу, доступну для жінок, через дискримінацію за сімейним станом. Як наслідок, дискримінація існує на обох кінцях вікового спектру. Лишається невелике „вікно”, де жінки сприймаються як серйозні кандидати на місце: до тридцяти п’яти років, але з дітьми шкільного віку.

„Олена хвилюється, що скоро втратить роботу в державному закладі через реструктуризацію її відділу. Вона вже півтора року шукає роботу, але відчуває, що через вимоги роботодавців до віку їй дуже важко поміняти роботу. „Мені сорок три, а в кожному оголошенні написано „до тридцяти п’яти”. За три роки я взагалі не зможу знайти ніякої роботи”.

„Марія розповідає, що, побачивши оголошення про вакансії, в яких були вказані обмеження до віку кандидатів, відчула себе дуже обуреною. „З почуття протиріччя я вирішила розіслати своє резюме. Мене запросили всі три компанії і за результатами співбесід запропонували роботу. Якби не моя злість на таку несправедливість, я би ніколи не знайшла роботу”.

35. Вимоги до зовнішності з боку роботодавців, що шукають працівників на різні посади, особливо з боку тих, що шукають жінок, є звичайним явищем. Оголошення про вакансії, де фізична зовнішність не має явного відношення до роботи, що буде виконуватися, на відміну від сфери розваг або модельного бізнесу, часто містять вимоги до низки фізичних якостей. Це стосується посад всіх рівнів, навіть менеджерських. Оскільки такі вимоги з'являються практично завжди в оголошеннях, розрахованих саме на жінок, вони є дискримінаційними і мають непропорційний вплив на можливості працевлаштування жінок, порівняно з чоловіками. Упевненість роботодавців, що вони можуть з усією відповідальністю визначати рівень привабливості пошукачок роботи, підсилює атмосферу, в якій жінки можуть відчути сексуальні домагання.

Джерело:http://helsinki.org.ua/index.php?id=1193993286
  • 0

#56 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 15.02.2008 – 09:58

Бачу все питання нерівності прав чоловіків і жінок зводиться до права на працю. Повірте, керівника не будуть запитувати кого він взяв на роботу чоловіка чи жінку, його запитують про результат.
Чого добивається фенімінізм? Щоб жінка працювала нарівні з чоловіком? Без питань, але цього можна лише досягти коли вона забуде по сім'ю та дітей. Можете це побачити на прикладі високорозвинутих країн, де населення щороку старішає, через відсутність народжуваності та зайнятість жінок кар'єрою.
Фемінізм - це гарна річ тільки для негрів та китайців, які через пару десятиліть витіснять біле населення.
  • 0

#57 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 15.02.2008 – 10:28

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (14.02.2008 23:25) писав:

але ж чоловіків у політиці переважаюча більшість... значить і переважаюча більшість чоловіків-дурнів :rolleyes:
За такою логікою якщо наприклад Агузарова "з привітом" - то і переважаюча білшість жінок з привітом :rolleyes:
Маркос вже вірно підмітив, що будь вони дурнями - то б не стали депутатами, чи не добились такого успіху :rolleyes:
  • 0

#58 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 15.02.2008 – 10:58

не треба мені приписувати чужі слова, я написала

Цитата

ха, ніби все можна вирішити головою... в нас при владі одні тільки нахаби, Янукович - то взагалі дуже яскравий приклад розумної людини
саме нахабністю вони і добиваються того, що мають

Цитата

але ж чоловіків у політиці переважаюча більшість... значить і переважаюча більшість чоловіків-дурнів
а це була відповідь на допис Stuffа, де вперше було вжито слово дурень :rolleyes:
  • 0

#59 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 15.02.2008 – 11:06

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (15.02.2008 10:58) писав:

а це була відповідь на допис Stuffа, де вперше було вжито слово дурень :rolleyes:
Нє-нє, я дурнем нікого не називав, подивись уважніше :rolleyes:
  • 0

#60 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.02.2008 – 11:15

Більшість чоловіків неправильно розуміє фемінізм.
Фемінізм - це не боротьба тільки за право працювати, або "башляти"....до речі, жінка має таке ж право заплатити за щось, як і чоловік, от тільки чомусь чоловікам платять більше.....як на роботі, так і на панелі.....ґґґ......вам це не здається несправедливим?))

Фемінізм - це перш за все боротьба проти стереотипної суспільної думки про жінок як про другосортну стать після чоловічої.
Бо принизливо бачити наприклад, рекламу типу Фокстроту "критичні дні в магазині, зливаємо все за червоною ціною".....чому не "еякуляційні дні в магазині, зливаємо все за білою ціною?" - такий маразм в голову нікому не приходить?
Або реклама дезіків "рексона" - чоловік-супермен, ризиковий бізнесмен.....а жінка - то кухонний комбайн із смердючою свинею під пахвою. Хто придумує таку рекламу?

Це всього-навсього реклама, але вона відображає суспільну свідомість наразі. Що жінка має відігравати другорядну роль, а "герої" в нас виключно чоловіки, які повині "керувати світом".
Аби чіткіше пояснити в чому полягає рівноправ*я я наведу діалог з фільму, який вчора побачила.
Сюжет такий : чоловік та жінка їдуть у джипі по джунглях, жінка за кермом; вони полюють за великою отруйною змією. Чоловік каже :
- аби не було реакії, як ото у всіх жінок!...
- якої це?
- ну ти ж знаєш, як всі жінки на змій реагують?
- хіба?.....
- ну добре, деякі жінки...
- а може деякі люди?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних