Перейти до вмісту

Фемінізм

Повідомлень в темі: 373

#321 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 19.03.2009 – 13:50

Перегляд дописуSensssorika (19.03.2009 12:38) писав:

Фі, я ж жінка. Мені по фіг на аквалангістів,якшо то не мій чоловік і не моя дитина. Акулам теж їсти треба))
До подруги з іншого міста приїхав хлопець. так вийшло, що вона переїхала працювати і жити в інше місто. Вона шукала якусь там їхню картку, дивиться: а в нього в кишені 30 гривень. Вона йому:
- А як же ми з тобою гуляти підемо?
- Ну, курочка, ти ж зарплату отримала. а в мене зараз грошей нема.
Неприємна ситуація. Принаймні для подруги точно.
Є такі ситуації коли нема нічого страшного в тому щоб заплатити за чоловіка. Стосунки це не завжди фінансова взаємовигода.
Мені було б більше неприємно за те що "курочкою" обізвали ніж за те що гроші прийдеться потратити на близьку людину.
  • 0

#322 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.03.2009 – 13:59

Перегляд дописуКрихітка (19.03.2009 13:50) писав:

Є такі ситуації коли нема нічого страшного в тому щоб заплатити за чоловіка. Стосунки це не завжди фінансова взаємовигода.
Мені було б більше неприємно за те що "курочкою" обізвали ніж за те що гроші прийдеться потратити на близьку людину.
коли це переходить у звичку, то "курочка" звучить не так приємно.
  • 0

#323 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.03.2009 – 14:43

Перегляд дописуМалюсінька (19.03.2009 10:25) писав:

Ну-ну! Пройде юність... Важкенько їй буде в тридцять років заміж вийти. Переважно нормальні мужчини до тридцяти вже одружені, хіба окремі випадки є неодруженими. А планувати заміжжя ніколи не можна. Познайомиться вона, допустимо, в 23 роки з мужчиною, який їй буде підходити по всіх параметрах як потенційний супруг. І що? Вона скаже йому, а перш за все собі, що я не хочу з тобою нічого ЗАРАЗ спільного мати, бо я ще не зробила кар'єри. З'явися в моєму житті ще раз в 30 - от тоді поговоримо. Мужчина повернеться і піде. А вона? Що? Буде робити кар'єру, відкидати і надалі потенційних мужчин? А в 30 вона може вже бути нікому не потрібна.

Погано спостерігав. Таких є багато. Просто ви, мужчини, чомусь думаєте, що якщо є третій розмір бюсту і солоденька мордашка, то в неї повна відсутність розуму. Не завжди так буває. Є і дуже розумні жінки, які цінують себе. А зовнішність - то прикраса, і що саме основне, що переважно вона дістається тільки одному мужчині.

Я їй передам.....В 30 нормально виходити заміж...От на заході не має так як в нас до 25 і вже заміжня...Тай хто сказав що в неї немає інтимного життя...

Ну я так не вважаююувають такі дівчата що є все але їх дуууууууууже мало...От розумних, гарних і з противним характером знаю а щоб всьо і зразу - не бачив...Тай у всіх різні смаки і ставлення до характеру...
  • 0

#324 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.03.2009 – 14:58

Мда... Ну і суперечка у вас тут... Тільки от яким боком заміжжя 30-річної жінки стосується теми? А ще цікавіше: чи вважає кожна незаміжня 30-тирічна жінка себе феміністкою?
  • 0

#325 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.03.2009 – 15:10

Перегляд дописуОлеська (19.03.2009 15:58) писав:

Мда... Ну і суперечка у вас тут... Тільки от яким боком заміжжя 30-річної жінки стосується теми? А ще цікавіше: чи вважає кожна незаміжня 30-тирічна жінка себе феміністкою?
Не знаю яким боком, чесно.. самій не зрозуміло;)). Мо хто пояснить...

Не думаю, що кожна 30-тирічна вважає себе феміністкою... Невже тілько 30-тирічні можуть бути (ч не бути) феміністками..
  • 0

#326 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 19.03.2009 – 19:39

Вчора натрапив на одну цитату)))Афффтор жінка)))

ФЕМІНІЗМ поширюється тільки там, де забезпеченні всі права й свободи людини

робіть висновки самі..
  • 0

#327 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.03.2009 – 20:23

Перегляд дописуОлеська (19.03.2009 14:58) писав:

та чого ти так)) феміністок в нашій країні більше серед жінок ДО 30-ти років. а якшо в них ця дурість і ПІСЛЯ залишається- в них скоріш за все якісь проблеми особистого характеру))
  • 0

#328 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 11.05.2009 – 09:13

Цитата

У ПАР пройшла інавгурація президента-багатоженця: в країні будуть три перших леді
Джейкоб Зума, обраний парламентом ПАР на посаду глави держави, у суботу 9 травня прийняв присягу в якості нового президента країни.

Зума, який є лідером Африканського національного конгресу (АНК) - четвертий демократично обраний президент ПАР.

На церемонію президент з'явився у супроводі своїх трьох дружин - Номпумелело, Сізакели і Тобекі. Відтепер в країні будуть відразу три перших леді, заявив він.

Зума прийняв присягу перед п'ятитисячною аудиторією гостей на урочистій церемонії в столиці ПАР Преторії. Серед запрошених були колишні президенти країни Табо Мбекі та Нельсон Мандела, а також лідери Зімбабве і Лівії - Роберт Мугабе і Муаммар Каддафі.

загалом полігамія притаманна, а водночас і схвалюється, лише на користь чоловіків... я не веду до того, щоб суспільство сприймало нормально полігамію жінок... як на мене таке явище призводить лишень до ворожнечі і примітивності почуттів... насправді полігамія, незважаючи на кількість партнерів, обмежує стосунки... ;)

однак на мою думку, представник народу у світовій спільноті, котрий має трьох "дружин", не може погодитися, а відтак відстоювати сповна права жінок ;)

Повідомлення відредагував FeMINIsto4ka: 11.05.2009 – 09:13

• 0

#329 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 31.05.2009 – 21:40

Цитата

— Ви ніколи не замислювалися над таким парадоксом: чому болгарин — чоловік, а болгарка — пилка, китаєць — чоловік, а китайка — тканина, поляк — чоловік, а полька — танець, іспанець — чоловік, а іспанка — грип, сибіряк — чоловік, а сибірка — хвороба, кореєць — чоловік, а корейка — м’ясо, в’єтнамець — чоловік, а в’єтнамки — взуття, панамець — чоловік, а панамка — капелюх, грек — чоловік, а гречка — рослина, фін — чоловік, а фінка — ніж?
— Більше того, колего: погодьтеся, що шибеник, — то знову ж таки чоловік, а шибениця — вона, як мовиться, і в Африці шибениця.
Читаємо, коментуємо, сваримося
  • 0

#330 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 21:41

Цікаво) Але є виключення: москаль - то солдат))
  • 0

#331 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 31.05.2009 – 23:27

Перегляд дописуГетьман (31.05.2009 22:40) писав:

Читаємо, коментуємо, сваримося
ну,єдине скажу що не гречка - а грекиня.
З.І. мовні парадокси вони нато й є,щоб дивувати.
  • 0

#332 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 01.06.2009 – 07:27

українець - чоловік, українка - жінка ... не все так погано :gryzin:

думаю в даному випадку саме це факт буде найактуальнішим...:prapor3:
  • 0

#333 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 01.06.2009 – 08:21

Перегляд дописуKassandra (1.06.2009 00:27) писав:

ну,єдине скажу що не гречка - а грекиня.
З.І. мовні парадокси вони нато й є,щоб дивувати.
ага,і ще одне: не полька - а полячка.
  • 0

#334 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 01.06.2009 – 14:40

Один мій друг, який називав себе феміністом, сказав:

"Я виступаю за рівноправ'я чоловіків і жінок! Жінки теж повинні проходити строкову військову службу, працювати в шахтах і каналізаціях, йти на пенсію не в 55 а в 60 років, і т.д. Необхідно відмінити восьме березня і день матері.
А то права-права, а може ще й рівні обов'язки і привілеї?"
:prapor3:
  • 0

#335 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.06.2009 – 15:00

Перегляд дописуMiguel (1.06.2009 15:40) писав:

Один мій друг, який називав себе феміністом, сказав:

"Я виступаю за рівноправ'я чоловіків і жінок! Жінки теж повинні проходити строкову військову службу, працювати в шахтах і каналізаціях, йти на пенсію не в 55 а в 60 років, і т.д. Необхідно відмінити восьме березня і день матері.
А то права-права, а може ще й рівні обов'язки і привілеї?"
:prapor3:
У світі є приклади, коли служба в армії є обов*язковою для жінок. Але це питання інше. Я особисто вважаю, що примушувати служити в армії не можна ні жінок, ні чоловіків. Вона має бути контрактною.
А працювати в шахтах або каналізаціях взагалі ніхто нікого і зараз не змушує, як і не забороняє. Чоловіки теж можуть іти няньками у дитячий садок або посудомийками, чи домогосподаркою до олігарха.

І досі популярна фраза, не тільки щодо жінок :

Цитата

У США свій голос на захист жіночих прав першою підняла Абіґейл Сміт Адамс (1744—1818), яку вважають першою американською феміністкою.(к) В історію увійшла її знаменита фраза «Ми не почнемо підкорятися законам, у прийнятті яких ми не брали участь, і владі, яка не представляє наших інтересів».

[color="#FF5555"]Блискавиця: дописи переміщено з цієї теми.
  • 0

#336 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 03.06.2009 – 13:57

ви шо. яка армія для жінок?
кому потім потрібні такі жінки? ви шо)
жінка, вона може казати про свої права, щось доказувати, навіть щось робити для цього. але ми те все знаємо і розуміємо)

просто спостерігаємо, отримуємо задоволення і дякуємо жінкам. можна навіть просто так дякувати. навіть фемінсткам)
  • 0

#337 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.01.2012 – 23:03

Класна тема, буду археологом.

Я вот думаю так... якщо жінка хоче бути рівною з чоловіком... ок. але тоді я буду бити з кулака в пику тоді коли я би це зробив в аналогічній ситуації з чуваком.
  • 0

#338 Simpson

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 25.01.2012 – 11:07

Перегляд дописуLactarius (24.01.2012 23:03) писав:

Класна тема, буду археологом.

Я вот думаю так... якщо жінка хоче бути рівною з чоловіком... ок. але тоді я буду бити з кулака в пику тоді коли я би це зробив в аналогічній ситуації з чуваком.
чувак, не будь бабою, ображатися - бабський привілей
  • 0

#339 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.01.2012 – 11:10

Перегляд дописуSimpson (25.01.2012 11:07) писав:

чувак, не будь бабою, ображатися - бабський привілей
а ти друже сексист, в спавжніх феміністок немає привілей перед чоловіками)))))
  • 0

#340 Simpson

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 25.01.2012 – 11:18

Перегляд дописуDynkan 113 (25.01.2012 11:10) писав:

а ти друже сексист, в спавжніх феміністок немає привілей перед чоловіками)))))
ти говориш, як справжній фемініст ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних