Перейти до вмісту

Фемінізм

Повідомлень в темі: 373

#361 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1611 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 27.01.2012 – 00:43

та ладна, ви мені краще поясніть, я ось недавно вчергове подумав, - а чого шахові змагання ділять на чоловічі й жіночі? я не сильно вдавався, може вони і між собою змагаються, але по радіву вєчно розказують або про змагання чоловіків (переважно) з шахів, або жінок (зрідка). окремо. чого? адже різниця в фізичній силі тут несуттєва, на яку можна послатися в багатьох інших аспектах від переважної більшости видів спорту до питання давання в морду.

Повідомлення відредагував _Ex: 27.01.2012 – 00:44

• 0

#362 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 27.01.2012 – 00:46

оО що, справді ділять? весело)
  • 0

#363 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.01.2012 – 00:49

Цитата

я про це й говорила, тільки зі своєї дзвінниці все й бачите)
Суть не в цьому, а в тому, що ти просто не справишся, там куди лізеш. З правами приходять не тільки обовязки, але і відповідальність і наслідки за те що робиш. Чоловіки не бють жінок не тому, що вони жінки, чи не тому що не можна. а тому що таку плюху кулаком по пиці ви просто не витримаєте. І якщо вас обмежують в чомусь то тільки тому що люблять. Так само, як обмежувати дітей в шоколаді, наприклад.

Перегляд допису_Ex (27.01.2012 00:43) писав:

та ладна, ви мені краще поясніть, я ось недавно вчергове подумав, - а чого шахові змагання ділять на чоловічі й жіночі? я не сильно вдавався, може вони і між собою змагаються, але по радіву вєчно розказують або про змагання чоловіків (переважно) з шахів, або жінок (зрідка). окремо. чого? адже різниця в фізичній силі тут несуттєва, на яку можна послатися в багатьох інших аспектах від переважної більшости видів спорту до питання давання в морду.
тут в чоловіків програшна ситуація. при стояку прихід крові в мозок зменшується.
  • 0

#364 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 27.01.2012 – 01:07

Перегляд дописуLactarius (26.01.2012 21:49) писав:

Я даю можливість
нічого ти не даєш, бо тебе ніхто не питає і не від тебе це залежить ;)
  • 0

#365 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.01.2012 – 01:17

Перегляд допису_Ex (27.01.2012 00:43) писав:

мабуть тому, що в чоловіків та жінок логіка різна.))

Я коли в нарди в онлайні граю, то чоловіки кажуть, що відразу відчувається, що грає жінка.)
  • 0

#366 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 27.01.2012 – 01:29

Перегляд дописуLactarius (26.01.2012 23:49) писав:

а тому що таку плюху кулаком по пиці ви просто не витримаєте. І якщо вас обмежують в чомусь то тільки тому що люблять. Так само, як обмежувати дітей в шоколаді, наприклад.
по-перше, больовий поріг у жінок значно вищий.
по-друге, ти жінок не б’єш лише тому, що любиш? мені шкода твою дівчину, в той момент коли ти подумаєш, що розлюбив її.
в тебе все до кулакомахання і звелось в кінці-кінців. ось чому жінки не хочуть ставати мужланами)

Перегляд дописуLactarius (26.01.2012 23:49) писав:

Чоловіки не бють жінок не тому, що вони жінки, чи не тому що не можна...
а так би били канєшно, п**дили б наліво-направо, бо ось вона - мужицька суть, так?
мені здається, ти оце щойно всю свою стать виставив неандертальцями якимись)

Цитата

Суть не в цьому, а в тому, що ти просто не справишся, там куди лізеш.
куди-куди, а в мордобої я точно не лізу.
  • 0

#367 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.01.2012 – 08:52

Неуважно читала про лебедя щуку та рака, читай ще раз.
  • 0

#368 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 925 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 27.01.2012 – 09:13

Перегляд дописуКрихітка (26.01.2012 18:29) писав:

а так би били канєшно, п**дили б наліво-направо, бо ось вона - мужицька суть, так?
мені здається, ти оце щойно всю свою стать виставив неандертальцями якимись)

Маткабоска, руска-польска, з ктуреґо бондзь косцьола, ото комусь чоловік буде, ще й може тато дітям ;)
І ще щось тириндить про жіночі обовязки, які ніби приходятьз правами - ото б і не знали жінки, що мають обвязки, якби не сказав!

Фемінізму, як такого, і не було б, якби жінки перед законом мали рівні права. Як не було б боротьби за визволення рабів, якби не було рабства.
Наприклад, голосні слова проголошені у Декларації про Незалежність США, що всі люди створені рівними і мають невідємне право на життя, свободу і пошуки щастя, - на ділі, по закону майже всіх штатів, стосувалися тільки білих мужчин, що володіли власністю. Вони, і тільки вони мали право голосу і володіння власністю. Ну і була довга дорога до того, щоб права ВСІХ інших признати хоч формально.

Хамські балачки про те, що рівноправність означає право "заїхати в пику" (ото вираз, ОМҐ), - не що інше, як дрімуче хамство. І злочин, за якмй треба карати. Ну і до дійсної рівноправності, а не паперової, ще теж ого-го!

По моїх спостереженнях ще з дитинства, у благополучних сімях нема боротьби за владу чи вивищування одне над одним, а є розподіл обовязків, і взаємна повага, і гордість одне за одного. "А мій, що не возьме в руки, то всьо вміє зробити", - "А нема такого борщу, як моя зварит". І часто бувало, що грішми керувала жінка і ніяких проблем з тим не було. Не може бути щасливої сім*ї там, де одне з подружжя нещасливе.
  • 0

#369 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.01.2012 – 10:49

Перегляд дописучорно-біла (27.01.2012 01:07) писав:

нічого ти не даєш, бо тебе ніхто не питає і не від тебе це залежить ;)
як зануда хочу розкрити цю ідею

хто хоче щось робити, той робить, і не звертає ні на що уваги. Хто веде розмови про те що треба щось робити, виказує свою латентну неспроможність, або небажання

от наприклад, корчити рожі, здавалося, корчив рожі та теревенях тільки я, але, я ж нікому не забороняв, і не казав, що право за цим тільки у мене і є. Звичайно ніхто не казав, що дівчатам заборонено корчити рожі, але чомусь ніхто цього не робив.
до чого я?
гляньте останні фото форумчан
корчте рожі, все наше життя це пантоміма, а мистецтво не закріплене за гендером
  • 0

#370 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 27.01.2012 – 14:54

Перегляд дописуshіver2005 (27.01.2012 08:57) писав:

Ну якщо жінки хочуть мати рівні права з чоловіками, то хай готуються до нокаутів.
так вже ж давно всі все мають. ідіть бийтесь нарешті
  • 0

#371 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 27.01.2012 – 15:17

Перегляд дописуshіver2005 (27.01.2012 14:07) писав:

Конкретніше будь ласка, хто і що має. Іду, дівки сховались.
жінки. права. заривайся в будь-який офіс, чи навчальний заклад, ой, та будь-куди. вони там, чекають, щоб ти їх бив. почни з таньки. вона вчора зарплату отримала. і можливо навіть, голосувала на виборах.
  • 0

#372 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 925 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 27.01.2012 – 16:29

Перегляд дописуshіver2005 (27.01.2012 02:57) писав:

Нє тшеба тутай рекламовач тен язик жидуфско-нємєцкі.
Сказав хто? І вже євзик, як на то пішло.

Цитата

Ну існує вона і що, там як у Росії фашизм чистого виду ;)
От лиш би щось пштрикнути, як нема що посуті.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua