Перейти до вмісту

Фемінізм

Повідомлень в темі: 373

#301 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 19.03.2009 – 11:09

Перегляд дописувеснянка (19.03.2009 10:29) писав:

Тут таки не погоджуюся.То стереотип малого міста.Чого це в 30 неможливо жінці влаштувати особисте життя?Трохи неправильно обгрунтовувати це суб"єктивно, але маю десяток(!) знайомих, в яких у цій сфері і з кар"єрою, і з особистим життям все ок.Щоправда,можна посперечатися, що у них на першому місці(переважно, трудоголічки)))), але їхні половини теж люди специфічні, тому - яке їде, таке здибить.Хоча факт - у 30 років треба бути соціально відкритою жінкою, щоби почувати себе повноцінною у плані кар"єри і особистого життя.
Бачиш, тобі потрапляли по житті такі люди. А в мене є сумні приклади. 48 років - науковий ступінь і повна самотність. І таких багато. Щаслива та жінка яка після тридцяти вдало вийде заміж і за того, кого насправді кохає.
  • 0

#302 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 19.03.2009 – 11:52

Перегляд дописуZuzik (19.03.2009 09:27) писав:

. рівність прав і можливостей це не рівність доходів чи комуністичне "братерство"...
Тобто , припускаємо, в середньому жінка получає, скажімо 1000 гривень за місяць, а середньостатистичний чоловік - 1500.
Питання на засипку - в кого більше прав і можливостей?

Перегляд дописуМалюсінька (19.03.2009 10:25) писав:

А сама більша біда, коли жінка заробляє більше за чоловіка в сім'ї. Це ж такй удар для вас, мужчин!
І для вас також. Все залежить від жінки, яка має більші доходи . Не думаю, що намагання загнати чоловіка "під каблук" буде вигідним жінці в плані самозатвердження.
По-перше: Усі будуть говорити про цього чоловіка, як слабку людину, тобто жінка роблячи це - вже морально принижує чоловічу гідність.
По-друге: І про неї будуть казати, що має чоловіка-шмату.

В результаті сім*я не буде щасливою.
  • 0

#303 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 11:58

Перегляд дописуyushchenko (19.03.2009 11:52) писав:

Не думаю, що намагання загнати чоловіка "під каблук" буде вигідним жінці в плані самозатвердження.
Не обов'язковим є факт загнання "під каблук" при вищих доходах з боку жінки. Не обов'язково за таких умов мужчина стане шматою.
  • 0

#304 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 12:03

Перегляд дописуМалюсінька (19.03.2009 11:58) писав:

Не обов'язковим є факт загнання "під каблук" при вищих доходах з боку жінки. Не обов'язково за таких умов мужчина стане шматою.
просто, якщо чоловік себе поважає. то таки знайде спосіб заробляти більше за жінку.Або робити більше за жінку)))
  • 0

#305 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 12:05

Тобто , припускаємо, в середньому жінка получає, скажімо 1000 гривень за місяць, а середньостатистичний чоловік - 1500.
Питання на засипку - в кого більше прав і можливостей?
На городі бузина а в Києві дядько...
В чому питання? Давайте припустимо що в мене гарем з 10 наложниць а у вас БМВ 5-ї моделі, скільки років бабці мого кума якщо я не курю?
  • 0

#306 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 12:06

Перегляд дописувеснянка (19.03.2009 12:03) писав:

просто, якщо чоловік себе поважає. то таки знайде спосіб заробляти більше за жінку.Або робити більше за жінку)))
Цікаво, як це чоловік Юлії Тимошенко зможе більше вкрасти ніж вона? Нам ще цього не вистачало ;)
  • 0

#307 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 12:08

Перегляд дописуyushchenko (19.03.2009 12:06) писав:

Цікаво, як це чоловік Юлії Тимошенко зможе більше вкрасти ніж вона? Нам ще цього не вистачало ;)
Я про звичайних людей, не чіпляйся до слів :rolleyes:
  • 0

#308 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 12:19

Перегляд дописуZuzik (19.03.2009 12:05) писав:

На городі бузина а в Києві дядько...
В чому питання? Давайте припустимо що в мене гарем з 10 наложниць а у вас БМВ 5-ї моделі, скільки років бабці мого кума якщо я не курю?
Я Вам наводжу елементарні можливості , що 1000 є меншим за 1500. Чи не так? Це для тих, хто намагається уникнути відповіді перевівши її в абсурд.

Перегляд дописуМалюсінька (19.03.2009 11:58) писав:

Але ця можливість не відкидається? Ось Ви і самі доповнили свою тезу ;) : "А сама більша біда, коли жінка заробляє більше за чоловіка в сім'ї. Це ж таки удар для вас, мужчин!"
  • 0

#309 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 12:25

Перегляд дописуyushchenko (19.03.2009 12:19) писав:

Я Вам наводжу елементарні можливості , що 1000 є меншим за 1500. Чи не так? Це для тих, хто намагається уникнути відповіді перевівши її в абсурд.
А 3000 більше за -239, і що з того?
Ви висосали з пальця власне припущення що в середньому жінка і чоловік, і не зрозуміло що хочете сказати цим? Те що ви більше цементу на будівлі носити від виробітку? Рівність прав до ваших припущень немає ніякого відношення, так само навіть як статистика про середню з/п теж відношення мати не буде.
  • 0

#310 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 12:29

Перегляд дописуZuzik (19.03.2009 12:25) писав:

Ви висосали з пальця власне припущення що в середньому жінка і чоловік, і не зрозуміло що хочете сказати цим?
Якщо я Вам наведу статистику, Ви всерівно не перестанете дурню писати. Чомусь я впевнений. Нема чим крити?
  • 0

#311 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 12:37

Перегляд дописуyushchenko (19.03.2009 12:29) писав:

Якщо я Вам наведу статистику, Ви всерівно не перестанете дурню писати. Чомусь я впевнений. Нема чим крити?
Яку дурню? Яку статистику? Що крити? Ляпнув дурість не прив"язану до контексту а тепер щось крити йому треба...
  • 0

#312 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 12:44

Перегляд дописуZuzik (19.03.2009 12:37) писав:

Яку дурню? Яку статистику? Що крити? Ляпнув дурість не прив"язану до контексту а тепер щось крити йому треба...
Ще раз, для тих, хто не проснувся. 1000 гривень є меншими за 1500 гривень.
  • 0

#313 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.03.2009 – 12:56

У і прапор їм в руки! Нехай залишаються при своїх інтересах. Цікаво чи надовго вистачить їх озлобленості, коли з'явиться нестерпне бажання.
Наївна ти,шо ппц))) Яке бажання? сексу? чоловік якшо захоче сексу знайде з ким. І інтелектуальний тест партнерці він точно не буде проводити. :rolleyes:

Мені коли поступаються місцем в громадському транспорті зразу на думку приходить запитання: "А що я так погано виглядаю?" Настільки це вже ввійшло в "норму".
Коли стільчик відставляють і в дверях першу пропускають- теж так думаєш? в тебе проблеми з самооцінкою. бідненька ;)
А якшо ти зайла у транспорт зі своїм "мужчиной"( українською це буде ЧОЛОВІК,але ж ти вперто реагуєш це слово:gryzin: ), а місць нема. Поряд з ним звільняється місце,і так як йому ближче,то логічніше було б щоб він сів. Віе тобі не поступиться,щоб не образити тебе? :angry12:

І для вас також. Все залежить від жінки, яка має більші доходи . Не думаю, що намагання загнати чоловіка "під каблук" буде вигідним жінці в плані самозатвердження.
ну,я б не хотіла,щоб чоловік заробляв менше за мене..Як би це сказати..незахищеність ,мабуть,відчуватиметься))
  • 0

#314 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 13:00

Перегляд дописуyushchenko (19.03.2009 12:44) писав:

Ще раз, для тих, хто не проснувся. 1000 гривень є меншими за 1500 гривень.
Ще раз для тих хто не спав. А 3000 більше за -239, і що з того?

Питання - що ви своїм припущенням хотіли сказати? Що ваше припущення, хай би воно було сто раз правильне, доводить в контексті вашої заявки про носіння цементу і твердження про неможливість однакових прав на оплату праці?
  • 0

#315 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 13:09

Перегляд дописуZuzik (19.03.2009 13:00) писав:

Ще раз для тих хто не спав. А 3000 більше за -239, і що з того?

Питання - що ви своїм припущенням хотіли сказати? Що ваше припущення, хай би воно було сто раз правильне, доводить в контексті вашої заявки про носіння цементу і твердження про неможливість однакових прав на оплату праці?
Там ж було написано, що то грубий приклад, так сказати для більшої наочності. Жінка не зможе дати більшої продуктивності на робочому місці, скажімо за кермом автобуса. Чоловік зможе працювати посудомоєм, чи кравцем і давати виробіток нарівні з жінкою. Статистика говорить. що середня зарплатня жінок в середньому є нижчою від чоловіків. І це є приводом для критики феміністок. Знову ж повернулись до того з чого почали. Що тепер скажете?

Перегляд дописуSensssorika (19.03.2009 12:56) писав:

ну,я б не хотіла,щоб чоловік заробляв менше за мене..Як би це сказати..незахищеність ,мабуть,відчуватиметься))
Я б не хотів, щоб білі акули їли мирних аквалангістів. Життя може поставити людину в різні ситуації.
  • 0

#316 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 13:10

Перегляд дописуSensssorika (19.03.2009 12:56) писав:

Наївна ти,шо ппц)))
в тебе проблеми з самооцінкою. бідненька ;)
Ти мене не дооцінюєш!
  • 0

#317 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 13:16

Перегляд дописуyushchenko (19.03.2009 13:05) писав:

Там ж було написано, що то грубий приклад, так сказати для більшої наочності. Жінка не зможе дати більшої продуктивності на робочому місці, скажімо за кермом автобуса. Чоловік зможе працювати посудомоєм, чи кравцем і давати виробіток нарівні з жінкою. Статистика говорить. що середня зарплатня жінок в середньому є нижчою від чоловіків. І це є приводом для критики феміністок. Знову ж повернулись до того з чого почали. Що тепер скажете?
Ні... ні в якому разі не повернулися до того з чого почали... як би відразу от так і писали, а не власні допущення - ми б пропустили ті непотрібні дописи...

Я дуже сильно сумніваюся, що середній чоловік дасть більше виробітку водієм автобуса ніж жінка, жінки кращі водії...
Також дивна ваш приклад про посудомия, ніби то це є "жіночою професією" ;)

Я вам скажу що спеціально брав у свій відділ жінок тільки тому, що вони можуть виконувати одноманітні операції, що повторюються ДОВГО і АКУРАТНО, на відміну від чоловіків...

Різниця в середній заробітній платі є не наслідком різниці чоловіка і жінки а наслідком більшості стереотипів і менталітету... до того ж я б ще посперечався з методикою визначення середньої з/п по категорії чоловік/жінка...

Якщо ви хочете лишній раз довести що чоловік в середньому підніме більшу вагу - то я з вами сперечатися не буду. Але скажу що в жінка пройде довшу відстань на сонці без пиття і їжі, це як контрприклад...
Жінки й чоловіки дійсно різні (я це писав раніше). І добре що різні...
Я говорю, що якщо конкретна жінка піднімає ту ж кількість цементу на будові що і конкретний чоловік то має право на таку ж зарплатню як і той чоловік. тобто рівність прав в однакових умовах !!!
  • 0

#318 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.03.2009 – 13:38

Перегляд дописуyushchenko (19.03.2009 13:09) писав:

Я б не хотів, щоб білі акули їли мирних аквалангістів. Життя може поставити людину в різні ситуації.
Фі, я ж жінка. Мені по фіг на аквалангістів,якшо то не мій чоловік і не моя дитина. Акулам теж їсти треба))
До подруги з іншого міста приїхав хлопець. так вийшло, що вона переїхала працювати і жити в інше місто. Вона шукала якусь там їхню картку, дивиться: а в нього в кишені 30 гривень. Вона йому:
- А як же ми з тобою гуляти підемо?
- Ну, курочка, ти ж зарплату отримала. а в мене зараз грошей нема.
Неприємна ситуація. Принаймні для подруги точно.
  • 0

#319 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 13:40

Перегляд дописуZuzik (19.03.2009 13:16) писав:

Я вам скажу що спеціально брав у свій відділ жінок тільки тому, що вони можуть виконувати одноманітні операції, що повторюються ДОВГО і АКУРАТНО, на відміну від чоловіків...

Різниця в середній заробітній платі є не наслідком різниці чоловіка і жінки а наслідком більшості стереотипів і менталітету... до того ж я б ще посперечався з методикою визначення середньої з/п по категорії чоловік/жінка...
Методику можна застосовувати на конкретному прикладі, на конкретному підприємстві. Йдеться про фемінізм взагалі.
Фемінізм взагалі бореться за прирівняння доходів найманих працівниць до чоловіків, адже це надасть жінкам більшу фінансову незалежність від сильної половини, а отож і більші права. Хоча це майже неможливо.
Ви говорите про більшу акуратність жінок з точки зору начальника відділу кадрів, говорите про жінку, як про робота, який є більш точним в порівнянні з чоловіками. Одноманітні операції на роботі втомлюють більше, це є плюсом для експлуататора, але ніяк для жінки.
  • 0

#320 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 13:50

Перегляд дописуyushchenko (19.03.2009 13:40) писав:

Методику можна застосовувати на конкретному прикладі, на конкретному підприємстві. Йдеться про фемінізм взагалі.
Фемінізм взагалі бореться за прирівняння доходів найманих працівниць до чоловіків, адже це надасть жінкам більшу фінансову незалежність від сильної половини, а отож і більші права. Хоча це майже неможливо.
Ви говорите про більшу акуратність жінок з точки зору начальника відділу кадрів, говорите про жінку, як про робота, який є більш точним в порівнянні з чоловіками. Одноманітні операції на роботі втомлюють більше, це є плюсом для експлуататора, але ніяк для жінки.
Хіба ми говорили про плюси для жінок? До чого тут есплуатація? Я говорю що жінки так само вміють робити деякі речі краще від чоловіків, як і чоловіки роблять інакші речі краще від жінок.
І щодо експлуатації, то хіба ж не ваш вираз:

Цитата

Жінка не зможе дати більшої продуктивності на робочому місці, скажімо за кермом автобуса. Чоловік зможе працювати посудомоєм, чи кравцем і давати виробіток нарівні з жінкою.

Фемінізм вимагає рівних прав в оплаті однакової роботи і рівних можливостей цю роботу отримувати, а не урівняння доходів, не треба плутати одне з іншим...
І вимагають оцінювати при наймі на роботу не те що буде "+" для жінки (в тому числі і в ваших очах), а те що ця жінка зможе на цій роботі виконати... тобто за вашим виразом "як робота"

Цитата

Феміні́зм - теорія рівності двох статей, яка творить ідейну основу організованого руху жінок. Суттю феміністичних переконань є думка, що жінка зазнає суспільної дискримінації, насамперед через приналежність до своєї статі.

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних